Nejvyhledávanější


Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka bobr k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytištění se jménem bobr k vybarvení pro chlapečky. Omalovánka bobr je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Bobr - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Bobr - A5            Omalovánka - Bobr - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Bobr patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: online, obrázky, Zvířata, obrázek, k vytištění, k vybarvení, zdarma, pro děti, k tisku, k vytisknutí, Bobr, ke stažení

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek Bobr k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s bobrem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena k uložení v novém oknu webového browseru (Chromium, Safari apod.). Doporučujeme vám tisknout na kvalitní papír. K obarvení poté může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako zvýrazňovače, temperové barvy, fixy, voskovky nebo uhly. Možností je dnes pro malé caparty k dispozici nepřeberné množství. Obrázek bobr lze taky vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s bobrem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit knihkupectví, šetří peníze, oči dětí nebo také čas. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen bezduchou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. zvýrazňovače, temperové barvy a fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba druhy jídel, hudební nástroje, čísla a pochopitelně i bobr :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, postavy z pohádek a nebo písmenka. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Flintstoneovi, Tom a Jerry, Locika, Littlest Pet Shop nebo také Na vlásku. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tady nemáme. Nejhledanější omalovánky pro dívky které tu máme ke stažení jsou: draci, netopýr, Popeláři, dinosauři anebo astronaut. Budeme rádi, jestli se vám omalovánka bobra bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů