Nej pět


Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek chlapce k vytisknutí

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka ještěrka k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka se jménem ještěrka ke kreslení pro holky i kluky. Ještěrka, nejspíš Varan. Omalovánka ještěrka je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Ještěrka - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Ještěrka - A5            Omalovánka - Ještěrka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ještěrka patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: obrázky, online, obrázek, zdarma, k vytisknutí, Ještěrka, k tisku, Zvířata, k vytištění, pro děti, ke stažení, k vybarvení

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Obrázek Ještěrka k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s ještěrkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena ke stažení v novém okně browseru (Opera, Chromium apod.). Doporučujeme tisk na kvalitní papír. K vybarvení potom může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako tužky, zvýrazňovače, tempery, grafitové tužky a křídy. Kreslících potřeb je dnes pro nejmenší děti k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku ještěrka lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku s ještěrkou má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví nebo knihkupectví, šetří peněženku, čas a elektřinu. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen zábavnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (třeba tužky, zvýrazňovače nebo též tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba zaměstnání, jídla, pohádkové postavy a pochopitelně i ještěrku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají lidské profese, druhy jídel anebo čísla. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Lví král, Kuře Calimero, Kim Possible, Příběh hraček a Gormiti. Kvůli licenčním podmínkám je tu bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro předškoláky které zde máme k uložení jsou: Popeláři, vláček, raketa, lokomotiva s vagónky a lokomotiva. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou ještěrka.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů