Top obrázky


Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka kačer k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytisknutí dostupná pod názvem kačer k omalování pro školáky. Omalovánka kačer je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kačer - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Kačer - A5            Omalovánka - Kačer - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kačer patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: online, domalovánky, k vybarvení, k vytisknutí, omalovánky, Kačer, obrázky, k vytištění, k tisku, dětské obrázky, omalovánka, ke stáhnutí, Pohádky, zdarma

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Kačer k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti s kačerem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude k dispozici ke stažení v novém okně webového browseru (Chrome, Opera apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na tvrdý papír. Ke kreslení lze následně zvolit různé psací potřeby - pastelky, tužky, voskové tužky, uhly či vodové barvy. Kreslících potřeb je dnes pro maminky fakt mnoho Omalovánku kačer lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení do počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s kačerem má různé výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří peníze, peněženku a nebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro maminky jen zábavou a hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (kupř. pastelky, tužky anebo voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba jídla, pohádkové postavy, druhy jídel a pochopitelně i kačer :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zaměstnání, zaměstnání lidí případně druhy ptáků. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro učitelky? Jsou to motivy Budulínek, Asterix a Obelix, Madagaskar, Kniha džunglí a nebo Ratatouille. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro puberťáky které tu máme ke stáhnutí jsou: astronaut, princezna a princ, dinosauři, plachetnice a vláček. Ať si vaše dítě užije omalovánku kačeru.


Vyhledat slovo


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů