Nejstahovanější


Omalovánka s nemocným pejskem

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Omalovánka kočka zdarma k vytištění

Omalovánka vhodná pro tisk se jménem kočka k omalování pro předškoláky. Omalovánka kočka je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kočka - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Kočka - A5            Omalovánka - Kočka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kočka patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: omalovánka, obrázek, Kočka, domalovánky, ke stažení, k tisku, ke stáhnutí, vymalovánky, k vybarvení, obrázky, k vytisknutí, omalovánky, zdarma, online

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Kočka k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s kočkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude k dispozici ke stažení v novém okně prohlížeče webových stránek (Mozilla, Chrome apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na tvrdší papír. K vybarvování lze pak zvolit různé psací potřeby - temperové barvy, grafitové tužky, zvýrazňovače, voskovky nebo také propisovací tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro větší děti k dispozici ohromné množství. Omalovánku kočka lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s kočkou má různé výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví, šetří elektřinu, peněženku a nebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro větší děti jen primitivní hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (např. temperové barvy, grafitové tužky nebo též zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba čísla, druhy automobilů, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i kočku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají květiny, dopravní prostředky anebo různé sporty. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro holčičky? Jsou to motivy Požárník Sam, Duhová nevěsta, Pixel art, Doba ledová a nebo Myška Minie. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro starší děti které zde máme k uložení jsou: astronaut, lokomotiva, auta, liška a mašinka. Ať si vaše dítě užije omalovánku kočky.


Prohledat web


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů