Top omalovánky


Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka velikonoce zdarma k vytištění

Dětská omalovánka dostupná pod názvem velikonoce k omalování pro naše ratolesti. Omalovánka velikonoce je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Velikonoce - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Velikonoce - A5            Omalovánka - Velikonoce - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Velikonoce patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: Ostatní, Velikonoce, zdarma, obrázek, obrázky, k tisku, ke stažení, k vytisknutí, online, k vytištění, pro děti, k vybarvení

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Velikonoce k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s velikonocí je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče webových stránek (Chromium, Opera apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K obarvování lze následně zvolit různé psací potřeby - křídy, umělecké tužky, fixky, vodové barvy a propisovací tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro malé holčičky a chlapečky k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku velikonoce lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stáhnutí na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s velikonocí má různé výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří počítač, čas nebo též oči dětí. Omalovánky nejsou pro malé holčičky a chlapečky jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (třeba křídy, umělecké tužky a nebo fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba zvířátka, postavy z pohádek, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i velikonoci :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy sportů, různá zvířátka případně různé kytky. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro menší i větší děti? Jsou to motivy Avengers, My little pony, Asterix a Obelix, Myška Minie nebo též Blesk McQueen. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tady nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro malé caparty které zde máme k uložení jsou: mašinka, liška, pes, kočka a traktor. Nechť vám omalovánka s velikonocí přinese mnoho hezkých chvil.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů