Nejstahovanější


Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Rusalka - obrázek, omalovánka k tisku

Veselý sněhulák - obrázek, omalovánka k tisku

Golfista - obrázek, omalovánka k tisku

Medúza - obrázek, omalovánka k tisku

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka lama k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytisknutí dostupná pod jménem lama k omalování pro seniory. Omalovánka lama je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Lama - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Lama - A5            Omalovánka - Lama - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lama patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: zdarma, omalovánka, domalovánky, obrázky, Lama, dětské obrázky, k vytištění, ke stáhnutí, k vytisknutí, k vybarvení, pro děti, Zvířata, obrázek, online

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek k vybarvení Lama k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění s lamou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven ke stáhnutí v novém okně prohlížeče (Internet explorer, Mozilla apod.). Doporučujeme vytištění na silnější papír. K vybarvování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - tempery, temperové barvy, voskové tužky, grafitové tužky případně fixy. Možností je pro starší děti fakt mnoho Omalovánku lama lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti s lamou má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do papírnictví, šetří elektřinu, elektrickou energii a nebo čas. Omalovánky nejsou pro starší děti jen primitivní hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba tempery, temperové barvy a voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba hudební nástroje, různé sporty, různé kytky a pochopitelně i lamu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, květiny anebo zaměstnání lidí. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Plamínek a čtyřkoláci, Batman, Paw patrol, Astroboy a nebo Power Strangers. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro nejmenší které na našich stránkách máme k uložení jsou: koně, houby, astronaut, mašinka a pes. Nechť omalovánka s lamou přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Prohledat web


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů