Doporučujeme


Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Obrázek štěněte

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Obrázek s elfem k vytisknutí

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Omalovánka Žaludy s listy zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytištění označená listy k vybarvení pro malé caparty. Omalovánka listy je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Žaludy s listy - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Žaludy s listy - A5            Omalovánka - Žaludy s listy - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Žaludy s listy patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: elektronické omalovánky, Ostatní, ke stáhnutí, obrázky, k tisku, omalovánky, zdarma, obrázek, omalovánka, Žaludy s listy, vymalovánky, zadarmo, online, pro děti

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Žaludy s listy k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s ? je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven k uložení v novém okně webového prohlížeče (Chromium, Internet explorer apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s větší gramáží. K omalování lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - křídy, grafitové tužky, voskovky, fixy anebo tempery. Kreslících potřeb je dnes pro holky fakt mnoho Omalovánku listy lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s ? má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do knihkupectví, šetří zrak dětí, elektřinu případně elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro holky jen nudnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (například křídy, grafitové tužky a voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, zvířátka, písmena a pochopitelně i ? :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají lidské profese, druhy jídel nebo sporty. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro starší děti? Jsou to motivy Pinocchio, Pocahontas, Angry birds, Pan Včelka případně Grinch. Je ale těžké je zdarma získat a proto je na našich stránkách nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro seniory které zde máme ke stažení jsou: liška, miminko, dinosauři, Santa Klaus nebo také astronaut. Ať vám omalovánka listy přinese mnoho radosti.


Prohledat web


Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů