Top obrázky


Omalovánka s vánočním stromem

Obrázek s elfem k vytisknutí

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka dráček k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění se jménem dráček k omalování pro malé ratolesti. Omalovánka dráček je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Dráček - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Dráček - A5            Omalovánka - Dráček - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dráček patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: pro děti, omalovánky, k vytištění, zdarma, vymalovánky, omalovánka, obrázek, ke stáhnutí, k vybarvení, Pohádky, elektronické omalovánky, zadarmo, Dráček, domalovánky

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Dráček k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s dráčkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude ke stažení v novém oknu browseru (Mozilla, Firefox apod.). Doporučujeme tisk na papír s větší gramáží. Ke kreslení následně může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako akrylové barvy, pera, temperové barvy, propisovací tužky a voskovky. Výtvarných potřeb je pro naše zlatíčka k dispozici pestrá škála. Omalovánku dráček lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s dráčkem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu s knihami, šetří peníze, elektrickou energii a nebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen bezduchou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (například akrylové barvy, pera nebo temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba písmena, zvířata, druhy ptáků a pochopitelně i dráčka :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy sportů, zaměstnání lidí nebo též různé kytky. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro větší děti? Jsou to motivy Toy Story, Budulínek, Bezzubka, Ratatouille a nebo Flintstoneovi. Z autorsko-právních důvodů je tu nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro holčičky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: lokomotiva, pes, auta, Popeláři anebo auta. Věříme, že se vám obrázek dráčka bude líbit.


Vyhledávání


Reklama


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů