Top obrázky


Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Golfista - obrázek, omalovánka k tisku

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Omalovánka kraťasy k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka s názvem kraťasy k obarvování pro předškolní děti. Kraťasy jsou krátké kalhoty. Někdy je též nazýváme bermudy nebo trenky. Omalovánka kraťasy je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kraťasy - Oděvy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kraťasy - A5            Omalovánka - Kraťasy - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kraťasy patří do kategorie Oděvy

Klíčová slova: dětské obrázky, ke stáhnutí, domalovánky, k vybarvení, elektronické omalovánky, Kraťasy, k tisku, ke stažení, omalovánka, omalovánky, online, pro děti, obrázky, Oděvy

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Kraťasy k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku s kraťasy je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude ke stažení v novém oknu internetového prohlížeče (Chrome, Firefox apod.). Nejlepší bude tisknout na kvalitní papír. K vybarvování pak může dítě vybírat z mnoha různých typů psacích potřeb jako uhlíky, tužky, vodové barvy, temperové barvy případně tempery. Kreslících Potřeb na malování je pro děti k dispozici dlouhá řada. Obrázek kraťasy lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s kraťasy má nejrůznější výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví nebo papírnictví, šetří čas, elektřinu nebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro děti jen zábavnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (např. uhlíky, tužky a vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba zvířata, jídla, hudební nástroje a pochopitelně i kraťasy :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy ptáků, jednotlivé druhy ptáků a dopravní prostředky. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Plamínek a čtyřkoláci, Gormiti, Krteček, Anabela: Vánoční přání nebo Ace Ventura. Je však složité je dostupná bez placení získat a proto je tu nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé děti které tady máme ke stáhnutí jsou: piráti, lokomotiva s vagónky, Santa Klaus, auta nebo též astronaut. Budeme rádi, pakliže se vám omalovánka kraťas bude líbit.


Vyhledat slovo


Reklama


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů