Výběr obrázků


Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek slepice k vytisknutí

Omalovánka tenistky

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka chlapec k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytisknutí nazvaná chlapec k obarvování pro malé ratolesti. Omalovánka chlapec je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Chlapec - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Chlapec - A5            Omalovánka - Chlapec - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Chlapec patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: ke stažení, online, obrázek, k tisku, obrázky, k vybarvení, zdarma, Lidé, k vytištění, pro děti, Chlapec, k vytisknutí

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Chlapec k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s chlapcem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude ke stažení v novém oknu browseru (Opera, Firefox apod.). Doporučujeme tisk na tvrdší papír. Ke kreslení potom může dítě vybírat z řady nejrůzných typů psacích potřeb jako uhlíky, akrylové barvy, voskové tužky, vodové barvy a nebo uhly. Dostupných kreslících potřeb je pro menší i větší děti k dispozici ohromné množství. Obrázek chlapec lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s chlapcem má různé výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří čas, počítač nebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro menší i větší děti jen bezduchou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (třeba uhlíky, akrylové barvy anebo voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba různá zvířata, různé sporty, zvířata a pochopitelně i chlapce :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zaměstnání, dopravní prostředky a zaměstnání lidí. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holku i kluka? Jsou to motivy Ninjago, Ledové království, Indiana Jones, Angelína balerína nebo Equestria Girls. Ty tu ale nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro kluky i holky které tady máme k uložení jsou: princezna, vláček, princezna, slon a drak. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou chlapce.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů