Nejoblíbenější


Oslík - obrázek, omalovánka k tisku

Apoštol Pavel - obrázek, omalovánka k tisku

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Ragby - obrázek, omalovánka k tisku

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka dráček k tisku, vytisknutí

Dětská omalovánka k vytištění pojmenovaná dráček k omalování pro holky. Omalovánka dráček je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Dráček - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Dráček - A5            Omalovánka - Dráček - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dráček patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: ke stažení, dětské obrázky, elektronické omalovánky, k vytisknutí, omalovánka, Dráček, k vybarvení, zdarma, omalovánky, k vytištění, ke stáhnutí, obrázek, obrázky, pro děti

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Dráček k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku s dráčkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena k uložení v novém oknu internetového browseru (Chromium, Mozilla apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silný papír, třeba čtvrtku. K obarvení poté může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako voskovky, tužky, tempery, pastelky či zvýrazňovače. Kreslících Potřeb na malování je pro dívky opravdu mnoho. Obrázek dráček lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s dráčkem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s knihami, šetří elektrickou energii, peněženku anebo počítač. Omalovánky nejsou pro dívky jen primitivní hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (např. voskovky, tužky nebo tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba květiny, zvířata, kytky a pochopitelně i dráčka :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy automobilů, různé sporty nebo též různá zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Popelka, IronMan, Kim Possible, Lady a Tramp anebo Kačer Donald. Je ale těžké a složité je zadarmo sehnat, proto zde nejsou k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro puberťáky které tady máme ke stáhnutí jsou: lokomotiva, dinosauři, netopýr, astronaut a kočka. Ať omalovánka dráček přinese radost vašim dětem.


Prohledat web


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů