Top obrázky


Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka betlém zdarma k vytištění

Omalovánka k vytisknutí se jménem betlém k omalování pro děti. Omalovánka betlém je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Betlém - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Betlém - A5            Omalovánka - Betlém - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Betlém patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: obrázek, k vybarvení, k tisku, k vytisknutí, zdarma, Vánoce, k vytištění, Betlém, obrázky, ke stažení, online, pro děti

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Betlém k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka s betlémem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena ke stáhnutí v novém okně internetového prohlížeče (Chromium, Firefox apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s vysokou gramáží. K vybarvování poté může dítě vybírat z řady různých typů psacích potřeb jako voskovky, propisovací tužky, olejové pastely, pastelové tužky a nebo voskové tužky. Možností je pro předškoláky vskutku velmi mnoho. Omalovánku betlém lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s betlémem má různé výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knihami, šetří peněženku, dětské oči nebo též elektřinu. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen nudnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (např. voskovky, propisovací tužky a olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jídla, jednotlivé druhy rostlin, lidské profese a pochopitelně i betlém :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zaměstnání, sporty anebo jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy My little pony, Budulínek, Paw patrol, Duhová nevěsta nebo též Jak vycvičit draka. Je však nákladné je zadarmo sehnat, proto tu nejsou k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro nejmenší děti které tady máme k uložení jsou: sněhulák, astronaut, liška, lokomotiva a traktor. Ať omalovánka betlém přinese radost vašim dětem.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů