Nejstahovanější


Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka betlém zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytisknutí označená betlém k obarvení pro holky i kluky. Omalovánka betlém je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Betlém - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Betlém - A5            Omalovánka - Betlém - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Betlém patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: k tisku, obrázky, Vánoce, online, obrázek, Betlém, zdarma, k vytištění, ke stažení, k vybarvení, pro děti, k vytisknutí

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Betlém k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s betlémem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stažení v novém okně browseru (Firefox, Mozilla apod.). Doporučujeme tisk na papír s vysokou gramáží. K vybarvování potom může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako grafitové tužky, tempery, voskovky, uhlíky a nebo pastelové tužky. Možností je pro nejmenší děcka fakt mnoho Omalovánku betlém lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s betlémem má různé výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knížkami, šetří čas, peněženku či oči dětí. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen oddychovou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. grafitové tužky, tempery nebo voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba dopravní prostředky, sporty, zvířátka a pochopitelně i betlém :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jídla, čísla nebo také kytky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé i větší děti? Jsou to motivy IronMan, Kim Possible, Madagaskar, Paw patrol či Kniha džunglí. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tu nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děti které zde máme ke stáhnutí jsou: lokomotiva s vagónky, miminko, koně, kočka případně lokomotiva. Budeme rádi, jestli se vám omalovánka betlému bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů