Nejstahovanější


Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek chlapce k vytisknutí

Omalovánka Rakety určená k tisku

Omalovánka apoštol Pavel 1 k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší dostupná pod názvem Apoštol Pavel 1 k obarvení pro naše zlatíčka. Biblická omalovánka, obrázek pro děti nejen křesťanů s motivem z knihy Skutky apoštolů 20:7-12 (Bible) zdarma ke stažení a vybarvení.
Omalovánka Apoštol Pavel 1 je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Apoštol Pavel 1 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Apoštol Pavel 1 - A5            Omalovánka - Apoštol Pavel 1 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Apoštol Pavel 1 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vytisknutí, elektronické omalovánky, zdarma, pro děti, k vytištění, obrázek, k vybarvení, Bible a křesťanství, omalovánka, obrázky, ke stáhnutí, ke stažení, online, omalovánky

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Obrázek Apoštol Pavel 1 k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s Apoštol Pavel 1 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stažení v novém oknu prohlížeče (Mozilla, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír, např. čtvrtku. K obarvování potom může dítě vybírat z mnoha různých typů psacích potřeb jako voskové tužky, pastelové tužky, fixky, vodové barvy případně akrylové barvy. Dostupných kreslících potřeb je pro školáky k dispozici dlouhá řada. Obrázek Apoštol Pavel 1 lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s Apoštol Pavel 1 má nejrůznější výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu s knihami, šetří čas, elektrickou energii nebo též zrak dětí. Omalovánky nejsou pro školáky jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (kupř. voskové tužky, pastelové tužky nebo také fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba zvířata, zaměstnání, rostliny a pochopitelně i Apoštol Pavel 1 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, lidské profese a nebo čísla. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro puberťáky? Jsou to motivy Krteček, Rio, Želvy Ninja, Kouzelná beruška a černý kocour nebo též Panenka Barbie. Ty tu však nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro předškoláky které zde máme k uložení jsou: houby, pes, princezna, sněhulák či drak. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou Apoštol Pavel 1.


Najít na webu


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů