Nejoblíbenější


Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka lama k vytisknutí

Omalovánka k vytištění označená lama k omalování pro holku i kluka. Omalovánka lama je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Lama - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Lama - A5            Omalovánka - Lama - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lama patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k tisku, obrázky, online, k vytisknutí, k vytištění, obrázek, ke stažení, Lama, zdarma, k vybarvení, Zvířata, pro děti

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Lama k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s lamou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně internetového prohlížeče (Mozilla, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší a silnější papír. K obarvení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - pastelové tužky, tužky, pastelky, temperové barvy a fixy. Potřeb na malování je pro malé děti k dispozici pestrá škála. Omalovánku lama lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stažení do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s lamou má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví, šetří zrak dětí, dětské oči nebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro malé děti jen relaxační hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (například pastelové tužky, tužky anebo pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba druhy jídel, zvířata, jídla a pochopitelně i lamu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají pohádkové postavy, druhy automobilů a nebo druhy ptáků. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Bořek stavitel, Zootropolis, Bambi, Lego nebo Plants vs. Zombies. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejhledanější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky které na našich stránkách máme k uložení jsou: princezna, miminko, raketa, netopýr a auta. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou lama.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů