Nejoblíbenější


Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Čtenář zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytisknutí se jménem Čtenář ke kreslení pro malá děcka. Omalovánka Čtenář je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Čtenář - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Čtenář - A5            Omalovánka - Čtenář - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Čtenář patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vybarvení, obrázek, zdarma, ke stažení, k vytisknutí, Lidé, obrázky, k vytištění, k tisku, online, Čtenář, pro děti

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Čtenář k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka s Čtenářem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude k dispozici k uložení v novém okně prohlížeče webových stránek (Firefox, Mozilla apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silný papír, třeba čtvrtku. K obarvení lze následně zvolit různé psací potřeby - vodové barvy, tempery, olejové pastely, uhlíky a grafitové tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro malé caparty k dispozici široká škála. Omalovánku Čtenář lze také vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stáhnutí na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s Čtenářem má různé výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit knihkupectví, šetří peněženku, elektrickou energii případně dětské oči. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen relaxační hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba vodové barvy, tempery a olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba lidské profese, písmenka, čísla a pochopitelně i Čtenáře :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jídla, dopravní prostředky anebo různá zvířátka. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky? Jsou to motivy Frozen, Princezna a žabák, Pan Včelka, Zhu Zhu Pets případně Chuggington. Je však hodně nákladné je zdarma sehnat, proto zde nejsou k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro malé i větší děti které na našich stránkách máme ke stažení jsou: dinosauři, lokomotiva, astronaut, houby a nebo Popeláři. Ať omalovánka Čtenář přinese radost vašim dětem.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů