Výběr omalovánek


Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka budovy k vytisknutí

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka přístav zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytisknutí dostupná pod názvem přístav k vybarvení pro nejmenší děti. Omalovánka přístav je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Přístav - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Přístav - A5            Omalovánka - Přístav - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Přístav patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: Přístav, online, k vytištění, k vytisknutí, Dopravní prostředky, k vybarvení, ke stažení, pro děti, obrázky, zdarma, obrázek, k tisku

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Obrázek Přístav k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s přístavem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven ke stažení v novém oknu webového prohlížeče (Firefox, Mozilla apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s vyšší gramáží. K obarvování potom může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako fixky, akrylové barvy, propisovací tužky, olejové pastely a uhlíky. Možností je pro ratolesti k dispozici dlouhá řada. Obrázek přístav lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s přístavem má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knihami, šetří čas, elektrickou energii a nebo peněženku. Omalovánky nejsou pro ratolesti jen bezduchou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (třeba fixky, akrylové barvy nebo propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různá zvířata, lidské profese, sporty a pochopitelně i přístav :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají čísla, různá zvířátka či jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro menší i větší děti? Jsou to motivy Hot Wheels, Krtek, Požárník Sam, Shimmer a Shine a nebo Pat a Mat. Je však těžké a složité je zadarmo sehnat, proto tady nejsou k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro dívky i chlapce které zde máme k uložení jsou: koně, loď, hasiči, astronaut anebo plachetnice. Nechť omalovánka s přístavem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů