Top pět


Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Omalovánka králíka k vytisknutí

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka lama k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytištění dostupná pod jménem lama k vybarvování pro učitelky. Omalovánka lama je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Lama - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Lama - A5            Omalovánka - Lama - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lama patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytištění, elektronické omalovánky, obrázek, domalovánky, online, k vytisknutí, k vybarvení, Zvířata, Lama, k tisku, zdarma, ke stáhnutí, omalovánky, omalovánka

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek k vybarvení Lama k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s lamou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena k uložení v novém oknu webového browseru (Firefox, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír. Ke kreslení následně může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako propisovací tužky, zvýrazňovače, pastelové tužky, voskové tužky či uhlíky. Pomůcek na malování je pro seniory k dispozici ohromující množství. Obrázek lama lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s lamou má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří dětské oči, počítač a nebo peníze. Omalovánky nejsou pro seniory jen relaxační hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (např. propisovací tužky, zvýrazňovače případně pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba sporty, lidské profese, čísla a pochopitelně i lamu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různá zvířata, různá zvířátka nebo druhy jídel. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro předškolní děti? Jsou to motivy Pan Včelka, Království lesních strážců, Lví hlídka, Doba ledová a nebo Bakugan. Kvůli právům je zde bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejoblíbenější omalovánky pro chlapce které tady máme ke stáhnutí jsou: raketa, astronaut, auto, piráti a psi. Užijte si omalovánku lamy, budeme rádi, jestli se vám bude líbit.


Najít slovo


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů