Nejlepší


Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Žena zdarma k vytištění

Omalovánka k vytisknutí označená Žena k vybarvení pro dospělé. Omalovánka Žena je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Žena - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Žena - A5            Omalovánka - Žena - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Žena patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vytisknutí, ke stažení, Lidé, online, obrázky, k vytištění, zdarma, k vybarvení, Žena, pro děti, obrázek, k tisku

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Obrázek Žena k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka s Ženou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude k dispozici k uložení v novém okně internetového prohlížeče (Mozilla, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na silný papír, třeba čtvrtku. Ke kreslení lze pak zvolit různé psací potřeby - temperové barvy, tužky, vodové barvy, křídy nebo grafitové tužky. Kreslících potřeb je dnes pro dívky k dispozici vskutku hodně. Omalovánku Žena lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s Ženou má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví, šetří počítač, dětské oči anebo čas. Omalovánky nejsou pro dívky jen zábavou a hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. temperové barvy, tužky a vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba druhy ptáků, zaměstnání lidí, druhy jídel a pochopitelně i Ženu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zaměstnání, postavy z pohádek nebo také květiny. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro holky? Jsou to motivy princezna Sofie, Avatar, Tlapková patrola, Kniha džunglí anebo Alf. Kvůli autorským právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejoblíbenější omalovánky pro malé ratolesti které tu máme ke stáhnutí jsou: plachetnice, auta, sněhulák, raketa nebo též Popeláři. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou Žena.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů