Výběr omalovánek


Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka s nemocným pejskem

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Omalovánka paní k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění nazvaná paní k vybarvení pro naše zlatíčka. Obrázek ženy, omalovánka ženy, dívky ke stažení a vytisknutí. Omalovánka paní je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Paní - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Paní - A5            Omalovánka - Paní - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Paní patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: obrázek, ke stažení, pro děti, online, k tisku, Paní, obrázky, zdarma, Lidé, k vytisknutí, k vytištění, k vybarvení

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek Paní k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s paním je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena k uložení v novém oknu browseru (Opera, Safari apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silný papír, třeba čtvrtku. K obarvení následně může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako tužky, voskové tužky, zvýrazňovače, tempery a nebo pastelky. Výtvarných potřeb je pro chlapečky k dispozici dlouhá řada. Obrázek paní lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s paním má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví, šetří dětské oči, peníze nebo též čas. Omalovánky nejsou pro chlapečky jen zábavnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (třeba tužky, voskové tužky či zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba sporty, dopravní prostředky, květiny a pochopitelně i paní :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy ptáků, jednotlivá zvířata a postavy z pohádek. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Harry Potter, Zvonilka, Bořek stavitel, Fifi z Květíkova nebo též Hannah Montana. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro nejmenší které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: sněhulák, lokomotiva s vagónky, lokomotiva, princezna případně dinosauři. Ať si vaše dítě užije obrázek paní.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů