Top obrázky


Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka továrna k vytisknutí

Omalovánka se jménem továrna k vybarvení pro malé holčičky a chlapečky. Továrna je průmyslová budova ve které se vyrábějí různé předměty a výrobky. Omalovánka továrna je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Továrna - Budovy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Továrna - A5            Omalovánka - Továrna - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Továrna patří do kategorie Budovy

Klíčová slova: ke stažení, pro děti, k vytištění, Budovy, k vybarvení, k tisku, zdarma, k vytisknutí, obrázek, obrázky, online, Továrna

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.

Obrázek Továrna k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s továrnou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena ke stáhnutí v novém oknu webového prohlížeče (Internet explorer, Chromium apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na kvalitní papír. K omalování následně může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako tužky, pera, voskové tužky, křídy a nebo grafitové tužky. Možností je dnes pro malé caparty vskutku mnoho. Obrázek továrna lze také vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s továrnou má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knihami, šetří oči dětí, dětské oči a elektřinu. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen bezduchou zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (kupř. tužky, pera a voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, písmena, dopravní prostředky a pochopitelně i továrnu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají postavy z pohádek, jídla případně jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Asterix a Obelix, Mimoni, Shrek, Superčarodějnice a Monster high. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro chlapce i dívky které tady máme k uložení jsou: astronaut, koně, loď, astronaut a auta. Věříme, že se vám obrázek továrny bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů