Top obrázky


Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka zuřící býk k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytištění se jménem zuřící býk ke kreslení pro prcky. Omalovánka zuřící býk je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Zuřící býk - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Zuřící býk - A5            Omalovánka - Zuřící býk - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Zuřící býk patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: omalovánky, zadarmo, Zvířata, ke stažení, obrázky, vymalovánky, k vybarvení, zdarma, domalovánky, k vytisknutí, k tisku, omalovánka, k vytištění, obrázek

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Zuřící býk k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka s zuřícím býkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena k uložení v novém oknu webového prohlížeče (Internet explorer, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír s vyšší gramáží. K vybarvení poté může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako zvýrazňovače, olejové pastely, tempery, temperové barvy a fixy. Pomůcek na malování je pro chlapečky k dispozici nepřeberné množství. Obrázek zuřící býk lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s zuřícím býkem má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knihami, šetří peníze, čas anebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro chlapečky jen oddychovou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. zvýrazňovače, olejové pastely nebo tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba druhy ptáků, květiny, dopravní prostředky a pochopitelně i zuřící býk :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různé kytky, druhy automobilů případně zvířata. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Jak vycvičit draka, Batman, Mašinka Tomáš, Hot Wheels anebo Avatar. Kvůli právům je tu bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejvyhledávanější omalovánky pro dívky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: vláček, hasiči, mašinka, astronaut a nebo drak. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku zuřící býk.


Vyhledávání


Reklama


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů