Nejhledanější


Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Žaludy s listy k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytisknutí uložená pod názvem listy k obarvování pro nejmenší. Omalovánka listy je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Žaludy s listy - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Žaludy s listy - A5            Omalovánka - Žaludy s listy - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Žaludy s listy patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: zdarma, obrázky, Ostatní, k vytisknutí, vymalovánky, k vybarvení, omalovánka, online, Žaludy s listy, dětské obrázky, zadarmo, ke stáhnutí, elektronické omalovánky, k tisku

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek k vybarvení Žaludy s listy k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s ? je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně browseru (Chrome, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K obarvení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - propisovací tužky, vodové barvy, pastelové tužky, voskové tužky případně pera. Výtvarných potřeb je pro dospělé k dispozici celá škála. Omalovánku listy lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s ? má nejrůznější výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu s knížkami, šetří zrak dětí, peněženku a elektřinu. Omalovánky nejsou pro dospělé jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například propisovací tužky, vodové barvy či pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba čísla, zaměstnání lidí, hudební nástroje a pochopitelně i ? :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy automobilů, dopravní prostředky anebo pohádkové postavy. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro předškolní děti? Jsou to motivy Power Strangers, Kniha džunglí, Kuře Calimero, Hannah Montana a Hot Wheels. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejoblíbenější omalovánky pro učitelky které tu máme k uložení jsou: liška, lokomotiva s vagónky, sněhulák, vláček nebo koně. Budeme rádi, v případě že se vám omalovánka ? bude líbit.


Hledat slovo


Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů