Výběr obrázků


Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka velikonoce zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku pro děti označená velikonoce ke kreslení pro naše ratolesti. Omalovánka velikonoce je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Velikonoce - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Velikonoce - A5            Omalovánka - Velikonoce - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Velikonoce patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: k vytisknutí, obrázek, obrázky, zdarma, Ostatní, k vybarvení, k vytištění, ke stažení, k tisku, online, Velikonoce, pro děti

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek k vybarvení Velikonoce k vytištění pro děti

Dětská omalovánka s velikonocí je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stáhnutí v novém oknu browseru (Internet explorer, Chromium apod.). Nejlepší bude tisknout na pevnější papír. K obarvení pak může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako akrylové barvy, propisovací tužky, pastelky, tempery nebo temperové barvy. Kreslících Potřeb na malování je pro naše zlatíčka k dispozici dlouhá řada. Obrázek velikonoce lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s velikonocí má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří elektrickou energii, peněženku případně elektřinu. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (například akrylové barvy, propisovací tužky a nebo pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba jídla, druhy ptáků, druhy jídel a pochopitelně i velikonoci :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají sporty, různé sporty anebo druhy automobilů. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro holky i kluky? Jsou to motivy Avengers, Angry birds, Kačer Donald, Gormiti případně Fortnite. Je ale problematické je zadarmo získat a proto je tu nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti které zde máme ke stažení jsou: miminko, traktor, princezna, slon a auta. Budeme rádi, jestliže se vám omalovánka velikonoce bude líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů