Výběr obrázků


Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Rakety určená k tisku

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Omalovánka tenistka k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka označená tenistka k obarvování pro malé caparty. Omalovánka tenistka je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Tenistka - Sport - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Tenistka - A5            Omalovánka - Tenistka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Tenistka patří do kategorie Sport

Klíčová slova: k tisku, Tenistka, k vytištění, obrázek, online, obrázky, k vytisknutí, ke stažení, pro děti, k vybarvení, Sport, zdarma

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Tenistka k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s tenistkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stažení v novém okně prohlížeče (Firefox, Chrome apod.). Doporučujeme tisknutí na papír s větší gramáží. K obarvení pak může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako umělecké tužky, voskovky, pastelové tužky, křídy případně voskové tužky. Malovacích potřeb je pro děti k dispozici celá škála. Omalovánku tenistka lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti s tenistkou má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří dětské oči, peníze a nebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro děti jen bezduchou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (třeba umělecké tužky, voskovky nebo také pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba různé kytky, rostliny, kytky a pochopitelně i tenistku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jídla, písmena anebo hudební nástroje. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro naše milé prcky? Jsou to motivy Kuře Calimero, Budulínek, Šmoulové, Panenka Barbie a nebo Avatar. Ty zde ale nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro naše zlatíčka které na našich stránkách máme k uložení jsou: koně, auto, hasiči, princezna a Popeláři. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou tenistky.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů