Nej obrázky


Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka s vánočním stromem

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka kosmická družice k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění s názvem kosmická družice k vybarvování pro maminky. Omalovánka kosmická družice je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Kosmická družice - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Kosmická družice - A5            Omalovánka - Kosmická družice - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kosmická družice patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: obrázek, omalovánka, domalovánky, ke stažení, Kosmická družice, obrázky, zdarma, pro děti, omalovánky, online, Vesmír, ke stáhnutí, k vybarvení, k tisku

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Obrázek Kosmická družice k vytištění a k vybarvení

Omalovánka s kosmickou družicí je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven k uložení v novém okně internetového prohlížeče (Safari, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisk na tvrdý papír. K obarvení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - akrylové barvy, fixky, olejové pastely, fixy a temperové barvy. Výtvarných potřeb je pro nejmenší děti k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku kosmická družice lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s kosmickou družicí má nejrůznější výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví, šetří peněženku, zrak dětí nebo též oči dětí. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen zábavnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (např. akrylové barvy, fixky nebo také olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba květiny, sporty, zaměstnání a pochopitelně i kosmickou družici :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají kytky, různá zvířata a nebo jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Rákosníček, Pan Včelka, Angry birds, Lví hlídka nebo též Paw patrol. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro kluky které tu máme ke stáhnutí jsou: liška, vláček, auta, Popeláři případně astronaut. Užijte si omalovánku kosmické družice, budeme rádi, pokud se vám bude líbit.


Hledat slovo


Reklama


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů