Nejstahovanější


Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Rusalka - obrázek, omalovánka k tisku

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka kniha Exodus 19 k vytisknutí

Omalovánka pro tisk s názvem Kniha Exodus 19 ke kreslení pro školáky. Omalovánka s náboženským motivem ze svaté knihy Bible, z knihy Exodus 17:1-7. Obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění a vybarvení, určený pro nejmenší děti. Omalovánka Kniha Exodus 19 je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kniha Exodus 19 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kniha Exodus 19 - A5            Omalovánka - Kniha Exodus 19 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kniha Exodus 19 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: zdarma, ke stáhnutí, Kniha Exodus 19, pro děti, omalovánka, obrázek, elektronické omalovánky, ke stažení, obrázky, dětské obrázky, vymalovánky, domalovánky, k vytištění, zadarmo

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Kniha Exodus 19 k vytištění a k vybarvení

Omalovánka s Kniha Exodus 19 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude ke stáhnutí v novém oknu browseru (Internet explorer, Safari apod.). Doporučujeme tisk na silný papír, třeba čtvrtku. K vybarvení poté může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako propisovací tužky, pastelky, olejové pastely, fixky a nebo pera. Kreslících potřeb je dnes pro učitelky k dispozici ohromné množství. Obrázek Kniha Exodus 19 lze taky vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s Kniha Exodus 19 má různé výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu s knížkami, šetří oči dětí, peněženku a dětské oči. Omalovánky nejsou pro učitelky jen bezduchou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (kupř. propisovací tužky, pastelky případně olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, druhy automobilů, zvířátka a pochopitelně i Kniha Exodus 19 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zaměstnání, lidské profese anebo sporty. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro seniory? Jsou to motivy King Kong, Princezna a žabák, Kačer Donald, Budulínek a Panenka Barbie. Z autorsko-právních důvodů je na našich stránkách nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé ratolesti které tu máme ke stažení jsou: sněhulák, psi, astronaut, liška a raketa. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem Kniha Exodus 19.


Najít na webu


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů