Nejlepší


Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek s elfem k vytisknutí

Omalovánka králíka k vytisknutí

Obrázek chlapce k vytisknutí

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka tenistka k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro nejmenší uložená pod názvem tenistka k vybarvování pro dívky i chlapce. Omalovánka tenistka je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Tenistka - Sport - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Tenistka - A5            Omalovánka - Tenistka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Tenistka patří do kategorie Sport

Klíčová slova: k vytištění, Sport, k vytisknutí, Tenistka, obrázky, zdarma, k tisku, pro děti, ke stažení, obrázek, online, k vybarvení

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek k vybarvení Tenistka k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění s tenistkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude k dispozici k uložení v novém okně webového browseru (Chrome, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír. Ke kreslení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - olejové pastely, grafitové tužky, pera, voskovky případně zvýrazňovače. Výtvarných potřeb je pro naše ratolesti vskutku velmi mnoho. Omalovánku tenistka lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení do počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s tenistkou má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu, šetří počítač, peněženku či dětské oči. Omalovánky nejsou pro naše ratolesti jen primitivní hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například olejové pastely, grafitové tužky nebo též pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba lidské profese, různá zvířátka, jídla a pochopitelně i tenistku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají postavy z pohádek, kytky a květiny. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro chlapce i dívky? Jsou to motivy Ratatouille, Marvel Rocket, Fortnite, Stašpytlík či Sněhurka. Kvůli autorským právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejvyhledávanější omalovánky pro malé caparty které tu máme ke stažení jsou: princezna a princ, Santa Klaus, princezna, raketa a Popeláři. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou tenistka.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů