Výběr omalovánek


Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek jukeboxu

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka adventní svícen k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s názvem adventní svícen k omalování pro nejmenší děti. Vánoční neboli adventní Svícen patří na každý vánoční stůl a nesmí chybět ani v tomto výběru vánočních omalovánek k vytisknutí. Omalovánka adventní svícen je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Adventní svícen - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Adventní svícen - A5            Omalovánka - Adventní svícen - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Adventní svícen patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: k tisku, vymalovánky, obrázek, domalovánky, k vytištění, online, zdarma, pro děti, elektronické omalovánky, zadarmo, obrázky, dětské obrázky, ke stažení, omalovánky

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Adventní svícen k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s adventním svícnem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven k uložení v novém okně internetového browseru (Firefox, Mozilla apod.). Doporučujeme tisk na papír s větší gramáží. K vybarvování potom může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako voskové tužky, křídy, uhly, vodové barvy či voskovky. Možností je dnes pro chlapce k dispozici ohromující množství. Omalovánku adventní svícen lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s adventním svícnem má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit papírnictví nebo knihkupectví, šetří elektrickou energii, počítač nebo též elektřinu. Omalovánky nejsou pro chlapce jen zábavnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (např. voskové tužky, křídy nebo uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, různé kytky, různé sporty a pochopitelně i adventní svícen :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, písmenka a nebo druhy automobilů. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro seniory? Jsou to motivy Marvel Rocket, Avengers, Hello Kitty, Bezzubka nebo též Gumídci. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro ženy které tady máme ke stažení jsou: netopýr, miminko, kočka, hasiči a traktor. Věříme, že se vám obrázek adventního svícnu bude líbit.


Vyhledávání


Ads


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů