Nej obrázky


Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek chlapce k vytisknutí

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek s elfem k vytisknutí

Omalovánka dráček k vytisknutí

Omalovánka vhodná pro tisk nazvaná dráček k obarvení pro starší děti. Omalovánka dráček je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Dráček - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Dráček - A5            Omalovánka - Dráček - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dráček patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: domalovánky, ke stažení, k vybarvení, obrázek, obrázky, online, pro děti, Dráček, zadarmo, dětské obrázky, k tisku, elektronické omalovánky, omalovánka, k vytisknutí

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek k vybarvení Dráček k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku s dráčkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně webového prohlížeče (Mozilla, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na kvalitnější papír. K obarvování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - vodové barvy, grafitové tužky, voskovky, fixy případně tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro seniory k dispozici široká škála. Omalovánku dráček lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stažení do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s dráčkem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s dětskou literaturou, šetří počítač, peníze anebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro seniory jen nudnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (například vodové barvy, grafitové tužky nebo voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba pohádkové postavy, sporty, různé sporty a pochopitelně i dráčka :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají dopravní prostředky, různé kytky nebo také písmenka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Prasátko peppa, Adiboo, U nás na farmě, Frozen anebo Roblox. Kvůli autorským právům je tady bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejoblíbenější omalovánky pro prcky které na našich stránkách máme k uložení jsou: mašinka, princezna, Popeláři, traktor a liška. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou dráček.


Hledat slovo


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů