Výběr obrázků


Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Člověk - obrázek, omalovánka k tisku

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka adventní svícen zdarma k vytištění

Omalovánka pro tisk dostupná pod názvem adventní svícen k obarvování pro větší děti. Vánoční neboli adventní Svícen patří na každý vánoční stůl a nesmí chybět ani v tomto výběru vánočních omalovánek k vytisknutí. Omalovánka adventní svícen je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Adventní svícen - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Adventní svícen - A5            Omalovánka - Adventní svícen - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Adventní svícen patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: elektronické omalovánky, obrázek, obrázky, domalovánky, Adventní svícen, vymalovánky, online, zdarma, ke stáhnutí, k vybarvení, dětské obrázky, k tisku, omalovánky, zadarmo

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Adventní svícen k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s adventním svícnem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven ke stáhnutí v novém oknu internetového browseru (Chrome, Mozilla apod.). Nejlepší bude tisknout na silný a tvrdý papír. Ke kreslení poté může dítě vybírat z řady nejrůzných typů psacích potřeb jako voskové tužky, temperové barvy, tempery, olejové pastely či křídy. Dostupných kreslících potřeb je pro starší děti vskutku mnoho. Obrázek adventní svícen lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s adventním svícnem má různé výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu, šetří oči dětí, čas a nebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro starší děti jen bezduchou zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (třeba voskové tužky, temperové barvy případně tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba jídla, jednotlivá zvířata, květiny a pochopitelně i adventní svícen :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různé sporty, různé kytky anebo zvířátka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Blesk McQueen, Holly Hobbie, Ice Age, Grinch a nebo Bakugan. Je ale velmi těžké je dostupná bez placení získat a proto je tady nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro prcky které tu máme ke stažení jsou: auta, čert, kočka, auto a plachetnice. Nechť vám omalovánka s adventním svícnem přinese mnoho hezkých chvil.


Hledat slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů