Top pět


Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka kniha Jozue 2 k vytisknutí

Omalovánka pro nejmenší označená Kniha Jozue 2 k obarvení pro malé děti. Obrázek, omalovánka s motivem z Bible, ze Starého zákona, konkrétně z knihy Jozue 5:12-6:5. Tento náboženský obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění. Omalovánka Kniha Jozue 2 je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kniha Jozue 2 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kniha Jozue 2 - A5            Omalovánka - Kniha Jozue 2 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kniha Jozue 2 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: Bible a křesťanství, ke stažení, online, pro děti, k vytisknutí, obrázek, Kniha Jozue 2, k vybarvení, k vytištění, zdarma, k tisku, obrázky

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Kniha Jozue 2 k vytištění a k vybarvení

Omalovánka s Kniha Jozue 2 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně browseru (Opera, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší papír. K omalování lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - uhlíky, temperové barvy, křídy, zvýrazňovače či fixy. Pomůcek na malování je pro naše ratolesti k dispozici vskutku hodně. Omalovánku Kniha Jozue 2 lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stažení do paměti vašeho zařízení obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s Kniha Jozue 2 má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví, šetří peněženku, elektrickou energii a elektřinu. Omalovánky nejsou pro naše ratolesti jen primitivní hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (např. uhlíky, temperové barvy anebo křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba jídla, písmenka, druhy ptáků a pochopitelně i Kniha Jozue 2 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají kytky, různé sporty a zvířátka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro menší i větší děti? Jsou to motivy Spiderman, Lego, Avatar, panenka Winx a Červená Karkulka. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je zde nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro předškoláky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: vláček, piráti, pes, čert případně dinosauři. Ať si vaše dítko užije malování Kniha Jozue 2.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů