Výběr omalovánek


Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek raketoplánu

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka lachtan zdarma k vytištění

Omalovánka se jménem lachtan k omalování pro chlapce i dívky. Omalovánka lachtan je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Lachtan - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Lachtan - A5            Omalovánka - Lachtan - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lachtan patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: online, k vytištění, obrázky, k vybarvení, obrázek, Lachtan, ke stažení, pro děti, zdarma, Zvířata, k tisku, k vytisknutí

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Lachtan k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku s lachtanem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stažení v novém okně prohlížeče (Safari, Chromium apod.). Doporučujeme vytištění na kvalitní papír. K obarvení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - uhly, voskové tužky, fixky, pera případně tužky. Malovacích potřeb je pro naše ratolesti k dispozici široká škála. Omalovánku lachtan lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s lachtanem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit knihkupectví nebo papírnictví, šetří dětské oči, elektrickou energii a peníze. Omalovánky nejsou pro naše ratolesti jen bezduchou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (třeba uhly, voskové tužky a fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba druhy ptáků, pohádkové postavy, sporty a pochopitelně i lachtan :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zaměstnání lidí, druhy sportů a jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Šmoulové, IronMan, Příběh hraček, Plants vs. Zombies a Ferda mravenec. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro holčičky i chlapečky které tady máme k uložení jsou: traktor, Santa Klaus, raketa, princezna a princ anebo auta. Věříme, že se vám obrázek lachtana bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů