Nejlepší


Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka adventní svícen k vytisknutí

Dětská omalovánka se jménem adventní svícen k vybarvení pro malé caparty. Vánoční neboli adventní Svícen patří na každý vánoční stůl a nesmí chybět ani v tomto výběru vánočních omalovánek k vytisknutí. Omalovánka adventní svícen je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Adventní svícen - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Adventní svícen - A5            Omalovánka - Adventní svícen - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Adventní svícen patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: obrázky, pro děti, k vybarvení, zdarma, Adventní svícen, online, ke stažení, k vytištění, Vánoce, k tisku, k vytisknutí, obrázek

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Adventní svícen k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí s adventním svícnem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude ke stáhnutí v novém oknu browseru (Chrome, Opera apod.). Doporučujeme tisk na tlustčí papír. K vybarvování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - křídy, olejové pastely, akrylové barvy, fixky a tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro chlapce i dívky k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku adventní svícen lze také vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení do počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s adventním svícnem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří peněženku, peníze a čas. Omalovánky nejsou pro chlapce i dívky jen oddychovou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (například křídy, olejové pastely nebo též akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba lidské profese, hudební nástroje, různá zvířátka a pochopitelně i adventní svícen :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy ptáků, jednotlivé druhy rostlin nebo různé kytky. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro menší i větší děti? Jsou to motivy Superčarodějnice, Blesk McQueen, Pocahontas, Hot Wheels a Shrek. Z autorsko-právních důvodů je tady nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děti které zde máme k uložení jsou: kočka, sněhulák, hasiči, čert a lokomotiva s vagónky. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem adventní svícen.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů