Nej obrázky


Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Omalovánka betlém zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytištění dostupná pod názvem betlém ke kreslení pro naše milé prcky. Omalovánka betlém je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Betlém - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Betlém - A5            Omalovánka - Betlém - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Betlém patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: k vytisknutí, online, obrázek, Betlém, zdarma, pro děti, k vybarvení, ke stažení, Vánoce, k tisku, k vytištění, obrázky

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek k vybarvení Betlém k vytištění pro děti

Omalovánka s betlémem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena k uložení v novém okně internetového browseru (Chromium, Safari apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na tvrdší papír. K obarvování poté může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako grafitové tužky, pastelové tužky, vodové barvy, olejové pastely a křídy. Možností je dnes pro dívky i chlapce vskutku velmi mnoho. Omalovánku betlém lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s betlémem má různé výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří oči dětí, zrak dětí nebo počítač. Omalovánky nejsou pro dívky i chlapce jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (třeba grafitové tužky, pastelové tužky anebo vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba různá zvířata, druhy ptáků, postavy z pohádek a pochopitelně i betlém :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy jídel, různé kytky případně jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Littlest Pet Shop, Zhu Zhu Pets, U nás na farmě, Doba ledová nebo Indiana Jones. Ty tu však nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro holku i kluka které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: miminko, dinosauři, Popeláři, auto nebo také netopýr. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s betlémem líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů