Nejhledanější


Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka kniha Exodus 19 k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí nazvaná Kniha Exodus 19 k obarvování pro naše zlatíčka. Omalovánka s náboženským motivem ze svaté knihy Bible, z knihy Exodus 17:1-7. Obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění a vybarvení, určený pro nejmenší děti. Omalovánka Kniha Exodus 19 je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kniha Exodus 19 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kniha Exodus 19 - A5            Omalovánka - Kniha Exodus 19 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kniha Exodus 19 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k tisku, Bible a křesťanství, Kniha Exodus 19, k vybarvení, online, obrázek, ke stažení, k vytisknutí, pro děti, k vytištění, obrázky, zdarma

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Kniha Exodus 19 k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka s Kniha Exodus 19 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude ke stažení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Opera, Safari apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s vyšší gramáží. K obarvení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - pastelky, pastelové tužky, uhlíky, temperové barvy a vodové barvy. Dostupných kreslících potřeb je pro školáky k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku Kniha Exodus 19 lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s Kniha Exodus 19 má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektrickou energii, dětské oči a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro školáky jen bezduchou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (například pastelky, pastelové tužky případně uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba různé kytky, jednotlivé druhy rostlin, druhy sportů a pochopitelně i Kniha Exodus 19 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají lidské profese, jednotlivé druhy ptáků a zvířata. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Angry birds, Doba ledová, Scooby Doo, Bořek stavitel a Pinocchio. Nejsou k dispozici zdarma a tak je tady bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro chlapce i dívky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: slon, auta, lokomotiva, auta či princezna. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s Kniha Exodus 19.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů