Výběr obrázků


Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Obrázek s elfem k vytisknutí

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka velikonoce zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku pro děti dostupná pod jménem velikonoce k omalování pro malé děti. Omalovánka velikonoce je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Velikonoce - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Velikonoce - A5            Omalovánka - Velikonoce - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Velikonoce patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: k vytisknutí, online, Ostatní, obrázek, obrázky, k vybarvení, zdarma, k vytištění, k tisku, pro děti, Velikonoce, ke stažení

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Velikonoce k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s velikonocí je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně prohlížeče (Chromium, Internet explorer apod.). Nejlepší bude tisknout na tlustčí papír. K obarvování lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - pastelové tužky, zvýrazňovače, tužky, olejové pastely a temperové barvy. Kreslících Potřeb na malování je pro učitelky k dispozici celá škála. Omalovánku velikonoce lze také vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení do paměti vašeho zařízení obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s velikonocí má nejrůznější výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do knihkupectví, šetří peníze, zrak dětí nebo také elektřinu. Omalovánky nejsou pro učitelky jen zábavou a hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (třeba pastelové tužky, zvýrazňovače případně tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba druhy jídel, postavy z pohádek, dopravní prostředky a pochopitelně i velikonoci :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají kytky, zvířátka a sporty. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro nejmenší? Jsou to motivy Pan Včelka, Bratz panenky, Blesk McQueen, Máša a medvěd nebo také Pejsek a kočička. Je však složité je dostupná bez placení získat a proto je tu nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro malé ratolesti které tady máme k uložení jsou: psi, draci, auta, drak nebo netopýr. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s velikonocí líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů