Nej omalovánky


Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka továrna k vytisknutí

Omalovánka vhodná pro tisk pojmenovaná továrna ke kreslení pro školáky. Továrna je průmyslová budova ve které se vyrábějí různé předměty a výrobky. Omalovánka továrna je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Továrna - Budovy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Továrna - A5            Omalovánka - Továrna - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Továrna patří do kategorie Budovy

Klíčová slova: zdarma, ke stažení, k tisku, pro děti, obrázek, Budovy, obrázky, k vytisknutí, Továrna, k vytištění, online, k vybarvení

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.

Obrázek Továrna k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka s továrnou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven k uložení v novém oknu browseru (Opera, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K vybarvení poté může dítě vybírat z různých typů psacích potřeb jako pera, fixky, pastelky, umělecké tužky a křídy. Potřeb na malování je pro malé caparty k dispozici vskutku hodně. Obrázek továrna lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s továrnou má nejrůznější výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří dětské oči, oči dětí případně elektřinu. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen bezduchou zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (např. pera, fixky nebo též pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba jídla, jednotlivá zvířata, květiny a pochopitelně i továrnu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různé kytky, jednotlivé druhy ptáků a druhy sportů. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Bakugan, Scooby Doo, Příšerky s.r.o., Batman případně My little pony. Kvůli právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejoblíbenější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky které tady máme ke stáhnutí jsou: pes, čert, auto, astronaut anebo slon. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku továrna.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů