Top omalovánky


Ragby - obrázek, omalovánka k tisku

Červená karkulka - obrázek, omalovánka k tisku

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka kočka k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí uložená pod názvem kočka k omalování pro nejmenší. Omalovánka kočka je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kočka - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Kočka - A5            Omalovánka - Kočka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kočka patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: zdarma, online, ke stáhnutí, k vytištění, ke stažení, Kočka, zadarmo, omalovánka, pro děti, obrázky, elektronické omalovánky, k vybarvení, dětské obrázky, Pohádky

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Kočka k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s kočkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stažení v novém oknu internetového prohlížeče (Mozilla, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vyšší gramáží. K obarvení pak může dítě vybírat z řady nejrůzných typů psacích potřeb jako grafitové tužky, pastelky, tempery, pastelové tužky nebo fixky. Dostupných kreslících potřeb je pro děti k dispozici široká škála. Obrázek kočka lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s kočkou má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří dětské oči, oči dětí či elektřinu. Omalovánky nejsou pro děti jen oddychovou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. grafitové tužky, pastelky případně tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba květiny, hudební nástroje, kytky a pochopitelně i kočku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zaměstnání lidí, sporty anebo jídla. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro předškolní děti? Jsou to motivy Power Rangers, Piráti z Karibiku, Superman, Panenka Barbie či Doraemon. Kvůli právům je tady bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děcka které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: kočka, draci, princezna, drak a auto. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku kočka.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů