Doporučené


Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka kočka k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší se jménem kočka k omalování pro dívky. Omalovánka kočka je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Kočka - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Kočka - A5            Omalovánka - Kočka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kočka patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: ke stáhnutí, Pohádky, omalovánky, domalovánky, zadarmo, vymalovánky, k tisku, ke stažení, zdarma, obrázky, obrázek, k vytištění, Kočka, pro děti

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Kočka k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka s kočkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k uložení v novém oknu internetového prohlížeče (Opera, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám tisknout na tvrdý papír. K obarvení následně může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako grafitové tužky, voskové tužky, uhlíky, zvýrazňovače a nebo umělecké tužky. Možností je dnes pro maminky k dispozici dlouhá řada. Obrázek kočka lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s kočkou má nejrůznější výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do papírnictví, šetří elektřinu, peníze či zrak dětí. Omalovánky nejsou pro maminky jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba grafitové tužky, voskové tužky nebo též uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba různé sporty, jídla, různá zvířátka a pochopitelně i kočku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, různá zvířata nebo také hudební nástroje. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Among Us, Tom a Jerry, Angry birds, Červená Karkulka či Pat a Mat. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro učitelky které tu máme ke stáhnutí jsou: kočka, drak, pes, Popeláři anebo netopýr. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s kočkou.


Hledat slovo


Ads


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů