Nej omalovánky


Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Omalovánka adventní svícen k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytištění označená adventní svícen k vybarvení pro malé caparty. Vánoční neboli adventní Svícen patří na každý vánoční stůl a nesmí chybět ani v tomto výběru vánočních omalovánek k vytisknutí. Omalovánka adventní svícen je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Adventní svícen - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Adventní svícen - A5            Omalovánka - Adventní svícen - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Adventní svícen patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: Vánoce, omalovánky, online, omalovánka, vymalovánky, domalovánky, dětské obrázky, ke stažení, zadarmo, obrázek, k vytisknutí, obrázky, Adventní svícen, ke stáhnutí

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Adventní svícen k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s adventním svícnem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně browseru (Opera, Firefox apod.). Doporučujeme vám tisknout na silný a tvrdý papír. K obarvování lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - uhly, pera, zvýrazňovače, temperové barvy anebo pastelky. Dostupných kreslících potřeb je pro malá děcka opravdu mnoho. Omalovánku adventní svícen lze taky vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stažení na pevný disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s adventním svícnem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu s dětskou literaturou, šetří peníze, peněženku nebo také elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen bezduchou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (například uhly, pera nebo též zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba písmena, rostliny, zvířata a pochopitelně i adventní svícen :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různá zvířata, dopravní prostředky a nebo sporty. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro prcky? Jsou to motivy Hot Wheels, Star Wars, Doraemon, Příšerky s.r.o. nebo také Asterix a Obelix. Ty tu ale nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro chlapce které tady máme ke stažení jsou: astronaut, netopýr, princezna, astronaut a raketa. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou adventního svícnu.


Vyhledat slovo


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů