Top obrázky


Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek jukeboxu

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka kniha Exodus 19 k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí nazvaná Kniha Exodus 19 k obarvování pro naše zlatíčka. Omalovánka s náboženským motivem ze svaté knihy Bible, z knihy Exodus 17:1-7. Obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění a vybarvení, určený pro nejmenší děti. Omalovánka Kniha Exodus 19 je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kniha Exodus 19 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kniha Exodus 19 - A5            Omalovánka - Kniha Exodus 19 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kniha Exodus 19 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: ke stažení, online, pro děti, k vytištění, obrázek, k vytisknutí, Kniha Exodus 19, Bible a křesťanství, k vybarvení, zdarma, obrázky, k tisku

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek k vybarvení Kniha Exodus 19 k vytištění pro děti

Dětská omalovánka s Kniha Exodus 19 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude ke stažení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Opera, Safari apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s vyšší gramáží. K obarvení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - pastelky, pastelové tužky, uhlíky, temperové barvy a vodové barvy. Dostupných kreslících potřeb je pro školáky k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku Kniha Exodus 19 lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s Kniha Exodus 19 má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektrickou energii, dětské oči a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro školáky jen bezduchou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (například pastelky, pastelové tužky případně uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba různé kytky, jednotlivé druhy rostlin, druhy sportů a pochopitelně i Kniha Exodus 19 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají lidské profese, jednotlivé druhy ptáků a zvířata. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Angry birds, Doba ledová, Scooby Doo, Bořek stavitel a Pinocchio. Nejsou k dispozici zdarma a tak je tady bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro chlapce i dívky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: slon, auta, lokomotiva, auta či princezna. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s Kniha Exodus 19.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů