Nej šest


Obrázek psa k tisku

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek jukeboxu

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Oslík - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka lama k vytištění pro děti

Omalovánka dostupná pod názvem lama k vybarvení pro seniory. Omalovánka lama je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Lama - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Lama - A5            Omalovánka - Lama - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lama patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: zdarma, ke stažení, k vytištění, k vytisknutí, pro děti, zadarmo, online, Zvířata, dětské obrázky, Lama, vymalovánky, k tisku, omalovánky, ke stáhnutí

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Lama k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku s lamou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude k uložení v novém oknu browseru (Opera, Chromium apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s vyšší gramáží. K obarvení potom může dítě vybírat z řady různých typů psacích potřeb jako křídy, olejové pastely, temperové barvy, zvýrazňovače a uhlíky. Malovacích potřeb je pro puberťáky k dispozici pestrá škála. Obrázek lama lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s lamou má různé výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit papírnictví, šetří čas, dětské oči či oči dětí. Omalovánky nejsou pro puberťáky jen zábavou a hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (kupř. křídy, olejové pastely a temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba různá zvířátka, rostliny, jídla a pochopitelně i lamu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají pohádkové postavy, sporty případně jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Harry Potter, Avatar, Teletubbies, Fortnite či Tlapková patrola. Je však složité je zdarma získat a proto je zde nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro školáky které tady máme ke stáhnutí jsou: vláček, loď, Santa Klaus, draci a koně. Ať vám omalovánka lama přinese mnoho radosti.


Vyhledat slovo


Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů