Doporučené


Obrázek chlapce k vytisknutí

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka petrklíč k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro tisk označená petrklíč ke kreslení pro malá děcka. Omalovánka petrklíč je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Petrklíč - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Petrklíč - A5            Omalovánka - Petrklíč - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Petrklíč patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: domalovánky, ke stažení, zdarma, omalovánka, obrázek, k vytištění, k vytisknutí, elektronické omalovánky, ke stáhnutí, dětské obrázky, vymalovánky, obrázky, Květiny, pro děti

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Petrklíč k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s petrklíčem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude k uložení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Opera, Mozilla apod.). Doporučujeme tisknutí na papír s větší gramáží. K vybarvování lze pak zvolit různé psací potřeby - umělecké tužky, fixky, pastelky, uhly či tužky. Možností je dnes pro tatínky k dispozici široká škála. Omalovánku petrklíč lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení do počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s petrklíčem má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří čas, elektrickou energii anebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro tatínky jen nudnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (kupř. umělecké tužky, fixky a pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, různá zvířátka, čísla a pochopitelně i petrklíče :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají písmena, druhy ptáků nebo také druhy automobilů. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro slečny? Jsou to motivy Zvonilka, Aladin, Hulk, Hello Kitty anebo Bambi. Z autorsko-právních důvodů je tu nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děcka které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: princezna, plachetnice, netopýr, slon a Santa Klaus. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem petrklíč.


Hledat slovo


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů