Nej obrázky


Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka paní k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka vhodná pro tisk dostupná pod názvem paní k vybarvení pro chlapce i dívky. Obrázek ženy, omalovánka ženy, dívky ke stažení a vytisknutí. Omalovánka paní je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Paní - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Paní - A5            Omalovánka - Paní - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Paní patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vytištění, online, Lidé, Paní, k vytisknutí, pro děti, zdarma, k tisku, obrázek, k vybarvení, obrázky, ke stažení

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek k vybarvení Paní k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí s paním je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče (Mozilla, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší papír. K vybarvování pak může dítě vybírat z řady různých typů psacích potřeb jako propisovací tužky, fixky, křídy, fixy nebo také pera. Výtvarných potřeb je pro malé ratolesti k dispozici široká škála. Obrázek paní lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s paním má různé výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu s dětskou literaturou, šetří peníze, elektrickou energii či elektřinu. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen zábavnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (kupř. propisovací tužky, fixky a křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba rostliny, zvířátka, různé kytky a pochopitelně i paní :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různá zvířátka, písmena případně druhy ptáků. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holčičky i chlapečky? Jsou to motivy Lego příběh, Medvídek Pú, pes Pluto, Zootropolis či Simpsonovi. Kvůli právům je zde bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejstahovanější omalovánky pro holku i kluka které tu máme k uložení jsou: princezna, mašinka, sněhulák, kočka anebo Popeláři. Nechť omalovánka s paním přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů