Top pět


Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Žaludy s listy k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk s názvem listy k vybarvení pro malé ratolesti. Omalovánka listy je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Žaludy s listy - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Žaludy s listy - A5            Omalovánka - Žaludy s listy - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Žaludy s listy patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: k vytisknutí, online, Žaludy s listy, obrázek, Ostatní, ke stažení, k vybarvení, k vytištění, pro děti, k tisku, zdarma, obrázky

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Žaludy s listy k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s ? je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven k uložení v novém okně internetového prohlížeče (Safari, Mozilla apod.). Doporučujeme tisknutí na tvrdší a silnější papír. Ke kreslení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - grafitové tužky, voskovky, temperové barvy, uhly a fixy. Kreslících Potřeb na malování je pro kluky i holky k dispozici ohromné množství. Omalovánku listy lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s ? má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví nebo knihkupectví, šetří elektrickou energii, elektřinu nebo také peníze. Omalovánky nejsou pro kluky i holky jen zábavnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (například grafitové tužky, voskovky či temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba písmena, písmenka, zvířátka a pochopitelně i ? :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají rostliny, jednotlivé druhy rostlin případně čísla. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Krtek, Avengers, Hot Wheels, Hledá se Nemo nebo také Barbie. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti které tu máme ke stažení jsou: hasiči, princezna a princ, mašinka, vláček a nebo dinosauři. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou listy.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů