Top obrázky


Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka iglú k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk se jménem iglů k obarvování pro školáky. Iglú je stavba (úkryt) ze sněhu a ledu. Omalovánka iglů je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Iglú - Budovy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Iglú - A5            Omalovánka - Iglú - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Iglú patří do kategorie Budovy

Klíčová slova: obrázek, pro děti, k vytištění, k vybarvení, Iglú, k tisku, online, k vytisknutí, ke stažení, zdarma, obrázky, Budovy

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Iglú k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka s Iglú je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně prohlížeče webových stránek (Safari, Firefox apod.). Doporučujeme vám tisknout na tvrdší a silnější papír. Ke kreslení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - pastelky, fixy, pastelové tužky, vodové barvy a nebo křídy. Výtvarných potřeb je pro ratolesti k dispozici ohromné množství. Omalovánku iglů lze taky vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stáhnutí do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s Iglú má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří elektřinu, zrak dětí a peněženku. Omalovánky nejsou pro ratolesti jen bezduchou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (třeba pastelky, fixy a pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba jídla, zaměstnání, zaměstnání lidí a pochopitelně i iglů :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají kytky, jednotlivé druhy rostlin nebo též čísla. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro menší i větší děti? Jsou to motivy Harley Quinn, Šmoulové, Brawl stars, Spongebob a Gormiti. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je zde bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro malé ratolesti které na našich stránkách máme ke stažení jsou: astronaut, kočka, hasiči, drak nebo také lokomotiva. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s Iglú.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů