Doporučujeme


Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka kraťasy zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku pro děti nazvaná kraťasy k obarvení pro nejmenší děti. Kraťasy jsou krátké kalhoty. Někdy je též nazýváme bermudy nebo trenky. Omalovánka kraťasy je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Kraťasy - Oděvy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kraťasy - A5            Omalovánka - Kraťasy - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kraťasy patří do kategorie Oděvy

Klíčová slova: k vytisknutí, ke stažení, Kraťasy, obrázek, k tisku, k vybarvení, online, k vytištění, Oděvy, obrázky, zdarma, pro děti

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek k vybarvení Kraťasy k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s kraťasy je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude k uložení v novém oknu internetového prohlížeče (Mozilla, Chrome apod.). Doporučujeme vytištění na papír s vyšší gramáží. K vybarvování pak může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako tužky, pastelové tužky, olejové pastely, pera nebo také fixy. Malovacích potřeb je pro malé i větší děti fakt mnoho Omalovánku kraťasy lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s kraťasy má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří elektřinu, peněženku a dětské oči. Omalovánky nejsou pro malé i větší děti jen zábavou a hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (např. tužky, pastelové tužky a olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba hudební nástroje, jednotlivé druhy ptáků, zaměstnání lidí a pochopitelně i kraťasy :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zaměstnání, postavy z pohádek nebo též čísla. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro dívky i chlapce? Jsou to motivy Paw patrol, Angry birds, Frozen, Marvel Rocket a Méďa Béďa. Ty zde však nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro chlapce i dívky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: Santa Klaus, Popeláři, auta, auto anebo sněhulák. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou kraťas.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů