Top obrázky


Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka budovy k vytisknutí

Omalovánka kraťasy zdarma k vytištění

Omalovánka vhodná pro tisk pojmenovaná kraťasy k obarvování pro malé i větší děti. Kraťasy jsou krátké kalhoty. Někdy je též nazýváme bermudy nebo trenky. Omalovánka kraťasy je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Kraťasy - Oděvy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kraťasy - A5            Omalovánka - Kraťasy - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kraťasy patří do kategorie Oděvy

Klíčová slova: Kraťasy, Oděvy, ke stažení, obrázek, online, zdarma, k vytisknutí, k tisku, obrázky, pro děti, k vytištění, k vybarvení

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Kraťasy k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s kraťasy je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena k uložení v novém oknu webového prohlížeče (Firefox, Chromium apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s větší gramáží. Ke kreslení poté může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako voskovky, fixy, tempery, vodové barvy případně umělecké tužky. Možností je dnes pro holky i kluky k dispozici široká škála. Obrázek kraťasy lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s kraťasy má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří zrak dětí, dětské oči a nebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro holky i kluky jen bezduchou zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (např. voskovky, fixy a tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba čísla, kytky, jídla a pochopitelně i kraťasy :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zaměstnání, pohádkové postavy nebo také druhy automobilů. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Ninjago, Shrek, Hello Kitty, Mašinka Tomáš a nebo U nás na farmě. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děti které tu máme ke stažení jsou: sněhulák, slon, Popeláři, princezna nebo též astronaut. Ať si vaše dítě užije obrázek kraťas.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů