Top pět


Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Čtenář k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění označená Čtenář k obarvení pro slečny. Omalovánka Čtenář je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Čtenář - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Čtenář - A5            Omalovánka - Čtenář - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Čtenář patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vybarvení, online, omalovánky, k vytisknutí, omalovánka, obrázky, domalovánky, obrázek, Čtenář, dětské obrázky, k tisku, zadarmo, vymalovánky, Lidé

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Čtenář k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s Čtenářem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude k uložení v novém oknu internetového prohlížeče (Opera, Mozilla apod.). Doporučujeme tisknutí na tvrdší papír. K vybarvení následně může dítě vybírat z řady nejrůzných typů psacích potřeb jako umělecké tužky, vodové barvy, propisovací tužky, tužky anebo tempery. Možností je pro tatínky k dispozici dlouhá řada. Obrázek Čtenář lze též vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s Čtenářem má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu, šetří elektrickou energii, zrak dětí či čas. Omalovánky nejsou pro tatínky jen zábavou a hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například umělecké tužky, vodové barvy a nebo propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, druhy sportů, písmenka a pochopitelně i Čtenáře :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, dopravní prostředky případně rostliny. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro maminky? Jsou to motivy Jak vycvičit draka, Ledové království, Pinocchio, Shimmer a Shine či Blesk McQueen. Z autorsko-právních důvodů je na našich stránkách nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děti které zde máme ke stažení jsou: lokomotiva s vagónky, auto, hasiči, Popeláři nebo také netopýr. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s Čtenářem líbit.


Hledat slovo


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů