Doporučené


Víla - obrázek zdarma ke stažení

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek raketoplánu

Omalovánka Číslo pi k vytisknutí

Omalovánka pro nejmenší se jménem Číslo pi ke kreslení pro děti. Prvních několik desítek cifer Ludolfova čísla pi. Omalovánka k vytisknutí pro všechny malé matematiky. Omalovánka Číslo pi je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Číslo pi - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Číslo pi - A5            Omalovánka - Číslo pi - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Číslo pi patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: Číslo pi, zdarma, obrázky, ke stažení, Znaky, k vytisknutí, pro děti, online, obrázek, k tisku, k vybarvení, k vytištění

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek Číslo pi k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s Číslo pi je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude k dispozici k uložení v novém okně browseru (Safari, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na silný a tvrdý papír. K obarvování lze pak zvolit různé psací potřeby - křídy, propisovací tužky, zvýrazňovače, olejové pastely nebo také pastelky. Možností je dnes pro holku i kluka vskutku velmi mnoho. Omalovánku Číslo pi lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s Číslo pi má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit papírnictví nebo knihkupectví, šetří elektřinu, dětské oči a nebo peněženku. Omalovánky nejsou pro holku i kluka jen relaxační hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba křídy, propisovací tužky a zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba druhy automobilů, dopravní prostředky, kytky a pochopitelně i Číslo pi :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají lidské profese, druhy ptáků či různá zvířata. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Spongebob, Astroboy, Shrek, Batman a nebo Sněhurka. Kvůli autorským právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejstahovanější omalovánky pro kluky i holky které tady máme ke stažení jsou: lokomotiva, koně, houby, hasiči nebo loď. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou Číslo pi.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů