Doporučujeme


Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka kozlík zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění dostupná pod názvem kozlík k omalování pro malé caparty. Obrázek kozla k vybarvení patří mezi oblíbené zvířecí omalovánky. Omalovánka kozlík je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kozlík - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kozlík - A5            Omalovánka - Kozlík - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kozlík patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: zdarma, obrázek, k vytištění, Kozlík, online, k vytisknutí, k vybarvení, k tisku, Zvířata, pro děti, obrázky, ke stažení

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Kozlík k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro tisk s kozlíkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude ke stažení v novém oknu internetového prohlížeče (Firefox, Mozilla apod.). Doporučujeme vám tisknout na kvalitnější papír. K obarvení pak může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších typů psacích potřeb jako olejové pastely, temperové barvy, pastelové tužky, akrylové barvy a nebo pastelky. Kreslících Potřeb na malování je pro malá děcka k dispozici nepřeberné množství. Obrázek kozlík lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s kozlíkem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektřinu, čas nebo též peníze. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen zábavnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. olejové pastely, temperové barvy či pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba různé kytky, jídla, druhy ptáků a pochopitelně i kozlík :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají sporty, jednotlivé druhy ptáků anebo pohádkové postavy. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro menší i větší děti? Jsou to motivy Bugs Bunny, Asterix a Obelix, Anna a Elsa, Pat a Mat nebo též Krteček. Nejsou k dispozici zdarma a tak je tady bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro nejmenší děti které zde máme ke stáhnutí jsou: houby, astronaut, astronaut, vláček nebo také miminko. Nechť vám omalovánka s kozlíkem přinese mnoho hezkých chvil.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů