Top omalovánky


Omalovánka tenistky

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka betlém zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku označená betlém k obarvování pro předškoláky. Omalovánka betlém je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Betlém - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Betlém - A5            Omalovánka - Betlém - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Betlém patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: obrázky, ke stažení, pro děti, zdarma, obrázek, k vytištění, Vánoce, online, Betlém, k tisku, k vytisknutí, k vybarvení

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Betlém k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka s betlémem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena k uložení v novém okně webového browseru (Opera, Chrome apod.). Doporučujeme tisk na silný a tvrdý papír. K omalování lze potom zvolit různé psací potřeby - voskové tužky, pera, grafitové tužky, zvýrazňovače či uhly. Potřeb na malování je pro dívky i chlapce k dispozici široká škála. Omalovánku betlém lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s betlémem má různé výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do papírnictví, šetří peněženku, čas a elektřinu. Omalovánky nejsou pro dívky i chlapce jen bezduchou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (kupř. voskové tužky, pera nebo grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba čísla, postavy z pohádek, hudební nástroje a pochopitelně i betlém :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zaměstnání, zvířata nebo též jídla. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Ninjago, Požárník Sam, Šmoulové, Bugs Bunny a Scooby Doo. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro menší i větší děti které na našich stránkách máme ke stažení jsou: netopýr, draci, slon, čert nebo také astronaut. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou betlém.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů