Nej obrázky


Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Rakety určená k tisku

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka paní k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytisknutí se jménem paní k vybarvení pro kluky. Obrázek ženy, omalovánka ženy, dívky ke stažení a vytisknutí. Omalovánka paní je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Paní - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Paní - A5            Omalovánka - Paní - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Paní patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: zadarmo, k tisku, domalovánky, omalovánka, ke stažení, zdarma, dětské obrázky, omalovánky, Lidé, online, obrázky, Paní, elektronické omalovánky, k vytištění

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek Paní k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s paním je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče (Chromium, Safari apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s vysokou gramáží. K vybarvování poté může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako olejové pastely, křídy, pastelové tužky, pastelky případně pera. Možností je dnes pro seniory fakt mnoho Obrázek paní lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s paním má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu, šetří oči dětí, dětské oči či elektřinu. Omalovánky nejsou pro seniory jen oddychovou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například olejové pastely, křídy a pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba zvířata, lidské profese, dopravní prostředky a pochopitelně i paní :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají rostliny, jídla a nebo jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší? Jsou to motivy Pat a Mat, Minecraft, Kuře Calimero, Tarzan či Locika. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro dospělé které zde máme k uložení jsou: astronaut, miminko, raketa, pes nebo loď. Ať si vaše dítě užije obrázek paní.


Hledat slovo


Reklama


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů