Nejlepší


Obrázek skůtru k vytisknutí

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek psa k tisku

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Omalovánka kosmická družice k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro nejmenší s názvem kosmická družice k obarvení pro nejmenší děti. Omalovánka kosmická družice je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Kosmická družice - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Kosmická družice - A5            Omalovánka - Kosmická družice - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kosmická družice patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: omalovánky, dětské obrázky, omalovánka, k tisku, zadarmo, zdarma, k vytisknutí, vymalovánky, ke stáhnutí, domalovánky, online, k vytištění, Kosmická družice, Vesmír

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Obrázek Kosmická družice k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s kosmickou družicí je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k uložení v novém oknu prohlížeče (Firefox, Mozilla apod.). Doporučujeme vytištění na tvrdší a silnější papír. K omalování potom může dítě vybírat z různých typů psacích potřeb jako uhlíky, umělecké tužky, pastelové tužky, tempery nebo také temperové barvy. Dostupných kreslících potřeb je pro malá děcka k dispozici pestrá škála. Obrázek kosmická družice lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s kosmickou družicí má různé výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do papírnictví, šetří dětské oči, oči dětí nebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen oddychovou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (například uhlíky, umělecké tužky a pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba kytky, jednotlivé druhy ptáků, druhy sportů a pochopitelně i kosmickou družici :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy ptáků, zvířátka anebo zaměstnání. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro chlapce? Jsou to motivy Among Us, Flintstoneovi, Lego, Pat a Mat nebo Hot Wheels. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro učitelky které tu máme ke stáhnutí jsou: miminko, drak, sněhulák, piráti případně netopýr. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem kosmická družice.


Prohledat web


Reklama


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů