Výběr obrázků


Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Hafan - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek psa k tisku

Omalovánka lama zdarma k vytištění

Omalovánka dostupná pod jménem lama k vybarvení pro ženy. Omalovánka lama je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Lama - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Lama - A5            Omalovánka - Lama - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lama patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: domalovánky, ke stažení, omalovánka, online, k tisku, k vytištění, zdarma, vymalovánky, k vytisknutí, omalovánky, dětské obrázky, obrázek, obrázky, ke stáhnutí

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek k vybarvení Lama k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku s lamou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stáhnutí v novém oknu internetového prohlížeče (Firefox, Safari apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K obarvování následně může dítě vybírat z různých typů psacích potřeb jako křídy, uhlíky, pera, fixky nebo též uhly. Potřeb na malování je pro učitelky k dispozici ohromující množství. Obrázek lama lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s lamou má různé výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knížkami, šetří dětské oči, oči dětí a elektřinu. Omalovánky nejsou pro učitelky jen zábavnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. křídy, uhlíky a nebo pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy sportů, sporty, různé sporty a pochopitelně i lamu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, čísla či různá zvířátka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Čaroděj Modromír, Jonas Brothers, Anime, Minecraft a Pan Včelka. Nejsou k dispozici zdarma a tak je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro malé ratolesti které tu máme k uložení jsou: houby, traktor, princezna, čert nebo psi. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s lamou.


Najít slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů