Nejvyhledávanější


Omalovánka tenistky

Obrázek raketoplánu

Rusalka - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka s vánočním stromem

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka iglú zdarma k vytištění

Omalovánka pro nejmenší nazvaná iglů k obarvování pro větší děti. Iglú je stavba (úkryt) ze sněhu a ledu. Omalovánka iglů je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Iglú - Budovy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Iglú - A5            Omalovánka - Iglú - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Iglú patří do kategorie Budovy

Klíčová slova: omalovánky, k vybarvení, pro děti, k vytištění, k tisku, ke stáhnutí, Budovy, obrázek, obrázky, k vytisknutí, vymalovánky, zdarma, zadarmo, dětské obrázky

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Iglú k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s Iglú je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stáhnutí v novém okně webového browseru (Internet explorer, Safari apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). Ke kreslení pak může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako tužky, umělecké tužky, propisovací tužky, křídy a nebo voskové tužky. Možností je dnes pro kluky fakt mnoho Omalovánku iglů lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk s Iglú má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu, šetří zrak dětí, dětské oči a oči dětí. Omalovánky nejsou pro kluky jen relaxační hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (například tužky, umělecké tužky a propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba písmena, postavy z pohádek, čísla a pochopitelně i iglů :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají rostliny, zvířátka a jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Furby, Hannah Montana, Jonas Brothers, Letopisy Narnie a Flintstoneovi. Je však těžké a složité je zdarma získat a proto je na našich stránkách nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro malé ratolesti které tady máme ke stažení jsou: sněhulák, miminko, piráti, astronaut nebo také hasiči. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s Iglú líbit.


Vyhledat slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů