Nej pět


Víla - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek raketoplánu

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Čtenář zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku s názvem Čtenář k obarvení pro holky i kluky. Omalovánka Čtenář je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Čtenář - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Čtenář - A5            Omalovánka - Čtenář - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Čtenář patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: Lidé, zdarma, k vybarvení, pro děti, obrázky, obrázek, online, k vytištění, Čtenář, ke stažení, k vytisknutí, k tisku

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Čtenář k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s Čtenářem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena ke stažení v novém okně webového prohlížeče (Chromium, Opera apod.). Doporučujeme vytištění na tvrdší papír. K vybarvování lze následně zvolit různé psací potřeby - voskovky, temperové barvy, zvýrazňovače, pastelky nebo též vodové barvy. Dostupných kreslících potřeb je pro holčičky i chlapečky k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku Čtenář lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s Čtenářem má různé výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří oči dětí, dětské oči a počítač. Omalovánky nejsou pro holčičky i chlapečky jen zábavnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. voskovky, temperové barvy případně zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba různá zvířata, písmena, zaměstnání a pochopitelně i Čtenáře :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zvířata, kytky či zaměstnání lidí. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Power Strangers, princezna Sofie, Včelka Mája, Mašinka Tomáš a Pat a Mat. Ty na našich stránkách ale nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro chlapce i dívky které tady máme k uložení jsou: miminko, drak, piráti, vláček a nebo mašinka. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou Čtenáře.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů