Doporučené


Obrázek štěněte

Obrázek psa k tisku

Omalovánka tenistky

Obrázek jukeboxu

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka chlapec k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku pro děti dostupná pod jménem chlapec k vybarvení pro holku i kluka. Omalovánka chlapec je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Chlapec - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Chlapec - A5            Omalovánka - Chlapec - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Chlapec patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k tisku, k vytištění, k vybarvení, pro děti, Chlapec, obrázky, obrázek, Lidé, zdarma, ke stažení, k vytisknutí, online

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Chlapec k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s chlapcem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena ke stažení v novém okně browseru (Internet explorer, Mozilla apod.). Doporučujeme tisk na tlustčí papír. K omalování potom může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako voskovky, akrylové barvy, temperové barvy, uhly nebo pera. Malovacích potřeb je pro chlapce i dívky vskutku velmi mnoho. Omalovánku chlapec lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s chlapcem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knihami, šetří zrak dětí, peníze či počítač. Omalovánky nejsou pro chlapce i dívky jen bezduchou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. voskovky, akrylové barvy nebo také temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba sporty, květiny, zaměstnání a pochopitelně i chlapce :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různé kytky, jednotlivé druhy rostlin a nebo pohádkové postavy. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro naše milé prcky? Jsou to motivy Harry Potter, Křemílek a Vochomůrka, Princezna a žabák, Spiderman či Fortnite. Kvůli licenčním podmínkám je tu bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro kluky i holky které na našich stránkách máme k uložení jsou: piráti, houby, auta, netopýr případně vláček. Nechť vám omalovánka s chlapcem přinese mnoho hezkých chvil.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů