Nejstahovanější


Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka kraťasy zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku pro děti uložená pod názvem kraťasy k vybarvování pro naše zlatíčka. Kraťasy jsou krátké kalhoty. Někdy je též nazýváme bermudy nebo trenky. Omalovánka kraťasy je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kraťasy - Oděvy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kraťasy - A5            Omalovánka - Kraťasy - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kraťasy patří do kategorie Oděvy

Klíčová slova: online, pro děti, obrázek, k vybarvení, Oděvy, zdarma, k vytištění, obrázky, k tisku, k vytisknutí, Kraťasy, ke stažení

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Kraťasy k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s kraťasy je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude k dispozici ke stažení v novém okně browseru (Opera, Chrome apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na tvrdý papír. K vybarvení lze potom zvolit různé psací potřeby - uhly, akrylové barvy, pastelky, uhlíky případně tempery. Výtvarných potřeb je pro předškoláky vskutku mnoho. Omalovánku kraťasy lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení do paměti počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s kraťasy má různé výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu, šetří počítač, peněženku a čas. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen primitivní hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (kupř. uhly, akrylové barvy nebo též pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba dopravní prostředky, postavy z pohádek, hudební nástroje a pochopitelně i kraťasy :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zaměstnání, druhy sportů či jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro naše ratolesti? Jsou to motivy Sněhurka, Budulínek, Brawl stars, Ratatouille a Anna a Elsa. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro holčičky i chlapečky které zde máme k uložení jsou: kočka, raketa, astronaut, drak a dinosauři. Ať si vaše dítě užije omalovánku kraťas.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů