Nejhledanější


Omalovánka s vánočním stromem

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka továrna zdarma k vytištění

Omalovánka pro tisk dostupná pod jménem továrna k omalování pro starší děti. Továrna je průmyslová budova ve které se vyrábějí různé předměty a výrobky. Omalovánka továrna je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Továrna - Budovy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Továrna - A5            Omalovánka - Továrna - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Továrna patří do kategorie Budovy

Klíčová slova: omalovánky, k vytisknutí, zadarmo, obrázky, k tisku, Továrna, ke stažení, domalovánky, omalovánka, pro děti, zdarma, dětské obrázky, k vytištění, k vybarvení

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.

Obrázek Továrna k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s továrnou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude k dispozici k uložení v novém okně browseru (Internet explorer, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na kvalitnější papír. K obarvování lze pak zvolit různé psací potřeby - tužky, pastelky, grafitové tužky, zvýrazňovače a nebo tempery. Kreslících potřeb je dnes pro nejmenší děcka k dispozici široká škála. Omalovánku továrna lze taky vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stáhnutí na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s továrnou má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit knihkupectví, šetří dětské oči, zrak dětí či elektřinu. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. tužky, pastelky nebo též grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba čísla, různé kytky, zvířátka a pochopitelně i továrnu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají písmenka, jídla nebo také písmena. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro chlapečky? Jsou to motivy Hello Kitty, Bob a Bobek, Sněhurka, Grinch či Astroboy. Ty na našich stránkách však nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děti které tu máme ke stáhnutí jsou: piráti, dinosauři, koně, draci a čert. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou továrny.


Hledat slovo


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů