Doporučené


Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek jukeboxu

Omalovánka s vánočním stromem

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Číslo pi k vytisknutí

Omalovánka k tisku pro děti dostupná pod názvem Číslo pi k vybarvení pro chlapce i dívky. Prvních několik desítek cifer Ludolfova čísla pi. Omalovánka k vytisknutí pro všechny malé matematiky. Omalovánka Číslo pi je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Číslo pi - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Číslo pi - A5            Omalovánka - Číslo pi - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Číslo pi patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: pro děti, obrázky, k vytištění, Znaky, k tisku, k vytisknutí, zdarma, ke stažení, Číslo pi, online, k vybarvení, obrázek

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek k vybarvení Číslo pi k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí s Číslo pi je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude k dispozici ke stažení v novém okně internetového prohlížeče (Safari, Opera apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). Ke kreslení lze pak zvolit různé psací potřeby - vodové barvy, uhlíky, pastelové tužky, křídy či temperové barvy. Výtvarných potřeb je pro ratolesti opravdu mnoho. Omalovánku Číslo pi lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s Číslo pi má různé výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří peníze, elektrickou energii a počítač. Omalovánky nejsou pro ratolesti jen bezduchou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (například vodové barvy, uhlíky nebo pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba sporty, rostliny, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i Číslo pi :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají čísla, písmenka nebo též jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Bob a Bobek, Locika, Království lesních strážců, Toy Story a Gumídci. Je ale těžké je dostupná bez placení sehnat, proto zde nejsou k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro holčičky i chlapečky které tady máme ke stáhnutí jsou: miminko, hasiči, raketa, mašinka a princezna a princ. Nechť omalovánka s Číslo pi přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů