Nejstahovanější


Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Čičinka - obrázek, omalovánka k tisku

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka kačer k vytisknutí

Omalovánka k vytištění s názvem kačer k obarvení pro malé děti. Omalovánka kačer je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kačer - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kačer - A5            Omalovánka - Kačer - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kačer patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: ke stažení, zadarmo, k vybarvení, pro děti, domalovánky, ke stáhnutí, vymalovánky, Pohádky, dětské obrázky, k vytisknutí, zdarma, elektronické omalovánky, obrázek, obrázky

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Kačer k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku s kačerem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude k dispozici ke stažení v novém okně internetového browseru (Chromium, Internet explorer apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na tvrdý papír. K omalování lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - akrylové barvy, vodové barvy, voskové tužky, fixy či pastelové tužky. Možností je dnes pro nejmenší k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku kačer lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s kačerem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektrickou energii, počítač anebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro nejmenší jen bezduchou zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. akrylové barvy, vodové barvy a nebo voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba lidské profese, písmena, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i kačer :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají písmenka, jednotlivá zvířata případně různá zvířátka. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro slečny? Jsou to motivy Avatar, Peter Pan, Tarzan, Lví král anebo Pat a Mat. Je ale těžké a složité je zdarma sehnat, proto na našich stránkách nejsou k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro seniory které tu máme k uložení jsou: pes, loď, koně, miminko nebo též astronaut. Nechť omalovánka s kačerem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Najít na webu


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů