Nejhledanější


Omalovánka králíka k vytisknutí

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek chlapce k vytisknutí

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka kraťasy zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění pojmenovaná kraťasy k vybarvení pro chlapce i dívky. Kraťasy jsou krátké kalhoty. Někdy je též nazýváme bermudy nebo trenky. Omalovánka kraťasy je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kraťasy - Oděvy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kraťasy - A5            Omalovánka - Kraťasy - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kraťasy patří do kategorie Oděvy

Klíčová slova: ke stažení, pro děti, obrázky, Oděvy, obrázek, zdarma, online, k tisku, k vytištění, k vytisknutí, Kraťasy, k vybarvení

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Kraťasy k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka s kraťasy je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně prohlížeče (Chrome, Opera apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s vysokou gramáží. K omalování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - uhlíky, grafitové tužky, voskové tužky, voskovky a zvýrazňovače. Pomůcek na malování je pro naše milé prcky k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku kraťasy lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stažení na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s kraťasy má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit knihkupectví nebo papírnictví, šetří peníze, dětské oči nebo také počítač. Omalovánky nejsou pro naše milé prcky jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba uhlíky, grafitové tužky a nebo voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba čísla, druhy ptáků, pohádkové postavy a pochopitelně i kraťasy :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různé sporty, hudební nástroje případně rostliny. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro holčičky i chlapečky? Jsou to motivy Spiderman, Kung Fu Panda, Kuře Calimero, Alf nebo také Power Strangers. Je však těžké a složité je zdarma získat a proto je zde nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro malé děti které tu máme ke stažení jsou: houby, auta, lokomotiva s vagónky, piráti a draci. Ať vám omalovánka kraťasy přinese mnoho radosti.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů