Nejoblíbenější


Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek s elfem k vytisknutí

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek jukeboxu

Omalovánka betlém zdarma k vytištění

Dětská omalovánka nazvaná betlém k omalování pro chlapečky. Omalovánka betlém je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Betlém - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Betlém - A5            Omalovánka - Betlém - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Betlém patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: pro děti, obrázek, k vytisknutí, ke stažení, obrázky, Betlém, k vytištění, k vybarvení, zdarma, Vánoce, online, k tisku

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Betlém k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s betlémem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena k uložení v novém okně prohlížeče (Opera, Chromium apod.). Doporučujeme tisknutí na silnější papír s vyšší gramáží. K vybarvování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - pastelové tužky, propisovací tužky, uhlíky, tempery či tužky. Možností je pro maminky k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku betlém lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s betlémem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví nebo knihkupectví, šetří zrak dětí, čas případně oči dětí. Omalovánky nejsou pro maminky jen zábavou a hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (třeba pastelové tužky, propisovací tužky a uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba postavy z pohádek, druhy sportů, čísla a pochopitelně i betlém :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají písmenka, rostliny a různé kytky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Méďa Béďa, Příšerky s.r.o., Superčarodějnice, Tarzan případně Bratz panenky. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro malá děcka které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: dinosauři, koně, princezna, piráti a nebo princezna a princ. Nechť omalovánka s betlémem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů