Nejlepší


Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka lachtan zdarma k vytištění

Omalovánka pro nejmenší pojmenovaná lachtan ke kreslení pro malé ratolesti. Omalovánka lachtan je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Lachtan - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Lachtan - A5            Omalovánka - Lachtan - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lachtan patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: pro děti, obrázek, k vytisknutí, k vytištění, ke stažení, k vybarvení, zdarma, k tisku, Zvířata, online, obrázky, Lachtan

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Lachtan k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro tisk s lachtanem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena k uložení v novém okně prohlížeče webových stránek (Internet explorer, Mozilla apod.). Doporučujeme vám tisknout na tvrdší papír. K vybarvení lze potom zvolit různé psací potřeby - zvýrazňovače, pera, temperové barvy, uhly a nebo grafitové tužky. Malovacích potřeb je pro naše milé prcky k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku lachtan lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytisknutí s lachtanem má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří dětské oči, peněženku nebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro naše milé prcky jen zábavnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (třeba zvýrazňovače, pera nebo též temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba druhy automobilů, květiny, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i lachtan :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různé kytky, zaměstnání lidí anebo písmena. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro holky i kluky? Jsou to motivy Monster High, Frozen, Pošťák Pat, Lego příběh nebo Ratatouille. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro školáky které zde máme ke stažení jsou: astronaut, loď, houby, traktor případně pes. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s lachtanem.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů