Nejlepší


Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka tenistky

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka apoštol Pavel 1 zdarma k vytištění

Omalovánka vhodná pro tisk nazvaná Apoštol Pavel 1 k vybarvování pro holky i kluky. Biblická omalovánka, obrázek pro děti nejen křesťanů s motivem z knihy Skutky apoštolů 20:7-12 (Bible) zdarma ke stažení a vybarvení.
Omalovánka Apoštol Pavel 1 je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Apoštol Pavel 1 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Apoštol Pavel 1 - A5            Omalovánka - Apoštol Pavel 1 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Apoštol Pavel 1 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k tisku, online, obrázky, Apoštol Pavel 1, ke stažení, k vybarvení, Bible a křesťanství, k vytisknutí, k vytištění, zdarma, obrázek, pro děti

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Obrázek Apoštol Pavel 1 k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s Apoštol Pavel 1 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude ke stažení v novém oknu webového prohlížeče (Internet explorer, Firefox apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na tvrdší a silnější papír. K vybarvení pak může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako propisovací tužky, pastelové tužky, zvýrazňovače, pera nebo akrylové barvy. Pomůcek na malování je pro naše zlatíčka k dispozici vskutku hodně. Obrázek Apoštol Pavel 1 lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s Apoštol Pavel 1 má různé výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří počítač, oči dětí a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen zábavou a hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (třeba propisovací tužky, pastelové tužky a nebo zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba různé sporty, písmena, jídla a pochopitelně i Apoštol Pavel 1 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, hudební nástroje či druhy automobilů. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Ferda mravenec, Bratz panenky, Rumcajs, Krtek a Adiboo. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro malá děcka které na našich stránkách máme k uložení jsou: princezna a princ, pes, princezna, raketa případně auta. Věříme, že se vám obrázek Apoštol Pavel 1 bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů