Doporučujeme


Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka ještěrka k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění uložená pod názvem ještěrka k obarvení pro malé děti. Ještěrka, nejspíš Varan. Omalovánka ještěrka je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Ještěrka - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Ještěrka - A5            Omalovánka - Ještěrka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ještěrka patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: Zvířata, k vytištění, ke stažení, k vybarvení, k tisku, zdarma, obrázky, vymalovánky, dětské obrázky, obrázek, Ještěrka, omalovánky, elektronické omalovánky, k vytisknutí

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Obrázek Ještěrka k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka s ještěrkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven ke stažení v novém okně webového prohlížeče (Mozilla, Firefox apod.). Doporučujeme tisk na kvalitnější papír. K omalování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - uhly, fixky, fixy, uhlíky případně pera. Dostupných kreslících potřeb je pro starší děti k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku ještěrka lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s ještěrkou má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knihami, šetří počítač, peněženku či peníze. Omalovánky nejsou pro starší děti jen primitivní hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (kupř. uhly, fixky a fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba sporty, různá zvířata, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i ještěrku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy sportů, čísla anebo písmenka. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro chlapečky? Jsou to motivy Astroboy, Bezzubka, Monster High, Rio či Elena z Avaloru. Ty zde ale nemáme. Nejhledanější omalovánky pro holky které tady máme k uložení jsou: vláček, princezna a princ, plachetnice, princezna a hasiči. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou ještěrky.


Najít na webu


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů