Nejstahovanější


Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Omalovánka petrklíč k vytisknutí

Omalovánka označená petrklíč ke kreslení pro školáky. Omalovánka petrklíč je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Petrklíč - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Petrklíč - A5            Omalovánka - Petrklíč - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Petrklíč patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: ke stažení, k vytisknutí, obrázky, k vytištění, pro děti, obrázek, zdarma, online, k tisku, Květiny, Petrklíč, k vybarvení

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Petrklíč k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s petrklíčem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven k uložení v novém okně internetového browseru (Mozilla, Internet explorer apod.). Doporučujeme vytištění na silný papír, třeba čtvrtku. K obarvování lze poté zvolit různé psací potřeby - pera, voskovky, tužky, fixy a akrylové barvy. Potřeb na malování je pro slečny vskutku velmi mnoho. Omalovánku petrklíč lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s petrklíčem má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví, šetří oči dětí, dětské oči případně čas. Omalovánky nejsou pro slečny jen relaxační hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (například pera, voskovky nebo tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba zaměstnání, kytky, písmenka a pochopitelně i petrklíče :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jídla, hudební nástroje anebo zaměstnání lidí. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro maminky? Jsou to motivy Panenka Barbie, Kim Possible, Rumcajs, Minecraft případně Hledá se Dory. Ty zde však nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro malé caparty které tu máme ke stáhnutí jsou: liška, lokomotiva, pes, auta a princezna. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou petrklíče.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů