Nejstahovanější


Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka králíka k vytisknutí

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Obrázek chlapce k vytisknutí

Omalovánka paní k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka vhodná pro tisk dostupná pod jménem paní k obarvení pro dívky. Obrázek ženy, omalovánka ženy, dívky ke stažení a vytisknutí. Omalovánka paní je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Paní - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Paní - A5            Omalovánka - Paní - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Paní patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: obrázky, k tisku, Paní, k vytištění, k vytisknutí, obrázek, k vybarvení, ke stažení, Lidé, pro děti, zdarma, online

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek Paní k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro tisk s paním je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stažení v novém okně prohlížeče (Firefox, Mozilla apod.). Doporučujeme vám tisknout na tvrdý papír. Ke kreslení následně může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako akrylové barvy, křídy, vodové barvy, grafitové tužky anebo zvýrazňovače. Výtvarných potřeb je pro seniory k dispozici vskutku hodně. Omalovánku paní lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s paním má nejrůznější výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví, šetří elektřinu, oči dětí a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro seniory jen zábavou a hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. akrylové barvy, křídy a vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba sporty, zaměstnání, zaměstnání lidí a pochopitelně i paní :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají kytky, jednotlivá zvířata či písmenka. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Scooby Doo, Požárník Sam, Bezzubka, Ninjago a Monster High. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je tady bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro učitelky které zde máme ke stáhnutí jsou: Santa Klaus, auto, liška, drak nebo též lokomotiva s vagónky. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s paním.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů