Top omalovánky


Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka s vánočním stromem

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka kosmická družice zdarma k vytištění

Omalovánka vhodná pro tisk se jménem kosmická družice ke kreslení pro holky i kluky. Omalovánka kosmická družice je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Kosmická družice - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Kosmická družice - A5            Omalovánka - Kosmická družice - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kosmická družice patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: zdarma, k tisku, obrázky, k vytištění, Kosmická družice, pro děti, k vytisknutí, k vybarvení, online, obrázek, Vesmír, ke stažení

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Obrázek Kosmická družice k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s kosmickou družicí je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude k uložení v novém oknu internetového browseru (Internet explorer, Chrome apod.). Doporučujeme tisk na tvrdší papír. K omalování pak může dítě vybírat z řady nejrůzných typů psacích potřeb jako vodové barvy, zvýrazňovače, tužky, fixy anebo akrylové barvy. Potřeb na malování je pro nejmenší děcka k dispozici vskutku hodně. Omalovánku kosmická družice lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s kosmickou družicí má různé výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do papírnictví, šetří dětské oči, elektřinu nebo peníze. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen relaxační hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba vodové barvy, zvýrazňovače a nebo tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba rostliny, zvířata, lidské profese a pochopitelně i kosmickou družici :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různé kytky, druhy jídel případně postavy z pohádek. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro naše ratolesti? Jsou to motivy Locika, Tlapková patrola, Madagaskar, Spongebob nebo Indiana Jones. Z autorsko-právních důvodů je tu nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky které zde máme ke stáhnutí jsou: lokomotiva, raketa, psi, miminko a čert. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem kosmická družice.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů