Nejlepší


Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Rakety určená k tisku

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka dráček k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro tisk nazvaná dráček k omalování pro nejmenší děcka. Omalovánka dráček je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Dráček - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Dráček - A5            Omalovánka - Dráček - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dráček patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: pro děti, k vytisknutí, obrázky, k vybarvení, zdarma, obrázek, Dráček, k vytištění, Pohádky, ke stažení, online, k tisku

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Dráček k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s dráčkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena ke stažení v novém okně browseru (Chrome, Firefox apod.). Doporučujeme vytištění na papír s větší gramáží. Ke kreslení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - olejové pastely, zvýrazňovače, uhlíky, akrylové barvy nebo uhly. Malovacích potřeb je pro malá děcka k dispozici široká škála. Omalovánku dráček lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti s dráčkem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knihami, šetří dětské oči, elektřinu a peníze. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen nudnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (třeba olejové pastely, zvýrazňovače anebo uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba hudební nástroje, různá zvířata, druhy jídel a pochopitelně i dráčka :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají rostliny, čísla nebo též zaměstnání. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro holky i kluky? Jsou to motivy Duhová nevěsta, Princezna a žabák, Superčarodějnice, Mašinka Tomáš a Superman. Kvůli licenčním podmínkám je tu bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro dívky i chlapce které tady máme ke stáhnutí jsou: traktor, draci, astronaut, dinosauři a auto. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou dráček.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů