Výběr obrázků


Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Rakety určená k tisku

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka kraťasy zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku pro děti nazvaná kraťasy k omalování pro naše zlatíčka. Kraťasy jsou krátké kalhoty. Někdy je též nazýváme bermudy nebo trenky. Omalovánka kraťasy je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Kraťasy - Oděvy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kraťasy - A5            Omalovánka - Kraťasy - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kraťasy patří do kategorie Oděvy

Klíčová slova: k vytisknutí, k vytištění, Oděvy, zdarma, Kraťasy, k vybarvení, pro děti, k tisku, obrázky, online, ke stažení, obrázek

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Kraťasy k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku s kraťasy je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven k uložení v novém okně webového prohlížeče (Internet explorer, Chrome apod.). Doporučujeme vám tisknout na silnější papír s vyšší gramáží. K vybarvení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - zvýrazňovače, temperové barvy, tužky, tempery případně křídy. Možností je pro malé ratolesti k dispozici ohromné množství. Omalovánku kraťasy lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s kraťasy má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří počítač, čas či oči dětí. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen nudnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. zvýrazňovače, temperové barvy a tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, druhy ptáků, různé kytky a pochopitelně i kraťasy :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají lidské profese, písmena nebo také zvířata. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Pat a Mat, Angry birds, Lego příběh, Mimoni či Tlapková patrola. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je tu bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děti které zde máme ke stažení jsou: drak, hasiči, vláček, princezna a princ anebo raketa. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s kraťasy.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů