Doporučujeme


Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek chlapce k vytisknutí

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka velikonoce zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku pro děti se jménem velikonoce k vybarvení pro prcky. Omalovánka velikonoce je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Velikonoce - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Velikonoce - A5            Omalovánka - Velikonoce - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Velikonoce patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: k vytisknutí, k vybarvení, elektronické omalovánky, omalovánky, ke stažení, Ostatní, k vytištění, pro děti, zadarmo, domalovánky, dětské obrázky, obrázky, Velikonoce, zdarma

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek k vybarvení Velikonoce k vytištění pro děti

Omalovánka s velikonocí je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stáhnutí v novém okně internetového browseru (Opera, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisk na pevnější papír. K obarvování následně může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako olejové pastely, grafitové tužky, zvýrazňovače, voskové tužky nebo uhly. Dostupných kreslících potřeb je pro maminky opravdu mnoho. Omalovánku velikonoce lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s velikonocí má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu s knížkami, šetří čas, elektřinu anebo peníze. Omalovánky nejsou pro maminky jen bezduchou zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (třeba olejové pastely, grafitové tužky a zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba dopravní prostředky, zaměstnání lidí, různá zvířata a pochopitelně i velikonoci :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají pohádkové postavy, druhy jídel případně jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro slečny? Jsou to motivy Marvel Rocket, Hulk, Jak vycvičit draka, Ratatouille anebo Alenka v říši divů. Kvůli licenčním podmínkám je tu bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro malé děti které tady máme ke stažení jsou: auto, hasiči, pes, astronaut nebo též princezna. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou velikonoce.


Prohledat web


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů