Výběr obrázků


Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Holubička - obrázek, omalovánka k tisku

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Domek - obrázek, omalovánka k tisku

Pták na větvi - obrázek, omalovánka k tisku

Baráček - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka adventní svícen zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění dostupná pod jménem adventní svícen k omalování pro děti. Vánoční neboli adventní Svícen patří na každý vánoční stůl a nesmí chybět ani v tomto výběru vánočních omalovánek k vytisknutí. Omalovánka adventní svícen je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Adventní svícen - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Adventní svícen - A5            Omalovánka - Adventní svícen - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Adventní svícen patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: dětské obrázky, zadarmo, online, obrázek, pro děti, elektronické omalovánky, obrázky, Vánoce, Adventní svícen, k vytištění, k vybarvení, ke stažení, omalovánka, k tisku

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Adventní svícen k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí s adventním svícnem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena k uložení v novém oknu browseru (Firefox, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír. Ke kreslení potom může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako akrylové barvy, grafitové tužky, uhly, olejové pastely nebo také propisovací tužky. Možností je dnes pro učitelky opravdu mnoho. Obrázek adventní svícen lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s adventním svícnem má různé výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví, šetří dětské oči, peněženku a elektřinu. Omalovánky nejsou pro učitelky jen zábavnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (například akrylové barvy, grafitové tužky a uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba rostliny, písmena, různá zvířátka a pochopitelně i adventní svícen :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají lidské profese, různá zvířata anebo pohádkové postavy. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro chlapce? Jsou to motivy Atlantida: Tajemná říše, Myška Minie, Aladin, Bratz panenky a Trollové. Kvůli právům je zde bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děcka které tu máme ke stažení jsou: plachetnice, traktor, lokomotiva, mašinka nebo piráti. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku adventní svícen.


Najít slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů