Nej pět


Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek chlapce k vytisknutí

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Obrázek jukeboxu

Omalovánka lachtan k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění s názvem lachtan k obarvování pro dospělé. Omalovánka lachtan je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Lachtan - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Lachtan - A5            Omalovánka - Lachtan - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lachtan patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: dětské obrázky, vymalovánky, k vytisknutí, k vytištění, Lachtan, k vybarvení, obrázky, obrázek, zdarma, Zvířata, k tisku, elektronické omalovánky, pro děti, zadarmo

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Lachtan k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s lachtanem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně browseru (Mozilla, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší papír. K vybarvování lze následně zvolit různé psací potřeby - tempery, zvýrazňovače, voskovky, uhlíky případně vodové barvy. Malovacích potřeb je pro učitelky k dispozici ohromné množství. Omalovánku lachtan lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s lachtanem má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu, šetří elektrickou energii, čas či oči dětí. Omalovánky nejsou pro učitelky jen zábavou a hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (např. tempery, zvýrazňovače a voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba druhy automobilů, dopravní prostředky, druhy ptáků a pochopitelně i lachtan :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, jídla nebo také zvířátka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro maminky? Jsou to motivy Pocahontas, Littlest Pet Shop, Křemílek a Vochomůrka, Lego friends či Tlapková patrola. Kvůli autorským právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejhledanější omalovánky pro nejmenší děcka které tady máme ke stažení jsou: princezna, princezna, princezna a princ, auta a houby. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou lachtan.


Vyhledávání


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů