Top obrázky


Obrázek slepice k vytisknutí

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Čtenář zdarma k vytištění

Omalovánka vhodná pro tisk dostupná pod jménem Čtenář k obarvení pro malé ratolesti. Omalovánka Čtenář je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Čtenář - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Čtenář - A5            Omalovánka - Čtenář - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Čtenář patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vytisknutí, k vybarvení, obrázek, zdarma, Čtenář, ke stažení, online, obrázky, k tisku, pro děti, Lidé, k vytištění

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Čtenář k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s Čtenářem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude ke stažení v novém oknu webového prohlížeče (Firefox, Mozilla apod.). Doporučujeme tisknutí na papír s vyšší gramáží. K vybarvení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - voskové tužky, fixky, fixy, umělecké tužky a pastelové tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro prcky k dispozici celá škála. Omalovánku Čtenář lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s Čtenářem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří elektrickou energii, zrak dětí nebo peněženku. Omalovánky nejsou pro prcky jen bezduchou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (kupř. voskové tužky, fixky a fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba postavy z pohádek, různé sporty, druhy ptáků a pochopitelně i Čtenáře :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají květiny, kytky a nebo čísla. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro tatínky? Jsou to motivy Pan Včelka, Asterix a Obelix, Grinch, Simpsonovi nebo Peter Pan. Z autorsko-právních důvodů je na našich stránkách nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro chlapce které zde máme k uložení jsou: sněhulák, psi, čert, pes a astronaut. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem Čtenář.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů