Top pět


Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Číslo pi k vytisknutí

Omalovánka k vytištění s názvem Číslo pi k omalování pro naše ratolesti. Prvních několik desítek cifer Ludolfova čísla pi. Omalovánka k vytisknutí pro všechny malé matematiky. Omalovánka Číslo pi je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Číslo pi - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Číslo pi - A5            Omalovánka - Číslo pi - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Číslo pi patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: ke stažení, obrázek, k vytisknutí, Číslo pi, k tisku, Znaky, obrázky, k vybarvení, k vytištění, pro děti, online, zdarma

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek Číslo pi k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku s Číslo pi je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k uložení v novém oknu internetového browseru (Internet explorer, Chromium apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s větší tloušťkou. K vybarvování lze následně zvolit různé psací potřeby - zvýrazňovače, fixy, olejové pastely, pastelky a nebo vodové barvy. Možností je dnes pro děti fakt mnoho Omalovánku Číslo pi lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s Číslo pi má různé výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knížkami, šetří peníze, počítač případně oči dětí. Omalovánky nejsou pro děti jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (třeba zvýrazňovače, fixy anebo olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba různé sporty, čísla, hudební nástroje a pochopitelně i Číslo pi :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají rostliny, různé kytky nebo také lidské profese. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holčičky i chlapečky? Jsou to motivy Plants vs. Zombies, Princezna a žabák, Harley Quinn, pes Pluto případně Spiderman. Nejsou k dispozici zdarma a tak je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro malé i větší děti které zde máme ke stáhnutí jsou: astronaut, princezna a princ, raketa, čert a lokomotiva s vagónky. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s Číslo pi.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů