Nejhledanější


Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Triko - obrázek, omalovánka k tisku

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Koník - obrázek, omalovánka k tisku

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Čtenář k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění uložená pod názvem Čtenář k obarvování pro větší děti. Omalovánka Čtenář je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Čtenář - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Čtenář - A5            Omalovánka - Čtenář - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Čtenář patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: ke stažení, zadarmo, k tisku, obrázek, online, Lidé, k vytisknutí, omalovánky, omalovánka, k vybarvení, vymalovánky, domalovánky, obrázky, zdarma

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Čtenář k vytištění a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s Čtenářem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k dispozici k uložení v novém okně browseru (Firefox, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na silný papír, třeba čtvrtku. K vybarvení lze následně zvolit různé psací potřeby - uhly, grafitové tužky, voskovky, tužky a nebo křídy. Možností je dnes pro slečny k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku Čtenář lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s Čtenářem má různé výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s dětskou literaturou, šetří čas, dětské oči a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro slečny jen relaxační hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (např. uhly, grafitové tužky a voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba druhy ptáků, písmenka, jednotlivá zvířata a pochopitelně i Čtenáře :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zvířátka, zaměstnání nebo druhy automobilů. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro chlapečky? Jsou to motivy Pinocchio, Batman, Flintstoneovi, Kouzelná beruška a černý kocour a Myška Minie. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejoblíbenější omalovánky pro maminky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: plachetnice, čert, slon, princezna a princ či auta. Nechť omalovánka s Čtenářem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Hledat slovo


Reklamy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů