Nejoblíbenější


Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Žena zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku označená Žena ke kreslení pro holčičky i chlapečky. Omalovánka Žena je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Žena - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Žena - A5            Omalovánka - Žena - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Žena patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: zdarma, ke stažení, obrázek, k vytisknutí, k tisku, Lidé, Žena, k vytištění, online, k vybarvení, obrázky, pro děti

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Obrázek Žena k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s Ženou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče (Internet explorer, Firefox apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na pevnější papír. K omalování poté může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako fixy, pastelky, tužky, voskovky či olejové pastely. Možností je pro malé i větší děti k dispozici dlouhá řada. Obrázek Žena lze taky vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s Ženou má různé výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu s knihami, šetří zrak dětí, peníze a nebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro malé i větší děti jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. fixy, pastelky anebo tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba písmena, jednotlivé druhy ptáků, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i Ženu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají dopravní prostředky, různá zvířata nebo také lidské profese. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro holky i kluky? Jsou to motivy Lego příběh, Furby, Pan Včelka, Ferda mravenec a nebo Scooby Doo. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro menší i větší děti které tu máme ke stažení jsou: sněhulák, pes, lokomotiva s vagónky, piráti a princezna. Ať si vaše dítě užije obrázek Ženy.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů