Top obrázky


Apoštol Pavel - obrázek, omalovánka k tisku

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Mořská víla - obrázek, omalovánka k tisku

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka tenistky

Omalovánka tenistka k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění s názvem tenistka ke kreslení pro puberťáky. Omalovánka tenistka je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Tenistka - Sport - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Tenistka - A5            Omalovánka - Tenistka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Tenistka patří do kategorie Sport

Klíčová slova: k vybarvení, dětské obrázky, omalovánka, pro děti, Sport, k tisku, ke stáhnutí, zdarma, online, domalovánky, elektronické omalovánky, vymalovánky, omalovánky, Tenistka

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Tenistka k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka s tenistkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena k uložení v novém okně webového browseru (Chromium, Mozilla apod.). Doporučujeme tisk na tvrdý papír. K obarvování lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - voskové tužky, pera, uhly, olejové pastely a tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro kluky vskutku velmi mnoho. Omalovánku tenistka lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s tenistkou má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří zrak dětí, elektrickou energii a peníze. Omalovánky nejsou pro kluky jen zábavnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (například voskové tužky, pera nebo též uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba různá zvířátka, druhy ptáků, dopravní prostředky a pochopitelně i tenistku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, kytky případně čísla. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro tatínky? Jsou to motivy Peter Pan, Bambi, Roblox, Brawl stars a Princezna Leonora. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro prcky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: hasiči, princezna, princezna a princ, loď a slon. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou tenistka.


Vyhledávání


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů