Nejstahovanější


Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek psa k tisku

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka superhrdina k vytisknutí

Omalovánka k vytištění s názvem superhrdina k obarvování pro nejmenší děti. Omalovánka superhrdina je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Superhrdina - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Superhrdina - A5            Omalovánka - Superhrdina - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Superhrdina patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: online, k vytištění, omalovánky, ke stažení, obrázek, k vybarvení, Superhrdina, omalovánka, domalovánky, k tisku, ke stáhnutí, obrázky, Lidé, elektronické omalovánky

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek k vybarvení Superhrdina k vytištění pro děti

Omalovánka s superhrdinou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče webových stránek (Chrome, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší gramáží. K vybarvení potom může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako zvýrazňovače, voskovky, propisovací tužky, voskové tužky případně uhlíky. Potřeb na malování je pro starší děti k dispozici ohromující množství. Obrázek superhrdina lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s superhrdinou má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví, šetří počítač, zrak dětí či dětské oči. Omalovánky nejsou pro starší děti jen nudnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. zvýrazňovače, voskovky nebo také propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba různá zvířátka, zvířátka, druhy automobilů a pochopitelně i superhrdinu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají pohádkové postavy, květiny a nebo druhy sportů. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro chlapečky? Jsou to motivy Budulínek, Želvy Ninja, Křemílek a Vochomůrka, Simpsonovi či Avengers. Ty na našich stránkách však nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro větší děti které zde máme k uložení jsou: slon, čert, liška, piráti nebo Popeláři. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou superhrdiny.


Prohledat web


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů