Nejlepší


Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Apoštol Pavel - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

ISS - obrázek, omalovánka k tisku

Hafan - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka petrklíč k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro tisk dostupná pod názvem petrklíč k obarvování pro předškolní děti. Omalovánka petrklíč je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Petrklíč - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Petrklíč - A5            Omalovánka - Petrklíč - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Petrklíč patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: ke stáhnutí, omalovánka, vymalovánky, k vytisknutí, Květiny, zadarmo, k vytištění, pro děti, k vybarvení, Petrklíč, dětské obrázky, ke stažení, k tisku, online

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Petrklíč k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s petrklíčem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stáhnutí v novém oknu webového prohlížeče (Opera, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší tloušťkou. Ke kreslení potom může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako fixy, vodové barvy, voskové tužky, pera či olejové pastely. Možností je pro holky vskutku velmi mnoho. Obrázek petrklíč lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka s petrklíčem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu s knížkami, šetří počítač, peníze nebo peněženku. Omalovánky nejsou pro holky jen zábavnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (např. fixy, vodové barvy a voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, různá zvířata, sporty a pochopitelně i petrklíče :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají květiny, zvířátka a jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro seniory? Jsou to motivy Kung Fu Panda, Kouzelná beruška a černý kocour, princezna Sofie, Stašpytlík nebo Shrek. Kvůli právům je zde bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejpožadovanější omalovánky pro malé caparty které tu máme ke stažení jsou: liška, hasiči, raketa, slon a plachetnice. Věříme, že se vám obrázek petrklíče bude líbit.


Prohledat web


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů