Výběr obrázků


Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Chaloupka - obrázek, omalovánka k tisku

Lyra - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka lachtan zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku uložená pod názvem lachtan ke kreslení pro prcky. Omalovánka lachtan je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Lachtan - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Lachtan - A5            Omalovánka - Lachtan - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lachtan patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: omalovánka, domalovánky, k vytisknutí, pro děti, zdarma, omalovánky, elektronické omalovánky, vymalovánky, obrázek, ke stažení, k tisku, obrázky, k vybarvení, Zvířata

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Lachtan k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk s lachtanem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stažení v novém oknu webového browseru (Chrome, Firefox apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silný papír, třeba čtvrtku. K vybarvení pak může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako tužky, pastelky, akrylové barvy, vodové barvy a voskové tužky. Možností je dnes pro malé ratolesti opravdu mnoho. Obrázek lachtan lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s lachtanem má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří elektřinu, čas případně počítač. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen zábavnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (třeba tužky, pastelky nebo též akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba postavy z pohádek, zvířata, různé sporty a pochopitelně i lachtan :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají písmenka, květiny a hudební nástroje. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro holky? Jsou to motivy Peter Pan, Aladin, H2O: Stačí přidat vodu, Toy Story případně Zvonilka. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro nejmenší děcka které na našich stránkách máme k uložení jsou: vláček, liška, auta, kočka nebo auta. Ať si vaše dítě užije obrázek lachtana.


Najít slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů