Nej pět


Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka s vánočním stromem

Obrázek skůtru k vytisknutí

Omalovánka Číslo pi k vytisknutí

Omalovánka vhodná pro tisk se jménem Číslo pi k vybarvování pro nejmenší. Prvních několik desítek cifer Ludolfova čísla pi. Omalovánka k vytisknutí pro všechny malé matematiky. Omalovánka Číslo pi je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Číslo pi - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Číslo pi - A5            Omalovánka - Číslo pi - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Číslo pi patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: vymalovánky, zdarma, elektronické omalovánky, omalovánky, pro děti, online, k vytištění, dětské obrázky, Znaky, zadarmo, obrázek, ke stáhnutí, Číslo pi, domalovánky

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek k vybarvení Číslo pi k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti s Číslo pi je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude ke stáhnutí v novém oknu internetového prohlížeče (Chrome, Mozilla apod.). Doporučujeme vytištění na tvrdý papír. K obarvení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - olejové pastely, voskovky, pastelky, uhlíky nebo voskové tužky. Pomůcek na malování je pro puberťáky vskutku mnoho. Omalovánku Číslo pi lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stáhnutí na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s Číslo pi má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu, šetří zrak dětí, čas a nebo peníze. Omalovánky nejsou pro puberťáky jen nudnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (třeba olejové pastely, voskovky nebo také pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba květiny, písmena, jídla a pochopitelně i Číslo pi :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají postavy z pohádek, jednotlivé druhy rostlin a kytky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro chlapečky? Jsou to motivy Pinocchio, Toy Story, Lego, Hot Wheels a nebo Power Strangers. Z autorsko-právních důvodů je tady nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro dívky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: vláček, miminko, drak, astronaut a princezna a princ. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem Číslo pi.


Vyhledávání


Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů