Výběr obrázků


Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek slepice k vytisknutí

Omalovánka tenistka zdarma k vytištění

Omalovánka pro tisk dostupná pod názvem tenistka k omalování pro předškoláky. Omalovánka tenistka je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Tenistka - Sport - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Tenistka - A5            Omalovánka - Tenistka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Tenistka patří do kategorie Sport

Klíčová slova: k tisku, zdarma, Sport, online, omalovánka, elektronické omalovánky, domalovánky, omalovánky, pro děti, k vytisknutí, dětské obrázky, ke stažení, Tenistka, obrázky

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Tenistka k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s tenistkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena k uložení v novém oknu browseru (Safari, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vysokou gramáží. Ke kreslení poté může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako tužky, zvýrazňovače, akrylové barvy, grafitové tužky a voskové tužky. Pomůcek na malování je pro děti k dispozici celá škála. Obrázek tenistka lze též vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s tenistkou má různé výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit knihkupectví nebo papírnictví, šetří počítač, elektřinu a nebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro děti jen primitivní hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (kupř. tužky, zvýrazňovače nebo též akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba druhy automobilů, zaměstnání, květiny a pochopitelně i tenistku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různá zvířátka, postavy z pohádek či pohádkové postavy. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro větší děti? Jsou to motivy Plants vs. Zombies, Tarzan, Jak vycvičit draka, Asterix a Obelix a nebo Angelína balerína. Ty na našich stránkách ale nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro malé caparty které tady máme ke stažení jsou: Popeláři, houby, čert, auta nebo také princezna a princ. Budeme rádi, jestli se vám omalovánka tenistky bude líbit.


Hledat slovo


Inzerce


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů