Nej pět


Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka tenistky

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka kraťasy zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytištění označená kraťasy ke kreslení pro kluky a holky. Kraťasy jsou krátké kalhoty. Někdy je též nazýváme bermudy nebo trenky. Omalovánka kraťasy je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kraťasy - Oděvy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kraťasy - A5            Omalovánka - Kraťasy - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kraťasy patří do kategorie Oděvy

Klíčová slova: zdarma, k tisku, k vybarvení, Oděvy, Kraťasy, k vytisknutí, obrázky, obrázek, k vytištění, online, ke stažení, pro děti

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek k vybarvení Kraťasy k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s kraťasy je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stažení v novém oknu browseru (Internet explorer, Chromium apod.). Nejlepší bude tisknout na silnější papír, např. čtvrtku. K vybarvení pak může dítě vybírat z různých typů psacích potřeb jako uhlíky, zvýrazňovače, tužky, temperové barvy a pastelové tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro předškoláky k dispozici vskutku hodně. Obrázek kraťasy lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s kraťasy má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví, šetří peníze, peněženku nebo také elektřinu. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen relaxační hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (kupř. uhlíky, zvýrazňovače nebo tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba různá zvířata, zvířata, čísla a pochopitelně i kraťasy :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy automobilů, sporty či dopravní prostředky. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro kluky i holky? Jsou to motivy Tom a Jerry, Aladin, Princezna a žabák, Peter Pan nebo také Shimmer a Shine. Je ale velmi těžké je dostupná bez placení získat a proto je tady nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děcka které zde máme ke stáhnutí jsou: princezna, auta, Popeláři, dinosauři a loď. Ať vám omalovánka kraťasy přinese mnoho radosti.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů