Výběr omalovánek


Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka betlém zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku pro děti dostupná pod názvem betlém k vybarvení pro malé děti. Omalovánka betlém je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Betlém - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Betlém - A5            Omalovánka - Betlém - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Betlém patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: Betlém, k vytištění, pro děti, Vánoce, obrázky, k vybarvení, obrázek, k tisku, online, ke stažení, k vytisknutí, zdarma

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Betlém k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s betlémem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude ke stažení v novém oknu browseru (Opera, Mozilla apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s větší gramáží. K vybarvování lze poté zvolit různé psací potřeby - umělecké tužky, olejové pastely, křídy, fixky anebo fixy. Kreslících Potřeb na malování je pro malé holčičky a chlapečky k dispozici široká škála. Omalovánku betlém lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s betlémem má různé výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří počítač, elektrickou energii nebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro malé holčičky a chlapečky jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například umělecké tužky, olejové pastely případně křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba různá zvířata, zaměstnání lidí, písmena a pochopitelně i betlém :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různé sporty, pohádkové postavy a čísla. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Tom a Jerry, Fortnite, Barbie, pes Pluto nebo Popelka. Je ale náročné je zdarma získat a proto je tu nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro chlapce i dívky které zde máme ke stáhnutí jsou: raketa, plachetnice, astronaut, čert nebo též traktor. Ať vám omalovánka betlém přinese mnoho radosti.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů