Doporučujeme


Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka kosmická družice zdarma k vytištění

Omalovánka pro tisk dostupná pod jménem kosmická družice k vybarvení pro prcky. Omalovánka kosmická družice je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Kosmická družice - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kosmická družice - A5            Omalovánka - Kosmická družice - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kosmická družice patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: k vybarvení, obrázky, pro děti, k vytisknutí, k tisku, zdarma, obrázek, online, Vesmír, k vytištění, ke stažení, Kosmická družice

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Obrázek k vybarvení Kosmická družice k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí s kosmickou družicí je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k dispozici k uložení v novém okně prohlížeče webových stránek (Safari, Firefox apod.). Doporučujeme vám tisknout na tvrdší a silnější papír. Ke kreslení lze následně zvolit různé psací potřeby - tempery, fixy, pastelové tužky, pastelky a umělecké tužky. Kreslících potřeb je dnes pro starší děti k dispozici ohromující množství. Omalovánku kosmická družice lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stáhnutí na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s kosmickou družicí má různé výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit papírnictví, šetří čas, elektrickou energii nebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro starší děti jen relaxační hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (například tempery, fixy nebo také pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba různá zvířátka, čísla, pohádkové postavy a pochopitelně i kosmickou družici :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají rostliny, dopravní prostředky anebo jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Peter Pan, Madagaskar, Lego příběh, Spongebob nebo Spiderman. Nejsou k dispozici dostupná bez placení a tak je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro slečny které zde máme ke stažení jsou: astronaut, drak, koně, dinosauři a slon. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s kosmickou družicí.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů