Nejoblíbenější


Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek jukeboxu

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka s nemocným pejskem

Omalovánka lachtan zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění nazvaná lachtan k omalování pro holku i kluka. Omalovánka lachtan je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Lachtan - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Lachtan - A5            Omalovánka - Lachtan - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lachtan patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: Zvířata, k vytisknutí, Lachtan, k vybarvení, obrázky, obrázek, zdarma, k tisku, pro děti, ke stažení, k vytištění, online

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Lachtan k vytištění pro děti

Omalovánka s lachtanem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude ke stažení v novém oknu prohlížeče (Opera, Safari apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K vybarvení poté může dítě vybírat z mnoha různých typů psacích potřeb jako grafitové tužky, uhly, voskovky, fixy a umělecké tužky. Kreslících potřeb je dnes pro malé caparty k dispozici pestrá škála. Obrázek lachtan lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s lachtanem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s dětskou literaturou, šetří oči dětí, peněženku a nebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen zábavnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (třeba grafitové tužky, uhly a voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba různé sporty, zvířátka, druhy ptáků a pochopitelně i lachtan :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, dopravní prostředky nebo též pohádkové postavy. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro menší i větší děti? Jsou to motivy Bořek stavitel, Lví král, Lego a nebo Kocour Garfield. Nejsou k dispozici zdarma a tak je tady bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro malé děti které na našich stránkách máme k uložení jsou: pes, miminko, plachetnice, princezna a princ nebo liška. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s lachtanem.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů