Nejoblíbenější


Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek chlapce k vytisknutí

Omalovánka bobr k vytisknutí

Omalovánka pro tisk pojmenovaná bobr k vybarvování pro kluky a holky. Omalovánka bobr je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Bobr - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Bobr - A5            Omalovánka - Bobr - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Bobr patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k tisku, k vytištění, Bobr, obrázky, Zvířata, k vybarvení, online, ke stažení, k vytisknutí, pro děti, zdarma, obrázek

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek k vybarvení Bobr k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk s bobrem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven k uložení v novém okně webového browseru (Mozilla, Internet explorer apod.). Doporučujeme vytištění na kvalitní papír. K obarvování potom může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako fixy, umělecké tužky, fixky, tempery a nebo uhly. Malovacích potřeb je pro holky i kluky k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku bobr lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s bobrem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví, šetří čas, peněženku a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro holky i kluky jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. fixy, umělecké tužky nebo také fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba květiny, různé sporty, postavy z pohádek a pochopitelně i bobr :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy jídel, jednotlivé druhy rostlin nebo též čísla. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Bořek stavitel, Gormiti, Batman a Bugs Bunny. Ty na našich stránkách ale nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro menší i větší děti které tady máme ke stažení jsou: princezna, dinosauři, lokomotiva, auto anebo raketa. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou bobra.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů