Nejvyhledávanější


Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka dráček k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění dostupná pod názvem dráček k vybarvování pro malé holčičky a chlapečky. Omalovánka dráček je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Dráček - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Dráček - A5            Omalovánka - Dráček - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dráček patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: k vybarvení, k vytištění, zdarma, pro děti, obrázek, Pohádky, obrázky, Dráček, online, k vytisknutí, k tisku, ke stažení

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek k vybarvení Dráček k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí s dráčkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stažení v novém oknu webového prohlížeče (Internet explorer, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na tlustčí papír. K obarvování následně může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako uhly, fixky, vodové barvy, pastelové tužky a fixy. Potřeb na malování je pro malé caparty opravdu mnoho. Obrázek dráček lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s dráčkem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit papírnictví, šetří čas, zrak dětí nebo též elektřinu. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen bezduchou zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba uhly, fixky nebo vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba písmena, lidské profese, zvířata a pochopitelně i dráčka :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různá zvířátka, dopravní prostředky případně zaměstnání. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Toy Story, Popelka, Lví král nebo též Aladin. Kvůli právům je zde bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děcka které tu máme k uložení jsou: loď, raketa, drak, koně anebo miminko. Nechť omalovánka s dráčkem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů