Top obrázky


Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka s nemocným pejskem

Omalovánka Rakety určená k tisku

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka kosmická družice zdarma k vytištění

Omalovánka vhodná pro tisk označená kosmická družice ke kreslení pro děti. Omalovánka kosmická družice je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kosmická družice - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kosmická družice - A5            Omalovánka - Kosmická družice - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kosmická družice patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: pro děti, online, k vytištění, k vytisknutí, zdarma, obrázek, k tisku, k vybarvení, Kosmická družice, Vesmír, obrázky, ke stažení

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Obrázek Kosmická družice k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s kosmickou družicí je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena ke stažení v novém okně browseru (Mozilla, Chrome apod.). Doporučujeme tisk na papír s větší gramáží. K vybarvování poté může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako uhlíky, pastelky, grafitové tužky, umělecké tužky či temperové barvy. Potřeb na malování je pro ženy k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku kosmická družice lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s kosmickou družicí má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví, šetří oči dětí, elektrickou energii a dětské oči. Omalovánky nejsou pro ženy jen primitivní hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (třeba uhlíky, pastelky nebo také grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba pohádkové postavy, zvířátka, čísla a pochopitelně i kosmickou družici :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy automobilů, sporty nebo jídla. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Fifi z Květíkova, Bambi, Astroboy, Lion King a Želvy Ninja. Kvůli licenčním podmínkám je tu bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé děti které tady máme ke stáhnutí jsou: plachetnice, miminko, hasiči, princezna a princ a nebo lokomotiva s vagónky. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou kosmická družice.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů