Nejhledanější


Omalovánka Rakety určená k tisku

Obrázek psa k tisku

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek chlapce k vytisknutí

Omalovánka apoštol Pavel 1 zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytisknutí označená Apoštol Pavel 1 k vybarvování pro malé i větší děti. Biblická omalovánka, obrázek pro děti nejen křesťanů s motivem z knihy Skutky apoštolů 20:7-12 (Bible) zdarma ke stažení a vybarvení.
Omalovánka Apoštol Pavel 1 je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Apoštol Pavel 1 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Apoštol Pavel 1 - A5            Omalovánka - Apoštol Pavel 1 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Apoštol Pavel 1 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: online, k vytisknutí, obrázky, zdarma, k tisku, ke stažení, k vybarvení, Bible a křesťanství, pro děti, k vytištění, Apoštol Pavel 1, obrázek

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Obrázek Apoštol Pavel 1 k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka s Apoštol Pavel 1 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude ke stáhnutí v novém oknu browseru (Firefox, Chrome apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na pevnější papír. K omalování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - vodové barvy, pera, tempery, fixy a pastelové tužky. Malovacích potřeb je pro malá děcka k dispozici ohromné množství. Omalovánku Apoštol Pavel 1 lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s Apoštol Pavel 1 má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří čas, peníze či počítač. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. vodové barvy, pera nebo také tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy ptáků, sporty, jednotlivá zvířata a pochopitelně i Apoštol Pavel 1 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, hudební nástroje případně jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Křemílek a Vochomůrka, U nás na farmě, Madagaskar, Teletubbies či Gormiti. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro menší i větší děti které na našich stránkách máme k uložení jsou: princezna a princ, drak, sněhulák, psi anebo miminko. Ať si vaše dítě užije omalovánku Apoštol Pavel 1.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů