Nejvyhledávanější


Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Rakety určená k tisku

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka stan zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytisknutí dostupná pod názvem stan k omalování pro naše zlatíčka. Omalovánka stan je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Stan - Budovy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Stan - A5            Omalovánka - Stan - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Stan patří do kategorie Budovy

Klíčová slova: obrázky, vymalovánky, elektronické omalovánky, k tisku, omalovánka, omalovánky, Stan, ke stáhnutí, obrázek, zadarmo, Budovy, pro děti, ke stažení, k vytištění

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek Stan k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka s stanem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude k dispozici ke stažení v novém okně internetového prohlížeče (Chromium, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K vybarvování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - uhly, pastelové tužky, tužky, akrylové barvy nebo propisovací tužky. Výtvarných potřeb je pro maminky k dispozici celá škála. Omalovánku stan lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s stanem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří dětské oči, peněženku nebo též peníze. Omalovánky nejsou pro maminky jen relaxační hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (například uhly, pastelové tužky a tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba různé sporty, jednotlivé druhy rostlin, druhy automobilů a pochopitelně i stan :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají písmenka, rostliny a zvířata. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Méďa Béďa, Avatar, Požárník Sam, panenka Winx nebo též Pan Včelka. Ty tu ale nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro předškoláky které zde máme k uložení jsou: astronaut, loď, raketa, lokomotiva s vagónky případně astronaut. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s stanem líbit.


Vyhledat slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů