Nejstahovanější


Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek chlapce k vytisknutí

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka přístav zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku pro děti uložená pod názvem přístav k vybarvování pro naše zlatíčka. Omalovánka přístav je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Přístav - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Přístav - A5            Omalovánka - Přístav - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Přístav patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: k tisku, obrázek, Přístav, pro děti, k vytisknutí, obrázky, k vytištění, ke stažení, Dopravní prostředky, online, zdarma, k vybarvení

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Obrázek Přístav k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s přístavem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude k dispozici ke stažení v novém okně browseru (Opera, Chrome apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na tvrdý papír. K vybarvení lze potom zvolit různé psací potřeby - uhly, akrylové barvy, pastelky, uhlíky případně tempery. Výtvarných potřeb je pro předškoláky vskutku mnoho. Omalovánku přístav lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení do paměti počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s přístavem má různé výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu, šetří počítač, peněženku a čas. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen primitivní hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (kupř. uhly, akrylové barvy nebo též pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba dopravní prostředky, postavy z pohádek, hudební nástroje a pochopitelně i přístav :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zaměstnání, druhy sportů či jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro naše ratolesti? Jsou to motivy Sněhurka, Budulínek, Brawl stars, Ratatouille a Anna a Elsa. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro holčičky i chlapečky které zde máme k uložení jsou: kočka, auta, lokomotiva, draci a Santa Klaus. Ať si vaše dítě užije omalovánku přístavu.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů