Top obrázky


Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek jukeboxu

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka ještěrka k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka nazvaná ještěrka k vybarvení pro malé ratolesti. Ještěrka, nejspíš Varan. Omalovánka ještěrka je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Ještěrka - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Ještěrka - A5            Omalovánka - Ještěrka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ještěrka patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: online, k vytištění, obrázek, ke stažení, k tisku, zdarma, k vytisknutí, Ještěrka, pro děti, Zvířata, obrázky, k vybarvení

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Obrázek Ještěrka k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s ještěrkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče webových stránek (Mozilla, Internet explorer apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na tvrdý papír. K vybarvování poté může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako uhlíky, umělecké tužky, fixky, pastelové tužky a zvýrazňovače. Možností je dnes pro předškoláky k dispozici dlouhá řada. Obrázek ještěrka lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s ještěrkou má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knížkami, šetří elektrickou energii, čas a nebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (například uhlíky, umělecké tužky nebo též fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba lidské profese, květiny, různé sporty a pochopitelně i ještěrku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, jednotlivá zvířata a zvířátka. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Lego příběh, Angry birds, Hledá se Nemo, Bugs Bunny a nebo Locika. Je však velmi náročné je zadarmo sehnat, proto tady nejsou k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro chlapce i dívky které zde máme ke stažení jsou: liška, plachetnice, houby, princezna nebo astronaut. Ať omalovánka ještěrka přinese radost vašim dětem.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů