Nej obrázky


Obrázek chlapce k vytisknutí

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka továrna k vytisknutí

Dětská omalovánka s názvem továrna k obarvování pro holčičky i chlapečky. Továrna je průmyslová budova ve které se vyrábějí různé předměty a výrobky. Omalovánka továrna je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Továrna - Budovy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Továrna - A5            Omalovánka - Továrna - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Továrna patří do kategorie Budovy

Klíčová slova: online, obrázky, pro děti, zdarma, k vybarvení, Budovy, ke stažení, k vytisknutí, obrázek, k tisku, k vytištění, Továrna

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.

Obrázek k vybarvení Továrna k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku s továrnou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k dispozici k uložení v novém okně internetového browseru (Chrome, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší a silnější papír. K vybarvení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - vodové barvy, fixy, olejové pastely, fixky a nebo voskové tužky. Potřeb na malování je pro nejmenší děti k dispozici ohromné množství. Omalovánku továrna lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stažení do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s továrnou má nejrůznější výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu, šetří oči dětí, peněženku nebo čas. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen nudnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (např. vodové barvy, fixy či olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba lidské profese, druhy automobilů, různé kytky a pochopitelně i továrnu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají čísla, různá zvířata a kytky. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Včelka Mája, Aladin, Frozen, Equestria Girls nebo Tom a Jerry. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejvyhledávanější omalovánky pro děti které tu máme ke stáhnutí jsou: netopýr, astronaut, auto, miminko anebo raketa. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou továrna.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů