Top omalovánky


Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka s nemocným pejskem

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka velikonoce k vytisknutí

Omalovánka pro nejmenší dostupná pod názvem velikonoce k omalování pro kluky. Omalovánka velikonoce je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Velikonoce - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Velikonoce - A5            Omalovánka - Velikonoce - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Velikonoce patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: k vytisknutí, online, ke stažení, pro děti, zdarma, k vybarvení, Ostatní, elektronické omalovánky, k tisku, vymalovánky, zadarmo, k vytištění, omalovánka, dětské obrázky

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek k vybarvení Velikonoce k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk s velikonocí je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude k dispozici ke stažení v novém okně browseru (Mozilla, Firefox apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s větší gramáží. K obarvení lze poté zvolit různé psací potřeby - propisovací tužky, voskovky, zvýrazňovače, voskové tužky a tempery. Potřeb na malování je pro holčičky opravdu mnoho. Omalovánku velikonoce lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s velikonocí má různé výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knihami, šetří elektrickou energii, peněženku a dětské oči. Omalovánky nejsou pro holčičky jen zábavou a hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (kupř. propisovací tužky, voskovky či zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba druhy automobilů, kytky, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i velikonoci :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zvířátka, postavy z pohádek anebo lidské profese. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro prcky? Jsou to motivy Ferda mravenec, Duhová nevěsta, Bezzubka, Aladin a Simpsonovi. Je ale velmi náročné je dostupná bez placení sehnat, proto na našich stránkách nejsou k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro děti které tu máme k uložení jsou: sněhulák, draci, Popeláři, netopýr nebo též piráti. Ať omalovánka velikonoce přinese radost vašim dětem.


Prohledat web


Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů