Top šest


Omalovánka Rakety určená k tisku

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Omalovánka kozlík k vytisknutí

Dětská omalovánka se jménem kozlík k obarvování pro dospělé. Obrázek kozla k vybarvení patří mezi oblíbené zvířecí omalovánky. Omalovánka kozlík je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kozlík - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Kozlík - A5            Omalovánka - Kozlík - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kozlík patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: zadarmo, dětské obrázky, Kozlík, k vytisknutí, k tisku, omalovánky, k vytištění, obrázky, vymalovánky, k vybarvení, online, elektronické omalovánky, pro děti, obrázek

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Kozlík k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s kozlíkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena ke stáhnutí v novém oknu internetového prohlížeče (Firefox, Safari apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na tvrdší a silnější papír. K vybarvování pak může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako pera, fixky, vodové barvy, akrylové barvy a voskovky. Dostupných kreslících potřeb je pro tatínky k dispozici celá škála. Obrázek kozlík lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s kozlíkem má různé výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví, šetří peníze, počítač nebo také dětské oči. Omalovánky nejsou pro tatínky jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (třeba pera, fixky a vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba postavy z pohádek, jídla, zaměstnání a pochopitelně i kozlík :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají lidské profese, písmena nebo písmenka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holčičky? Jsou to motivy Asterix a Obelix, Alenka v říši divů, Hot Wheels, Spiderman nebo také Power Strangers. Je ale těžké a složité je dostupná bez placení sehnat, proto na našich stránkách nejsou k dispozici. Nejvyhledávanější omalovánky pro předškolní děti které tu máme ke stažení jsou: princezna, kočka, princezna a princ, piráti případně plachetnice. Ať omalovánka kozlík přinese radost vašim dětem.


Hledat slovo


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů