Nejstahovanější


Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka kniha Exodus 19 k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti označená Kniha Exodus 19 k obarvení pro ratolesti. Omalovánka s náboženským motivem ze svaté knihy Bible, z knihy Exodus 17:1-7. Obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění a vybarvení, určený pro nejmenší děti. Omalovánka Kniha Exodus 19 je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kniha Exodus 19 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kniha Exodus 19 - A5            Omalovánka - Kniha Exodus 19 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kniha Exodus 19 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vytisknutí, Kniha Exodus 19, online, obrázek, ke stažení, k tisku, Bible a křesťanství, pro děti, k vybarvení, zdarma, obrázky, k vytištění

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Kniha Exodus 19 k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s Kniha Exodus 19 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stažení v novém oknu webového browseru (Mozilla, Chromium apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na kvalitní papír. Ke kreslení následně může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako temperové barvy, akrylové barvy, křídy, vodové barvy a olejové pastely. Výtvarných potřeb je pro holku i kluka k dispozici široká škála. Obrázek Kniha Exodus 19 lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s Kniha Exodus 19 má různé výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří peníze, počítač či zrak dětí. Omalovánky nejsou pro holku i kluka jen bezduchou zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (kupř. temperové barvy, akrylové barvy a křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba postavy z pohádek, druhy ptáků, písmena a pochopitelně i Kniha Exodus 19 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různá zvířátka, pohádkové postavy a nebo různé kytky. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro naše ratolesti? Jsou to motivy Stašpytlík, Tom a Jerry, Anna a Elsa, U nás na farmě či Ledové království. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro malá děcka které na našich stránkách máme k uložení jsou: pes, kočka, lokomotiva s vagónky, auto nebo loď. Nechť vám omalovánka s Kniha Exodus 19 přinese mnoho hezkých chvil.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů