Top obrázky


Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka betlém k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění dostupná pod názvem betlém k vybarvení pro nejmenší děcka. Omalovánka betlém je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Betlém - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Betlém - A5            Omalovánka - Betlém - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Betlém patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: Vánoce, ke stažení, zdarma, omalovánky, online, k vybarvení, zadarmo, dětské obrázky, vymalovánky, k vytištění, obrázek, obrázky, k vytisknutí, omalovánka

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Betlém k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s betlémem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven ke stažení v novém oknu prohlížeče (Chrome, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír. K vybarvování pak může dítě vybírat z řady různých typů psacích potřeb jako tužky, vodové barvy, propisovací tužky, akrylové barvy případně voskovky. Dostupných kreslících potřeb je pro malé děti k dispozici celá škála. Obrázek betlém lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s betlémem má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu s knížkami, šetří počítač, zrak dětí anebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro malé děti jen bezduchou zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (například tužky, vodové barvy nebo také propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba písmenka, květiny, druhy ptáků a pochopitelně i betlém :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy jídel, zaměstnání lidí a různá zvířátka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro učitelky? Jsou to motivy Alf, Peter Pan, Avatar, Princezna Leonora anebo Hledá se Nemo. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tady nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro chlapečky které zde máme k uložení jsou: princezna, raketa, draci, čert a Popeláři. Věříme, že se vám obrázek betlému bude líbit.


Vyhledávání


Reklama


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů