Nejvyhledávanější


Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka lama k vytisknutí

Omalovánka k tisku nazvaná lama k vybarvování pro malé i větší děti. Omalovánka lama je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Lama - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Lama - A5            Omalovánka - Lama - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lama patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytisknutí, k tisku, ke stažení, Zvířata, k vytištění, obrázky, k vybarvení, zdarma, obrázek, pro děti, Lama, online

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Lama k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s lamou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k dispozici k uložení v novém okně webového prohlížeče (Mozilla, Chromium apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K omalování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - akrylové barvy, tužky, voskové tužky, fixky případně grafitové tužky. Kreslících potřeb je dnes pro ratolesti k dispozici vskutku hodně. Omalovánku lama lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s lamou má nejrůznější výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu, šetří oči dětí, dětské oči nebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro ratolesti jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba akrylové barvy, tužky a voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zvířátka, kytky, jednotlivá zvířata a pochopitelně i lamu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zaměstnání lidí, písmenka nebo též druhy jídel. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Budulínek, Aladin, Pat a Mat, Pixel art nebo Mickey mouse. Nejsou k dispozici dostupná bez placení a tak je zde bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro děti které na našich stránkách máme ke stažení jsou: princezna a princ, pes, draci, piráti anebo liška. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s lamou.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů