Výběr obrázků


Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek slepice k vytisknutí

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek štěněte

Omalovánka iglú k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk dostupná pod názvem iglů ke kreslení pro malé i větší děti. Iglú je stavba (úkryt) ze sněhu a ledu. Omalovánka iglů je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Iglú - Budovy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Iglú - A5            Omalovánka - Iglú - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Iglú patří do kategorie Budovy

Klíčová slova: obrázky, Iglú, Budovy, online, k vybarvení, k tisku, k vytištění, zdarma, k vytisknutí, ke stažení, pro děti, obrázek

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Iglú k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s Iglú je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně browseru (Mozilla, Chromium apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na tlustčí papír. K vybarvení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - olejové pastely, tužky, fixky, pastelky a voskové tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro předškoláky k dispozici pestrá škála. Omalovánku iglů lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s Iglú má nejrůznější výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví, šetří dětské oči, čas či peníze. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen zábavou a hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (například olejové pastely, tužky nebo též fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, druhy automobilů, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i iglů :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různé sporty, druhy ptáků nebo také hudební nástroje. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Barbie, Asterix a Obelix, Pixel art, Lion King či Zootropolis. Je však velmi náročné je dostupná bez placení sehnat, proto tady nejsou k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti které na našich stránkách máme k uložení jsou: traktor, lokomotiva, loď, sněhulák nebo miminko. Ať omalovánka iglů přinese radost vašim dětem.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů