Doporučené


Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka kočka k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku se jménem kočka k vybarvení pro kluky a holky. Omalovánka kočka je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Kočka - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kočka - A5            Omalovánka - Kočka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kočka patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: Pohádky, online, obrázky, k vybarvení, pro děti, k vytisknutí, ke stažení, k tisku, obrázek, Kočka, zdarma, k vytištění

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Kočka k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka s kočkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena k uložení v novém oknu webového browseru (Chrome, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdý papír. K omalování pak může dítě vybírat z různých typů psacích potřeb jako umělecké tužky, tužky, temperové barvy, pera a uhly. Pomůcek na malování je pro nejmenší děti k dispozici ohromující množství. Obrázek kočka lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s kočkou má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knihami, šetří peníze, peněženku či počítač. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen zábavou a hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (např. umělecké tužky, tužky anebo temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba kytky, různá zvířata, pohádkové postavy a pochopitelně i kočku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají sporty, jednotlivé druhy ptáků nebo také květiny. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro holčičky i chlapečky? Jsou to motivy Asterix a Obelix, Brawl stars, Pixel art, Avatar či Blesk McQueen. Ty na našich stránkách však nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro naše ratolesti které tu máme ke stažení jsou: princezna, hasiči, princezna a princ, mašinka nebo též houby. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s kočkou líbit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů