Doporučujeme


Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Omalovánka kraťasy zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění dostupná pod názvem kraťasy k obarvování pro malé děti. Kraťasy jsou krátké kalhoty. Někdy je též nazýváme bermudy nebo trenky. Omalovánka kraťasy je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kraťasy - Oděvy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kraťasy - A5            Omalovánka - Kraťasy - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kraťasy patří do kategorie Oděvy

Klíčová slova: Oděvy, obrázky, zdarma, online, obrázek, pro děti, k vybarvení, ke stažení, Kraťasy, k tisku, k vytisknutí, k vytištění

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Kraťasy k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s kraťasy je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude ke stáhnutí v novém oknu internetového browseru (Internet explorer, Chrome apod.). Doporučujeme tisknutí na kvalitnější papír. K vybarvení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - zvýrazňovače, propisovací tužky, křídy, grafitové tužky nebo též voskové tužky. Výtvarných potřeb je pro malé holčičky a chlapečky vskutku velmi mnoho. Omalovánku kraťasy lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s kraťasy má nejrůznější výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu s knihami, šetří peněženku, elektřinu či čas. Omalovánky nejsou pro malé holčičky a chlapečky jen relaxační hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba zvýrazňovače, propisovací tužky nebo křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba dopravní prostředky, hudební nástroje, kytky a pochopitelně i kraťasy :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají květiny, druhy ptáků nebo také postavy z pohádek. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro chlapce i dívky? Jsou to motivy Červená Karkulka, Mašinka Tomáš, Krteček, Madagaskar či Fortnite. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je na našich stránkách nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro malé ratolesti které zde máme k uložení jsou: mašinka, princezna, psi, astronaut anebo miminko. Ať si vaše dítko užije malování kraťas.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů