Výběr omalovánek


Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka králíka k vytisknutí

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka betlém k vytisknutí

Omalovánka vhodná pro tisk s názvem betlém k obarvování pro ženy. Omalovánka betlém je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Betlém - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Betlém - A5            Omalovánka - Betlém - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Betlém patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: Betlém, online, ke stažení, ke stáhnutí, dětské obrázky, pro děti, elektronické omalovánky, obrázek, omalovánky, vymalovánky, Vánoce, domalovánky, zdarma, zadarmo

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek k vybarvení Betlém k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti s betlémem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena k uložení v novém okně internetového prohlížeče (Chrome, Firefox apod.). Doporučujeme tisk na papír s vyšší gramáží. K omalování poté může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako propisovací tužky, umělecké tužky, uhlíky, grafitové tužky anebo tužky. Malovacích potřeb je pro nejmenší děti k dispozici dlouhá řada. Omalovánku betlém lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s betlémem má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří čas, počítač a nebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen bezduchou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (např. propisovací tužky, umělecké tužky a uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, zvířata, květiny a pochopitelně i betlém :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají písmena, postavy z pohádek a pohádkové postavy. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy U nás na farmě, Šmoulové, Superčarodějnice, Littlest Pet Shop a nebo Stašpytlík. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro holky které tu máme ke stažení jsou: Santa Klaus, auta, princezna a princ, hasiči a drak. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou betlém.


Vyhledat slovo


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů