Nej omalovánky


Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka ještěrka k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku nazvaná ještěrka k omalování pro holku i kluka. Ještěrka, nejspíš Varan. Omalovánka ještěrka je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Ještěrka - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Ještěrka - A5            Omalovánka - Ještěrka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ještěrka patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytisknutí, obrázky, k tisku, obrázek, pro děti, k vytištění, Ještěrka, online, Zvířata, ke stažení, k vybarvení, zdarma

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Obrázek Ještěrka k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s ještěrkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude ke stažení v novém oknu prohlížeče (Chrome, Mozilla apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na tvrdší a silnější papír. K obarvení pak může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako voskovky, vodové barvy, tempery, pastelky nebo akrylové barvy. Pomůcek na malování je pro naše zlatíčka k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku ještěrka lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytištění s ještěrkou má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu, šetří zrak dětí, oči dětí případně peníze. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen primitivní hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (kupř. voskovky, vodové barvy a tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba květiny, pohádkové postavy, druhy jídel a pochopitelně i ještěrku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají dopravní prostředky, kytky nebo také jídla. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Scooby Doo, Bugs Bunny, Plants vs. Zombies, Anna a Elsa případně Monster high. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro holky i kluky které tu máme ke stáhnutí jsou: Santa Klaus, pes, traktor, hasiči a nebo slon. Ať si vaše dítě užije obrázek ještěrky.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů