Nejstahovanější


Omalovánka Rakety určená k tisku

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek s elfem k vytisknutí

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka tenistka k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk pojmenovaná tenistka k vybarvení pro malé caparty. Omalovánka tenistka je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Tenistka - Sport - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Tenistka - A5            Omalovánka - Tenistka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Tenistka patří do kategorie Sport

Klíčová slova: k vybarvení, omalovánky, zadarmo, zdarma, vymalovánky, online, pro děti, ke stáhnutí, omalovánka, ke stažení, domalovánky, k vytisknutí, obrázek, Tenistka

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Tenistka k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s tenistkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude ke stáhnutí v novém oknu browseru (Mozilla, Chromium apod.). Doporučujeme vám tisknout na tvrdší papír. K omalování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - pera, zvýrazňovače, akrylové barvy, tempery a pastelky. Pomůcek na malování je pro větší děti k dispozici pestrá škála. Omalovánku tenistka lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s tenistkou má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví, šetří oči dětí, počítač anebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro větší děti jen zábavou a hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (např. pera, zvýrazňovače či akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba různá zvířata, zaměstnání lidí, druhy ptáků a pochopitelně i tenistku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různá zvířátka, dopravní prostředky případně druhy sportů. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Zvonilka, IronMan, Bořek stavitel, Anna a Elsa anebo Ledové království. Nejsou k dispozici dostupná bez placení a tak je tu bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé děti které tady máme ke stažení jsou: vláček, auto, slon, astronaut a plachetnice. Nechť vám omalovánka s tenistkou přinese mnoho hezkých chvil.


Prohledat web


Ads


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů