Nej omalovánky


Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Obrázek skůtru k vytisknutí

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka kačer k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytištění pojmenovaná kačer k obarvování pro ženy. Omalovánka kačer je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Kačer - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kačer - A5            Omalovánka - Kačer - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kačer patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: pro děti, zadarmo, Pohádky, obrázky, omalovánka, online, k vybarvení, ke stažení, Kačer, dětské obrázky, ke stáhnutí, domalovánky, omalovánky, elektronické omalovánky

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Kačer k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší s kačerem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude k dispozici k uložení v novém okně internetového browseru (Chrome, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám tisknout na tlustčí papír. K vybarvení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - pastelové tužky, tužky, propisovací tužky, olejové pastely nebo též vodové barvy. Pomůcek na malování je pro slečny k dispozici ohromující množství. Omalovánku kačer lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stažení na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s kačerem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit knihkupectví, šetří zrak dětí, elektřinu nebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro slečny jen bezduchou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (kupř. pastelové tužky, tužky a propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, druhy automobilů, různé sporty a pochopitelně i kačer :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají kytky, písmena anebo zaměstnání. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro kluky? Jsou to motivy Pošťák Pat, IronMan, Bořek stavitel, Fortnite nebo Rumcajs. Nejsou k dispozici zdarma a tak je tady bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro maminky které zde máme ke stažení jsou: drak, lokomotiva, houby, koně případně auto. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s kačerem.


Vyhledat slovo


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů