Nej šest


Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Mořská víla - obrázek, omalovánka k tisku

Otevřený raketoplán - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka krteček k vytištění pro děti

Omalovánka označená krteček ke kreslení pro holčičky. Omalovánka krteček je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Krteček - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Krteček - A5            Omalovánka - Krteček - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Krteček patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: omalovánka, k vytisknutí, k tisku, obrázek, obrázky, Pohádky, ke stáhnutí, pro děti, omalovánky, k vybarvení, k vytištění, zdarma, ke stažení, Krteček

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek k vybarvení Krteček k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku s krtečkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k uložení v novém oknu webového browseru (Internet explorer, Opera apod.). Doporučujeme tisknutí na tvrdý papír. K omalování lze následně zvolit různé psací potřeby - pastelky, temperové barvy, tempery, propisovací tužky a nebo fixy. Malovacích potřeb je pro předškolní děti opravdu mnoho. Omalovánku krteček lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s krtečkem má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví, šetří počítač, elektřinu nebo též zrak dětí. Omalovánky nejsou pro předškolní děti jen relaxační hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. pastelky, temperové barvy případně tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba sporty, rostliny, různá zvířátka a pochopitelně i krteček :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají kytky, jednotlivé druhy ptáků či zaměstnání. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro dívky? Jsou to motivy Rákosníček, princezna Sofie, Superman, Power Strangers nebo též Equestria Girls. Ty na našich stránkách však nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro slečny které tu máme ke stáhnutí jsou: lokomotiva, princezna, princezna a princ, miminko nebo slon. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou krtečku.


Vyhledat slovo


Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů