Nejoblíbenější


Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka kočka k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pojmenovaná kočka k obarvení pro předškoláky. Omalovánka kočka je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Kočka - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kočka - A5            Omalovánka - Kočka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kočka patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: k vytištění, Kočka, obrázek, obrázky, k vybarvení, ke stažení, k tisku, Pohádky, online, k vytisknutí, pro děti, zdarma

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Kočka k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka s kočkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena k uložení v novém okně webového prohlížeče (Safari, Opera apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na tlustčí papír. K vybarvování potom může dítě vybírat z řady nejrůzných typů psacích potřeb jako voskovky, grafitové tužky, fixy, temperové barvy nebo tempery. Malovacích potřeb je pro malé i větší děti k dispozici celá škála. Omalovánku kočka lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti s kočkou má nejrůznější výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do papírnictví, šetří dětské oči, peníze a čas. Omalovánky nejsou pro malé i větší děti jen zábavou a hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (například voskovky, grafitové tužky a fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba lidské profese, zaměstnání, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i kočku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají hudební nástroje, sporty případně kytky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro ratolesti? Jsou to motivy Gormiti, Princezna Leonora, Indiana Jones, Fifi z Květíkova a Pocahontas. Je však velmi náročné je zadarmo sehnat, proto zde nejsou k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro dívky i chlapce které tady máme ke stažení jsou: lokomotiva s vagónky, drak, lokomotiva, dinosauři nebo také kočka. Ať omalovánka kočka přinese radost vašim dětem.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů