Výběr omalovánek


Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Obrázek slepice k vytisknutí

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek raketoplánu

Omalovánka vzducholoď k vytištění pro děti

Dětská omalovánka se jménem vzducholoď k omalování pro malé caparty. Omalovánka vzducholoď je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Vzducholoď - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Vzducholoď - A5            Omalovánka - Vzducholoď - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Vzducholoď patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: k vytisknutí, obrázek, Dopravní prostředky, k vytištění, k tisku, ke stažení, pro děti, Vzducholoď, obrázky, zdarma, online, k vybarvení

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Vzducholoď k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti se vzducholodí je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven k uložení v novém oknu prohlížeče (Safari, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K vybarvení pak může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako vodové barvy, uhlíky, fixy, křídy a nebo umělecké tužky. Pomůcek na malování je pro malé děti fakt mnoho Obrázek vzducholoď lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší se vzducholodí má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knížkami, šetří elektřinu, oči dětí nebo též elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro malé děti jen primitivní hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (kupř. vodové barvy, uhlíky a fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různá zvířata, postavy z pohádek, pohádkové postavy a pochopitelně i vzducholoď :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zaměstnání, zvířata nebo kytky. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro chlapce i dívky? Jsou to motivy Kniha džunglí, Bakugan, Život brouka, Hot Wheels nebo též My little pony. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je na našich stránkách nemáme. Nejhledanější omalovánky pro malé caparty které zde máme ke stáhnutí jsou: slon, auto, vláček, princezna anebo traktor. Ať si vaše dítko užije malování vzducholodě.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů