Nejhledanější


Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka králíka k vytisknutí

Omalovánka adventní svícen k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytisknutí nazvaná adventní svícen k vybarvení pro malé děti. Vánoční neboli adventní Svícen patří na každý vánoční stůl a nesmí chybět ani v tomto výběru vánočních omalovánek k vytisknutí. Omalovánka adventní svícen je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Adventní svícen - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Adventní svícen - A5            Omalovánka - Adventní svícen - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Adventní svícen patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: k tisku, ke stažení, obrázky, pro děti, k vybarvení, k vytisknutí, online, zdarma, obrázek, Adventní svícen, k vytištění, Vánoce

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Adventní svícen k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s adventním svícnem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude k dispozici k uložení v novém okně internetového prohlížeče (Chrome, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vysokou gramáží. K obarvování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - vodové barvy, umělecké tužky, temperové barvy, akrylové barvy nebo uhly. Možností je pro naše zlatíčka fakt mnoho Omalovánku adventní svícen lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do paměti vašeho zařízení obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s adventním svícnem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit knihkupectví nebo papírnictví, šetří počítač, zrak dětí nebo též elektřinu. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen bezduchou zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například vodové barvy, umělecké tužky a temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba sporty, dopravní prostředky, různé sporty a pochopitelně i adventní svícen :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy jídel, jednotlivá zvířata nebo také druhy ptáků. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro kluky a holky? Jsou to motivy Simpsonovi, Peter Pan, Požárník Sam, Locika nebo též Astroboy. Ty tu ale nemáme. Nejhledanější omalovánky pro předškoláky které zde máme ke stažení jsou: liška, princezna a princ, draci, slon a lokomotiva s vagónky. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou adventního svícnu.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů