Nej omalovánky


Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka dráček k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění dostupná pod jménem dráček k vybarvování pro malé i větší děti. Omalovánka dráček je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Dráček - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Dráček - A5            Omalovánka - Dráček - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dráček patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: k vytisknutí, ke stažení, Pohádky, obrázek, Dráček, zdarma, online, k vybarvení, k vytištění, pro děti, obrázky, k tisku

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek k vybarvení Dráček k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk s dráčkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena ke stáhnutí v novém okně prohlížeče webových stránek (Mozilla, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisknutí na silnější papír. K obarvování lze pak zvolit různé psací potřeby - tempery, pastelové tužky, zvýrazňovače, pera či fixy. Malovacích potřeb je pro holku i kluka k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku dráček lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s dráčkem má různé výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří elektřinu, oči dětí nebo také dětské oči. Omalovánky nejsou pro holku i kluka jen bezduchou zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (například tempery, pastelové tužky nebo zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba květiny, lidské profese, rostliny a pochopitelně i dráčka :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jednotlivá zvířata, písmenka a sporty. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro chlapce i dívky? Jsou to motivy Bezzubka, Jak vycvičit draka, Medvídek Pú, Bob a Bobek nebo také Ninjago. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro školáky které na našich stránkách máme k uložení jsou: mašinka, raketa, auto, princezna a nebo čert. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s dráčkem líbit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů