Top obrázky


Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek štěněte

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka kočka k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění označená kočka k obarvování pro naše zlatíčka. Omalovánka kočka je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kočka - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kočka - A5            Omalovánka - Kočka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kočka patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: obrázky, zdarma, Pohádky, Kočka, k tisku, k vytištění, k vytisknutí, k vybarvení, ke stažení, pro děti, obrázek, online

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Kočka k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s kočkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude k dispozici ke stažení v novém okně internetového prohlížeče (Chromium, Chrome apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s vyšší gramáží. K omalování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - akrylové barvy, grafitové tužky, propisovací tužky, umělecké tužky a nebo tužky. Pomůcek na malování je pro malé caparty vskutku velmi mnoho. Omalovánku kočka lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stažení na pevný disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s kočkou má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit knihkupectví nebo papírnictví, šetří peněženku, peníze případně zrak dětí. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba akrylové barvy, grafitové tužky nebo také propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba zvířátka, postavy z pohádek, druhy sportů a pochopitelně i kočku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy ptáků, čísla či kytky. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro tatínky? Jsou to motivy Scooby Doo, Lego friends, Mickey mouse, Kuře Calimero případně Ferda mravenec. Nejsou k dispozici dostupná bez placení a tak je tady bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro učitelky které tu máme ke stáhnutí jsou: princezna a princ, slon, kočka, houby nebo čert. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s kočkou.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů