Výběr obrázků


Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka ještěrka k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka se jménem ještěrka ke kreslení pro kluky i holky. Ještěrka, nejspíš Varan. Omalovánka ještěrka je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Ještěrka - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Ještěrka - A5            Omalovánka - Ještěrka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ještěrka patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: obrázky, k tisku, ke stažení, zdarma, online, Ještěrka, k vybarvení, k vytisknutí, pro děti, Zvířata, k vytištění, obrázek

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Obrázek k vybarvení Ještěrka k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí s ještěrkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude k uložení v novém oknu prohlížeče (Firefox, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisknutí na papír s větší gramáží. K obarvování následně může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako zvýrazňovače, akrylové barvy, fixky, křídy a uhly. Pomůcek na malování je pro nejmenší děti fakt mnoho Obrázek ještěrka lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s ještěrkou má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knížkami, šetří počítač, oči dětí nebo čas. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen bezduchou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (kupř. zvýrazňovače, akrylové barvy a fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba druhy automobilů, druhy ptáků, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i ještěrku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají písmenka, různé sporty a nebo rostliny. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro menší i větší děti? Jsou to motivy Zhu Zhu Pets, Ratatouille, Duhová nevěsta, Stašpytlík nebo Blesk McQueen. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti které tady máme ke stáhnutí jsou: astronaut, draci, princezna, houby nebo také princezna. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem ještěrka.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů