Nej obrázky


Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Obrázek raketoplánu

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka iglú k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí označená iglů k obarvování pro holčičky i chlapečky. Iglú je stavba (úkryt) ze sněhu a ledu. Omalovánka iglů je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Iglú - Budovy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Iglú - A5            Omalovánka - Iglú - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Iglú patří do kategorie Budovy

Klíčová slova: k vytisknutí, Budovy, k vytištění, online, obrázky, k vybarvení, k tisku, pro děti, zdarma, obrázek, ke stažení, Iglú

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Iglú k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s Iglú je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně prohlížeče (Chromium, Mozilla apod.). Nejlepší bude tisknout na tvrdší papír. K vybarvení lze pak zvolit různé psací potřeby - vodové barvy, temperové barvy, zvýrazňovače, olejové pastely a nebo grafitové tužky. Možností je pro menší i větší děti vskutku mnoho. Omalovánku iglů lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s Iglú má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit knihkupectví, šetří zrak dětí, čas a dětské oči. Omalovánky nejsou pro menší i větší děti jen oddychovou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. vodové barvy, temperové barvy nebo také zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba kytky, druhy automobilů, sporty a pochopitelně i iglů :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zvířátka, druhy sportů a různé kytky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holky i kluky? Jsou to motivy Ratatouille, Superman, Hledá se Nemo, Princezna Leonora a Sněhurka. Je ale těžké je zadarmo získat a proto je tu nemáme. Nejhledanější omalovánky pro naše ratolesti které zde máme k uložení jsou: miminko, astronaut, drak, auto či vláček. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s Iglú líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů