Doporučujeme


Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek s elfem k vytisknutí

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Číslo pi k vytisknutí

Omalovánka k vytištění pojmenovaná Číslo pi ke kreslení pro malé caparty. Prvních několik desítek cifer Ludolfova čísla pi. Omalovánka k vytisknutí pro všechny malé matematiky. Omalovánka Číslo pi je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Číslo pi - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Číslo pi - A5            Omalovánka - Číslo pi - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Číslo pi patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: Znaky, k vytištění, k vytisknutí, k tisku, ke stažení, zdarma, k vybarvení, Číslo pi, obrázky, pro děti, online, obrázek

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek k vybarvení Číslo pi k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí s Číslo pi je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude k uložení v novém oknu browseru (Firefox, Chromium apod.). Doporučujeme tisk na papír s vyšší gramáží. K vybarvení pak může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako tužky, pera, voskovky, temperové barvy a propisovací tužky. Potřeb na malování je pro nejmenší děcka k dispozici celá škála. Obrázek Číslo pi lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s Číslo pi má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit knihkupectví, šetří peníze, oči dětí nebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen bezduchou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (kupř. tužky, pera a nebo voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba rostliny, zvířátka, různá zvířata a pochopitelně i Číslo pi :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy automobilů, písmenka anebo postavy z pohádek. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malé i větší děti? Jsou to motivy Tlapková patrola, Lví král, Bakugan, Hello Kitty nebo Peter Pan. Z autorsko-právních důvodů je tu nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro menší i větší děti které zde máme ke stažení jsou: sněhulák, princezna a princ, princezna, piráti či dinosauři. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem Číslo pi.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů