Výběr obrázků


Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka betlém zdarma k vytištění

Omalovánka k vytisknutí označená betlém k obarvování pro malé caparty. Omalovánka betlém je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Betlém - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Betlém - A5            Omalovánka - Betlém - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Betlém patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: omalovánka, pro děti, obrázek, ke stažení, omalovánky, k vytisknutí, k vybarvení, k vytištění, online, zadarmo, k tisku, elektronické omalovánky, dětské obrázky, obrázky

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Betlém k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s betlémem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude ke stažení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Chromium, Mozilla apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s větší tloušťkou. K vybarvování lze pak zvolit různé psací potřeby - vodové barvy, křídy, pera, fixy a nebo zvýrazňovače. Kreslících potřeb je dnes pro nejmenší děcka k dispozici široká škála. Omalovánku betlém lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk s betlémem má různé výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit papírnictví, šetří čas, elektřinu a oči dětí. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (třeba vodové barvy, křídy a pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zaměstnání, jednotlivé druhy rostlin, zvířátka a pochopitelně i betlém :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jídla, hudební nástroje nebo též druhy ptáků. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Život brouka, Anna a Elsa, Fortnite, Pinocchio a Chuggington. Nejsou k dispozici zdarma a tak je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro tatínky které zde máme k uložení jsou: lokomotiva s vagónky, houby, pes, kočka či sněhulák. Nechť vám omalovánka s betlémem přinese mnoho hezkých chvil.


Hledat slovo


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů