Doporučené


Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka kniha Exodus 19 k vytištění pro děti

Omalovánka nazvaná Kniha Exodus 19 k obarvování pro dívky i chlapce. Omalovánka s náboženským motivem ze svaté knihy Bible, z knihy Exodus 17:1-7. Obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění a vybarvení, určený pro nejmenší děti. Omalovánka Kniha Exodus 19 je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kniha Exodus 19 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Kniha Exodus 19 - A5            Omalovánka - Kniha Exodus 19 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kniha Exodus 19 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: pro děti, Bible a křesťanství, online, obrázek, obrázky, k vytištění, ke stažení, Kniha Exodus 19, k vybarvení, k tisku, k vytisknutí, zdarma

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Kniha Exodus 19 k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s Kniha Exodus 19 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně browseru (Mozilla, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší papír. K omalování lze následně zvolit různé psací potřeby - fixky, temperové barvy, vodové barvy, tempery nebo zvýrazňovače. Pomůcek na malování je pro nejmenší děti k dispozici vskutku hodně. Omalovánku Kniha Exodus 19 lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení na pevný disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s Kniha Exodus 19 má různé výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knihami, šetří počítač, zrak dětí anebo peníze. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen relaxační hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (kupř. fixky, temperové barvy případně vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různé sporty, různá zvířata, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i Kniha Exodus 19 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zaměstnání lidí, zvířata nebo též sporty. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro holky i kluky? Jsou to motivy Červená Karkulka, Doba ledová, Anna a Elsa, Indiana Jones anebo Pan Včelka. Kvůli autorským právům je tu bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejhledanější omalovánky pro předškoláky které na našich stránkách máme k uložení jsou: drak, lokomotiva, dinosauři, auta a vláček. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou Kniha Exodus 19.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů