Doporučujeme


Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

ISS - obrázek, omalovánka k tisku

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Chlapeček - obrázek, omalovánka k tisku

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Pták na větvi - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka petrklíč zdarma k vytištění

Omalovánka pro tisk dostupná pod názvem petrklíč k omalování pro nejmenší děti. Omalovánka petrklíč je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Petrklíč - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Petrklíč - A5            Omalovánka - Petrklíč - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Petrklíč patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: obrázky, Květiny, ke stažení, k vybarvení, k tisku, omalovánka, omalovánky, obrázek, dětské obrázky, zadarmo, pro děti, online, Petrklíč, k vytištění

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek k vybarvení Petrklíč k vytištění pro děti

Omalovánka s petrklíčem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stáhnutí v novém okně prohlížeče (Chrome, Chromium apod.). Doporučujeme vám tisknout na kvalitnější papír. K vybarvování lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - olejové pastely, grafitové tužky, tužky, uhlíky a pera. Kreslících potřeb je dnes pro holčičky k dispozici dlouhá řada. Omalovánku petrklíč lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytištění s petrklíčem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví nebo knihkupectví, šetří zrak dětí, dětské oči a peněženku. Omalovánky nejsou pro holčičky jen bezduchou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (např. olejové pastely, grafitové tužky nebo také tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, kytky, jednotlivá zvířata a pochopitelně i petrklíče :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různé sporty, písmena případně písmenka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro větší děti? Jsou to motivy Hello Kitty, Život brouka, Kocour Garfield, Ice Age a Pat a Mat. Ty zde ale nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děcka které tady máme ke stažení jsou: lokomotiva s vagónky, slon, kočka, astronaut a nebo miminko. Budeme rádi, jestli se vám omalovánka petrklíče bude líbit.


Prohledat web


Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů