Výběr obrázků


Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka s vánočním stromem

Omalovánka kozlík k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk dostupná pod jménem kozlík k vybarvení pro maminky. Obrázek kozla k vybarvení patří mezi oblíbené zvířecí omalovánky. Omalovánka kozlík je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kozlík - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kozlík - A5            Omalovánka - Kozlík - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kozlík patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: zadarmo, Kozlík, ke stažení, pro děti, zdarma, elektronické omalovánky, k vybarvení, vymalovánky, ke stáhnutí, obrázky, online, domalovánky, omalovánka, k tisku

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Kozlík k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka s kozlíkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude ke stažení v novém oknu webového prohlížeče (Firefox, Safari apod.). Doporučujeme tisk na silnější papír. K vybarvování poté může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako tužky, olejové pastely, fixky, pastelové tužky a tempery. Kreslících potřeb je dnes pro starší děti k dispozici široká škála. Obrázek kozlík lze také vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s kozlíkem má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří peníze, peněženku nebo také počítač. Omalovánky nejsou pro starší děti jen bezduchou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (třeba tužky, olejové pastely a nebo fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba písmena, různá zvířata, rostliny a pochopitelně i kozlík :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají čísla, druhy jídel či dopravní prostředky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holky? Jsou to motivy Zhu Zhu Pets, Littlest Pet Shop, Ninjago, Hledá se Dory nebo také Minecraft. Z autorsko-právních důvodů je na našich stránkách nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro předškoláky které tady máme ke stáhnutí jsou: princezna, Santa Klaus, kočka, koně nebo pes. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem kozlík.


Hledat slovo


Ads


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů