Top obrázky


Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka apoštol Pavel 1 k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka nazvaná Apoštol Pavel 1 k vybarvování pro dívky. Biblická omalovánka, obrázek pro děti nejen křesťanů s motivem z knihy Skutky apoštolů 20:7-12 (Bible) zdarma ke stažení a vybarvení.
Omalovánka Apoštol Pavel 1 je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Apoštol Pavel 1 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Apoštol Pavel 1 - A5            Omalovánka - Apoštol Pavel 1 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Apoštol Pavel 1 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: vymalovánky, Bible a křesťanství, obrázky, elektronické omalovánky, zadarmo, k vytištění, k tisku, ke stažení, omalovánky, Apoštol Pavel 1, k vybarvení, omalovánka, online, domalovánky

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Obrázek Apoštol Pavel 1 k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka s Apoštol Pavel 1 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena k uložení v novém okně browseru (Mozilla, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na kvalitní papír. Ke kreslení následně může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako uhlíky, fixky, fixy, akrylové barvy případně tužky. Malovacích potřeb je pro holčičky k dispozici pestrá škála. Omalovánku Apoštol Pavel 1 lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk s Apoštol Pavel 1 má různé výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví, šetří oči dětí, dětské oči a nebo peněženku. Omalovánky nejsou pro holčičky jen relaxační hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (např. uhlíky, fixky anebo fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba písmena, rostliny, písmenka a pochopitelně i Apoštol Pavel 1 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zvířata, zaměstnání lidí a jídla. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro holky? Jsou to motivy Pinocchio, Shimmer a Shine, Lion King, Harley Quinn a nebo Furby. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejvyhledávanější omalovánky pro tatínky které zde máme ke stáhnutí jsou: draci, auta, plachetnice, traktor a dinosauři. Ať si vaše dítě užije obrázek Apoštol Pavel 1.


Vyhledávání


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů