Nej obrázky


Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka s nemocným pejskem

Omalovánka kraťasy k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk označená kraťasy k omalování pro seniory. Kraťasy jsou krátké kalhoty. Někdy je též nazýváme bermudy nebo trenky. Omalovánka kraťasy je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kraťasy - Oděvy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kraťasy - A5            Omalovánka - Kraťasy - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kraťasy patří do kategorie Oděvy

Klíčová slova: ke stažení, dětské obrázky, obrázek, online, vymalovánky, elektronické omalovánky, zdarma, Kraťasy, zadarmo, pro děti, ke stáhnutí, obrázky, k vybarvení, domalovánky

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Kraťasy k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s kraťasy je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude ke stáhnutí v novém oknu internetového browseru (Opera, Chromium apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na tlustčí papír. K obarvování následně může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako uhly, křídy, olejové pastely, vodové barvy anebo propisovací tužky. Kreslících potřeb je dnes pro naše zlatíčka opravdu mnoho. Obrázek kraťasy lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s kraťasy má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu s knihami, šetří peníze, dětské oči a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen nudnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (např. uhly, křídy případně olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba květiny, různé sporty, sporty a pochopitelně i kraťasy :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zaměstnání lidí, jednotlivé druhy ptáků nebo čísla. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro prcky? Jsou to motivy Medvídek Pú, Lego, Power Strangers, Panenka Barbie a Madagaskar. Je však těžké je zdarma sehnat, proto zde nejsou k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro malé ratolesti které tady máme ke stažení jsou: piráti, hasiči, plachetnice, čert a loď. Ať omalovánka kraťasy přinese radost vašim dětem.


Hledat slovo


Ads


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů