Top obrázky


Rusalka - obrázek, omalovánka k tisku

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Ragby - obrázek, omalovánka k tisku

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka kniha Exodus 19 k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku s názvem Kniha Exodus 19 k vybarvování pro holčičky. Omalovánka s náboženským motivem ze svaté knihy Bible, z knihy Exodus 17:1-7. Obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění a vybarvení, určený pro nejmenší děti. Omalovánka Kniha Exodus 19 je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Kniha Exodus 19 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kniha Exodus 19 - A5            Omalovánka - Kniha Exodus 19 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kniha Exodus 19 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: omalovánky, vymalovánky, omalovánka, ke stáhnutí, k vytisknutí, Bible a křesťanství, obrázek, Kniha Exodus 19, obrázky, ke stažení, k tisku, online, pro děti, domalovánky

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Kniha Exodus 19 k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s Kniha Exodus 19 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude k dispozici k uložení v novém okně webového prohlížeče (Safari, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na kvalitní papír. K obarvení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - fixky, zvýrazňovače, pera, pastelky anebo temperové barvy. Malovacích potřeb je pro tatínky k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku Kniha Exodus 19 lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s Kniha Exodus 19 má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří peněženku, oči dětí nebo také peníze. Omalovánky nejsou pro tatínky jen zábavou a hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba fixky, zvýrazňovače a pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, hudební nástroje, zvířata a pochopitelně i Kniha Exodus 19 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různá zvířátka, písmena či druhy jídel. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro ženy? Jsou to motivy Pošťák Pat, Plants vs. Zombies, Hledá se Dory, Harley Quinn nebo také U nás na farmě. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tu nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děcka které tady máme ke stažení jsou: drak, houby, plachetnice, princezna a mašinka. Věříme, že se vám obrázek Kniha Exodus 19 bude líbit.


Vyhledávání


Reklama


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů