Nej omalovánky


Omalovánka králíka k vytisknutí

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek štěněte

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Číslo pi k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka dostupná pod jménem Číslo pi k omalování pro děti. Prvních několik desítek cifer Ludolfova čísla pi. Omalovánka k vytisknutí pro všechny malé matematiky. Omalovánka Číslo pi je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Číslo pi - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Číslo pi - A5            Omalovánka - Číslo pi - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Číslo pi patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: zdarma, vymalovánky, k tisku, Znaky, k vybarvení, zadarmo, dětské obrázky, ke stáhnutí, Číslo pi, ke stažení, omalovánky, pro děti, k vytisknutí, online

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek Číslo pi k vytištění a k vybarvení

Omalovánka s Číslo pi je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude ke stažení v novém oknu prohlížeče (Chromium, Safari apod.). Doporučujeme tisknutí na tvrdý papír. K vybarvení lze následně zvolit různé psací potřeby - voskové tužky, voskovky, olejové pastely, fixy a nebo akrylové barvy. Malovacích potřeb je pro malá děcka k dispozici celá škála. Omalovánku Číslo pi lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s Číslo pi má různé výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do papírnictví, šetří peněženku, čas případně počítač. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen zábavou a hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (například voskové tužky, voskovky nebo též olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, čísla, druhy sportů a pochopitelně i Číslo pi :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají sporty, druhy jídel nebo také zvířata. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro dívky? Jsou to motivy Hledá se Dory, Among Us, Ferda mravenec, Hulk případně Minecraft. Z autorsko-právních důvodů je tu nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro chlapečky které zde máme k uložení jsou: sněhulák, princezna a princ, houby, auto a loď. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem Číslo pi.


Vyhledávání


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů