Výběr omalovánek


Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka kozlík zdarma k vytištění

Dětská omalovánka dostupná pod jménem kozlík k omalování pro kluky. Obrázek kozla k vybarvení patří mezi oblíbené zvířecí omalovánky. Omalovánka kozlík je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kozlík - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kozlík - A5            Omalovánka - Kozlík - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kozlík patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytisknutí, online, zdarma, pro děti, obrázek, obrázky, k vybarvení, k tisku, Kozlík, k vytištění, Zvířata, ke stažení

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Kozlík k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s kozlíkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude ke stáhnutí v novém oknu browseru (Chromium, Firefox apod.). Doporučujeme tisk na silnější papír s vyšší gramáží. Ke kreslení lze potom zvolit různé psací potřeby - tužky, voskové tužky, fixky, uhly a temperové barvy. Možností je pro dospělé k dispozici celá škála. Omalovánku kozlík lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s kozlíkem má různé výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knížkami, šetří počítač, elektrickou energii a peníze. Omalovánky nejsou pro dospělé jen relaxační hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (například tužky, voskové tužky nebo fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba květiny, písmena, pohádkové postavy a pochopitelně i kozlík :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různé kytky, zvířata anebo jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro holky? Jsou to motivy Zhu Zhu Pets, Harley Quinn, Superčarodějnice, Lego příběh a Lion King. Z autorsko-právních důvodů je tu nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro malé caparty které tady máme k uložení jsou: princezna a princ, psi, netopýr, Santa Klaus nebo též princezna. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem kozlík.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů