Nej obrázky


Omalovánka Rakety určená k tisku

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek s elfem k vytisknutí

Obrázek jukeboxu

Omalovánka tenistka k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytištění pojmenovaná tenistka k vybarvování pro malé holčičky a chlapečky. Omalovánka tenistka je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Tenistka - Sport - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Tenistka - A5            Omalovánka - Tenistka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Tenistka patří do kategorie Sport

Klíčová slova: k vytisknutí, Sport, k vybarvení, zdarma, Tenistka, obrázky, online, k vytištění, obrázek, pro děti, k tisku, ke stažení

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Tenistka k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s tenistkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stažení v novém okně browseru (Internet explorer, Opera apod.). Doporučujeme tisk na kvalitnější papír. K obarvování potom může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako voskové tužky, zvýrazňovače, křídy, uhly a grafitové tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro holčičky i chlapečky fakt mnoho Omalovánku tenistka lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s tenistkou má různé výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knížkami, šetří peníze, elektřinu nebo také peněženku. Omalovánky nejsou pro holčičky i chlapečky jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (například voskové tužky, zvýrazňovače či křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba lidské profese, druhy sportů, různá zvířata a pochopitelně i tenistku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají hudební nástroje, různá zvířátka nebo druhy jídel. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Na vlásku, Pošťák Pat, IronMan, Sněhurka nebo také Fortnite. Kvůli licenčním podmínkám je tu bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro menší i větší děti které zde máme ke stáhnutí jsou: princezna, sněhulák, draci, netopýr anebo auta. Nechť omalovánka s tenistkou přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů