Nejlepší


Omalovánka Rakety určená k tisku

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek slepice k vytisknutí

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka chlapec k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku pro děti označená chlapec k vybarvování pro nejmenší. Omalovánka chlapec je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Chlapec - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Chlapec - A5            Omalovánka - Chlapec - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Chlapec patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k tisku, Chlapec, elektronické omalovánky, Lidé, omalovánka, ke stáhnutí, obrázky, ke stažení, k vytisknutí, k vytištění, pro děti, omalovánky, vymalovánky, domalovánky

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek k vybarvení Chlapec k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s chlapcem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena k uložení v novém okně internetového prohlížeče (Firefox, Mozilla apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na pevnější papír. K vybarvení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - uhlíky, zvýrazňovače, olejové pastely, akrylové barvy nebo také temperové barvy. Možností je pro holčičky k dispozici široká škála. Omalovánku chlapec lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytištění s chlapcem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do knihkupectví, šetří počítač, elektřinu a peníze. Omalovánky nejsou pro holčičky jen relaxační hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (třeba uhlíky, zvýrazňovače a nebo olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba zvířátka, hudební nástroje, písmenka a pochopitelně i chlapce :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, postavy z pohádek anebo lidské profese. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Želvy Ninja, King Kong, Zvonilka, Adiboo a Alenka v říši divů. Je však velmi problematické je zadarmo sehnat, proto na našich stránkách nejsou k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro starší děti které tady máme ke stáhnutí jsou: plachetnice, netopýr, princezna, lokomotiva s vagónky nebo též lokomotiva. Věříme, že se vám obrázek chlapce bude líbit.


Prohledat web


Reklama


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů