Nej omalovánky


Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Oslík - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek s elfem k vytisknutí

Omalovánka velikonoce k vytisknutí

Omalovánka k vytištění dostupná pod názvem velikonoce k obarvení pro naše zlatíčka. Omalovánka velikonoce je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Velikonoce - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Velikonoce - A5            Omalovánka - Velikonoce - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Velikonoce patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: obrázek, elektronické omalovánky, k tisku, online, omalovánka, vymalovánky, omalovánky, dětské obrázky, domalovánky, pro děti, zdarma, k vytisknutí, zadarmo, obrázky

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Velikonoce k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro tisk s velikonocí je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče webových stránek (Firefox, Opera apod.). Doporučujeme vám tisknout na silnější papír. K vybarvování poté může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako tužky, umělecké tužky, voskovky, uhly nebo fixky. Kreslících Potřeb na malování je pro malé ratolesti k dispozici pestrá škála. Obrázek velikonoce lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s velikonocí má různé výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví, šetří dětské oči, čas a nebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například tužky, umělecké tužky nebo také voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba hudební nástroje, zaměstnání lidí, rostliny a pochopitelně i velikonoci :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, druhy sportů a druhy automobilů. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro prcky? Jsou to motivy Kocour Garfield, Plants vs. Zombies, Paw patrol, Piráti z Karibiku a nebo Kung Fu Panda. Nejsou k dispozici zdarma a tak je tu bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro školáky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: čert, loď, princezna a princ, sněhulák nebo též Santa Klaus. Věříme, že se vám obrázek velikonoce bude líbit.


Vyhledávání


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů