Nej omalovánky


Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Oslík - obrázek, omalovánka k tisku

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Triko - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka chlapec k vytisknutí

Omalovánka k vytisknutí se jménem chlapec ke kreslení pro nejmenší. Omalovánka chlapec je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Chlapec - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Chlapec - A5            Omalovánka - Chlapec - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Chlapec patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vytištění, zdarma, k vybarvení, ke stažení, ke stáhnutí, omalovánky, domalovánky, online, Chlapec, obrázek, k vytisknutí, dětské obrázky, k tisku, omalovánka

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Chlapec k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s chlapcem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stažení v novém oknu webového prohlížeče (Internet explorer, Mozilla apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na tvrdší a silnější papír. K vybarvení potom může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako olejové pastely, grafitové tužky, voskové tužky, tužky nebo uhly. Kreslících Potřeb na malování je pro seniory k dispozici vskutku hodně. Obrázek chlapec lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s chlapcem má různé výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knížkami, šetří peníze, oči dětí a počítač. Omalovánky nejsou pro seniory jen bezduchou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (kupř. olejové pastely, grafitové tužky anebo voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, hudební nástroje, lidské profese a pochopitelně i chlapce :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy sportů, sporty a písmena. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro předškolní děti? Jsou to motivy Rexík, Sněhurka, Kniha džunglí, Prasátko peppa a Ben 10. Je však velmi složité je dostupná bez placení sehnat, proto zde nejsou k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro ženy které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: lokomotiva, loď, auta, piráti nebo též raketa. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s chlapcem líbit.


Vyhledat slovo


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů