Nejoblíbenější


Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek raketoplánu

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka kosmická družice zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku uložená pod názvem kosmická družice k obarvování pro kluky a holky. Omalovánka kosmická družice je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kosmická družice - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Kosmická družice - A5            Omalovánka - Kosmická družice - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kosmická družice patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: online, pro děti, k vytištění, obrázek, Vesmír, zdarma, k vytisknutí, k tisku, ke stažení, Kosmická družice, k vybarvení, obrázky

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Obrázek k vybarvení Kosmická družice k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší s kosmickou družicí je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče (Chromium, Firefox apod.). Doporučujeme vám tisknout na silný a tvrdý papír. K vybarvování lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - propisovací tužky, voskové tužky, pastelové tužky, vodové barvy a fixky. Možností je dnes pro nejmenší děti fakt mnoho Omalovánku kosmická družice lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s kosmickou družicí má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu, šetří elektřinu, dětské oči a nebo počítač. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen zábavnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (například propisovací tužky, voskové tužky či pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba čísla, různé sporty, pohádkové postavy a pochopitelně i kosmickou družici :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají dopravní prostředky, různá zvířátka nebo také zaměstnání lidí. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Scooby Doo, Ratatouille, Červená Karkulka, Sněhurka a nebo Želvy Ninja. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je tady bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro děti které zde máme k uložení jsou: lokomotiva, auta, dinosauři, drak nebo též pes. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s kosmickou družicí.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů