Nejhledanější


Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka kosmická družice k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytisknutí pojmenovaná kosmická družice k obarvování pro kluky. Omalovánka kosmická družice je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kosmická družice - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Kosmická družice - A5            Omalovánka - Kosmická družice - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kosmická družice patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: k vytisknutí, pro děti, omalovánka, Kosmická družice, ke stažení, online, obrázek, obrázky, ke stáhnutí, k tisku, omalovánky, k vytištění, dětské obrázky, zdarma

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Obrázek Kosmická družice k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s kosmickou družicí je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena ke stáhnutí v novém okně internetového browseru (Mozilla, Safari apod.). Doporučujeme vám tisknout na tvrdší a silnější papír. K obarvení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - voskové tužky, umělecké tužky, uhlíky, tempery anebo voskovky. Výtvarných potřeb je pro školáky k dispozici ohromné množství. Omalovánku kosmická družice lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s kosmickou družicí má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knihami, šetří zrak dětí, oči dětí nebo také elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro školáky jen bezduchou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (třeba voskové tužky, umělecké tužky nebo uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba květiny, zvířátka, druhy jídel a pochopitelně i kosmickou družici :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jednotlivá zvířata, postavy z pohádek a jídla. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro maminky? Jsou to motivy Máša a medvěd, Spiderman, Mimoni, Myška Minie nebo také Bakugan. Nejsou k dispozici dostupná bez placení a tak je zde bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro předškolní děti které na našich stránkách máme ke stažení jsou: traktor, draci, Popeláři, princezna a nebo mašinka. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s kosmickou družicí.


Hledat slovo


Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů