Doporučujeme


Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka tenistky

Obrázek raketoplánu

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka chlapec k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro tisk uložená pod názvem chlapec k obarvování pro ratolesti. Omalovánka chlapec je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Chlapec - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Chlapec - A5            Omalovánka - Chlapec - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Chlapec patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: online, obrázek, k vytištění, Lidé, k vytisknutí, Chlapec, ke stažení, pro děti, obrázky, zdarma, k tisku, k vybarvení

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Chlapec k vytištění a k vybarvení

Omalovánka s chlapcem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude k dispozici ke stažení v novém okně prohlížeče (Internet explorer, Chrome apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s větší gramáží. K omalování lze potom zvolit různé psací potřeby - akrylové barvy, temperové barvy, olejové pastely, uhly a uhlíky. Potřeb na malování je pro malé i větší děti opravdu mnoho. Omalovánku chlapec lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení do paměti vašeho zařízení obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s chlapcem má různé výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knihami, šetří elektřinu, peněženku nebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro malé i větší děti jen bezduchou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například akrylové barvy, temperové barvy nebo též olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba rostliny, různé kytky, zvířata a pochopitelně i chlapce :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy ptáků, druhy sportů či zaměstnání. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky? Jsou to motivy Krtek, Madagaskar, Blesk McQueen, Rumcajs nebo Včelka Mája. Je ale složité je dostupná bez placení získat a proto je tady nemáme. Nejhledanější omalovánky pro malé ratolesti které na našich stránkách máme k uložení jsou: psi, auto, auta, astronaut a miminko. Ať vám omalovánka chlapec přinese mnoho radosti.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů