Nejstahovanější


Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Omalovánka Číslo pi k vytisknutí

Omalovánka k vytisknutí uložená pod názvem Číslo pi k obarvování pro malé caparty. Prvních několik desítek cifer Ludolfova čísla pi. Omalovánka k vytisknutí pro všechny malé matematiky. Omalovánka Číslo pi je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Číslo pi - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Číslo pi - A5            Omalovánka - Číslo pi - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Číslo pi patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: pro děti, k vybarvení, Znaky, k tisku, Číslo pi, ke stažení, online, k vytištění, obrázek, k vytisknutí, obrázky, zdarma

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek Číslo pi k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka s Číslo pi je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně prohlížeče (Internet explorer, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší a silnější papír. Ke kreslení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - fixky, akrylové barvy, fixy, tempery případně křídy. Možností je dnes pro naše zlatíčka vskutku velmi mnoho. Omalovánku Číslo pi lze též vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s Číslo pi má nejrůznější výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří dětské oči, peněženku anebo počítač. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen zábavnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (např. fixky, akrylové barvy a nebo fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba rostliny, postavy z pohádek, zvířátka a pochopitelně i Číslo pi :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zvířata, čísla nebo květiny. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro holčičky i chlapečky? Jsou to motivy Bob a Bobek, Spiderman, panenka Winx, Kocour Garfield anebo Tlapková patrola. Kvůli autorským právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejoblíbenější omalovánky pro malé ratolesti které tu máme k uložení jsou: dinosauři, auto, mašinka, lokomotiva či draci. Nechť omalovánka s Číslo pi přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů