Nejlepší


Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka tenistky

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka lama k vytisknutí

Dětská omalovánka uložená pod názvem lama k obarvení pro menší i větší děti. Omalovánka lama je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Lama - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Lama - A5            Omalovánka - Lama - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lama patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k tisku, obrázek, pro děti, Zvířata, obrázky, ke stažení, Lama, k vytištění, zdarma, k vytisknutí, k vybarvení, online

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Lama k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s lamou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena ke stáhnutí v novém okně internetového prohlížeče (Chromium, Opera apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). Ke kreslení lze poté zvolit různé psací potřeby - uhlíky, olejové pastely, grafitové tužky, umělecké tužky nebo též akrylové barvy. Možností je dnes pro chlapce i dívky k dispozici široká škála. Omalovánku lama lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti s lamou má různé výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit papírnictví nebo knihkupectví, šetří elektřinu, oči dětí případně elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro chlapce i dívky jen zábavou a hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (třeba uhlíky, olejové pastely a grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba pohádkové postavy, písmenka, různá zvířátka a pochopitelně i lamu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy ptáků, lidské profese anebo zaměstnání lidí. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Lego, Zhu Zhu Pets, Medvídek Pú, Budulínek případně Pan Včelka. Je ale velmi těžké je zdarma sehnat, proto zde nejsou k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro děti které na našich stránkách máme k uložení jsou: princezna a princ, Popeláři, astronaut, plachetnice nebo mašinka. Nechť omalovánka s lamou přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů