Výběr obrázků


Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka kočka k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění nazvaná kočka k omalování pro naše ratolesti. Omalovánka kočka je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Kočka - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kočka - A5            Omalovánka - Kočka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kočka patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: obrázek, Pohádky, zdarma, Kočka, k vytištění, online, k vytisknutí, pro děti, ke stažení, k tisku, k vybarvení, obrázky

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Kočka k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s kočkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude k uložení v novém oknu prohlížeče (Safari, Chromium apod.). Nejlepší bude tisknout na silnější papír. K obarvení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - propisovací tužky, zvýrazňovače, olejové pastely, pastelky anebo tempery. Možností je dnes pro děti k dispozici ohromující množství. Omalovánku kočka lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s kočkou má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit knihkupectví, šetří peněženku, čas a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro děti jen bezduchou zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (kupř. propisovací tužky, zvýrazňovače a nebo olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba různá zvířátka, čísla, různá zvířata a pochopitelně i kočku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zvířata, písmenka nebo také jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Zhu Zhu Pets, Frozen, Bambi, Kim Possible a Hello Kitty. Je ale těžké je dostupná bez placení získat a proto je na našich stránkách nemáme. Nejhledanější omalovánky pro malé caparty které tady máme ke stažení jsou: mašinka, piráti, koně, čert a plachetnice. Ať vám omalovánka kočka přinese mnoho radosti.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů