Nej pět


Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka kozlík k vytisknutí

Dětská omalovánka se jménem kozlík ke kreslení pro větší děti. Obrázek kozla k vybarvení patří mezi oblíbené zvířecí omalovánky. Omalovánka kozlík je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kozlík - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kozlík - A5            Omalovánka - Kozlík - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kozlík patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k tisku, dětské obrázky, k vytištění, domalovánky, zadarmo, online, k vytisknutí, zdarma, obrázky, k vybarvení, omalovánka, omalovánky, Zvířata, obrázek

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek k vybarvení Kozlík k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti s kozlíkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude ke stažení v novém oknu browseru (Opera, Safari apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s větší gramáží. K obarvení následně může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako uhlíky, akrylové barvy, tempery, pastelky nebo též křídy. Pomůcek na malování je pro nejmenší opravdu mnoho. Omalovánku kozlík lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s kozlíkem má různé výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří elektrickou energii, oči dětí a nebo peněženku. Omalovánky nejsou pro nejmenší jen bezduchou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. uhlíky, akrylové barvy nebo také tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, druhy sportů, jídla a pochopitelně i kozlík :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají písmenka, druhy jídel anebo sporty. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro slečny? Jsou to motivy Lion King, Mašinka Tomáš, Angry birds, Hello Kitty a nebo princezna Sofie. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je tady bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro holčičky které tu máme k uložení jsou: pes, plachetnice, lokomotiva s vagónky, auto či astronaut. Věříme, že se vám obrázek kozlíku bude líbit.


Vyhledávání


Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů