Doporučujeme


Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Omalovánka Žaludy s listy k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk označená listy k obarvování pro školáky. Omalovánka listy je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Žaludy s listy - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Žaludy s listy - A5            Omalovánka - Žaludy s listy - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Žaludy s listy patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: obrázek, ke stažení, Ostatní, k vytisknutí, zdarma, k vybarvení, pro děti, online, obrázky, k vytištění, k tisku, Žaludy s listy

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Žaludy s listy k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku s ? je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena k uložení v novém okně internetového prohlížeče (Chrome, Internet explorer apod.). Doporučujeme vytištění na silnější papír. K vybarvování potom může dítě vybírat z mnoha různých typů psacích potřeb jako křídy, uhly, umělecké tužky, akrylové barvy a uhlíky. Možností je pro nejmenší děti k dispozici ohromné množství. Omalovánku listy lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s ? má různé výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří oči dětí, dětské oči a nebo peníze. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen nudnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (např. křídy, uhly či umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba písmena, druhy jídel, kytky a pochopitelně i ? :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, zvířátka anebo jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holčičky i chlapečky? Jsou to motivy Indiana Jones, Locika, Červená Karkulka, Shrek a nebo Pixel art. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro malé děti které tu máme ke stažení jsou: astronaut, slon, drak, plachetnice a netopýr. Užijte si omalovánku ?, budeme rádi, pokud se vám bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů