Doporučujeme


Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka kočka k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka nazvaná kočka k obarvení pro školáky. Omalovánka kočka je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kočka - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Kočka - A5            Omalovánka - Kočka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kočka patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: Pohádky, pro děti, k vytisknutí, k vybarvení, obrázek, obrázky, ke stažení, k tisku, Kočka, zdarma, k vytištění, online

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek k vybarvení Kočka k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění s kočkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude ke stáhnutí v novém oknu internetového browseru (Opera, Mozilla apod.). Doporučujeme vytištění na kvalitní papír. K obarvování následně může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako fixy, umělecké tužky, voskovky, pastelové tužky nebo také tempery. Výtvarných potřeb je pro malé i větší děti k dispozici široká škála. Omalovánku kočka lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s kočkou má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří počítač, dětské oči nebo též oči dětí. Omalovánky nejsou pro malé i větší děti jen primitivní hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (například fixy, umělecké tužky či voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba druhy jídel, zvířátka, květiny a pochopitelně i kočku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají rostliny, druhy automobilů a nebo různá zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Pošťák Pat, Jak vycvičit draka, Anna a Elsa, Lion King nebo též Lví král. Z autorsko-právních důvodů je na našich stránkách nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky které tady máme k uložení jsou: auto, liška, auta, plachetnice anebo piráti. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem kočka.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů