Nejoblíbenější


Obrázek s elfem k vytisknutí

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka betlém zdarma k vytištění

Omalovánka označená betlém k obarvování pro malé caparty. Omalovánka betlém je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Betlém - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Betlém - A5            Omalovánka - Betlém - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Betlém patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: k vytisknutí, online, Betlém, obrázek, obrázky, ke stažení, k vybarvení, k tisku, pro děti, zdarma, k vytištění, Vánoce

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Betlém k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s betlémem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude k uložení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Mozilla, Chrome apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s větší tloušťkou. K vybarvení poté může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako zvýrazňovače, akrylové barvy, umělecké tužky, vodové barvy a temperové barvy. Kreslících potřeb je dnes pro holčičky i chlapečky vskutku velmi mnoho. Obrázek betlém lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s betlémem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knížkami, šetří peníze, elektřinu anebo čas. Omalovánky nejsou pro holčičky i chlapečky jen nudnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (kupř. zvýrazňovače, akrylové barvy nebo umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba postavy z pohádek, různé sporty, písmenka a pochopitelně i betlém :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají sporty, zaměstnání lidí nebo také rostliny. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro naše milé prcky? Jsou to motivy Tom a Jerry, Bezzubka, Pinocchio, IronMan anebo Toy Story. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro malá děcka které na našich stránkách máme ke stažení jsou: drak, princezna a princ, čert, piráti případně plachetnice. Ať si vaše dítě užije omalovánku betlému.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů