Top pět


Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Žena zdarma k vytištění

Omalovánka k vytisknutí s názvem Žena ke kreslení pro nejmenší děti. Omalovánka Žena je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Žena - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Žena - A5            Omalovánka - Žena - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Žena patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: Žena, obrázky, ke stažení, k vybarvení, Lidé, k vytištění, zdarma, pro děti, online, k tisku, k vytisknutí, obrázek

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Obrázek k vybarvení Žena k vytištění pro děti

Omalovánka s Ženou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven ke stažení v novém okně webového browseru (Internet explorer, Firefox apod.). Nejlepší bude tisknout na kvalitnější papír. K obarvení pak může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako fixy, propisovací tužky, uhlíky, voskovky a tempery. Pomůcek na malování je pro malé caparty opravdu mnoho. Omalovánku Žena lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti s Ženou má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří elektřinu, elektrickou energii anebo peníze. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen relaxační hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba fixy, propisovací tužky případně uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba druhy automobilů, druhy jídel, zaměstnání a pochopitelně i Ženu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, květiny nebo také jídla. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy princezna Sofie, Sněhurka, Gormiti, Jak vycvičit draka anebo Bob a Bobek. Ty na našich stránkách však nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro děti které tady máme k uložení jsou: loď, slon, traktor, piráti a hasiči. Budeme rádi, jestli se vám omalovánka Ženy bude líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů