Nejhledanější


Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka kosmická družice zdarma k vytištění

Omalovánka pro nejmenší uložená pod názvem kosmická družice k vybarvení pro malé ratolesti. Omalovánka kosmická družice je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kosmická družice - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Kosmická družice - A5            Omalovánka - Kosmická družice - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kosmická družice patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: pro děti, k vytisknutí, online, zdarma, k tisku, ke stažení, Vesmír, obrázky, obrázek, Kosmická družice, k vytištění, k vybarvení

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Obrázek Kosmická družice k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s kosmickou družicí je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stáhnutí v novém oknu browseru (Chrome, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší tloušťkou. K obarvení poté může dítě vybírat z různých typů psacích potřeb jako křídy, umělecké tužky, pera, olejové pastely nebo též uhly. Výtvarných potřeb je pro školáky opravdu mnoho. Obrázek kosmická družice lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s kosmickou družicí má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu, šetří peníze, elektřinu a peněženku. Omalovánky nejsou pro školáky jen zábavnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (například křídy, umělecké tužky a pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, různé sporty, jednotlivá zvířata a pochopitelně i kosmickou družici :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají čísla, druhy sportů nebo druhy jídel. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro menší i větší děti? Jsou to motivy Monster high, Indiana Jones, Aladin, IronMan a Jak vycvičit draka. Kvůli právům je tu bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děti které na našich stránkách máme k uložení jsou: pes, psi, traktor, lokomotiva anebo draci. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku kosmická družice.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů