Nejvyhledávanější


Omalovánka Rakety určená k tisku

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka továrna k vytisknutí

Omalovánka pro tisk označená továrna k obarvení pro učitelky. Továrna je průmyslová budova ve které se vyrábějí různé předměty a výrobky. Omalovánka továrna je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Továrna - Budovy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Továrna - A5            Omalovánka - Továrna - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Továrna patří do kategorie Budovy

Klíčová slova: ke stažení, k vytištění, elektronické omalovánky, k vybarvení, dětské obrázky, vymalovánky, zdarma, obrázky, k tisku, omalovánky, obrázek, omalovánka, k vytisknutí, ke stáhnutí

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.

Obrázek k vybarvení Továrna k vytištění pro děti

Omalovánka s továrnou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven k uložení v novém oknu internetového prohlížeče (Chromium, Chrome apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s větší gramáží. K omalování následně může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako pastelky, fixy, voskovky, temperové barvy anebo tempery. Kreslících Potřeb na malování je pro malé děti opravdu mnoho. Obrázek továrna lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s továrnou má různé výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví, šetří peníze, elektrickou energii případně oči dětí. Omalovánky nejsou pro malé děti jen primitivní hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba pastelky, fixy nebo voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, květiny, různá zvířátka a pochopitelně i továrnu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají pohádkové postavy, dopravní prostředky a druhy automobilů. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Superman, Marvel Rocket, IronMan, Myška Minie případně Astroboy. Je však těžké je zdarma získat a proto je tady nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro slečny které zde máme ke stažení jsou: sněhulák, astronaut, plachetnice, princezna a piráti. Nechť vám omalovánka s továrnou přinese mnoho hezkých chvil.


Vyhledat slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů