Nejstahovanější


Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Omalovánka s nemocným pejskem

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka továrna k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytisknutí nazvaná továrna k omalování pro naše zlatíčka. Továrna je průmyslová budova ve které se vyrábějí různé předměty a výrobky. Omalovánka továrna je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Továrna - Budovy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Továrna - A5            Omalovánka - Továrna - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Továrna patří do kategorie Budovy

Klíčová slova: k vybarvení, ke stažení, k vytištění, k vytisknutí, obrázek, online, zdarma, k tisku, Budovy, Továrna, pro děti, obrázky

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.

Obrázek Továrna k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s továrnou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně internetového browseru (Internet explorer, Opera apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na pevnější papír. Ke kreslení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - temperové barvy, fixky, uhly, voskovky a pastelové tužky. Pomůcek na malování je pro kluky i holky opravdu mnoho. Omalovánku továrna lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stáhnutí na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s továrnou má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří dětské oči, počítač nebo též peněženku. Omalovánky nejsou pro kluky i holky jen bezduchou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (například temperové barvy, fixky anebo uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba hudební nástroje, pohádkové postavy, jídla a pochopitelně i továrnu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají čísla, písmenka a postavy z pohádek. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro holku i kluka? Jsou to motivy Sněhurka, princezna Sofie, Madagaskar, Ferda mravenec nebo též Mašinka Tomáš. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro naše ratolesti které tady máme k uložení jsou: mašinka, princezna, houby, lokomotiva případně netopýr. Nechť vám omalovánka s továrnou přinese mnoho hezkých chvil.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů