Nej pět


Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek chlapce k vytisknutí

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Obrázek raketoplánu

Omalovánka paní k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku s názvem paní k obarvování pro malé caparty. Obrázek ženy, omalovánka ženy, dívky ke stažení a vytisknutí. Omalovánka paní je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Paní - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Paní - A5            Omalovánka - Paní - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Paní patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: online, k vytištění, Lidé, Paní, zdarma, obrázek, ke stažení, obrázky, k vytisknutí, pro děti, k vybarvení, k tisku

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek Paní k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s paním je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena k uložení v novém oknu internetového browseru (Internet explorer, Chrome apod.). Nejlepší bude tisknout na kvalitnější papír. K vybarvování pak může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako akrylové barvy, fixy, voskovky, umělecké tužky anebo pera. Dostupných kreslících potřeb je pro holku i kluka k dispozici vskutku hodně. Obrázek paní lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s paním má různé výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s dětskou literaturou, šetří peníze, dětské oči a nebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro holku i kluka jen oddychovou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. akrylové barvy, fixy a voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zvířata, květiny, zaměstnání lidí a pochopitelně i paní :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy automobilů, druhy sportů nebo také zvířátka. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Lego, Rio, Tlapková patrola, Požárník Sam a nebo Roblox. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je zde nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro menší i větší děti které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: draci, psi, koně, miminko případně netopýr. Ať si vaše dítko užije malování paní.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů