Top šest


Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Baráček - obrázek, omalovánka k tisku

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek jukeboxu

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Golfista - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka Číslo pi k vytisknutí

Omalovánka k vytištění uložená pod názvem Číslo pi k vybarvování pro nejmenší děcka. Prvních několik desítek cifer Ludolfova čísla pi. Omalovánka k vytisknutí pro všechny malé matematiky. Omalovánka Číslo pi je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Číslo pi - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Číslo pi - A5            Omalovánka - Číslo pi - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Číslo pi patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: Znaky, k tisku, k vybarvení, zadarmo, dětské obrázky, obrázek, zdarma, ke stažení, online, ke stáhnutí, k vytisknutí, vymalovánky, elektronické omalovánky, omalovánky

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek k vybarvení Číslo pi k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí s Číslo pi je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude ke stáhnutí v novém oknu webového browseru (Opera, Chrome apod.). Doporučujeme tisknutí na tlustčí papír. K obarvování poté může dítě vybírat z řady různých typů psacích potřeb jako voskové tužky, uhlíky, akrylové barvy, temperové barvy či propisovací tužky. Výtvarných potřeb je pro slečny k dispozici celá škála. Obrázek Číslo pi lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s Číslo pi má nejrůznější výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří peněženku, peníze anebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro slečny jen bezduchou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba voskové tužky, uhlíky nebo též akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy sportů, různá zvířátka, dopravní prostředky a pochopitelně i Číslo pi :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy automobilů, lidské profese nebo zaměstnání. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro ženy? Jsou to motivy Teletubbies, Holly Hobbie, Příběh hraček, Hannah Montana anebo Trollové. Z autorsko-právních důvodů je tu nemáme. Nejhledanější omalovánky pro tatínky které tady máme k uložení jsou: draci, kočka, koně, hasiči nebo také čert. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem Číslo pi.


Najít slovo


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů