Nejoblíbenější


Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Čtenář zdarma k vytištění

Omalovánka pojmenovaná Čtenář k vybarvování pro dívky i chlapce. Omalovánka Čtenář je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Čtenář - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Čtenář - A5            Omalovánka - Čtenář - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Čtenář patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: Čtenář, k vytištění, zdarma, obrázek, k vytisknutí, Lidé, k tisku, ke stažení, k vybarvení, obrázky, online, pro děti

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Čtenář k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka s Čtenářem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena ke stažení v novém okně prohlížeče webových stránek (Chrome, Safari apod.). Doporučujeme vám tisknout na kvalitnější papír. Ke kreslení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - tužky, uhlíky, pastelové tužky, tempery a umělecké tužky. Možností je dnes pro holčičky i chlapečky k dispozici ohromující množství. Omalovánku Čtenář lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s Čtenářem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s dětskou literaturou, šetří oči dětí, počítač a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro holčičky i chlapečky jen zábavnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (např. tužky, uhlíky anebo pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba čísla, písmenka, pohádkové postavy a pochopitelně i Čtenáře :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zvířata, jednotlivé druhy rostlin nebo kytky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Šmoulové, Simpsonovi, Medvídek Pú, Hot Wheels a Avengers. Nejsou k dispozici zdarma a tak je tu bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro naše milé prcky které tady máme ke stáhnutí jsou: lokomotiva s vagónky, piráti, hasiči, lokomotiva a psi. Nechť omalovánka s Čtenářem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů