Top obrázky


Obrázek štěněte

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Omalovánka kočka k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění dostupná pod názvem kočka k vybarvení pro kluky i holky. Omalovánka kočka je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Kočka - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kočka - A5            Omalovánka - Kočka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kočka patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: k vybarvení, k vytisknutí, Pohádky, obrázky, k tisku, pro děti, k vytištění, Kočka, obrázek, ke stažení, online, zdarma

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Kočka k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s kočkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena k uložení v novém okně webového browseru (Internet explorer, Mozilla apod.). Doporučujeme vytištění na silnější papír. K obarvení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - voskovky, akrylové barvy, olejové pastely, pastelové tužky a nebo tempery. Možností je dnes pro kluky a holky k dispozici ohromné množství. Omalovánku kočka lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti s kočkou má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví, šetří počítač, elektřinu nebo také zrak dětí. Omalovánky nejsou pro kluky a holky jen nudnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například voskovky, akrylové barvy nebo též olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba druhy jídel, druhy sportů, písmena a pochopitelně i kočku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jednotlivá zvířata, druhy automobilů a jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro menší i větší děti? Jsou to motivy Roblox, Pan Včelka, Aladin, Budulínek nebo také Bob a Bobek. Kvůli licenčním podmínkám je tu bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro malá děcka které zde máme ke stáhnutí jsou: piráti, auta, plachetnice, netopýr nebo psi. Užijte si omalovánku kočky, budeme rádi, v případě že se vám bude líbit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů