Nejhledanější


Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek psa k tisku

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka s nemocným pejskem

Omalovánka kačer k vytisknutí

Dětská omalovánka uložená pod názvem kačer ke kreslení pro starší děti. Omalovánka kačer je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Kačer - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kačer - A5            Omalovánka - Kačer - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kačer patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: k tisku, dětské obrázky, vymalovánky, ke stažení, zdarma, online, k vytisknutí, pro děti, k vybarvení, domalovánky, omalovánka, elektronické omalovánky, k vytištění, zadarmo

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Kačer k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí s kačerem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude k uložení v novém oknu prohlížeče (Mozilla, Opera apod.). Doporučujeme vytištění na papír s vysokou gramáží. K omalování následně může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako voskové tužky, tempery, pera, uhly a pastelové tužky. Možností je pro nejmenší děti vskutku mnoho. Omalovánku kačer lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka vhodná pro tisk s kačerem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu, šetří oči dětí, elektrickou energii nebo též peníze. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen bezduchou zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (třeba voskové tužky, tempery nebo pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy jídel, zvířata, postavy z pohádek a pochopitelně i kačer :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají hudební nástroje, zaměstnání lidí a kytky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Pocahontas, Kim Possible, Požárník Sam, Astroboy nebo též Paw patrol. Z autorsko-právních důvodů je na našich stránkách nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro předškoláky které tady máme ke stáhnutí jsou: čert, vláček, loď, slon a nebo liška. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem kačer.


Hledat slovo


Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů