Výběr obrázků


Obrázek štěněte

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek jukeboxu

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka ještěrka k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro tisk se jménem ještěrka ke kreslení pro slečny. Ještěrka, nejspíš Varan. Omalovánka ještěrka je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Ještěrka - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Ještěrka - A5            Omalovánka - Ještěrka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ještěrka patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytisknutí, k vytištění, ke stažení, zdarma, obrázky, Zvířata, k vybarvení, k tisku, online, pro děti, Ještěrka, obrázek

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Obrázek k vybarvení Ještěrka k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění s ještěrkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně prohlížeče (Mozilla, Internet explorer apod.). Nejlepší bude tisknout na tvrdý papír. K obarvování lze následně zvolit různé psací potřeby - tempery, grafitové tužky, křídy, umělecké tužky nebo také uhlíky. Pomůcek na malování je pro nejmenší děcka k dispozici dlouhá řada. Omalovánku ještěrka lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s ještěrkou má různé výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří oči dětí, zrak dětí nebo též peníze. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen oddychovou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba tempery, grafitové tužky a křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, zvířátka, jednotlivá zvířata a pochopitelně i ještěrku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy automobilů, různé sporty či květiny. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro učitelky? Jsou to motivy Lví král, My little pony, Elena z Avaloru, Bob a Bobek nebo též Toy Story. Je ale těžké a složité je zadarmo získat a proto je zde nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro maminky které tu máme k uložení jsou: miminko, hasiči, astronaut, liška nebo princezna. Ať vám omalovánka ještěrka přinese mnoho radosti.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů