Top obrázky


Kokosová palma - obrázek, omalovánka k tisku

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Apoštol Pavel - obrázek, omalovánka k tisku

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Ragby - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka paní k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytisknutí nazvaná paní k obarvení pro kluky. Obrázek ženy, omalovánka ženy, dívky ke stažení a vytisknutí. Omalovánka paní je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Paní - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Paní - A5            Omalovánka - Paní - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Paní patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: obrázek, elektronické omalovánky, k vytištění, omalovánky, domalovánky, zadarmo, pro děti, Paní, ke stažení, ke stáhnutí, k tisku, omalovánka, k vybarvení, zdarma

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek Paní k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s paním je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude k dispozici ke stažení v novém okně webového prohlížeče (Mozilla, Chrome apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na tlustčí papír. K vybarvování lze potom zvolit různé psací potřeby - fixky, grafitové tužky, fixy, umělecké tužky a křídy. Potřeb na malování je pro malá děcka k dispozici vskutku hodně. Omalovánku paní lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s paním má různé výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví, šetří peníze, elektrickou energii nebo také dětské oči. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen relaxační hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (kupř. fixky, grafitové tužky nebo též fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba lidské profese, druhy sportů, různé kytky a pochopitelně i paní :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různá zvířátka, různé sporty a nebo jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro slečny? Jsou to motivy Mimoni, Hledá se Nemo, Lví král, Action man nebo také Marvel Rocket. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro seniory které tu máme ke stáhnutí jsou: auta, netopýr, princezna a princ, Popeláři anebo loď. Nechť vám omalovánka s paním přinese mnoho hezkých chvil.


Vyhledávání


Reklama


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů