Top obrázky


Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka petrklíč k vytisknutí

Omalovánka pro nejmenší se jménem petrklíč k obarvení pro malé děti. Omalovánka petrklíč je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Petrklíč - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Petrklíč - A5            Omalovánka - Petrklíč - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Petrklíč patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: zdarma, obrázky, k vytisknutí, ke stažení, Květiny, online, obrázek, k vytištění, pro děti, k tisku, Petrklíč, k vybarvení

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Petrklíč k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s petrklíčem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena k uložení v novém oknu prohlížeče (Chromium, Chrome apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na kvalitní papír. K omalování pak může dítě vybírat z řady nejrůzných typů psacích potřeb jako akrylové barvy, křídy, grafitové tužky, zvýrazňovače nebo voskovky. Výtvarných potřeb je pro kluky i holky k dispozici nepřeberné množství. Obrázek petrklíč lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s petrklíčem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knížkami, šetří zrak dětí, dětské oči a elektřinu. Omalovánky nejsou pro kluky i holky jen zábavou a hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. akrylové barvy, křídy nebo též grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy sportů, kytky, písmena a pochopitelně i petrklíče :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, jednotlivá zvířata případně rostliny. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Ferda mravenec, Ninjago, Batman, Madagaskar a Bořek stavitel. Je ale těžké je zdarma sehnat, proto tu nejsou k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro děti které tady máme ke stažení jsou: psi, čert, lokomotiva s vagónky, princezna a princ nebo také auto. Ať omalovánka petrklíč přinese radost vašim dětem.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů