Top šest


Apoštol Pavel - obrázek, omalovánka k tisku

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Červená karkulka - obrázek, omalovánka k tisku

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka kraťasy k vytisknutí

Omalovánka k tisku dostupná pod jménem kraťasy ke kreslení pro nejmenší děcka. Kraťasy jsou krátké kalhoty. Někdy je též nazýváme bermudy nebo trenky. Omalovánka kraťasy je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kraťasy - Oděvy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kraťasy - A5            Omalovánka - Kraťasy - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kraťasy patří do kategorie Oděvy

Klíčová slova: pro děti, Kraťasy, omalovánky, domalovánky, online, dětské obrázky, k tisku, ke stáhnutí, k vytištění, k vybarvení, k vytisknutí, Oděvy, zdarma, omalovánka

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Kraťasy k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s kraťasy je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně browseru (Safari, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na pevnější papír. K vybarvení lze poté zvolit různé psací potřeby - olejové pastely, voskové tužky, pastelové tužky, tužky a nebo grafitové tužky. Výtvarných potřeb je pro maminky k dispozici ohromující množství. Omalovánku kraťasy lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do paměti počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s kraťasy má různé výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví, šetří zrak dětí, elektrickou energii případně elektřinu. Omalovánky nejsou pro maminky jen relaxační hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (třeba olejové pastely, voskové tužky a pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, kytky, pohádkové postavy a pochopitelně i kraťasy :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zvířátka, druhy automobilů a jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro dívky? Jsou to motivy Ace Ventura, Angry birds, Frozen, Johnny Bravo případně Naruto. Kvůli autorským právům je tu bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejvyhledávanější omalovánky pro větší děti které na našich stránkách máme k uložení jsou: astronaut, lokomotiva, miminko, sněhulák a netopýr. Užijte si omalovánku kraťas, budeme rádi, v případě že se vám bude líbit.


Hledat slovo


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů