Doporučené


Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka továrna k vytisknutí

Omalovánka pro nejmenší nazvaná továrna k obarvení pro menší i větší děti. Továrna je průmyslová budova ve které se vyrábějí různé předměty a výrobky. Omalovánka továrna je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Továrna - Budovy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Továrna - A5            Omalovánka - Továrna - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Továrna patří do kategorie Budovy

Klíčová slova: k vytisknutí, pro děti, zdarma, k vytištění, ke stažení, k tisku, obrázky, online, Továrna, obrázek, k vybarvení, Budovy

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.

Obrázek k vybarvení Továrna k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s továrnou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude ke stažení v novém oknu browseru (Firefox, Internet explorer apod.). Doporučujeme vytištění na silný a tvrdý papír. K vybarvování potom může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako pastelové tužky, voskové tužky, fixy, křídy nebo také temperové barvy. Potřeb na malování je pro malé holčičky a chlapečky k dispozici široká škála. Obrázek továrna lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s továrnou má různé výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knížkami, šetří dětské oči, zrak dětí nebo též peníze. Omalovánky nejsou pro malé holčičky a chlapečky jen oddychovou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. pastelové tužky, voskové tužky a fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba různá zvířata, zaměstnání, druhy automobilů a pochopitelně i továrnu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají pohádkové postavy, jídla nebo dopravní prostředky. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro kluky i holky? Jsou to motivy Toy Story, Mimoni, Želvy Ninja, Zootropolis nebo též panenka Winx. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tu nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro holčičky i chlapečky které tady máme k uložení jsou: plachetnice, princezna, liška, raketa a nebo draci. Ať si vaše dítko užije malování továrny.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů