Nejlepší


Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Omalovánka tenistka k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka uložená pod názvem tenistka k vybarvení pro malé caparty. Omalovánka tenistka je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Tenistka - Sport - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Tenistka - A5            Omalovánka - Tenistka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Tenistka patří do kategorie Sport

Klíčová slova: ke stažení, online, k vytisknutí, k vytištění, obrázky, Sport, k tisku, k vybarvení, Tenistka, pro děti, obrázek, zdarma

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Tenistka k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s tenistkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven k uložení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Internet explorer, Mozilla apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K obarvení poté může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších typů psacích potřeb jako grafitové tužky, pastelky, umělecké tužky, fixky a zvýrazňovače. Pomůcek na malování je pro nejmenší děti opravdu mnoho. Obrázek tenistka lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s tenistkou má různé výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví, šetří elektřinu, peníze a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (např. grafitové tužky, pastelky či umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba květiny, druhy automobilů, různé sporty a pochopitelně i tenistku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zaměstnání lidí, druhy jídel a různé kytky. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro větší děti? Jsou to motivy Křemílek a Vochomůrka, Příšerky s.r.o., Bakugan, Sněhurka a Ledové království. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro děti které tu máme ke stáhnutí jsou: astronaut, drak, houby, auta anebo auto. Ať si vaše dítě užije omalovánku tenistky.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů