Doporučujeme


Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Pohádková kačenka - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka králíka k vytisknutí

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka brambůrky zdarma k vytištění

Omalovánka pro tisk dostupná pod názvem brambůrky k vybarvování pro chlapce. Omalovánka brambůrky je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Brambůrky - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Brambůrky - A5            Omalovánka - Brambůrky - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Brambůrky patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: vymalovánky, omalovánka, k vytisknutí, domalovánky, obrázek, k tisku, k vytištění, online, ke stáhnutí, k vybarvení, zadarmo, omalovánky, dětské obrázky, elektronické omalovánky

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Brambůrky k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s ? je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně prohlížeče webových stránek (Chrome, Firefox apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s větší tloušťkou. K omalování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - tužky, temperové barvy, umělecké tužky, fixy případně voskové tužky. Možností je pro maminky vskutku velmi mnoho. Omalovánku brambůrky lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení do počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s ? má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří oči dětí, elektrickou energii nebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro maminky jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (třeba tužky, temperové barvy anebo umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, jednotlivá zvířata, zaměstnání a pochopitelně i ? :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zaměstnání lidí, sporty a jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro chlapečky? Jsou to motivy Anabela: Vánoční přání, Mimoni, Život brouka, Duhová nevěsta nebo Minecraft. Je však velmi těžké je zadarmo sehnat, proto tady nejsou k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro větší děti které zde máme k uložení jsou: pes, miminko, mašinka, Popeláři a raketa. Ať omalovánka brambůrky přinese radost vašim dětem.


Prohledat web


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů