Doporučené


Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka továrna k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytisknutí nazvaná továrna k obarvení pro kluky i holky. Továrna je průmyslová budova ve které se vyrábějí různé předměty a výrobky. Omalovánka továrna je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Továrna - Budovy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Továrna - A5            Omalovánka - Továrna - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Továrna patří do kategorie Budovy

Klíčová slova: online, Budovy, zdarma, Továrna, ke stažení, obrázky, k vytištění, k vybarvení, obrázek, pro děti, k vytisknutí, k tisku

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.

Obrázek Továrna k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s továrnou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně internetového browseru (Mozilla, Chrome apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silnější papír. K vybarvování lze pak zvolit různé psací potřeby - vodové barvy, pastelky, fixy, voskovky nebo též pastelové tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro malé i větší děti k dispozici dlouhá řada. Omalovánku továrna lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s továrnou má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu, šetří zrak dětí, dětské oči a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro malé i větší děti jen oddychovou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (např. vodové barvy, pastelky a fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba lidské profese, písmena, zaměstnání lidí a pochopitelně i továrnu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různé kytky, postavy z pohádek a zvířátka. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Mimoni, Ledové království, Včelka Mája, Příběh hraček a Ratatouille. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro školáky které tu máme ke stažení jsou: raketa, čert, miminko, auta nebo dinosauři. Ať si vaše dítě užije obrázek továrny.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů