Nejstahovanější


Indián - obrázek zdarma ke stažení

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka s vánočním stromem

Omalovánka Žena k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytisknutí označená Žena k omalování pro nejmenší. Omalovánka Žena je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Žena - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Žena - A5            Omalovánka - Žena - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Žena patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: elektronické omalovánky, domalovánky, omalovánky, Lidé, obrázek, online, ke stáhnutí, ke stažení, omalovánka, dětské obrázky, obrázky, k vytisknutí, zdarma, zadarmo

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Obrázek Žena k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s Ženou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven ke stáhnutí v novém oknu webového browseru (Safari, Chromium apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s vyšší gramáží. Ke kreslení následně může dítě vybírat z řady nejrůzných typů psacích potřeb jako umělecké tužky, uhly, fixky, zvýrazňovače a fixy. Možností je dnes pro nejmenší děcka k dispozici neuvěřitelné množství. Obrázek Žena lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s Ženou má různé výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu, šetří čas, zrak dětí nebo též peníze. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. umělecké tužky, uhly a nebo fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba kytky, jednotlivé druhy ptáků, různé sporty a pochopitelně i Ženu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají postavy z pohádek, zaměstnání lidí nebo také sporty. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro chlapečky? Jsou to motivy Pan Včelka, Aladin, Princezna a žabák, Rio nebo též Trollové. Nejsou k dispozici dostupná bez placení a tak je zde bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro předškolní děti které na našich stránkách máme ke stažení jsou: draci, čert, houby, netopýr či Santa Klaus. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s Ženou.


Prohledat web


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů