Doporučené


Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Mojžíš s holí - obrázek, omalovánka k tisku

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka továrna k tisku, vytisknutí

Omalovánka k vytištění dostupná pod jménem továrna k obarvení pro nejmenší děti. Továrna je průmyslová budova ve které se vyrábějí různé předměty a výrobky. Omalovánka továrna je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Továrna - Budovy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Továrna - A5            Omalovánka - Továrna - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Továrna patří do kategorie Budovy

Klíčová slova: zadarmo, k vybarvení, domalovánky, k tisku, obrázky, online, obrázek, omalovánky, ke stažení, omalovánka, k vytištění, pro děti, zdarma, ke stáhnutí

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.

Obrázek Továrna k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku s továrnou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena ke stáhnutí v novém okně browseru (Safari, Chrome apod.). Doporučujeme tisk na tvrdší papír. K vybarvování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - propisovací tužky, voskovky, voskové tužky, pastelové tužky a zvýrazňovače. Malovacích potřeb je pro maminky vskutku mnoho. Omalovánku továrna lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s továrnou má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knížkami, šetří dětské oči, zrak dětí či čas. Omalovánky nejsou pro maminky jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (např. propisovací tužky, voskovky a voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba dopravní prostředky, zaměstnání, sporty a pochopitelně i továrnu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, druhy sportů nebo též druhy ptáků. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro ženy? Jsou to motivy Simpsonovi, Prasátko peppa, Stašpytlík, Equestria Girls či Tom a Jerry. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je na našich stránkách nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší které tu máme k uložení jsou: hasiči, drak, čert, liška a nebo sněhulák. Ať si vaše dítko užije malování továrny.


Najít slovo


Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů