Top pět


Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek raketoplánu

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka lachtan zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění se jménem lachtan ke kreslení pro nejmenší. Omalovánka lachtan je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Lachtan - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Lachtan - A5            Omalovánka - Lachtan - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lachtan patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: ke stažení, k vytisknutí, online, obrázky, k vybarvení, Zvířata, k tisku, Lachtan, obrázek, pro děti, zdarma, k vytištění

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Lachtan k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro tisk s lachtanem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven ke stáhnutí v novém okně internetového browseru (Mozilla, Opera apod.). Doporučujeme tisk na silný papír, třeba čtvrtku. K omalování lze poté zvolit různé psací potřeby - zvýrazňovače, temperové barvy, voskovky, voskové tužky a grafitové tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro dospělé k dispozici celá škála. Omalovánku lachtan lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s lachtanem má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do knihkupectví, šetří počítač, čas a nebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro dospělé jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (třeba zvýrazňovače, temperové barvy nebo také voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba zvířátka, jednotlivé druhy ptáků, různé kytky a pochopitelně i lachtan :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají kytky, lidské profese či jídla. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Shimmer a Shine, Peter Pan, Pošťák Pat, Pat a Mat a nebo Lego příběh. Ty na našich stránkách však nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro předškoláky které tu máme ke stažení jsou: čert, traktor, astronaut, auta anebo hasiči. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou lachtana.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů