Nejhledanější


Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka budovy k vytisknutí

Omalovánka Čtenář zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku pro děti dostupná pod názvem Čtenář k vybarvování pro malé ratolesti. Omalovánka Čtenář je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Čtenář - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Čtenář - A5            Omalovánka - Čtenář - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Čtenář patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: Lidé, obrázky, Čtenář, k vytištění, k vybarvení, k vytisknutí, k tisku, pro děti, ke stažení, zdarma, online, obrázek

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek k vybarvení Čtenář k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší s Čtenářem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena ke stažení v novém okně prohlížeče (Safari, Firefox apod.). Doporučujeme tisknutí na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K obarvení poté může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako pastelové tužky, zvýrazňovače, umělecké tužky, tempery nebo také propisovací tužky. Výtvarných potřeb je pro malé holčičky a chlapečky k dispozici ohromující množství. Omalovánku Čtenář lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s Čtenářem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do papírnictví, šetří zrak dětí, oči dětí anebo peněženku. Omalovánky nejsou pro malé holčičky a chlapečky jen zábavou a hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. pastelové tužky, zvýrazňovače či umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy jídel, kytky, zvířátka a pochopitelně i Čtenáře :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různá zvířata, rostliny a jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Frozen, Avatar, Hello Kitty, Avengers anebo Ledové království. Kvůli licenčním podmínkám je tu bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro malé caparty které zde máme ke stáhnutí jsou: auta, astronaut, liška, sněhulák a nebo lokomotiva s vagónky. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou Čtenář.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů