Top omalovánky


Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Čtenář zdarma k vytištění

Omalovánka pro nejmenší nazvaná Čtenář ke kreslení pro dívky i chlapce. Omalovánka Čtenář je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Čtenář - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Čtenář - A5            Omalovánka - Čtenář - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Čtenář patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: ke stažení, k vytisknutí, pro děti, online, k vybarvení, Lidé, k tisku, obrázky, Čtenář, zdarma, obrázek, k vytištění

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Čtenář k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku s Čtenářem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stáhnutí v novém okně prohlížeče webových stránek (Mozilla, Firefox apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na tvrdší a silnější papír. K vybarvení lze pak zvolit různé psací potřeby - pastelky, tužky, voskovky, grafitové tužky anebo tempery. Pomůcek na malování je pro naše milé prcky vskutku velmi mnoho. Omalovánku Čtenář lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti s Čtenářem má různé výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knihami, šetří peněženku, elektřinu a nebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro naše milé prcky jen relaxační hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (kupř. pastelky, tužky nebo voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba rostliny, jednotlivá zvířata, zvířátka a pochopitelně i Čtenáře :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zvířata, lidské profese případně jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Budulínek, Panenka Barbie, Alf, Požárník Sam a nebo Lego. Je však velmi náročné je dostupná bez placení sehnat, proto zde nejsou k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro děti které na našich stránkách máme k uložení jsou: auta, lokomotiva, pes, piráti a drak. Ať omalovánka Čtenář přinese radost vašim dětem.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů