Výběr omalovánek


Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka kozlík k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro tisk se jménem kozlík ke kreslení pro tatínky. Obrázek kozla k vybarvení patří mezi oblíbené zvířecí omalovánky. Omalovánka kozlík je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Kozlík - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Kozlík - A5            Omalovánka - Kozlík - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kozlík patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: obrázky, k vybarvení, ke stažení, obrázek, zdarma, elektronické omalovánky, vymalovánky, k vytištění, zadarmo, domalovánky, omalovánky, pro děti, Zvířata, dětské obrázky

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Kozlík k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s kozlíkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven k uložení v novém okně webového browseru (Safari, Chromium apod.). Doporučujeme tisknutí na papír s větší tloušťkou. K vybarvení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - voskové tužky, fixy, křídy, temperové barvy či uhly. Kreslících Potřeb na malování je pro předškolní děti vskutku velmi mnoho. Omalovánku kozlík lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s kozlíkem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu s knihami, šetří peněženku, čas a oči dětí. Omalovánky nejsou pro předškolní děti jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (například voskové tužky, fixy případně křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba postavy z pohádek, květiny, hudební nástroje a pochopitelně i kozlík :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy ptáků, kytky a nebo druhy jídel. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Stašpytlík, Pat a Mat, Kim Possible, Království lesních strážců a Kouzelná beruška a černý kocour. Ty na našich stránkách však nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro puberťáky které tu máme ke stáhnutí jsou: lokomotiva s vagónky, traktor, liška, lokomotiva nebo také koně. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou kozlíku.


Vyhledávání


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů