Top omalovánky


Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka tenistky

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Otevřený raketoplán - obrázek, omalovánka k tisku

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Omalovánka superhrdina k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí s názvem superhrdina k vybarvení pro dospělé. Omalovánka superhrdina je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Superhrdina - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Superhrdina - A5            Omalovánka - Superhrdina - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Superhrdina patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: omalovánka, dětské obrázky, online, zdarma, k vytisknutí, elektronické omalovánky, k tisku, omalovánky, obrázek, pro děti, obrázky, Superhrdina, ke stažení, vymalovánky

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Superhrdina k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s superhrdinou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stáhnutí v novém okně browseru (Safari, Mozilla apod.). Doporučujeme tisk na papír s větší gramáží. Ke kreslení lze následně zvolit různé psací potřeby - grafitové tužky, zvýrazňovače, temperové barvy, akrylové barvy a pastelové tužky. Potřeb na malování je pro dívky vskutku velmi mnoho. Omalovánku superhrdina lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s superhrdinou má různé výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knihami, šetří elektrickou energii, peníze anebo peněženku. Omalovánky nejsou pro dívky jen nudnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (například grafitové tužky, zvýrazňovače nebo temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba postavy z pohádek, jídla, zvířata a pochopitelně i superhrdinu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, lidské profese a rostliny. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro větší děti? Jsou to motivy Princezna a žabák, Ledové království, 101 dalmatinů, Monster High anebo Piráti z Karibiku. Kvůli licenčním podmínkám je tu bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro malá děcka které tady máme ke stažení jsou: loď, auto, piráti, dinosauři nebo též raketa. Budeme rádi, pakliže se vám omalovánka superhrdiny bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů