Doporučujeme


Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka s vánočním stromem

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka kočka k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka dostupná pod názvem kočka k obarvování pro nejmenší děti. Omalovánka kočka je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kočka - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kočka - A5            Omalovánka - Kočka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kočka patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: ke stažení, obrázky, online, obrázek, Kočka, zdarma, k tisku, k vytištění, k vytisknutí, pro děti, Pohádky, k vybarvení

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek k vybarvení Kočka k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk s kočkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena ke stáhnutí v novém oknu internetového browseru (Opera, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na kvalitní papír. K vybarvení poté může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako zvýrazňovače, pastelky, fixky, voskové tužky případně umělecké tužky. Pomůcek na malování je pro naše milé prcky k dispozici celá škála. Obrázek kočka lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s kočkou má nejrůznější výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu s dětskou literaturou, šetří dětské oči, zrak dětí nebo též elektřinu. Omalovánky nejsou pro naše milé prcky jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (kupř. zvýrazňovače, pastelky a nebo fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba písmena, druhy sportů, písmenka a pochopitelně i kočku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různé kytky, různá zvířata a sporty. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro holku i kluka? Jsou to motivy Ferda mravenec, pes Pluto, Pat a Mat, Jak vycvičit draka nebo též Bob a Bobek. Kvůli právům je zde bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejstahovanější omalovánky pro dívky i chlapce které tady máme ke stažení jsou: miminko, auto, mašinka, hasiči a auta. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku kočka.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů