Nejhledanější


Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek psa k tisku

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka krteček k vytisknutí

Omalovánka k vytisknutí dostupná pod jménem krteček k omalování pro kluky. Omalovánka krteček je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Krteček - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Krteček - A5            Omalovánka - Krteček - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Krteček patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: ke stažení, Pohádky, pro děti, zdarma, domalovánky, Krteček, zadarmo, k vytištění, k vytisknutí, vymalovánky, k vybarvení, k tisku, ke stáhnutí, omalovánka

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek k vybarvení Krteček k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s krtečkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude k uložení v novém oknu prohlížeče (Opera, Firefox apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silný a tvrdý papír. K obarvení lze následně zvolit různé psací potřeby - uhlíky, voskovky, křídy, akrylové barvy nebo také pastelové tužky. Kreslících potřeb je dnes pro předškolní děti vskutku velmi mnoho. Omalovánku krteček lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti s krtečkem má různé výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s dětskou literaturou, šetří peníze, peněženku nebo počítač. Omalovánky nejsou pro předškolní děti jen nudnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například uhlíky, voskovky či křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, písmenka, různé kytky a pochopitelně i krteček :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zvířátka, druhy jídel a nebo písmena. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro chlapečky? Jsou to motivy Lví hlídka, Hello Kitty, panenka Winx, Hulk nebo Princezna Leonora. Je ale těžké je zadarmo sehnat, proto zde nejsou k dispozici. Nejvyhledávanější omalovánky pro malé děti které tu máme ke stažení jsou: auta, astronaut, lokomotiva s vagónky, loď případně piráti. Budeme rádi, jestliže se vám omalovánka krtečku bude líbit.


Hledat slovo


Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů