Doporučené


Omalovánka králíka k vytisknutí

Obrázek raketoplánu

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka kozlík zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění dostupná pod jménem kozlík k obarvování pro kluky i holky. Obrázek kozla k vybarvení patří mezi oblíbené zvířecí omalovánky. Omalovánka kozlík je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Kozlík - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Kozlík - A5            Omalovánka - Kozlík - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kozlík patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k tisku, ke stažení, zdarma, k vybarvení, obrázek, Zvířata, k vytištění, Kozlík, obrázky, k vytisknutí, online, pro děti

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Kozlík k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s kozlíkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena k uložení v novém okně prohlížeče (Chromium, Safari apod.). Doporučujeme vám tisknout na kvalitnější papír. K omalování poté může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších typů psacích potřeb jako pera, temperové barvy, zvýrazňovače, voskovky či pastelové tužky. Pomůcek na malování je pro holky i kluky k dispozici celá škála. Omalovánku kozlík lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk s kozlíkem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s dětskou literaturou, šetří elektřinu, dětské oči a čas. Omalovánky nejsou pro holky i kluky jen zábavnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (například pera, temperové barvy nebo zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba rostliny, pohádkové postavy, jednotlivá zvířata a pochopitelně i kozlík :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají postavy z pohádek, kytky a čísla. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro ratolesti? Jsou to motivy Rumcajs, Hello Kitty, Indiana Jones, Bob a Bobek a Zhu Zhu Pets. Ty tu ale nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro předškoláky které tady máme ke stáhnutí jsou: astronaut, vláček, princezna, lokomotiva s vagónky a nebo miminko. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou kozlíku.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů