Nejlepší


Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek štěněte

Omalovánka paní k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro tisk označená paní k obarvování pro holky i kluky. Obrázek ženy, omalovánka ženy, dívky ke stažení a vytisknutí. Omalovánka paní je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Paní - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Paní - A5            Omalovánka - Paní - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Paní patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: online, k vybarvení, ke stažení, obrázky, k vytištění, zdarma, k vytisknutí, Paní, Lidé, obrázek, k tisku, pro děti

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek k vybarvení Paní k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí s paním je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude k dispozici ke stažení v novém okně browseru (Safari, Internet explorer apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na tvrdý papír. Ke kreslení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - voskové tužky, zvýrazňovače, křídy, grafitové tužky a nebo umělecké tužky. Malovacích potřeb je pro naše zlatíčka k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku paní lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s paním má nejrůznější výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit papírnictví, šetří elektřinu, zrak dětí anebo peníze. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen zábavnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (kupř. voskové tužky, zvýrazňovače nebo také křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba zvířátka, písmena, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i paní :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají lidské profese, rostliny nebo druhy sportů. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Šmoulové, Život brouka, Harry Potter, Blesk McQueen anebo Equestria Girls. Je ale složité je dostupná bez placení sehnat, proto tady nejsou k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro malá děcka které na našich stránkách máme k uložení jsou: lokomotiva s vagónky, koně, mašinka, čert a vláček. Ať omalovánka paní přinese radost vašim dětem.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů