Top omalovánky


Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek skůtru k vytisknutí

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Omalovánka lama k vytisknutí

Omalovánka k vytisknutí označená lama k vybarvení pro kluky a holky. Omalovánka lama je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Lama - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Lama - A5            Omalovánka - Lama - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lama patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: Zvířata, ke stažení, online, k vytisknutí, k vybarvení, pro děti, k tisku, zdarma, k vytištění, obrázky, obrázek, Lama

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Lama k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku s lamou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena k uložení v novém oknu prohlížeče (Mozilla, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír s vyšší gramáží. K obarvování pak může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako grafitové tužky, pera, fixy, pastelové tužky anebo olejové pastely. Malovacích potřeb je pro naše milé prcky k dispozici dlouhá řada. Obrázek lama lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s lamou má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu, šetří oči dětí, elektřinu případně peněženku. Omalovánky nejsou pro naše milé prcky jen primitivní hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (třeba grafitové tužky, pera nebo též fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, postavy z pohádek, druhy jídel a pochopitelně i lamu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají rostliny, různé sporty a dopravní prostředky. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Mickey mouse, Madagaskar, Paw patrol, Roblox případně Mimoni. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je na našich stránkách nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro holčičky i chlapečky které tady máme ke stažení jsou: piráti, pes, Popeláři, kočka nebo také loď. Nechť omalovánka s lamou přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů