Nejlepší


Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka petrklíč k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytištění dostupná pod jménem petrklíč k obarvení pro děti. Omalovánka petrklíč je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Petrklíč - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Petrklíč - A5            Omalovánka - Petrklíč - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Petrklíč patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: k vybarvení, obrázek, k vytištění, pro děti, ke stažení, Petrklíč, k vytisknutí, obrázky, online, Květiny, k tisku, zdarma

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Petrklíč k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka s petrklíčem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude ke stažení v novém oknu webového prohlížeče (Safari, Chromium apod.). Doporučujeme tisknutí na papír s větší gramáží. K omalování potom může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako fixky, fixy, akrylové barvy, křídy nebo také temperové barvy. Pomůcek na malování je pro holky i kluky k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku petrklíč lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk s petrklíčem má různé výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří oči dětí, peněženku a nebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro holky i kluky jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (např. fixky, fixy či akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba různá zvířata, hudební nástroje, druhy sportů a pochopitelně i petrklíče :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jednotlivá zvířata, pohádkové postavy nebo zvířátka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro menší i větší děti? Jsou to motivy Marvel Rocket, Scooby Doo, Pinocchio, Bambi a nebo Power Strangers. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro chlapce i dívky které tu máme k uložení jsou: hasiči, Santa Klaus, netopýr, draci nebo též čert. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem petrklíč.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů