Výběr obrázků


Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek raketoplánu

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka chlapec k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro nejmenší pojmenovaná chlapec k vybarvování pro nejmenší děti. Omalovánka chlapec je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Chlapec - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Chlapec - A5            Omalovánka - Chlapec - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Chlapec patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: Lidé, obrázky, pro děti, k vytisknutí, k tisku, zdarma, k vybarvení, online, k vytištění, ke stažení, Chlapec, obrázek

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Chlapec k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro tisk s chlapcem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude ke stažení v novém oknu internetového browseru (Mozilla, Chromium apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na tvrdý papír. Ke kreslení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - voskovky, pastelky, uhly, pera a nebo akrylové barvy. Potřeb na malování je pro chlapce i dívky vskutku mnoho. Omalovánku chlapec lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku s chlapcem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knížkami, šetří elektřinu, peníze nebo peněženku. Omalovánky nejsou pro chlapce i dívky jen primitivní hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (kupř. voskovky, pastelky a uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba různá zvířata, různá zvířátka, rostliny a pochopitelně i chlapce :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy jídel, druhy automobilů nebo také zvířátka. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro kluky a holky? Jsou to motivy My little pony, Stašpytlík, Shimmer a Shine, princezna Sofie nebo Bořek stavitel. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tu nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro kluky i holky které tady máme ke stáhnutí jsou: sněhulák, psi, čert, vláček nebo též princezna a princ. Ať si vaše dítko užije malování chlapce.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů