Nej omalovánky


Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka kraťasy k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění uložená pod názvem kraťasy k obarvení pro předškolní děti. Kraťasy jsou krátké kalhoty. Někdy je též nazýváme bermudy nebo trenky. Omalovánka kraťasy je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kraťasy - Oděvy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kraťasy - A5            Omalovánka - Kraťasy - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kraťasy patří do kategorie Oděvy

Klíčová slova: ke stažení, online, elektronické omalovánky, k vybarvení, obrázek, dětské obrázky, zadarmo, pro děti, k tisku, vymalovánky, omalovánka, k vytištění, omalovánky, zdarma

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Kraťasy k vytištění a k vybarvení

Omalovánka s kraťasy je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena ke stažení v novém okně internetového prohlížeče (Firefox, Mozilla apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K vybarvování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - umělecké tužky, voskovky, fixky, temperové barvy a pastelové tužky. Kreslících potřeb je dnes pro dospělé vskutku mnoho. Omalovánku kraťasy lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk s kraťasy má nejrůznější výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu s dětskou literaturou, šetří oči dětí, dětské oči případně elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro dospělé jen bezduchou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (třeba umělecké tužky, voskovky a fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba jídla, zvířata, různé sporty a pochopitelně i kraťasy :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy automobilů, různá zvířata a kytky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší? Jsou to motivy Blesk McQueen, Minecraft, Among Us, Gumídci případně Avengers. Nejsou k dispozici dostupná bez placení a tak je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro ženy které zde máme ke stáhnutí jsou: koně, astronaut, dinosauři, lokomotiva s vagónky a nebo hasiči. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s kraťasy.


Vyhledávání


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů