Nejhledanější


Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Čtenář zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku pro děti se jménem Čtenář k obarvování pro malá děcka. Omalovánka Čtenář je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Čtenář - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Čtenář - A5            Omalovánka - Čtenář - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Čtenář patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: Čtenář, online, obrázek, k vytištění, k tisku, k vybarvení, k vytisknutí, pro děti, Lidé, zdarma, obrázky, ke stažení

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek k vybarvení Čtenář k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí s Čtenářem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stažení v novém okně browseru (Opera, Chrome apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na kvalitnější papír. K vybarvování lze pak zvolit různé psací potřeby - olejové pastely, propisovací tužky, voskové tužky, grafitové tužky nebo též pastelky. Kreslících potřeb je dnes pro puberťáky k dispozici ohromující množství. Omalovánku Čtenář lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s Čtenářem má různé výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří oči dětí, počítač nebo čas. Omalovánky nejsou pro puberťáky jen bezduchou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například olejové pastely, propisovací tužky a nebo voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba písmenka, jednotlivé druhy ptáků, různá zvířata a pochopitelně i Čtenáře :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy ptáků, jednotlivé druhy rostlin anebo květiny. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Batman, Příšerky s.r.o., Jak vycvičit draka, Mickey mouse nebo Pošťák Pat. Ty zde však nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro kluky které tu máme ke stáhnutí jsou: vláček, draci, astronaut, raketa nebo také drak. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou Čtenáře.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů