Nejlepší


Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek raketoplánu

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka betlém k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytisknutí uložená pod názvem betlém k vybarvení pro nejmenší děti. Omalovánka betlém je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Betlém - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Betlém - A5            Omalovánka - Betlém - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Betlém patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: online, Vánoce, omalovánka, ke stáhnutí, k vybarvení, Betlém, k vytisknutí, omalovánky, ke stažení, pro děti, k tisku, k vytištění, dětské obrázky, zdarma

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Betlém k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s betlémem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude k uložení v novém oknu browseru (Safari, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisknutí na kvalitní papír. K omalování pak může dítě vybírat z řady různých typů psacích potřeb jako křídy, propisovací tužky, pastelky, tempery a fixky. Dostupných kreslících potřeb je pro učitelky k dispozici neuvěřitelné množství. Obrázek betlém lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s betlémem má různé výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu s dětskou literaturou, šetří dětské oči, elektřinu případně zrak dětí. Omalovánky nejsou pro učitelky jen nudnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (například křídy, propisovací tužky nebo pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba zaměstnání, zvířata, postavy z pohádek a pochopitelně i betlém :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jednotlivá zvířata, zvířátka či květiny. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro holčičky? Jsou to motivy Lady a Tramp, Alf, Mašinka Tomáš, Želvy Ninja případně Roblox. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je zde nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro dívky které tady máme ke stáhnutí jsou: plachetnice, draci, čert, liška anebo auta. Ať si vaše dítko užije malování betlému.


Najít na webu


Reklama


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů