Nejoblíbenější


Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka iglú k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti označená iglů k vybarvování pro tatínky. Iglú je stavba (úkryt) ze sněhu a ledu. Omalovánka iglů je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Iglú - Budovy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Iglú - A5            Omalovánka - Iglú - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Iglú patří do kategorie Budovy

Klíčová slova: zdarma, obrázek, k tisku, k vybarvení, k vytištění, Iglú, k vytisknutí, pro děti, Budovy, online, obrázky, ke stažení

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Iglú k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s Iglú je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude k dispozici ke stažení v novém okně browseru (Chrome, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na kvalitní papír. K omalování lze pak zvolit různé psací potřeby - tempery, zvýrazňovače, propisovací tužky, pastelové tužky případně fixky. Výtvarných potřeb je pro ženy k dispozici celá škála. Omalovánku iglů lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s Iglú má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit knihkupectví nebo papírnictví, šetří počítač, elektřinu nebo také čas. Omalovánky nejsou pro ženy jen bezduchou zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. tempery, zvýrazňovače anebo propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, druhy ptáků, zaměstnání lidí a pochopitelně i iglů :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají písmena, jednotlivé druhy ptáků nebo lidské profese. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Máša a medvěd, Na vlásku, Elena z Avaloru, Kniha džunglí nebo také Hledá se Nemo. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je na našich stránkách nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro dospělé které tady máme ke stáhnutí jsou: drak, astronaut, psi, draci a kočka. Ať si vaše dítko užije malování iglů.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů