Top omalovánky


Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek s elfem k vytisknutí

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka chlapec k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku dostupná pod jménem chlapec k vybarvování pro naše zlatíčka. Omalovánka chlapec je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Chlapec - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Chlapec - A5            Omalovánka - Chlapec - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Chlapec patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: Lidé, obrázky, k vytištění, k vybarvení, obrázek, zdarma, Chlapec, k tisku, k vytisknutí, online, ke stažení, pro děti

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek k vybarvení Chlapec k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší s chlapcem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena k uložení v novém oknu webového browseru (Chrome, Mozilla apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na tvrdý papír. K obarvení potom může dítě vybírat z řady různých typů psacích potřeb jako pera, olejové pastely, tempery, voskové tužky případně vodové barvy. Pomůcek na malování je pro menší i větší děti k dispozici celá škála. Obrázek chlapec lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s chlapcem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knihami, šetří elektrickou energii, dětské oči a nebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro menší i větší děti jen zábavnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. pera, olejové pastely nebo tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba písmena, různé sporty, jídla a pochopitelně i chlapce :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají sporty, dopravní prostředky nebo také zaměstnání. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro dívky i chlapce? Jsou to motivy Power Strangers, Červená Karkulka, Paw patrol, Pat a Mat a nebo Madagaskar. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro holku i kluka které tu máme ke stažení jsou: raketa, piráti, Santa Klaus, auto anebo auta. Ať si vaše dítě užije omalovánku chlapce.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů