Doporučujeme


Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek štěněte

Omalovánka vzducholoď k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku se jménem vzducholoď ke kreslení pro holky. Omalovánka vzducholoď je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Vzducholoď - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Vzducholoď - A5            Omalovánka - Vzducholoď - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Vzducholoď patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: dětské obrázky, online, zadarmo, ke stáhnutí, zdarma, vymalovánky, k tisku, Dopravní prostředky, elektronické omalovánky, k vybarvení, Vzducholoď, obrázek, pro děti, obrázky

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Vzducholoď k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka se vzducholodí je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stažení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Chrome, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na pevnější papír. K obarvování potom může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako pastelky, uhly, křídy, umělecké tužky nebo temperové barvy. Možností je dnes pro malé caparty k dispozici pestrá škála. Obrázek vzducholoď lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší se vzducholodí má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví, šetří oči dětí, peněženku a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen relaxační hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. pastelky, uhly a křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba rostliny, sporty, různé sporty a pochopitelně i vzducholoď :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy ptáků, druhy sportů nebo také zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro větší děti? Jsou to motivy Among Us, Křemílek a Vochomůrka, Teletubbies, Locika a Adiboo. Kvůli právům je tady bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejpožadovanější omalovánky pro malá děcka které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: kočka, vláček, dinosauři, piráti anebo lokomotiva s vagónky. Nechť omalovánka se vzducholodí přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Najít na webu


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů