Výběr omalovánek


Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Obrázek slepice k vytisknutí

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek s elfem k vytisknutí

Omalovánka brambůrky k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka vhodná pro tisk pojmenovaná brambůrky k omalování pro naše zlatíčka. Omalovánka brambůrky je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Brambůrky - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Brambůrky - A5            Omalovánka - Brambůrky - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Brambůrky patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: Brambůrky, obrázek, Jídlo, obrázky, k vytisknutí, k tisku, ke stažení, pro děti, k vybarvení, online, zdarma, k vytištění

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Brambůrky k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s ? je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude k uložení v novém oknu internetového prohlížeče (Firefox, Mozilla apod.). Doporučujeme tisk na silný papír, třeba čtvrtku. K vybarvení lze následně zvolit různé psací potřeby - uhlíky, temperové barvy, olejové pastely, vodové barvy a grafitové tužky. Malovacích potřeb je pro chlapce i dívky vskutku velmi mnoho. Omalovánku brambůrky lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stažení na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s ? má různé výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knihami, šetří oči dětí, elektrickou energii či dětské oči. Omalovánky nejsou pro chlapce i dívky jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (například uhlíky, temperové barvy anebo olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba zaměstnání, hudební nástroje, druhy automobilů a pochopitelně i ? :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jednotlivá zvířata, různé kytky a zvířátka. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Blesk McQueen, Avatar, Madagaskar, Bezzubka či Příběh hraček. Z autorsko-právních důvodů je tady nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro kluky a holky které zde máme ke stáhnutí jsou: draci, traktor, astronaut, drak a raketa. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s ? líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů