Top obrázky


Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka superhrdina k vytisknutí

Omalovánka k vytisknutí označená superhrdina ke kreslení pro maminky. Omalovánka superhrdina je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Superhrdina - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Superhrdina - A5            Omalovánka - Superhrdina - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Superhrdina patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: Lidé, k vybarvení, Superhrdina, ke stažení, obrázek, obrázky, k vytištění, zdarma, k vytisknutí, online, k tisku, pro děti

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Superhrdina k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro tisk s superhrdinou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena ke stáhnutí v novém oknu webového browseru (Firefox, Mozilla apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s větší tloušťkou. K obarvení následně může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako temperové barvy, voskové tužky, propisovací tužky, vodové barvy anebo olejové pastely. Výtvarných potřeb je pro prcky k dispozici vskutku hodně. Obrázek superhrdina lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s superhrdinou má různé výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří elektrickou energii, elektřinu a oči dětí. Omalovánky nejsou pro prcky jen zábavou a hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (např. temperové barvy, voskové tužky nebo také propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba druhy ptáků, zvířata, druhy jídel a pochopitelně i superhrdinu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, jednotlivá zvířata či různá zvířátka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Lví hlídka, Kouzelná beruška a černý kocour, Mickey mouse, Madagaskar a Locika. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tu nemáme. Nejhledanější omalovánky pro kluky které zde máme k uložení jsou: drak, draci, traktor, psi a loď. Nechť vám omalovánka s superhrdinou přinese mnoho hezkých chvil.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů