Nejstahovanější


Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Lama alpaka - obrázek, omalovánka k tisku

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka s nemocným pejskem

Omalovánka paní k vytisknutí

Omalovánka k vytištění s názvem paní k vybarvení pro dívky. Obrázek ženy, omalovánka ženy, dívky ke stažení a vytisknutí. Omalovánka paní je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Paní - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Paní - A5            Omalovánka - Paní - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Paní patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: zdarma, elektronické omalovánky, online, zadarmo, Paní, k vytisknutí, ke stažení, obrázky, dětské obrázky, pro děti, domalovánky, k tisku, k vytištění, Lidé

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek Paní k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s paním je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude ke stáhnutí v novém oknu webového prohlížeče (Opera, Firefox apod.). Doporučujeme tisk na silný a tvrdý papír. K obarvení lze potom zvolit různé psací potřeby - tempery, fixky, uhlíky, vodové barvy a pastelové tužky. Malovacích potřeb je pro učitelky k dispozici ohromující množství. Omalovánku paní lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti s paním má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví, šetří peněženku, dětské oči a elektřinu. Omalovánky nejsou pro učitelky jen zábavou a hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (například tempery, fixky nebo uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba různá zvířátka, druhy sportů, druhy jídel a pochopitelně i paní :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají pohádkové postavy, zvířata a kytky. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro větší děti? Jsou to motivy Pinocchio, Lego friends, Příběh hraček, Legenda o Mulan a Gumídci. Z autorsko-právních důvodů je tu nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro starší děti které zde máme k uložení jsou: lokomotiva, princezna a princ, lokomotiva s vagónky, čert nebo též Santa Klaus. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem paní.


Najít na webu


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů