Nej omalovánky


Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek skůtru k vytisknutí

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka dráček zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění dostupná pod názvem dráček k obarvení pro předškoláky. Omalovánka dráček je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Dráček - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Dráček - A5            Omalovánka - Dráček - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dráček patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: vymalovánky, online, domalovánky, ke stažení, zdarma, omalovánka, Dráček, obrázek, ke stáhnutí, k vybarvení, pro děti, omalovánky, dětské obrázky, obrázky

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Dráček k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s dráčkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena ke stažení v novém oknu webového browseru (Chromium, Safari apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K vybarvení poté může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako tempery, fixky, pastelové tužky, voskové tužky a temperové barvy. Kreslících Potřeb na malování je pro učitelky k dispozici vskutku hodně. Obrázek dráček lze také vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s dráčkem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu, šetří elektřinu, čas nebo také oči dětí. Omalovánky nejsou pro učitelky jen bezduchou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (třeba tempery, fixky či pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba postavy z pohádek, zvířátka, druhy ptáků a pochopitelně i dráčka :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají sporty, druhy sportů případně čísla. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro seniory? Jsou to motivy Lví hlídka, Littlest Pet Shop, Spiderman, Království lesních strážců nebo také Fortnite. Ty tady však nemáme. Nejhledanější omalovánky pro větší děti které zde máme ke stáhnutí jsou: princezna, auta, vláček, princezna a dinosauři. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou dráčka.


Vyhledat slovo


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů