Top obrázky


Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka kočka k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytisknutí se jménem kočka k vybarvení pro holky i kluky. Omalovánka kočka je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kočka - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kočka - A5            Omalovánka - Kočka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kočka patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: zdarma, ke stažení, obrázky, obrázek, Pohádky, k vybarvení, Kočka, online, pro děti, k tisku, k vytisknutí, k vytištění

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Kočka k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku s kočkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena ke stáhnutí v novém okně browseru (Firefox, Chrome apod.). Doporučujeme tisk na silnější papír. Ke kreslení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - voskovky, vodové barvy, tužky, grafitové tužky nebo také uhlíky. Výtvarných potřeb je pro chlapce i dívky k dispozici široká škála. Omalovánku kočka lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s kočkou má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří oči dětí, elektřinu nebo též dětské oči. Omalovánky nejsou pro chlapce i dívky jen zábavou a hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (kupř. voskovky, vodové barvy a tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba kytky, různé sporty, dopravní prostředky a pochopitelně i kočku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zvířátka, jednotlivé druhy rostlin anebo sporty. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Krtek, Locika, Hledá se Nemo, Blesk McQueen nebo též Bořek stavitel. Kvůli licenčním podmínkám je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro předškoláky které tady máme k uložení jsou: princezna a princ, raketa, drak, houby či loď. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou kočka.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů