Nej obrázky


Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek skůtru k vytisknutí

Omalovánka kraťasy zdarma k vytištění

Omalovánka vhodná pro tisk označená kraťasy ke kreslení pro kluky a holky. Kraťasy jsou krátké kalhoty. Někdy je též nazýváme bermudy nebo trenky. Omalovánka kraťasy je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Kraťasy - Oděvy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kraťasy - A5            Omalovánka - Kraťasy - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kraťasy patří do kategorie Oděvy

Klíčová slova: Kraťasy, k vytisknutí, zdarma, pro děti, obrázky, k vybarvení, Oděvy, k vytištění, obrázek, k tisku, ke stažení, online

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Kraťasy k vytištění a k vybarvení

Omalovánka s kraťasy je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude k dispozici k uložení v novém okně prohlížeče webových stránek (Opera, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdý papír. K obarvování lze následně zvolit různé psací potřeby - tempery, voskové tužky, vodové barvy, voskovky nebo také uhlíky. Potřeb na malování je pro kluky i holky k dispozici vskutku hodně. Omalovánku kraťasy lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení do počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s kraťasy má různé výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu, šetří počítač, zrak dětí anebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro kluky i holky jen zábavnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například tempery, voskové tužky a vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba druhy ptáků, písmena, různá zvířátka a pochopitelně i kraťasy :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jednotlivá zvířata, pohádkové postavy či lidské profese. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Medvídek Pú, Včelka Mája, Bořek stavitel anebo Kocour Garfield. Kvůli autorským právům je tady bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejhledanější omalovánky pro malé ratolesti které zde máme ke stažení jsou: hasiči, auta, drak, raketa nebo též astronaut. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou kraťasy.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů