Výběr obrázků


Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka tenistky

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Omalovánka velikonoce zdarma k vytištění

Omalovánka dostupná pod názvem velikonoce ke kreslení pro malé holčičky a chlapečky. Omalovánka velikonoce je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Velikonoce - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Velikonoce - A5            Omalovánka - Velikonoce - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Velikonoce patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: obrázky, ke stažení, Ostatní, zdarma, Velikonoce, k tisku, pro děti, k vytisknutí, k vytištění, k vybarvení, obrázek, online

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek k vybarvení Velikonoce k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk s velikonocí je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k dispozici k uložení v novém okně browseru (Chromium, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na kvalitní papír. K obarvení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - uhlíky, voskové tužky, fixy, pastelky a temperové barvy. Dostupných kreslících potřeb je pro chlapce i dívky k dispozici ohromné množství. Omalovánku velikonoce lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s velikonocí má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu s knihami, šetří elektřinu, peněženku anebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro chlapce i dívky jen relaxační hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (např. uhlíky, voskové tužky a nebo fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba druhy automobilů, kytky, hudební nástroje a pochopitelně i velikonoci :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zvířata, písmena či zaměstnání lidí. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé i větší děti? Jsou to motivy Lví král, Anna a Elsa, Mašinka Tomáš, Včelka Mája anebo Fortnite. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejhledanější omalovánky pro nejmenší děcka které tu máme ke stažení jsou: lokomotiva, liška, čert, netopýr a princezna a princ. Budeme rádi, pakliže se vám omalovánka velikonoce bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů