Top obrázky


Omalovánka králíka k vytisknutí

Obrázek s elfem k vytisknutí

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka kozlík zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění se jménem kozlík k obarvení pro nejmenší děti. Obrázek kozla k vybarvení patří mezi oblíbené zvířecí omalovánky. Omalovánka kozlík je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kozlík - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kozlík - A5            Omalovánka - Kozlík - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kozlík patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k tisku, obrázek, online, zdarma, Zvířata, Kozlík, k vybarvení, k vytištění, k vytisknutí, ke stažení, pro děti, obrázky

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Kozlík k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s kozlíkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude ke stažení v novém oknu prohlížeče (Internet explorer, Safari apod.). Nejlepší bude tisknout na silnější papír. K vybarvení následně může dítě vybírat z řady nejrůzných typů psacích potřeb jako fixy, pastelové tužky, fixky, uhly nebo grafitové tužky. Možností je pro dívky i chlapce k dispozici vskutku hodně. Obrázek kozlík lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka s kozlíkem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu s knihami, šetří peníze, elektřinu nebo také peněženku. Omalovánky nejsou pro dívky i chlapce jen oddychovou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (například fixy, pastelové tužky či fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba čísla, různá zvířata, zaměstnání a pochopitelně i kozlík :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají dopravní prostředky, pohádkové postavy a písmena. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro menší i větší děti? Jsou to motivy Včelka Mája, Lví král, Harry Potter, Hot Wheels nebo také Lion King. Je ale velmi náročné je dostupná bez placení získat a proto je tu nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro naše milé prcky které na našich stránkách máme k uložení jsou: piráti, Santa Klaus, princezna, lokomotiva a princezna. Nechť vám omalovánka s kozlíkem přinese mnoho hezkých chvil.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů