Nej obrázky


Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Omalovánka tenistka k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytisknutí označená tenistka k omalování pro chlapce i dívky. Omalovánka tenistka je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Tenistka - Sport - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Tenistka - A5            Omalovánka - Tenistka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Tenistka patří do kategorie Sport

Klíčová slova: k vytisknutí, online, Tenistka, Sport, zdarma, obrázek, k tisku, k vybarvení, pro děti, obrázky, k vytištění, ke stažení

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Tenistka k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s tenistkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven k uložení v novém okně prohlížeče (Chrome, Safari apod.). Doporučujeme tisk na tvrdší papír. K obarvení pak může dítě vybírat z řady různých typů psacích potřeb jako vodové barvy, olejové pastely, pera, voskovky a akrylové barvy. Dostupných kreslících potřeb je pro kluky a holky k dispozici ohromující množství. Omalovánku tenistka lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk s tenistkou má různé výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s dětskou literaturou, šetří elektrickou energii, zrak dětí nebo též peněženku. Omalovánky nejsou pro kluky a holky jen bezduchou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (například vodové barvy, olejové pastely anebo pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zvířátka, jednotlivé druhy rostlin, zaměstnání a pochopitelně i tenistku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různé kytky, kytky nebo rostliny. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro holčičky i chlapečky? Jsou to motivy Lego příběh, Blesk McQueen, Krtek, panenka Winx nebo též Fortnite. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro malé děti které na našich stránkách máme ke stažení jsou: mašinka, astronaut, liška, houby nebo také slon. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou tenistka.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů