Výběr omalovánek


Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Omalovánka krteček k vytisknutí

Omalovánka k vytištění nazvaná krteček ke kreslení pro větší děti. Omalovánka krteček je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Krteček - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Krteček - A5            Omalovánka - Krteček - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Krteček patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: obrázky, k vybarvení, omalovánky, k tisku, zdarma, Pohádky, pro děti, obrázek, elektronické omalovánky, dětské obrázky, vymalovánky, ke stáhnutí, online, ke stažení

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek k vybarvení Krteček k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk s krtečkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven ke stažení v novém oknu webového prohlížeče (Chrome, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší gramáží. K obarvování poté může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako křídy, voskové tužky, tužky, uhlíky či fixy. Možností je pro školáky vskutku velmi mnoho. Obrázek krteček lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s krtečkem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví, šetří peněženku, elektřinu a dětské oči. Omalovánky nejsou pro školáky jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (třeba křídy, voskové tužky nebo také tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba různá zvířata, jednotlivé druhy rostlin, sporty a pochopitelně i krteček :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají čísla, různé kytky a zaměstnání lidí. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro předškolní děti? Jsou to motivy Hot Wheels, Pan Včelka, Prasátko peppa, Panenka Barbie a Princezna Leonora. Kvůli právům je tady bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejoblíbenější omalovánky pro malá děcka které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: raketa, astronaut, draci, loď nebo též netopýr. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku krteček.


Vyhledat slovo


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů