Výběr obrázků


Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka kačer k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění dostupná pod názvem kačer k vybarvení pro dospělé. Omalovánka kačer je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kačer - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kačer - A5            Omalovánka - Kačer - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kačer patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: pro děti, ke stažení, k vytištění, k vytisknutí, zdarma, Pohádky, k vybarvení, obrázek, Kačer, online, k tisku, obrázky

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Kačer k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro tisk s kačerem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude ke stažení v novém oknu internetového browseru (Chromium, Opera apod.). Doporučujeme vám tisknout na tvrdý papír. Ke kreslení lze následně zvolit různé psací potřeby - vodové barvy, umělecké tužky, voskové tužky, pera anebo fixy. Kreslících Potřeb na malování je pro ženy vskutku mnoho. Omalovánku kačer lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka vhodná pro tisk s kačerem má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví, šetří peníze, elektřinu nebo též počítač. Omalovánky nejsou pro ženy jen primitivní hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba vodové barvy, umělecké tužky případně voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba písmena, písmenka, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i kačer :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různé sporty, zvířátka a květiny. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Život brouka, Locika, pes Pluto, Spongebob nebo též Blesk McQueen. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je zde bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro holky které tu máme ke stáhnutí jsou: astronaut, auta, netopýr, sněhulák a astronaut. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s kačerem.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů