Top omalovánky


Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka iglú k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění se jménem iglů k obarvování pro předškoláky. Iglú je stavba (úkryt) ze sněhu a ledu. Omalovánka iglů je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Iglú - Budovy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Iglú - A5            Omalovánka - Iglú - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Iglú patří do kategorie Budovy

Klíčová slova: k vytisknutí, k vytištění, obrázek, pro děti, ke stažení, online, k vybarvení, obrázky, k tisku, Iglú, zdarma, Budovy

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek k vybarvení Iglú k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti s Iglú je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven ke stažení v novém oknu browseru (Firefox, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír. Ke kreslení poté může dítě vybírat z řady různých typů psacích potřeb jako tempery, voskovky, křídy, voskové tužky nebo olejové pastely. Možností je pro holky i kluky k dispozici pestrá škála. Obrázek iglů lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s Iglú má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do papírnictví, šetří elektřinu, zrak dětí případně dětské oči. Omalovánky nejsou pro holky i kluky jen oddychovou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. tempery, voskovky nebo též křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba písmenka, postavy z pohádek, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i iglů :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy automobilů, jídla a nebo lidské profese. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro naše ratolesti? Jsou to motivy Bugs Bunny, Avatar, Superčarodějnice, Marvel Rocket případně Aladin. Ty zde ale nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro naše zlatíčka které tu máme k uložení jsou: traktor, lokomotiva, houby, lokomotiva s vagónky či pes. Nechť vám omalovánka s Iglú přinese mnoho hezkých chvil.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů