Nejhledanější


Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Kosmická raketa - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Omalovánka ještěrka k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku nazvaná ještěrka k omalování pro chlapečky. Ještěrka, nejspíš Varan. Omalovánka ještěrka je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Ještěrka - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Ještěrka - A5            Omalovánka - Ještěrka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ještěrka patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: online, k tisku, Ještěrka, domalovánky, elektronické omalovánky, k vytisknutí, zdarma, obrázek, ke stažení, obrázky, omalovánka, omalovánky, k vytištění, k vybarvení

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Obrázek Ještěrka k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka s ještěrkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena k uložení v novém okně webového prohlížeče (Firefox, Opera apod.). Doporučujeme vám tisknout na tlustčí papír. K vybarvování potom může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako pastelky, zvýrazňovače, vodové barvy, grafitové tužky anebo akrylové barvy. Malovacích potřeb je pro dívky vskutku mnoho. Omalovánku ještěrka lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s ještěrkou má nejrůznější výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví, šetří oči dětí, peněženku a nebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro dívky jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba pastelky, zvýrazňovače případně vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba dopravní prostředky, čísla, kytky a pochopitelně i ještěrku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zaměstnání lidí, zvířata nebo také druhy sportů. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Letopisy Narnie, princezna Sofie, Anime, U nás na farmě a nebo Spiderman. Nejsou k dispozici dostupná bez placení a tak je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro předškolní děti které zde máme ke stáhnutí jsou: auta, vláček, auta, slon a mašinka. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s ještěrkou.


Najít slovo


Reklamy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů