Nejhledanější


Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek psa k tisku

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Omalovánka králíka k vytisknutí

Omalovánka stan k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti pojmenovaná stan k vybarvení pro holčičky i chlapečky. Omalovánka stan je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Stan - Budovy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Stan - A5            Omalovánka - Stan - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Stan patří do kategorie Budovy

Klíčová slova: k vybarvení, obrázky, ke stažení, zdarma, online, k vytisknutí, pro děti, Budovy, k tisku, obrázek, Stan, k vytištění

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek Stan k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s stanem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude ke stáhnutí v novém oknu internetového browseru (Chrome, Firefox apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s větší tloušťkou. K obarvování poté může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako zvýrazňovače, pastelky, fixy, tempery nebo voskové tužky. Potřeb na malování je pro malé i větší děti opravdu mnoho. Obrázek stan lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s stanem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví, šetří peníze, zrak dětí a nebo čas. Omalovánky nejsou pro malé i větší děti jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (kupř. zvýrazňovače, pastelky nebo též fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba písmena, druhy sportů, různá zvířátka a pochopitelně i stan :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy jídel, jídla a zaměstnání lidí. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Zootropolis, Bob a Bobek, Jak vycvičit draka, Avatar a nebo Červená Karkulka. Ty na našich stránkách ale nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro malé caparty které tu máme ke stažení jsou: čert, houby, lokomotiva, dinosauři anebo princezna a princ. Nechť vám omalovánka s stanem přinese mnoho hezkých chvil.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů