Nej obrázky


Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka s nemocným pejskem

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka lama k vytisknutí

Omalovánka pro nejmenší dostupná pod názvem lama k vybarvování pro chlapečky. Omalovánka lama je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Lama - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Lama - A5            Omalovánka - Lama - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lama patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: obrázek, Zvířata, k vytisknutí, online, Lama, k tisku, ke stažení, pro děti, k vybarvení, zdarma, k vytištění, obrázky

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Lama k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka s lamou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče webových stránek (Chromium, Internet explorer apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na tvrdý papír. K vybarvení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - grafitové tužky, fixy, vodové barvy, umělecké tužky nebo také pastelky. Možností je pro naše zlatíčka k dispozici vskutku hodně. Omalovánku lama lze taky vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stáhnutí do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s lamou má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví nebo knihkupectví, šetří zrak dětí, elektrickou energii anebo čas. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen zábavou a hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (např. grafitové tužky, fixy případně vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba dopravní prostředky, hudební nástroje, rostliny a pochopitelně i lamu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jídla, zvířátka nebo druhy ptáků. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro starší děti? Jsou to motivy Pocahontas, Littlest Pet Shop, Avengers, U nás na farmě anebo Medvídek Pú. Je však problematické je zdarma sehnat, proto zde nejsou k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro seniory které tu máme k uložení jsou: drak, lokomotiva, traktor, houby nebo též plachetnice. Budeme rádi, pakliže se vám omalovánka lamy bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů