Nejlepší


Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka budovy k vytisknutí

Omalovánka iglú k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění uložená pod názvem iglů k obarvení pro malé caparty. Iglú je stavba (úkryt) ze sněhu a ledu. Omalovánka iglů je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Iglú - Budovy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Iglú - A5            Omalovánka - Iglú - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Iglú patří do kategorie Budovy

Klíčová slova: online, Budovy, domalovánky, Iglú, k vytištění, omalovánky, zadarmo, omalovánka, vymalovánky, obrázek, elektronické omalovánky, k vytisknutí, pro děti, ke stáhnutí

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Iglú k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s Iglú je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně browseru (Firefox, Mozilla apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s vyšší gramáží. K vybarvování lze pak zvolit různé psací potřeby - temperové barvy, uhlíky, fixky, propisovací tužky a křídy. Kreslících Potřeb na malování je pro učitelky k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku iglů lze také vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stáhnutí do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s Iglú má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do papírnictví, šetří elektřinu, dětské oči nebo také zrak dětí. Omalovánky nejsou pro učitelky jen nudnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (kupř. temperové barvy, uhlíky a fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, zaměstnání, jídla a pochopitelně i iglů :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají čísla, pohádkové postavy a jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Among Us, Princezna Leonora, Pat a Mat, Mašinka Tomáš nebo také Indiana Jones. Je však těžké a složité je dostupná bez placení sehnat, proto na našich stránkách nejsou k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro tatínky které tady máme ke stažení jsou: traktor, koně, astronaut, kočka nebo auto. Ať omalovánka iglů přinese radost vašim dětem.


Prohledat web


Ads


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů