Nej omalovánky


Omalovánka Rakety určená k tisku

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek s elfem k vytisknutí

Omalovánka kniha Exodus 19 k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší nazvaná Kniha Exodus 19 k vybarvování pro holčičky i chlapečky. Omalovánka s náboženským motivem ze svaté knihy Bible, z knihy Exodus 17:1-7. Obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění a vybarvení, určený pro nejmenší děti. Omalovánka Kniha Exodus 19 je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Kniha Exodus 19 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kniha Exodus 19 - A5            Omalovánka - Kniha Exodus 19 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kniha Exodus 19 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vytištění, k vybarvení, k vytisknutí, zdarma, Bible a křesťanství, obrázky, ke stažení, pro děti, online, obrázek, k tisku, Kniha Exodus 19

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Kniha Exodus 19 k vytištění a k vybarvení

Omalovánka s Kniha Exodus 19 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven k uložení v novém okně internetového browseru (Internet explorer, Mozilla apod.). Doporučujeme tisknutí na tvrdší a silnější papír. K vybarvení lze pak zvolit různé psací potřeby - tužky, pastelové tužky, křídy, voskovky nebo též grafitové tužky. Možností je dnes pro naše zlatíčka k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku Kniha Exodus 19 lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk s Kniha Exodus 19 má různé výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu s knížkami, šetří zrak dětí, peníze a nebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen bezduchou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (kupř. tužky, pastelové tužky nebo také křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zaměstnání, dopravní prostředky, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i Kniha Exodus 19 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zvířátka, různá zvířátka a lidské profese. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro kluky a holky? Jsou to motivy Princezna Leonora, Lego, Sněhurka, Mašinka Tomáš a nebo Paw patrol. Kvůli licenčním podmínkám je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro školáky které tady máme ke stažení jsou: miminko, princezna, kočka, plachetnice a princezna a princ. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou Kniha Exodus 19.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů