Výběr omalovánek


Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek jukeboxu

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka zuřící býk k tisku, vytisknutí

Omalovánka vhodná pro tisk dostupná pod názvem zuřící býk k obarvování pro prcky. Omalovánka zuřící býk je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Zuřící býk - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Zuřící býk - A5            Omalovánka - Zuřící býk - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Zuřící býk patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: obrázek, online, elektronické omalovánky, zdarma, k vytisknutí, dětské obrázky, ke stáhnutí, vymalovánky, omalovánky, k tisku, obrázky, pro děti, Zvířata, omalovánka

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Zuřící býk k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s zuřícím býkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude ke stažení v novém oknu internetového browseru (Safari, Opera apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silnější papír. Ke kreslení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - křídy, vodové barvy, umělecké tužky, uhlíky nebo také grafitové tužky. Kreslících potřeb je dnes pro školáky k dispozici dlouhá řada. Omalovánku zuřící býk lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s zuřícím býkem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knížkami, šetří peníze, oči dětí či elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro školáky jen oddychovou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. křídy, vodové barvy a umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba postavy z pohádek, zaměstnání, druhy automobilů a pochopitelně i zuřící býk :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy ptáků, jednotlivé druhy ptáků a nebo rostliny. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro učitelky? Jsou to motivy Malá mořská víla, Mickey mouse, Kouzelná beruška a černý kocour, Monster High či Ace Ventura. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro děti které na našich stránkách máme k uložení jsou: plachetnice, pes, koně, sněhulák nebo též princezna. Ať si vaše dítě užije omalovánku zuřícího býku.


Vyhledávání


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů