Nej šest


Pták na větvi - obrázek, omalovánka k tisku

Člověk - obrázek, omalovánka k tisku

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Holubička - obrázek, omalovánka k tisku

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka apoštol Pavel 1 k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění dostupná pod jménem Apoštol Pavel 1 ke kreslení pro malé děti. Biblická omalovánka, obrázek pro děti nejen křesťanů s motivem z knihy Skutky apoštolů 20:7-12 (Bible) zdarma ke stažení a vybarvení.
Omalovánka Apoštol Pavel 1 je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Apoštol Pavel 1 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Apoštol Pavel 1 - A5            Omalovánka - Apoštol Pavel 1 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Apoštol Pavel 1 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: obrázky, ke stažení, k tisku, omalovánka, k vytištění, online, pro děti, k vytisknutí, Apoštol Pavel 1, Bible a křesťanství, domalovánky, zdarma, elektronické omalovánky, omalovánky

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Obrázek Apoštol Pavel 1 k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s Apoštol Pavel 1 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven k uložení v novém okně internetového browseru (Chrome, Safari apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s větší gramáží. K vybarvení lze pak zvolit různé psací potřeby - umělecké tužky, fixky, propisovací tužky, vodové barvy nebo voskové tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro chlapečky k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku Apoštol Pavel 1 lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s Apoštol Pavel 1 má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu, šetří zrak dětí, dětské oči či elektřinu. Omalovánky nejsou pro chlapečky jen bezduchou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (třeba umělecké tužky, fixky nebo také propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba zvířata, různá zvířata, druhy sportů a pochopitelně i Apoštol Pavel 1 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají písmena, dopravní prostředky a jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší? Jsou to motivy Krteček, Hannah Montana, Avengers, Harry Potter či Čaroděj Modromír. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro chlapce které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: čert, hasiči, netopýr, princezna a princ nebo též lokomotiva. Ať si vaše dítě užije obrázek Apoštol Pavel 1.


Vyhledávání


Reklamy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů