Doporučujeme


Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek psa k tisku

Obrázek slepice k vytisknutí

Omalovánka kniha Jozue 2 k vytisknutí

Omalovánka pro nejmenší označená Kniha Jozue 2 k obarvení pro malé děti. Obrázek, omalovánka s motivem z Bible, ze Starého zákona, konkrétně z knihy Jozue 5:12-6:5. Tento náboženský obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění. Omalovánka Kniha Jozue 2 je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kniha Jozue 2 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kniha Jozue 2 - A5            Omalovánka - Kniha Jozue 2 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kniha Jozue 2 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vytisknutí, obrázek, k tisku, Bible a křesťanství, online, zdarma, k vybarvení, ke stažení, pro děti, k vytištění, obrázky, Kniha Jozue 2

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Kniha Jozue 2 k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka s Kniha Jozue 2 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně browseru (Opera, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší papír. K omalování lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - uhlíky, temperové barvy, křídy, zvýrazňovače či fixy. Pomůcek na malování je pro naše ratolesti k dispozici vskutku hodně. Omalovánku Kniha Jozue 2 lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stažení do paměti vašeho zařízení obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s Kniha Jozue 2 má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví, šetří peněženku, elektrickou energii a elektřinu. Omalovánky nejsou pro naše ratolesti jen primitivní hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (např. uhlíky, temperové barvy anebo křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba jídla, písmenka, druhy ptáků a pochopitelně i Kniha Jozue 2 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají kytky, různé sporty a zvířátka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro menší i větší děti? Jsou to motivy Spiderman, Lego, Avatar, panenka Winx a Červená Karkulka. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je zde nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro předškoláky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: vláček, piráti, pes, čert případně dinosauři. Ať si vaše dítko užije malování Kniha Jozue 2.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů