Nejvyhledávanější


Omalovánka Rakety určená k tisku

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka přístav zdarma k vytištění

Omalovánka vhodná pro tisk uložená pod názvem přístav k omalování pro nejmenší děti. Omalovánka přístav je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Přístav - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Přístav - A5            Omalovánka - Přístav - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Přístav patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: obrázky, ke stažení, zdarma, online, pro děti, obrázek, k vybarvení, Přístav, k vytištění, k vytisknutí, Dopravní prostředky, k tisku

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Obrázek Přístav k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s přístavem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stažení v novém okně prohlížeče webových stránek (Chrome, Chromium apod.). Doporučujeme tisk na silný a tvrdý papír. Ke kreslení lze pak zvolit různé psací potřeby - tužky, zvýrazňovače, vodové barvy, tempery a grafitové tužky. Možností je pro holku i kluka k dispozici celá škála. Omalovánku přístav lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s přístavem má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knížkami, šetří počítač, peníze případně dětské oči. Omalovánky nejsou pro holku i kluka jen zábavnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (např. tužky, zvýrazňovače a vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba lidské profese, druhy jídel, postavy z pohádek a pochopitelně i přístav :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různé sporty, písmenka nebo také květiny. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Bob a Bobek, Lví král, Zhu Zhu Pets, Doba ledová případně Superman. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malá děcka které tu máme ke stáhnutí jsou: dinosauři, netopýr, loď, princezna a liška. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou přístav.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů