Výběr obrázků


Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka dráček k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka označená dráček k omalování pro menší i větší děti. Omalovánka dráček je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Dráček - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Dráček - A5            Omalovánka - Dráček - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dráček patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: k tisku, pro děti, k vytištění, ke stažení, obrázek, zdarma, online, Dráček, k vybarvení, obrázky, Pohádky, k vytisknutí

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Dráček k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s dráčkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena k uložení v novém oknu prohlížeče (Safari, Chromium apod.). Nejlepší bude tisknout na kvalitnější papír. Ke kreslení pak může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako uhlíky, uhly, umělecké tužky, pastelové tužky a křídy. Možností je pro ratolesti k dispozici pestrá škála. Obrázek dráček lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s dráčkem má různé výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří čas, peníze anebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro ratolesti jen zábavnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (kupř. uhlíky, uhly a nebo umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba druhy jídel, rostliny, jídla a pochopitelně i dráčka :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zaměstnání lidí, jednotlivé druhy ptáků nebo lidské profese. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Příběh hraček, Hello Kitty, My little pony, Hledá se Dory anebo Spiderman. Je však složité je zdarma získat a proto je na našich stránkách nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro holčičky i chlapečky které zde máme ke stažení jsou: dinosauři, raketa, draci, Santa Klaus případně auta. Ať vám omalovánka dráček přinese mnoho radosti.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů