Výběr omalovánek


Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka petrklíč k vytisknutí

Omalovánka k tisku pro děti se jménem petrklíč k vybarvení pro malá děcka. Omalovánka petrklíč je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Petrklíč - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Petrklíč - A5            Omalovánka - Petrklíč - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Petrklíč patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: Petrklíč, online, k vytištění, k vytisknutí, obrázky, k vybarvení, obrázek, Květiny, pro děti, zdarma, ke stažení, k tisku

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek k vybarvení Petrklíč k vytištění pro děti

Dětská omalovánka s petrklíčem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče webových stránek (Internet explorer, Chromium apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K omalování poté může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako pastelky, vodové barvy, voskovky, tempery případně fixky. Možností je dnes pro ratolesti k dispozici neuvěřitelné množství. Obrázek petrklíč lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s petrklíčem má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knihami, šetří elektrickou energii, zrak dětí a elektřinu. Omalovánky nejsou pro ratolesti jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (třeba pastelky, vodové barvy a voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba dopravní prostředky, různé sporty, různá zvířata a pochopitelně i petrklíče :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, rostliny či květiny. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro holčičky i chlapečky? Jsou to motivy Monster high, Madagaskar, Fortnite, Červená Karkulka a Plants vs. Zombies. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je zde nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti které tu máme k uložení jsou: plachetnice, slon, astronaut, lokomotiva s vagónky nebo též princezna a princ. Ať si vaše dítko užije malování petrklíče.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů