Top omalovánky


Obrázek chlapce k vytisknutí

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka ještěrka k vytisknutí

Dětská omalovánka uložená pod názvem ještěrka k obarvení pro starší děti. Ještěrka, nejspíš Varan. Omalovánka ještěrka je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Ještěrka - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Ještěrka - A5            Omalovánka - Ještěrka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ještěrka patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: ke stažení, vymalovánky, obrázky, k tisku, pro děti, elektronické omalovánky, obrázek, Zvířata, ke stáhnutí, omalovánka, online, zdarma, Ještěrka, k vybarvení

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Obrázek k vybarvení Ještěrka k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí s ještěrkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně internetového browseru (Chrome, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na kvalitnější papír. K vybarvování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - fixky, tempery, voskovky, akrylové barvy a uhly. Kreslících potřeb je dnes pro malé caparty k dispozici široká škála. Omalovánku ještěrka lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s ještěrkou má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví, šetří počítač, oči dětí a nebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například fixky, tempery nebo také voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zvířata, zvířátka, dopravní prostředky a pochopitelně i ještěrku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různá zvířátka, jednotlivé druhy ptáků a písmena. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Rumcajs, Duhová nevěsta, Doba ledová, Avengers a nebo Madagaskar. Kvůli autorským právům je tu bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejoblíbenější omalovánky pro učitelky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: raketa, miminko, traktor, psi případně auta. Věříme, že se vám obrázek ještěrky bude líbit.


Prohledat web


Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů