Nej pět


Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Omalovánka Rakety určená k tisku

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka ještěrka k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění dostupná pod názvem ještěrka ke kreslení pro nejmenší. Ještěrka, nejspíš Varan. Omalovánka ještěrka je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Ještěrka - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Ještěrka - A5            Omalovánka - Ještěrka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ještěrka patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: Ještěrka, vymalovánky, dětské obrázky, obrázek, obrázky, ke stáhnutí, pro děti, k vytisknutí, omalovánky, ke stažení, elektronické omalovánky, domalovánky, k tisku, omalovánka

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Obrázek Ještěrka k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s ještěrkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude ke stažení v novém oknu internetového browseru (Chrome, Opera apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s vysokou gramáží. K obarvování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - voskovky, uhly, akrylové barvy, olejové pastely anebo pera. Možností je dnes pro seniory vskutku velmi mnoho. Omalovánku ještěrka lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk s ještěrkou má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří čas, počítač a elektřinu. Omalovánky nejsou pro seniory jen bezduchou zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. voskovky, uhly případně akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různá zvířata, různé kytky, pohádkové postavy a pochopitelně i ještěrku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jídla, různé sporty nebo květiny. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Kung Fu Panda, Medvídek Pú, Aladin, Kačer Donald a Ferda mravenec. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro malé ratolesti které tu máme ke stáhnutí jsou: raketa, miminko, hasiči, auto a traktor. Ať si vaše dítě užije omalovánku ještěrky.


Vyhledávání


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů