Nejstahovanější


Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Pták na větvi - obrázek, omalovánka k tisku

Čičinka - obrázek, omalovánka k tisku

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka krteček k vytisknutí

Omalovánka k vytisknutí dostupná pod jménem krteček k vybarvování pro slečny. Omalovánka krteček je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Krteček - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Krteček - A5            Omalovánka - Krteček - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Krteček patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: k tisku, omalovánky, elektronické omalovánky, zdarma, omalovánka, ke stáhnutí, k vytisknutí, online, ke stažení, k vybarvení, zadarmo, vymalovánky, Krteček, Pohádky

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Krteček k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s krtečkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude ke stáhnutí v novém oknu internetového prohlížeče (Chrome, Firefox apod.). Doporučujeme tisknutí na tvrdší papír. Ke kreslení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - křídy, vodové barvy, akrylové barvy, voskovky a fixy. Možností je dnes pro puberťáky k dispozici široká škála. Omalovánku krteček lze též vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stažení do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s krtečkem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví nebo knihkupectví, šetří peněženku, oči dětí případně čas. Omalovánky nejsou pro puberťáky jen nudnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (např. křídy, vodové barvy nebo také akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba sporty, jednotlivé druhy ptáků, kytky a pochopitelně i krteček :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají písmenka, jednotlivá zvířata anebo hudební nástroje. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Bakugan, Jak vycvičit draka, Spongebob, Atlantida: Tajemná říše případně Medvídek Pú. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je na našich stránkách nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro ženy které zde máme ke stažení jsou: hasiči, piráti, Popeláři, houby a nebo netopýr. Věříme, že se vám obrázek krtečku bude líbit.


Najít na webu


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů