Výběr omalovánek


Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka tenistka k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytisknutí s názvem tenistka ke kreslení pro holku i kluka. Omalovánka tenistka je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Tenistka - Sport - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Tenistka - A5            Omalovánka - Tenistka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Tenistka patří do kategorie Sport

Klíčová slova: k vybarvení, k tisku, zdarma, obrázek, pro děti, ke stažení, k vytisknutí, online, Sport, Tenistka, k vytištění, obrázky

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Tenistka k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s tenistkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stažení v novém okně internetového prohlížeče (Opera, Chromium apod.). Doporučujeme tisknutí na tvrdý papír. K obarvování poté může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako olejové pastely, křídy, voskovky, tužky nebo také uhly. Výtvarných potřeb je pro malé caparty k dispozici celá škála. Omalovánku tenistka lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s tenistkou má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu, šetří peníze, oči dětí či peněženku. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen bezduchou zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (třeba olejové pastely, křídy a nebo voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba různé sporty, druhy automobilů, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i tenistku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají sporty, dopravní prostředky nebo různá zvířátka. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Budulínek, Shrek, Bořek stavitel, My little pony či Lion King. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti které tu máme ke stáhnutí jsou: astronaut, pes, lokomotiva, plachetnice a čert. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou tenistka.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů