Výběr obrázků


Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka ještěrka k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka označená ještěrka k obarvování pro malé caparty. Ještěrka, nejspíš Varan. Omalovánka ještěrka je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Ještěrka - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Ještěrka - A5            Omalovánka - Ještěrka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ještěrka patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: pro děti, ke stažení, k vybarvení, k vytisknutí, Ještěrka, obrázky, obrázek, Zvířata, online, k vytištění, zdarma, k tisku

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Obrázek Ještěrka k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro tisk s ještěrkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k uložení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Mozilla, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisknutí na papír s vyšší gramáží. K omalování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - vodové barvy, křídy, fixky, propisovací tužky nebo umělecké tužky. Pomůcek na malování je pro holčičky i chlapečky fakt mnoho Omalovánku ještěrka lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s ještěrkou má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu, šetří elektrickou energii, peníze a čas. Omalovánky nejsou pro holčičky i chlapečky jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (například vodové barvy, křídy a fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jídla, druhy jídel, zvířátka a pochopitelně i ještěrku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zaměstnání, kytky anebo lidské profese. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holku i kluka? Jsou to motivy Harry Potter, Spiderman, Princezna Leonora, Bakugan a Shimmer a Shine. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro naše milé prcky které tady máme ke stáhnutí jsou: lokomotiva s vagónky, princezna, auta, lokomotiva nebo také houby. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem ještěrka.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů