Výběr omalovánek


Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka paní k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka vhodná pro tisk označená paní k obarvování pro malé caparty. Obrázek ženy, omalovánka ženy, dívky ke stažení a vytisknutí. Omalovánka paní je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Paní - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Paní - A5            Omalovánka - Paní - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Paní patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: Lidé, obrázky, zdarma, pro děti, k vytištění, Paní, k vytisknutí, k vybarvení, k tisku, obrázek, ke stažení, online

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek k vybarvení Paní k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku s paním je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude ke stáhnutí v novém oknu webového prohlížeče (Internet explorer, Chromium apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silnější papír, např. čtvrtku. K obarvení lze potom zvolit různé psací potřeby - fixy, voskovky, fixky, pera nebo též uhlíky. Kreslících Potřeb na malování je pro menší i větší děti vskutku velmi mnoho. Omalovánku paní lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s paním má různé výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví, šetří elektřinu, peněženku a oči dětí. Omalovánky nejsou pro menší i větší děti jen bezduchou zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (např. fixy, voskovky a nebo fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba různá zvířata, druhy sportů, postavy z pohádek a pochopitelně i paní :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají rostliny, dopravní prostředky nebo také jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Lion King, Monster high, Simpsonovi, Locika a Anna a Elsa. Je však hodně nákladné je zdarma sehnat, proto zde nejsou k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro naše milé prcky které tu máme ke stažení jsou: princezna, psi, lokomotiva s vagónky, dinosauři případně liška. Ať omalovánka paní přinese radost vašim dětem.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů