Top obrázky


Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Omalovánka brambůrky zdarma k vytištění

Dětská omalovánka dostupná pod jménem brambůrky k vybarvení pro malá děcka. Omalovánka brambůrky je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Brambůrky - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Brambůrky - A5            Omalovánka - Brambůrky - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Brambůrky patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: domalovánky, omalovánka, Brambůrky, k vybarvení, online, pro děti, elektronické omalovánky, ke stažení, k vytištění, k vytisknutí, ke stáhnutí, zadarmo, zdarma, obrázky

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Brambůrky k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s ? je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude k dispozici k uložení v novém okně browseru (Chromium, Firefox apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silnější papír, např. čtvrtku. Ke kreslení lze poté zvolit různé psací potřeby - propisovací tužky, grafitové tužky, pastelky, temperové barvy a akrylové barvy. Výtvarných potřeb je pro maminky opravdu mnoho. Omalovánku brambůrky lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s ? má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří počítač, elektřinu nebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro maminky jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například propisovací tužky, grafitové tužky a pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba rostliny, druhy ptáků, zaměstnání lidí a pochopitelně i ? :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají čísla, hudební nástroje a nebo sporty. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro tatínky? Jsou to motivy Na vlásku, Astroboy, Kung Fu Panda, Mickey mouse nebo Medvídek Pú. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je zde nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děcka které tady máme ke stáhnutí jsou: auta, princezna a princ, traktor, loď nebo také lokomotiva s vagónky. Ať si vaše dítko užije malování ?.


Vyhledat slovo


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů