Top obrázky


Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka králíka k vytisknutí

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Číslo pi k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění se jménem Číslo pi ke kreslení pro dívky. Prvních několik desítek cifer Ludolfova čísla pi. Omalovánka k vytisknutí pro všechny malé matematiky. Omalovánka Číslo pi je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Číslo pi - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Číslo pi - A5            Omalovánka - Číslo pi - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Číslo pi patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: k tisku, zdarma, obrázky, online, k vytištění, vymalovánky, ke stažení, k vytisknutí, omalovánka, k vybarvení, dětské obrázky, ke stáhnutí, Znaky, omalovánky

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek Číslo pi k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s Číslo pi je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude ke stažení v novém oknu prohlížeče (Mozilla, Internet explorer apod.). Doporučujeme vytištění na papír s větší gramáží. K vybarvení poté může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších typů psacích potřeb jako pastelky, fixky, voskové tužky, pera nebo uhlíky. Potřeb na malování je pro nejmenší děti k dispozici celá škála. Obrázek Číslo pi lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s Číslo pi má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu s dětskou literaturou, šetří zrak dětí, elektřinu anebo peníze. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen relaxační hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba pastelky, fixky případně voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, druhy sportů, různá zvířátka a pochopitelně i Číslo pi :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jídla, písmenka nebo též různé sporty. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro učitelky? Jsou to motivy Adiboo, Ace Ventura, Medvědí bratři, Fifi z Květíkova anebo My little pony. Ty tady však nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro ženy které zde máme ke stáhnutí jsou: raketa, astronaut, čert, sněhulák či astronaut. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou Číslo pi.


Vyhledat slovo


Reklama


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů