Nej omalovánky


Víla - obrázek zdarma ke stažení

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek psa k tisku

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka velikonoce zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění se jménem velikonoce k omalování pro naše ratolesti. Omalovánka velikonoce je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Velikonoce - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Velikonoce - A5            Omalovánka - Velikonoce - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Velikonoce patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: k vytisknutí, Ostatní, k vybarvení, Velikonoce, obrázky, online, k tisku, obrázek, zdarma, pro děti, ke stažení, k vytištění

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Velikonoce k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s velikonocí je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude k dispozici ke stažení v novém okně browseru (Internet explorer, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na silný papír, třeba čtvrtku. K vybarvení lze potom zvolit různé psací potřeby - umělecké tužky, grafitové tužky, tempery, uhlíky či zvýrazňovače. Dostupných kreslících potřeb je pro kluky i holky k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku velikonoce lze taky vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení do paměti počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s velikonocí má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit knihkupectví nebo papírnictví, šetří počítač, peníze nebo peněženku. Omalovánky nejsou pro kluky i holky jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. umělecké tužky, grafitové tužky případně tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba lidské profese, kytky, rostliny a pochopitelně i velikonoci :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy jídel, květiny nebo též druhy automobilů. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro kluky a holky? Jsou to motivy Šmoulové, pes Pluto, Shrek, Bakugan nebo Gormiti. Kvůli autorským právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejpožadovanější omalovánky pro dívky i chlapce které tady máme ke stáhnutí jsou: auta, plachetnice, princezna, Popeláři nebo také čert. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou velikonoce.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů