Nej pět


Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Rakety určená k tisku

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek štěněte

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka vzducholoď k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti označená vzducholoď k vybarvování pro naše milé prcky. Omalovánka vzducholoď je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Vzducholoď - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Vzducholoď - A5            Omalovánka - Vzducholoď - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Vzducholoď patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: k vytištění, k vytisknutí, Dopravní prostředky, k tisku, k vybarvení, ke stažení, obrázek, online, obrázky, pro děti, zdarma, Vzducholoď

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Vzducholoď k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka se vzducholodí je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena ke stáhnutí v novém okně webového browseru (Chrome, Safari apod.). Doporučujeme vám tisknout na silný papír, třeba čtvrtku. K omalování následně může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako pastelové tužky, uhlíky, křídy, pera případně umělecké tužky. Možností je dnes pro ratolesti k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku vzducholoď lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytisknutí se vzducholodí má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do papírnictví, šetří dětské oči, elektřinu a nebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro ratolesti jen primitivní hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (např. pastelové tužky, uhlíky anebo křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, různé kytky, kytky a pochopitelně i vzducholoď :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají sporty, postavy z pohádek nebo též čísla. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Simpsonovi, Jak vycvičit draka, Spiderman, Plants vs. Zombies a nebo Červená Karkulka. Nejsou k dispozici dostupná bez placení a tak je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé ratolesti které tu máme ke stažení jsou: loď, netopýr, astronaut, vláček a pes. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku se vzducholodí.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů