Nejlepší


Omalovánka tenistky

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka brambůrky k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro nejmenší uložená pod názvem brambůrky ke kreslení pro malé ratolesti. Omalovánka brambůrky je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Brambůrky - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Brambůrky - A5            Omalovánka - Brambůrky - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Brambůrky patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: k vytištění, online, zdarma, pro děti, Jídlo, obrázky, k vybarvení, k tisku, Brambůrky, ke stažení, k vytisknutí, obrázek

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Brambůrky k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s ? je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k dispozici ke stažení v novém okně browseru (Internet explorer, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší gramáží. K obarvování lze potom zvolit různé psací potřeby - zvýrazňovače, voskové tužky, propisovací tužky, uhlíky a temperové barvy. Dostupných kreslících potřeb je pro naše milé prcky k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku brambůrky lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s ? má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knížkami, šetří zrak dětí, čas nebo také elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro naše milé prcky jen zábavou a hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (např. zvýrazňovače, voskové tužky a nebo propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, zvířátka, lidské profese a pochopitelně i ? :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různá zvířátka, druhy ptáků nebo též zaměstnání lidí. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro holku i kluka? Jsou to motivy Červená Karkulka, Panenka Barbie, Ledové království, Jak vycvičit draka nebo také Šmoulové. Kvůli autorským právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejoblíbenější omalovánky pro malá děcka které zde máme k uložení jsou: mašinka, sněhulák, raketa, Popeláři a dinosauři. Nechť omalovánka s ? přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů