Nejstahovanější


Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka dráček k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro nejmenší dostupná pod jménem dráček ke kreslení pro malé ratolesti. Omalovánka dráček je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Dráček - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Dráček - A5            Omalovánka - Dráček - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dráček patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: k vytisknutí, pro děti, Pohádky, k vytištění, k tisku, Dráček, obrázky, k vybarvení, ke stažení, obrázek, zdarma, online

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Dráček k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku s dráčkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stažení v novém okně webového browseru (Internet explorer, Opera apod.). Doporučujeme vám tisknout na silnější papír s vyšší gramáží. K vybarvování následně může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako fixy, voskové tužky, grafitové tužky, olejové pastely případně uhlíky. Dostupných kreslících potřeb je pro malé holčičky a chlapečky k dispozici pestrá škála. Omalovánku dráček lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s dráčkem má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví, šetří čas, peníze a nebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro malé holčičky a chlapečky jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (například fixy, voskové tužky a grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, druhy sportů, druhy jídel a pochopitelně i dráčka :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy automobilů, písmena anebo jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malé i větší děti? Jsou to motivy Paw patrol, Superman, Medvídek Pú, Shrek a nebo Frozen. Ty zde ale nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro menší i větší děti které tu máme k uložení jsou: astronaut, hasiči, houby, loď a netopýr. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou dráčka.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů