Doporučené


Omalovánka s vánočním stromem

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka králíka k vytisknutí

Omalovánka betlém zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku pro děti označená betlém k obarvení pro nejmenší děti. Omalovánka betlém je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Betlém - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Betlém - A5            Omalovánka - Betlém - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Betlém patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: zdarma, k vybarvení, Vánoce, k vytisknutí, pro děti, k vytištění, ke stažení, online, obrázky, Betlém, obrázek, k tisku

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Betlém k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro tisk s betlémem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude k uložení v novém oknu internetového prohlížeče (Firefox, Chrome apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na pevnější papír. K vybarvování pak může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako temperové barvy, tužky, umělecké tužky, grafitové tužky nebo fixy. Malovacích potřeb je pro předškoláky vskutku velmi mnoho. Obrázek betlém lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s betlémem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví nebo papírnictví, šetří peníze, elektrickou energii nebo též dětské oči. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen bezduchou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (např. temperové barvy, tužky a umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba rostliny, zaměstnání lidí, různá zvířata a pochopitelně i betlém :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají čísla, sporty a druhy ptáků. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro kluky a holky? Jsou to motivy Jak vycvičit draka, IronMan, Spiderman, Panenka Barbie nebo též Hot Wheels. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tady nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro malá děcka které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: hasiči, princezna a princ, auto, mašinka případně pes. Ať si vaše dítko užije malování betlému.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů