Top pět


Omalovánka s vánočním stromem

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Omalovánka jaguár k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytištění s názvem jaguár k obarvení pro školáky. Omalovánka jaguár je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Jaguár - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Jaguár - A5            Omalovánka - Jaguár - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Jaguár patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: pro děti, ke stažení, Zvířata, elektronické omalovánky, obrázky, omalovánky, ke stáhnutí, obrázek, k vybarvení, Jaguár, zdarma, k vytisknutí, k tisku, omalovánka

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek k vybarvení Jaguár k vytištění pro děti

Dětská omalovánka s jaguárem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stáhnutí v novém okně internetového browseru (Chrome, Chromium apod.). Doporučujeme vytištění na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K vybarvování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - grafitové tužky, uhly, olejové pastely, fixky případně pastelové tužky. Malovacích potřeb je pro slečny k dispozici široká škála. Omalovánku jaguár lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk s jaguárem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví, šetří elektřinu, oči dětí a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro slečny jen oddychovou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (kupř. grafitové tužky, uhly nebo též olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba postavy z pohádek, jídla, různé kytky a pochopitelně i jaguár :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají pohádkové postavy, jednotlivá zvířata nebo druhy jídel. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro větší děti? Jsou to motivy Angelína balerína, Myška Minie, My little pony, Bratz panenky a Batman. Kvůli licenčním podmínkám je tu bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro naše zlatíčka které zde máme ke stažení jsou: Popeláři, astronaut, kočka, princezna či piráti. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou jaguár.


Najít slovo


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů