Nej omalovánky


Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek skůtru k vytisknutí

Obrázek slepice k vytisknutí

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka lachtan zdarma k vytištění

Omalovánka uložená pod názvem lachtan k vybarvení pro nejmenší. Omalovánka lachtan je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Lachtan - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Lachtan - A5            Omalovánka - Lachtan - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lachtan patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: omalovánka, k vytisknutí, obrázek, Lachtan, k vytištění, ke stáhnutí, vymalovánky, pro děti, obrázky, k vybarvení, omalovánky, elektronické omalovánky, online, k tisku

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Lachtan k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s lachtanem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně prohlížeče (Internet explorer, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší papír. K obarvení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - propisovací tužky, umělecké tužky, uhlíky, uhly případně tempery. Kreslících Potřeb na malování je pro předškoláky opravdu mnoho. Omalovánku lachtan lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení do počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s lachtanem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví nebo knihkupectví, šetří dětské oči, oči dětí a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen zábavou a hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba propisovací tužky, umělecké tužky či uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba různé kytky, zaměstnání, květiny a pochopitelně i lachtan :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy automobilů, druhy sportů nebo také zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro tatínky? Jsou to motivy Teletubbies, Gumídci, Pocahontas, Méďa Béďa a Chuggington. Kvůli autorským právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejhledanější omalovánky pro malé děti které tu máme k uložení jsou: dinosauři, liška, princezna, Popeláři nebo též raketa. Budeme rádi, v případě že se vám omalovánka lachtana bude líbit.


Vyhledat slovo


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů