Nej pět


Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka vzducholoď k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro tisk dostupná pod názvem vzducholoď ke kreslení pro předškoláky. Omalovánka vzducholoď je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Vzducholoď - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Vzducholoď - A5            Omalovánka - Vzducholoď - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Vzducholoď patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: ke stažení, k tisku, omalovánky, elektronické omalovánky, k vybarvení, ke stáhnutí, domalovánky, zdarma, k vytisknutí, zadarmo, omalovánka, k vytištění, dětské obrázky, Vzducholoď

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Vzducholoď k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti se vzducholodí je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude ke stažení v novém oknu internetového browseru (Chrome, Firefox apod.). Doporučujeme vám tisknout na silnější papír, např. čtvrtku. K obarvování pak může dítě vybírat z různých typů psacích potřeb jako zvýrazňovače, propisovací tužky, tempery, tužky a nebo grafitové tužky. Výtvarných potřeb je pro předškolní děti k dispozici neuvěřitelné množství. Obrázek vzducholoď lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk se vzducholodí má různé výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu, šetří čas, elektrickou energii a peněženku. Omalovánky nejsou pro předškolní děti jen bezduchou zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (např. zvýrazňovače, propisovací tužky anebo tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba hudební nástroje, jídla, druhy ptáků a pochopitelně i vzducholoď :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zaměstnání lidí, lidské profese nebo též zaměstnání. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro puberťáky? Jsou to motivy Život brouka, Harry Potter, Tlapková patrola, Pocahontas a Madagaskar. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tu nemáme. Nejhledanější omalovánky pro větší děti které tady máme k uložení jsou: koně, traktor, netopýr, slon a astronaut. Ať si vaše dítko užije malování vzducholodě.


Vyhledávání


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů