Nejhledanější


Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka adventní svícen k vytisknutí

Omalovánka k vytisknutí uložená pod názvem adventní svícen k omalování pro puberťáky. Vánoční neboli adventní Svícen patří na každý vánoční stůl a nesmí chybět ani v tomto výběru vánočních omalovánek k vytisknutí. Omalovánka adventní svícen je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Adventní svícen - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Adventní svícen - A5            Omalovánka - Adventní svícen - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Adventní svícen patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: k tisku, pro děti, k vytištění, obrázky, k vytisknutí, omalovánka, domalovánky, online, ke stažení, zdarma, obrázek, omalovánky, ke stáhnutí, zadarmo

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Adventní svícen k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s adventním svícnem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena ke stáhnutí v novém oknu internetového browseru (Opera, Safari apod.). Doporučujeme vám tisknout na silný papír, třeba čtvrtku. Ke kreslení poté může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako vodové barvy, tužky, tempery, voskové tužky nebo také voskovky. Potřeb na malování je pro malé ratolesti k dispozici široká škála. Obrázek adventní svícen lze také vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka s adventním svícnem má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s dětskou literaturou, šetří počítač, elektřinu případně elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen bezduchou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například vodové barvy, tužky a tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba zaměstnání, postavy z pohádek, zvířátka a pochopitelně i adventní svícen :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají písmena, lidské profese nebo různá zvířata. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro větší děti? Jsou to motivy Kačer Donald, Bratz panenky, Křemílek a Vochomůrka, Bob a Bobek případně Zhu Zhu Pets. Ty tu ale nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro maminky které na našich stránkách máme k uložení jsou: miminko, Popeláři, vláček, auta nebo též loď. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou adventního svícnu.


Najít slovo


Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů