Doporučujeme


Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Žaludy s listy k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění nazvaná listy k obarvení pro malé caparty. Omalovánka listy je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Žaludy s listy - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Žaludy s listy - A5            Omalovánka - Žaludy s listy - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Žaludy s listy patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: k vytisknutí, obrázky, k tisku, Ostatní, obrázek, k vybarvení, online, ke stažení, k vytištění, pro děti, zdarma, Žaludy s listy

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Žaludy s listy k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s ? je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně webového prohlížeče (Firefox, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vyšší gramáží. Ke kreslení lze potom zvolit různé psací potřeby - pastelové tužky, fixky, zvýrazňovače, vodové barvy anebo propisovací tužky. Výtvarných potřeb je pro nejmenší děti vskutku mnoho. Omalovánku listy lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s ? má různé výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knihami, šetří čas, oči dětí a dětské oči. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen zábavou a hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (kupř. pastelové tužky, fixky nebo též zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba květiny, jídla, hudební nástroje a pochopitelně i ? :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají pohádkové postavy, různé sporty a zvířata. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro naše milé prcky? Jsou to motivy Hledá se Nemo, Princezna a žabák, Barbie, Superčarodějnice a Blesk McQueen. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejvyhledávanější omalovánky pro holčičky i chlapečky které tu máme ke stažení jsou: lokomotiva, astronaut, plachetnice, draci či drak. Nechť omalovánka s ? přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů