Top obrázky


Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek štěněte

Omalovánka lachtan zdarma k vytištění

Omalovánka pro tisk nazvaná lachtan k obarvení pro kluky a holky. Omalovánka lachtan je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Lachtan - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Lachtan - A5            Omalovánka - Lachtan - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lachtan patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: zdarma, obrázky, k vytištění, k tisku, k vybarvení, ke stažení, Zvířata, k vytisknutí, obrázek, pro děti, online, Lachtan

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Lachtan k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s lachtanem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude k dispozici k uložení v novém okně prohlížeče webových stránek (Mozilla, Chrome apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s větší tloušťkou. K vybarvování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - grafitové tužky, tempery, voskovky, křídy nebo temperové barvy. Potřeb na malování je pro naše milé prcky k dispozici dlouhá řada. Omalovánku lachtan lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s lachtanem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do papírnictví, šetří peněženku, čas či elektřinu. Omalovánky nejsou pro naše milé prcky jen bezduchou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. grafitové tužky, tempery a nebo voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, lidské profese, kytky a pochopitelně i lachtan :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jednotlivá zvířata, pohádkové postavy nebo též zaměstnání. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Křemílek a Vochomůrka, Chuggington, Avatar, Příběh hraček či Rumcajs. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro nejmenší děti které tady máme ke stažení jsou: auta, traktor, dinosauři, koně anebo princezna. Nechť omalovánka s lachtanem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů