Nej pět


Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka jaguár k vytisknutí

Omalovánka k vytištění se jménem jaguár k vybarvování pro malé holčičky a chlapečky. Omalovánka jaguár je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Jaguár - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Jaguár - A5            Omalovánka - Jaguár - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Jaguár patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytištění, k vybarvení, k tisku, k vytisknutí, Jaguár, ke stažení, online, pro děti, obrázky, Zvířata, zdarma, obrázek

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Jaguár k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s jaguárem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče (Internet explorer, Chromium apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s větší gramáží. K vybarvení poté může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako pera, grafitové tužky, voskové tužky, temperové barvy nebo též pastelky. Dostupných kreslících potřeb je pro předškoláky k dispozici neuvěřitelné množství. Obrázek jaguár lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka s jaguárem má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s dětskou literaturou, šetří zrak dětí, elektřinu a dětské oči. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (například pera, grafitové tužky a voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba písmena, jednotlivá zvířata, sporty a pochopitelně i jaguár :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jídla, jednotlivé druhy rostlin případně druhy jídel. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro holku i kluka? Jsou to motivy Krtek, Locika, Pixel art, Harry Potter a Příběh hraček. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro ratolesti které zde máme ke stažení jsou: auta, plachetnice, hasiči, slon nebo také princezna. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s jaguárem líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů