Top obrázky


Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Omalovánka Rakety určená k tisku

Veselý sněhulák - obrázek, omalovánka k tisku

Ledňák obrovský - obrázek, omalovánka k tisku

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Žena k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka vhodná pro tisk se jménem Žena k omalování pro chlapečky. Omalovánka Žena je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Žena - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Žena - A5            Omalovánka - Žena - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Žena patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: ke stáhnutí, omalovánky, k vytištění, pro děti, elektronické omalovánky, obrázek, k vybarvení, obrázky, ke stažení, domalovánky, k tisku, Žena, dětské obrázky, omalovánka

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Obrázek Žena k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s Ženou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče (Safari, Firefox apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K vybarvování pak může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako uhlíky, voskovky, voskové tužky, tempery nebo též pastelky. Potřeb na malování je pro dívky k dispozici pestrá škála. Omalovánku Žena lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s Ženou má různé výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do papírnictví, šetří peníze, peněženku či elektřinu. Omalovánky nejsou pro dívky jen relaxační hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (třeba uhlíky, voskovky anebo voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba zvířata, rostliny, jídla a pochopitelně i Ženu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jednotlivá zvířata, postavy z pohádek a nebo různé sporty. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Rákosníček, Lego friends, Peter Pan, Among Us či 101 dalmatinů. Ty zde ale nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro slečny které tady máme k uložení jsou: auto, vláček, hasiči, loď nebo slon. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou Ženy.


Vyhledávání


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů