Top obrázky


Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka brambůrky k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka se jménem brambůrky ke kreslení pro školáky. Omalovánka brambůrky je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Brambůrky - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Brambůrky - A5            Omalovánka - Brambůrky - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Brambůrky patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: dětské obrázky, zadarmo, obrázky, k vytisknutí, Jídlo, zdarma, ke stažení, elektronické omalovánky, domalovánky, vymalovánky, pro děti, k vytištění, k vybarvení, omalovánky

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Brambůrky k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s ? je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven ke stažení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Chromium, Firefox apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na pevnější papír. K vybarvení následně může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako uhly, grafitové tužky, fixy, tempery a tužky. Malovacích potřeb je pro dospělé vskutku velmi mnoho. Obrázek brambůrky lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s ? má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu, šetří peníze, elektřinu případně čas. Omalovánky nejsou pro dospělé jen nudnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (kupř. uhly, grafitové tužky nebo fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba hudební nástroje, zvířata, zaměstnání a pochopitelně i ? :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají čísla, postavy z pohádek nebo též pohádkové postavy. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro učitelky? Jsou to motivy princezna Sofie, Jak vycvičit draka, Asterix a Obelix, Elena z Avaloru případně Prasátko peppa. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro předškolní děti které tu máme ke stáhnutí jsou: astronaut, lokomotiva, princezna, traktor a sněhulák. Nechť vám omalovánka s ? přinese mnoho hezkých chvil.


Vyhledávání


Reklama


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů