Nej obrázky


Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek psa k tisku

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka adventní svícen k vytisknutí

Omalovánka pro nejmenší označená adventní svícen k vybarvení pro holku i kluka. Vánoční neboli adventní Svícen patří na každý vánoční stůl a nesmí chybět ani v tomto výběru vánočních omalovánek k vytisknutí. Omalovánka adventní svícen je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Adventní svícen - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Adventní svícen - A5            Omalovánka - Adventní svícen - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Adventní svícen patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: Vánoce, online, k tisku, zdarma, k vytištění, pro děti, obrázky, ke stažení, k vybarvení, k vytisknutí, Adventní svícen, obrázek

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Adventní svícen k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s adventním svícnem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stažení v novém oknu webového prohlížeče (Safari, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na kvalitní papír. K obarvení potom může dítě vybírat z řady různých typů psacích potřeb jako pastelové tužky, voskovky, temperové barvy, grafitové tužky a olejové pastely. Dostupných kreslících potřeb je pro malé ratolesti k dispozici široká škála. Obrázek adventní svícen lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s adventním svícnem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří počítač, čas či elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen zábavou a hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. pastelové tužky, voskovky anebo temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba druhy ptáků, jednotlivé druhy ptáků, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i adventní svícen :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy automobilů, zaměstnání nebo různé kytky. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé i větší děti? Jsou to motivy Bratz panenky, Zhu Zhu Pets, Shrek, Rio či Mickey mouse. Kvůli právům je tu bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejvyhledávanější omalovánky pro malé děti které na našich stránkách máme k uložení jsou: netopýr, Popeláři, miminko, Santa Klaus nebo též draci. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku adventní svícen.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů