Nejhledanější


Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek skůtru k vytisknutí

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka dráček k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění nazvaná dráček k obarvení pro malé holčičky a chlapečky. Omalovánka dráček je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Dráček - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Dráček - A5            Omalovánka - Dráček - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dráček patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: k vytištění, obrázek, ke stažení, Pohádky, Dráček, k vytisknutí, k vybarvení, obrázky, pro děti, zdarma, online, k tisku

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Dráček k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku s dráčkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena ke stáhnutí v novém oknu browseru (Opera, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na silný a tvrdý papír. K omalování poté může dítě vybírat z různých typů psacích potřeb jako pera, uhly, zvýrazňovače, fixy nebo voskovky. Kreslících Potřeb na malování je pro naše milé prcky opravdu mnoho. Obrázek dráček lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s dráčkem má různé výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit papírnictví, šetří zrak dětí, dětské oči a oči dětí. Omalovánky nejsou pro naše milé prcky jen zábavou a hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba pera, uhly nebo též zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba druhy automobilů, pohádkové postavy, dopravní prostředky a pochopitelně i dráčka :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zvířátka, rostliny anebo druhy sportů. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holku i kluka? Jsou to motivy Spiderman, Příšerky s.r.o., Duhová nevěsta, Křemílek a Vochomůrka a Fifi z Květíkova. Kvůli právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejhledanější omalovánky pro ratolesti které zde máme k uložení jsou: hasiči, psi, traktor, plachetnice nebo také sněhulák. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku dráček.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů