Top omalovánky


Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Omalovánka krteček k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku se jménem krteček k omalování pro chlapečky. Omalovánka krteček je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Krteček - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Krteček - A5            Omalovánka - Krteček - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Krteček patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: k vytisknutí, online, k vybarvení, k tisku, obrázky, ke stažení, k vytištění, Krteček, zdarma, pro děti, obrázek, Pohádky

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek k vybarvení Krteček k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk s krtečkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude ke stáhnutí v novém oknu browseru (Firefox, Opera apod.). Doporučujeme tisknutí na papír s vysokou gramáží. K vybarvení následně může dítě vybírat z řady různých typů psacích potřeb jako fixky, umělecké tužky, křídy, pastelové tužky nebo také uhly. Pomůcek na malování je pro dívky vskutku velmi mnoho. Obrázek krteček lze též vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s krtečkem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knihami, šetří peněženku, oči dětí a peníze. Omalovánky nejsou pro dívky jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (kupř. fixky, umělecké tužky a křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba různé sporty, písmena, dopravní prostředky a pochopitelně i krteček :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, čísla či rostliny. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Ferda mravenec, Kung Fu Panda, Lego příběh, Hledá se Dory a U nás na farmě. Z autorsko-právních důvodů je tady nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro tatínky které zde máme k uložení jsou: draci, dinosauři, princezna a princ, netopýr nebo též lokomotiva s vagónky. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem krteček.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů