Nejstahovanější


Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Omalovánka tenistka k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění uložená pod názvem tenistka k vybarvování pro malé ratolesti. Omalovánka tenistka je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Tenistka - Sport - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Tenistka - A5            Omalovánka - Tenistka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Tenistka patří do kategorie Sport

Klíčová slova: Sport, ke stažení, k vybarvení, Tenistka, online, k vytisknutí, obrázek, k tisku, zdarma, obrázky, k vytištění, pro děti

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek k vybarvení Tenistka k vytištění pro děti

Omalovánka s tenistkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude ke stažení v novém oknu internetového browseru (Chromium, Mozilla apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K obarvování lze pak zvolit různé psací potřeby - uhlíky, pera, voskové tužky, tempery nebo křídy. Potřeb na malování je pro naše milé prcky vskutku velmi mnoho. Omalovánku tenistka lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s tenistkou má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit papírnictví nebo knihkupectví, šetří oči dětí, dětské oči nebo také peníze. Omalovánky nejsou pro naše milé prcky jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (např. uhlíky, pera nebo též voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba druhy ptáků, různé kytky, zvířata a pochopitelně i tenistku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jídla, různá zvířata anebo zaměstnání lidí. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Hledá se Nemo, Fifi z Květíkova, Hledá se Dory, panenka Winx nebo také Bezzubka. Je však velmi těžké je zadarmo sehnat, proto tady nejsou k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: houby, dinosauři, kočka, auta případně princezna. Nechť omalovánka s tenistkou přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů