Nejstahovanější


Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka dráček k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku dostupná pod názvem dráček k vybarvování pro nejmenší. Omalovánka dráček je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Dráček - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Dráček - A5            Omalovánka - Dráček - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dráček patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: k tisku, ke stažení, k vytisknutí, obrázek, obrázky, k vytištění, online, Pohádky, pro děti, Dráček, zdarma, k vybarvení

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Dráček k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s dráčkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně browseru (Safari, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vysokou gramáží. K omalování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - olejové pastely, pastelové tužky, fixky, voskovky případně vodové barvy. Kreslících Potřeb na malování je pro školáky k dispozici celá škála. Omalovánku dráček lze též vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stáhnutí na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s dráčkem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu, šetří čas, dětské oči a elektřinu. Omalovánky nejsou pro školáky jen zábavou a hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (například olejové pastely, pastelové tužky nebo také fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba zvířata, jednotlivé druhy ptáků, zvířátka a pochopitelně i dráčka :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy jídel, druhy automobilů či jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holčičky? Jsou to motivy Spiderman, U nás na farmě, Plants vs. Zombies, Toy Story a Peter Pan. Kvůli autorským právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejoblíbenější omalovánky pro učitelky které tady máme k uložení jsou: astronaut, auta, traktor, dinosauři a slon. Užijte si omalovánku dráčka, budeme rádi, pokud se vám bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů