Top obrázky


Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Obrázek psa k tisku

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka továrna k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytisknutí s názvem továrna k omalování pro nejmenší děti. Továrna je průmyslová budova ve které se vyrábějí různé předměty a výrobky. Omalovánka továrna je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Továrna - Budovy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Továrna - A5            Omalovánka - Továrna - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Továrna patří do kategorie Budovy

Klíčová slova: elektronické omalovánky, Továrna, zdarma, dětské obrázky, ke stažení, domalovánky, k vybarvení, obrázky, ke stáhnutí, pro děti, vymalovánky, k vytisknutí, online, omalovánky

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.

Obrázek Továrna k vytištění a k vybarvení

Omalovánka s továrnou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude ke stáhnutí v novém oknu webového browseru (Internet explorer, Safari apod.). Doporučujeme tisk na papír s větší tloušťkou. Ke kreslení následně může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako voskové tužky, křídy, voskovky, pastelky anebo tempery. Možností je dnes pro seniory fakt mnoho Obrázek továrna lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s továrnou má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu, šetří zrak dětí, elektrickou energii či elektřinu. Omalovánky nejsou pro seniory jen zábavou a hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. voskové tužky, křídy a nebo voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba kytky, druhy sportů, lidské profese a pochopitelně i továrnu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zvířata, postavy z pohádek a zaměstnání. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro puberťáky? Jsou to motivy Bezzubka, Shrek, Křemílek a Vochomůrka, Panenka Barbie či Minecraft. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro malé děti které na našich stránkách máme ke stažení jsou: sněhulák, lokomotiva, astronaut, čert případně netopýr. Nechť omalovánka s továrnou přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledávání


Reklama


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů