Nej obrázky


Domek - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Veselý sněhulák - obrázek, omalovánka k tisku

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Omalovánka kosmická družice k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro tisk dostupná pod jménem kosmická družice k omalování pro naše zlatíčka. Omalovánka kosmická družice je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kosmická družice - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kosmická družice - A5            Omalovánka - Kosmická družice - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kosmická družice patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: k vybarvení, omalovánky, k vytištění, zadarmo, domalovánky, Vesmír, dětské obrázky, online, k tisku, ke stažení, omalovánka, obrázky, pro děti, ke stáhnutí

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Obrázek Kosmická družice k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s kosmickou družicí je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena ke stažení v novém oknu browseru (Safari, Chromium apod.). Doporučujeme vám tisknout na tvrdý papír. K vybarvení poté může dítě vybírat z řady různých typů psacích potřeb jako uhlíky, akrylové barvy, zvýrazňovače, tempery a nebo pastelky. Pomůcek na malování je pro maminky k dispozici dlouhá řada. Obrázek kosmická družice lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s kosmickou družicí má různé výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektrickou energii, peníze anebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro maminky jen oddychovou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba uhlíky, akrylové barvy a zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, zaměstnání, druhy jídel a pochopitelně i kosmickou družici :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají pohádkové postavy, zaměstnání lidí nebo též hudební nástroje. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro chlapečky? Jsou to motivy Lví král, Among Us, H2O: Stačí přidat vodu, Kocour Garfield anebo Rákosníček. Nejsou k dispozici dostupná bez placení a tak je tu bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro dospělé které tady máme ke stáhnutí jsou: netopýr, vláček, liška, kočka či raketa. Nechť vám omalovánka s kosmickou družicí přinese mnoho hezkých chvil.


Hledat slovo


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů