Doporučené


Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka adventní svícen k vytisknutí

Omalovánka k vytištění se jménem adventní svícen k obarvování pro chlapečky. Vánoční neboli adventní Svícen patří na každý vánoční stůl a nesmí chybět ani v tomto výběru vánočních omalovánek k vytisknutí. Omalovánka adventní svícen je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Adventní svícen - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Adventní svícen - A5            Omalovánka - Adventní svícen - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Adventní svícen patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: online, ke stažení, obrázek, Adventní svícen, zdarma, k vytištění, k vybarvení, pro děti, obrázky, Vánoce, k tisku, k vytisknutí

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Adventní svícen k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s adventním svícnem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k dispozici k uložení v novém okně browseru (Opera, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší tloušťkou. K obarvení lze potom zvolit různé psací potřeby - akrylové barvy, grafitové tužky, temperové barvy, pastelky anebo propisovací tužky. Pomůcek na malování je pro malá děcka k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku adventní svícen lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení na pevný disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s adventním svícnem má různé výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří počítač, peněženku a čas. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen bezduchou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (kupř. akrylové barvy, grafitové tužky nebo též temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba zvířata, jednotlivé druhy ptáků, kytky a pochopitelně i adventní svícen :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají dopravní prostředky, druhy ptáků a zaměstnání lidí. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro slečny? Jsou to motivy Angelína balerína, Fortnite, Kim Possible, Popelka a Minecraft. Kvůli autorským právům je tu bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejstahovanější omalovánky pro prcky které tady máme ke stažení jsou: koně, auta, auta, vláček a nebo liška. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou adventní svícen.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů