Top pět


Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek psa k tisku

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka kosmická družice zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku pro děti nazvaná kosmická družice k omalování pro naše ratolesti. Omalovánka kosmická družice je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Kosmická družice - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kosmická družice - A5            Omalovánka - Kosmická družice - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kosmická družice patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: Vesmír, k tisku, ke stažení, zdarma, Kosmická družice, online, obrázky, k vytištění, k vybarvení, obrázek, pro děti, k vytisknutí

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Obrázek Kosmická družice k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s kosmickou družicí je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k dispozici k uložení v novém okně prohlížeče (Mozilla, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na pevnější papír. K obarvování lze následně zvolit různé psací potřeby - fixky, křídy, tužky, fixy anebo pastelové tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro holku i kluka k dispozici pestrá škála. Omalovánku kosmická družice lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení na pevný disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s kosmickou družicí má různé výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu s knihami, šetří zrak dětí, počítač a peníze. Omalovánky nejsou pro holku i kluka jen relaxační hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba fixky, křídy či tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, květiny, druhy sportů a pochopitelně i kosmickou družici :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy jídel, různé kytky a různá zvířata. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Ledové království, Příšerky s.r.o., Tarzan, Zvonilka a Život brouka. Kvůli autorským právům je tu bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty které tady máme ke stažení jsou: koně, miminko, auto, loď případně princezna. Užijte si omalovánku kosmické družice, budeme rádi, pokud se vám bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů