Nej pět


Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka adventní svícen k vytisknutí

Omalovánka pro nejmenší dostupná pod názvem adventní svícen k vybarvování pro děti. Vánoční neboli adventní Svícen patří na každý vánoční stůl a nesmí chybět ani v tomto výběru vánočních omalovánek k vytisknutí. Omalovánka adventní svícen je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Adventní svícen - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Adventní svícen - A5            Omalovánka - Adventní svícen - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Adventní svícen patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: k vytisknutí, k tisku, online, Adventní svícen, obrázky, obrázek, Vánoce, k vybarvení, k vytištění, pro děti, zdarma, ke stažení

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Adventní svícen k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění s adventním svícnem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude ke stáhnutí v novém oknu internetového browseru (Firefox, Mozilla apod.). Doporučujeme vytištění na silnější papír s vyšší gramáží. K obarvení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - křídy, uhlíky, uhly, pera a propisovací tužky. Potřeb na malování je pro naše ratolesti opravdu mnoho. Omalovánku adventní svícen lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s adventním svícnem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří oči dětí, počítač a peníze. Omalovánky nejsou pro naše ratolesti jen zábavnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (např. křídy, uhlíky případně uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba pohádkové postavy, jednotlivé druhy rostlin, druhy automobilů a pochopitelně i adventní svícen :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají květiny, druhy jídel nebo jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Blesk McQueen, Kocour Garfield, Medvídek Pú, Simpsonovi a pes Pluto. Z autorsko-právních důvodů je tu nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro malé i větší děti které zde máme k uložení jsou: auto, princezna, mašinka, draci a nebo astronaut. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem adventní svícen.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů