Nej obrázky


Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka s nemocným pejskem

Omalovánka Číslo pi k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti se jménem Číslo pi k vybarvování pro naše zlatíčka. Prvních několik desítek cifer Ludolfova čísla pi. Omalovánka k vytisknutí pro všechny malé matematiky. Omalovánka Číslo pi je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Číslo pi - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Číslo pi - A5            Omalovánka - Číslo pi - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Číslo pi patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: k vytištění, obrázky, Znaky, online, omalovánka, vymalovánky, ke stažení, omalovánky, pro děti, elektronické omalovánky, zdarma, ke stáhnutí, dětské obrázky, k vybarvení

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek Číslo pi k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s Číslo pi je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude k dispozici ke stažení v novém okně prohlížeče (Safari, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír, např. čtvrtku. Ke kreslení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - tužky, temperové barvy, grafitové tužky, fixy a tempery. Pomůcek na malování je pro dospělé k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku Číslo pi lze také vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s Číslo pi má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit papírnictví nebo knihkupectví, šetří dětské oči, peněženku anebo počítač. Omalovánky nejsou pro dospělé jen oddychovou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (např. tužky, temperové barvy nebo grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba sporty, čísla, druhy sportů a pochopitelně i Číslo pi :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají rostliny, různé sporty nebo také hudební nástroje. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro chlapečky? Jsou to motivy Shimmer a Shine, Pocahontas, Spiderman, Shrek anebo Hannah Montana. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejstahovanější omalovánky pro chlapce které tu máme k uložení jsou: princezna, miminko, dinosauři, traktor a piráti. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou Číslo pi.


Hledat slovo


Ads


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů