Nej pět


Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka s nemocným pejskem

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek jukeboxu

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka kraťasy k vytisknutí

Omalovánka k tisku pro děti uložená pod názvem kraťasy k obarvení pro prcky. Kraťasy jsou krátké kalhoty. Někdy je též nazýváme bermudy nebo trenky. Omalovánka kraťasy je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Kraťasy - Oděvy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kraťasy - A5            Omalovánka - Kraťasy - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kraťasy patří do kategorie Oděvy

Klíčová slova: pro děti, vymalovánky, dětské obrázky, elektronické omalovánky, online, ke stáhnutí, ke stažení, k vytištění, zadarmo, domalovánky, zdarma, obrázky, Kraťasy, Oděvy

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek k vybarvení Kraťasy k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí s kraťasy je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude k uložení v novém oknu prohlížeče (Safari, Opera apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). Ke kreslení lze následně zvolit různé psací potřeby - akrylové barvy, fixy, tempery, voskové tužky a pastelky. Kreslících potřeb je dnes pro předškoláky k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku kraťasy lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytištění s kraťasy má různé výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektřinu, počítač a čas. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen relaxační hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (např. akrylové barvy, fixy anebo tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba různé kytky, písmena, zaměstnání lidí a pochopitelně i kraťasy :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají kytky, zvířátka nebo též různé sporty. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro tatínky? Jsou to motivy Pinocchio, Máša a medvěd, Superman, Aladin a Chuggington. Nejsou k dispozici zdarma a tak je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro starší děti které tu máme ke stažení jsou: draci, sněhulák, astronaut, slon nebo také miminko. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s kraťasy.


Vyhledávání


Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů