Nej omalovánky


Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek chlapce k vytisknutí

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka kraťasy zdarma k vytištění

Omalovánka pro nejmenší se jménem kraťasy ke kreslení pro děti. Kraťasy jsou krátké kalhoty. Někdy je též nazýváme bermudy nebo trenky. Omalovánka kraťasy je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Kraťasy - Oděvy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kraťasy - A5            Omalovánka - Kraťasy - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kraťasy patří do kategorie Oděvy

Klíčová slova: ke stažení, Kraťasy, online, Oděvy, k vybarvení, obrázek, k vytisknutí, pro děti, k vytištění, zdarma, k tisku, obrázky

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Kraťasy k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s kraťasy je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena k uložení v novém oknu browseru (Chrome, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na kvalitní papír. K omalování pak může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako pastelové tužky, olejové pastely, uhly, pera anebo pastelky. Dostupných kreslících potřeb je pro seniory k dispozici celá škála. Obrázek kraťasy lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s kraťasy má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knihami, šetří elektrickou energii, počítač nebo též oči dětí. Omalovánky nejsou pro seniory jen oddychovou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (například pastelové tužky, olejové pastely nebo uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, druhy automobilů, různá zvířátka a pochopitelně i kraťasy :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, jednotlivá zvířata a různé kytky. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Princezna Leonora, Panenka Barbie, Na vlásku, Království lesních strážců nebo též Pocahontas. Kvůli právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejoblíbenější omalovánky pro předškoláky které tady máme ke stažení jsou: princezna, liška, vláček, hasiči nebo také Popeláři. Užijte si omalovánku kraťas, budeme rádi, v případě že se vám bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů