Nejhledanější


Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Omalovánka králíka k vytisknutí

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka tenistka k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytisknutí dostupná pod jménem tenistka k vybarvení pro dospělé. Omalovánka tenistka je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Tenistka - Sport - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Tenistka - A5            Omalovánka - Tenistka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Tenistka patří do kategorie Sport

Klíčová slova: obrázek, k vytištění, zadarmo, ke stáhnutí, pro děti, Sport, k tisku, k vybarvení, omalovánka, k vytisknutí, online, ke stažení, obrázky, elektronické omalovánky

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Tenistka k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s tenistkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k uložení v novém oknu internetového browseru (Chrome, Firefox apod.). Doporučujeme vám tisknout na tvrdší a silnější papír. K obarvení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - zvýrazňovače, temperové barvy, fixky, křídy či uhly. Kreslících potřeb je dnes pro školáky k dispozici ohromující množství. Omalovánku tenistka lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti s tenistkou má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit knihkupectví nebo papírnictví, šetří peněženku, elektrickou energii nebo též dětské oči. Omalovánky nejsou pro školáky jen bezduchou zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například zvýrazňovače, temperové barvy nebo fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, postavy z pohádek, různá zvířátka a pochopitelně i tenistku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zvířátka, druhy sportů nebo také druhy jídel. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro předškolní děti? Jsou to motivy Zhu Zhu Pets, Ferda mravenec, Aladin, Požárník Sam nebo též My little pony. Nejsou k dispozici dostupná bez placení a tak je tu bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro malá děcka které zde máme ke stáhnutí jsou: Santa Klaus, koně, netopýr, auto a kočka. Nechť omalovánka s tenistkou přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Hledat slovo


Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů