Nej omalovánky


Omalovánka králíka k vytisknutí

Obrázek skůtru k vytisknutí

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka paní k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku se jménem paní k obarvení pro předškoláky. Obrázek ženy, omalovánka ženy, dívky ke stažení a vytisknutí. Omalovánka paní je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Paní - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Paní - A5            Omalovánka - Paní - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Paní patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: ke stažení, elektronické omalovánky, domalovánky, k vybarvení, omalovánky, Paní, zdarma, zadarmo, Lidé, vymalovánky, k vytisknutí, ke stáhnutí, online, k vytištění

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek Paní k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s paním je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven ke stáhnutí v novém oknu webového browseru (Safari, Chromium apod.). Doporučujeme vám tisknout na tvrdší papír. Ke kreslení pak může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako grafitové tužky, olejové pastely, tempery, fixky případně zvýrazňovače. Potřeb na malování je pro chlapce k dispozici nepřeberné množství. Obrázek paní lze taky vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s paním má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do papírnictví, šetří peněženku, oči dětí nebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro chlapce jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (kupř. grafitové tužky, olejové pastely nebo též tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, různá zvířata, zvířátka a pochopitelně i paní :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají kytky, rostliny a nebo pohádkové postavy. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro dívky? Jsou to motivy Kung Fu Panda, Avatar, Bugs Bunny, Peter Pan nebo Angry birds. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je tu bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro dospělé které zde máme ke stažení jsou: hasiči, auta, koně, piráti anebo vláček. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s paním.


Vyhledávání


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů