Top omalovánky


Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Červená karkulka - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka betlém k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku označená betlém k vybarvování pro malé ratolesti. Omalovánka betlém je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Betlém - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Betlém - A5            Omalovánka - Betlém - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Betlém patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: Betlém, zadarmo, k vybarvení, vymalovánky, zdarma, pro děti, k tisku, online, omalovánky, elektronické omalovánky, domalovánky, Vánoce, ke stáhnutí, dětské obrázky

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Betlém k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s betlémem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena k uložení v novém okně webového prohlížeče (Chromium, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisk na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K obarvování poté může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako temperové barvy, akrylové barvy, umělecké tužky, křídy a voskové tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro malé caparty k dispozici dlouhá řada. Omalovánku betlém lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s betlémem má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knihami, šetří elektřinu, peněženku nebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen zábavnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba temperové barvy, akrylové barvy nebo také umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba čísla, druhy automobilů, pohádkové postavy a pochopitelně i betlém :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zaměstnání, jednotlivá zvířata a nebo druhy sportů. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro holky? Jsou to motivy Kocour Garfield, Shrek, Anna a Elsa, Legenda o Mulan nebo Tarzan. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro větší děti které tu máme ke stáhnutí jsou: plachetnice, drak, lokomotiva, raketa nebo též slon. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou betlém.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů