Top omalovánky


Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Omalovánka Rakety určená k tisku

Omalovánka iglú k vytištění pro děti

Omalovánka uložená pod názvem iglů k vybarvování pro děti. Iglú je stavba (úkryt) ze sněhu a ledu. Omalovánka iglů je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Iglú - Budovy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Iglú - A5            Omalovánka - Iglú - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Iglú patří do kategorie Budovy

Klíčová slova: k vybarvení, pro děti, Budovy, k vytištění, Iglú, obrázky, ke stažení, k vytisknutí, zdarma, obrázek, k tisku, online

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Iglú k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s Iglú je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude ke stažení v novém oknu browseru (Internet explorer, Chrome apod.). Doporučujeme tisk na tvrdší a silnější papír. Ke kreslení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - pera, fixky, umělecké tužky, voskovky a grafitové tužky. Výtvarných potřeb je pro kluky a holky k dispozici vskutku hodně. Omalovánku iglů lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s Iglú má nejrůznější výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knihami, šetří peníze, peněženku anebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro kluky a holky jen oddychovou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (např. pera, fixky a umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba písmena, čísla, zvířata a pochopitelně i iglů :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají pohádkové postavy, druhy automobilů nebo postavy z pohádek. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Avengers, Zhu Zhu Pets, Pixel art, Hello Kitty anebo Blesk McQueen. Z autorsko-právních důvodů je tady nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děti které tu máme k uložení jsou: traktor, princezna, Popeláři, lokomotiva s vagónky nebo též hasiči. Budeme rádi, pakliže se vám omalovánka iglů bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů