Doporučujeme


Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka továrna k vytisknutí

Omalovánka k tisku pro děti nazvaná továrna ke kreslení pro ženy. Továrna je průmyslová budova ve které se vyrábějí různé předměty a výrobky. Omalovánka továrna je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Továrna - Budovy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Továrna - A5            Omalovánka - Továrna - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Továrna patří do kategorie Budovy

Klíčová slova: k vytištění, online, zdarma, k vybarvení, pro děti, Továrna, ke stažení, Budovy, obrázek, obrázky, k tisku, k vytisknutí

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.

Obrázek Továrna k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s továrnou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stažení v novém oknu internetového prohlížeče (Mozilla, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na tlustčí papír. K obarvování poté může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako zvýrazňovače, vodové barvy, tempery, voskovky a propisovací tužky. Výtvarných potřeb je pro předškolní děti k dispozici nepřeberné množství. Obrázek továrna lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s továrnou má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knihami, šetří peněženku, počítač anebo čas. Omalovánky nejsou pro předškolní děti jen bezduchou zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. zvýrazňovače, vodové barvy nebo tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba postavy z pohádek, druhy jídel, zvířata a pochopitelně i továrnu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají pohádkové postavy, různé sporty a druhy sportů. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro slečny? Jsou to motivy Flintstoneovi, Furby, Fifi z Květíkova, Pat a Mat anebo Pocahontas. Kvůli právům je tady bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejhledanější omalovánky pro nejmenší které tu máme ke stáhnutí jsou: lokomotiva s vagónky, piráti, mašinka, princezna nebo také princezna. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku továrna.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů