Nejoblíbenější


Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Omalovánka tenistky

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka brambůrky k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka se jménem brambůrky k obarvování pro malé caparty. Omalovánka brambůrky je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Brambůrky - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Brambůrky - A5            Omalovánka - Brambůrky - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Brambůrky patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: k vybarvení, k vytištění, Jídlo, obrázek, online, pro děti, ke stažení, zdarma, Brambůrky, k tisku, k vytisknutí, obrázky

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek k vybarvení Brambůrky k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění s ? je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude ke stažení v novém oknu prohlížeče (Internet explorer, Chromium apod.). Doporučujeme tisk na silnější papír s vyšší gramáží. K obarvení lze pak zvolit různé psací potřeby - propisovací tužky, uhlíky, fixky, voskovky nebo též olejové pastely. Kreslících potřeb je dnes pro naše zlatíčka k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku brambůrky lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stažení na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s ? má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří elektřinu, čas nebo také elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen oddychovou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (například propisovací tužky, uhlíky a fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba různé kytky, zvířata, druhy automobilů a pochopitelně i ? :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají rostliny, druhy ptáků anebo jídla. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holky i kluky? Jsou to motivy Avengers, Ledové království, My little pony, Angry birds nebo také Spiderman. Z autorsko-právních důvodů je tu nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro malé i větší děti které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: liška, vláček, dinosauři, čert a raketa. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem brambůrky.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů