Nej pět


Obrázek štěněte

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka ještěrka k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění dostupná pod názvem ještěrka ke kreslení pro malé ratolesti. Ještěrka, nejspíš Varan. Omalovánka ještěrka je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Ještěrka - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Ještěrka - A5            Omalovánka - Ještěrka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ještěrka patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: zdarma, online, k tisku, ke stažení, pro děti, obrázek, Zvířata, k vybarvení, obrázky, Ještěrka, k vytisknutí, k vytištění

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Obrázek Ještěrka k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro tisk s ještěrkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče (Opera, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír, např. čtvrtku. K vybarvování následně může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako pera, pastelové tužky, propisovací tužky, umělecké tužky či zvýrazňovače. Potřeb na malování je pro naše milé prcky k dispozici široká škála. Obrázek ještěrka lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka s ještěrkou má různé výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knížkami, šetří elektrickou energii, zrak dětí anebo peníze. Omalovánky nejsou pro naše milé prcky jen bezduchou zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. pera, pastelové tužky a propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba postavy z pohádek, druhy ptáků, květiny a pochopitelně i ještěrku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají pohádkové postavy, dopravní prostředky nebo písmena. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Simpsonovi, Ratatouille, U nás na farmě, Batman anebo Spongebob. Kvůli právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejhledanější omalovánky pro naše zlatíčka které zde máme k uložení jsou: koně, lokomotiva s vagónky, mašinka, čert nebo také dinosauři. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku ještěrka.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů