Top šest


Obrázek štěněte

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek raketoplánu

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka kočka k vytisknutí

Omalovánka k vytištění pojmenovaná kočka ke kreslení pro prcky. Omalovánka kočka je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kočka - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kočka - A5            Omalovánka - Kočka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kočka patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: obrázek, online, dětské obrázky, k vybarvení, k vytisknutí, ke stažení, Kočka, k tisku, k vytištění, elektronické omalovánky, omalovánka, vymalovánky, Pohádky, domalovánky

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek k vybarvení Kočka k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku s kočkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stáhnutí v novém okně browseru (Opera, Safari apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silný papír, třeba čtvrtku. K obarvení pak může dítě vybírat z řady nejrůzných typů psacích potřeb jako vodové barvy, grafitové tužky, akrylové barvy, fixy a nebo pera. Možností je dnes pro děti k dispozici pestrá škála. Omalovánku kočka lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s kočkou má různé výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit papírnictví, šetří čas, elektrickou energii nebo také elektřinu. Omalovánky nejsou pro děti jen zábavou a hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba vodové barvy, grafitové tužky a akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba květiny, jednotlivé druhy ptáků, různá zvířata a pochopitelně i kočku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy jídel, lidské profese a pohádkové postavy. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro puberťáky? Jsou to motivy Panenka Barbie, Avengers, Paw patrol, Simpsonovi nebo také Legenda o Mulan. Je ale velmi složité je dostupná bez placení sehnat, proto tady nejsou k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro naše zlatíčka které zde máme k uložení jsou: Popeláři, princezna a princ, plachetnice, houby anebo čert. Ať omalovánka kočka přinese radost vašim dětem.


Najít slovo


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů