Nejhledanější


Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka jaguár k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytisknutí nazvaná jaguár k obarvování pro školáky. Omalovánka jaguár je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Jaguár - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Jaguár - A5            Omalovánka - Jaguár - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Jaguár patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: pro děti, Jaguár, obrázek, ke stažení, zdarma, k tisku, obrázky, online, k vybarvení, k vytisknutí, k vytištění, Zvířata

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek k vybarvení Jaguár k vytištění pro děti

Omalovánka s jaguárem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude k dispozici ke stažení v novém okně prohlížeče (Chrome, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na silný papír, třeba čtvrtku. K vybarvování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - umělecké tužky, akrylové barvy, pastelky, fixy anebo pera. Možností je pro dívky i chlapce k dispozici celá škála. Omalovánku jaguár lze taky vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení na pevný disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s jaguárem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu s knihami, šetří elektřinu, počítač nebo též dětské oči. Omalovánky nejsou pro dívky i chlapce jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (např. umělecké tužky, akrylové barvy a nebo pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, písmenka, zvířátka a pochopitelně i jaguár :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různá zvířata, dopravní prostředky nebo také jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Krtek, Shrek, Madagaskar, princezna Sofie nebo též Krteček. Kvůli autorským právům je tady bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejstahovanější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky které tu máme ke stáhnutí jsou: piráti, plachetnice, auta, vláček a loď. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou jaguár.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů