Nej pět


Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka bobr k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytištění pojmenovaná bobr k vybarvení pro malé i větší děti. Omalovánka bobr je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Bobr - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Bobr - A5            Omalovánka - Bobr - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Bobr patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: online, ke stažení, pro děti, k tisku, zdarma, Zvířata, k vytisknutí, k vybarvení, obrázky, k vytištění, Bobr, obrázek

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek Bobr k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s bobrem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena k uložení v novém okně internetového prohlížeče (Opera, Safari apod.). Doporučujeme vám tisknout na kvalitní papír. K obarvování potom může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako temperové barvy, umělecké tužky, uhlíky, pastelové tužky či fixky. Malovacích potřeb je pro kluky i holky opravdu mnoho. Omalovánku bobr lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s bobrem má různé výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu, šetří elektrickou energii, čas a nebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro kluky i holky jen oddychovou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například temperové barvy, umělecké tužky nebo též uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, druhy sportů, rostliny a pochopitelně i bobr :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají čísla, pohádkové postavy případně druhy ptáků. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Mickey mouse, Zootropolis, Alf, Doba ledová a nebo Bambi. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je tu bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro školáky které tady máme ke stáhnutí jsou: piráti, vláček, astronaut, princezna nebo auta. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s bobrem.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů