Doporučené


Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka adventní svícen k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytištění pojmenovaná adventní svícen ke kreslení pro malé ratolesti. Vánoční neboli adventní Svícen patří na každý vánoční stůl a nesmí chybět ani v tomto výběru vánočních omalovánek k vytisknutí. Omalovánka adventní svícen je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Adventní svícen - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Adventní svícen - A5            Omalovánka - Adventní svícen - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Adventní svícen patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: k vytištění, k vybarvení, Adventní svícen, obrázky, obrázek, ke stažení, k tisku, online, Vánoce, k vytisknutí, pro děti, zdarma

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Adventní svícen k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s adventním svícnem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně webového prohlížeče (Safari, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší a silnější papír. K omalování lze poté zvolit různé psací potřeby - uhlíky, tempery, vodové barvy, pera a propisovací tužky. Možností je dnes pro naše milé prcky k dispozici dlouhá řada. Omalovánku adventní svícen lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stáhnutí do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s adventním svícnem má různé výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knížkami, šetří zrak dětí, elektrickou energii nebo též dětské oči. Omalovánky nejsou pro naše milé prcky jen bezduchou zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (kupř. uhlíky, tempery a vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba druhy sportů, květiny, různá zvířata a pochopitelně i adventní svícen :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy automobilů, druhy ptáků a nebo hudební nástroje. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro kluky i holky? Jsou to motivy Gormiti, Bratz panenky, Pat a Mat, Pinocchio nebo též Pocahontas. Kvůli autorským právům je tu bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty které na našich stránkách máme ke stažení jsou: pes, piráti, liška, koně či sněhulák. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou adventní svícen.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů