Doporučujeme


Chaloupka - obrázek, omalovánka k tisku

Veselý sněhulák - obrázek, omalovánka k tisku

Červená karkulka - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Mořská víla - obrázek, omalovánka k tisku

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka superhrdina zdarma k vytištění

Dětská omalovánka označená superhrdina k omalování pro učitelky. Omalovánka superhrdina je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Superhrdina - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Superhrdina - A5            Omalovánka - Superhrdina - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Superhrdina patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: Lidé, zadarmo, k vybarvení, k vytisknutí, Superhrdina, dětské obrázky, ke stažení, k tisku, obrázky, vymalovánky, zdarma, ke stáhnutí, elektronické omalovánky, pro děti

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek k vybarvení Superhrdina k vytištění pro děti

Omalovánka s superhrdinou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude k uložení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Chromium, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s vyšší gramáží. K vybarvení pak může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších typů psacích potřeb jako akrylové barvy, křídy, zvýrazňovače, grafitové tužky případně uhlíky. Kreslících potřeb je dnes pro nejmenší děti k dispozici ohromné množství. Obrázek superhrdina lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s superhrdinou má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví, šetří zrak dětí, oči dětí a dětské oči. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (kupř. akrylové barvy, křídy a zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zvířátka, hudební nástroje, pohádkové postavy a pochopitelně i superhrdinu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různá zvířátka, druhy sportů či různé sporty. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Plamínek a čtyřkoláci, Kačer Donald, Shimmer a Shine, Pocahontas a Myška Minie. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro malé ratolesti které zde máme ke stažení jsou: auta, miminko, dinosauři, Santa Klaus a nebo auta. Ať si vaše dítě užije omalovánku superhrdiny.


Prohledat web


Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů