Top pět


Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Obrázek chlapce k vytisknutí

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka ještěrka k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka pojmenovaná ještěrka k vybarvování pro děti. Ještěrka, nejspíš Varan. Omalovánka ještěrka je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Ještěrka - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Ještěrka - A5            Omalovánka - Ještěrka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ještěrka patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: obrázky, ke stažení, k vytisknutí, online, k vytištění, Ještěrka, k tisku, obrázek, Zvířata, k vybarvení, zdarma, pro děti

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Obrázek k vybarvení Ještěrka k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší s ještěrkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude k uložení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Mozilla, Firefox apod.). Doporučujeme vám tisknout na silný a tvrdý papír. K omalování pak může dítě vybírat z různých typů psacích potřeb jako zvýrazňovače, vodové barvy, uhly, fixky případně voskové tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro holčičky i chlapečky k dispozici celá škála. Omalovánku ještěrka lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s ještěrkou má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu, šetří dětské oči, elektřinu anebo počítač. Omalovánky nejsou pro holčičky i chlapečky jen zábavou a hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. zvýrazňovače, vodové barvy a nebo uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba písmenka, jídla, různé kytky a pochopitelně i ještěrku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy jídel, zvířátka nebo také sporty. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro dívky i chlapce? Jsou to motivy pes Pluto, Gormiti, Roblox, Barbie anebo Avengers. Nejsou k dispozici zdarma a tak je tady bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro kluky i holky které tu máme ke stáhnutí jsou: koně, auta, hasiči, princezna nebo dinosauři. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s ještěrkou.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů