Top obrázky


Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka velikonoce zdarma k vytištění

Omalovánka k vytisknutí nazvaná velikonoce ke kreslení pro malé i větší děti. Omalovánka velikonoce je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Velikonoce - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Velikonoce - A5            Omalovánka - Velikonoce - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Velikonoce patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: k tisku, Velikonoce, k vytištění, obrázek, k vybarvení, zdarma, k vytisknutí, Ostatní, obrázky, ke stažení, pro děti, online

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Velikonoce k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s velikonocí je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude ke stažení v novém oknu prohlížeče (Chromium, Chrome apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s vyšší gramáží. K obarvování potom může dítě vybírat z řady různých typů psacích potřeb jako zvýrazňovače, grafitové tužky, fixky, pera nebo pastelky. Výtvarných potřeb je pro kluky a holky k dispozici nepřeberné množství. Obrázek velikonoce lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s velikonocí má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu, šetří dětské oči, oči dětí a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro kluky a holky jen relaxační hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (třeba zvýrazňovače, grafitové tužky nebo také fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba dopravní prostředky, druhy ptáků, písmenka a pochopitelně i velikonoci :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají čísla, zvířátka případně různá zvířátka. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro chlapce i dívky? Jsou to motivy Harley Quinn, Želvy Ninja, Fifi z Květíkova, Madagaskar a Angry birds. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tady nemáme. Nejhledanější omalovánky pro děti které tu máme ke stáhnutí jsou: astronaut, liška, čert, Popeláři a princezna a princ. Ať si vaše dítko užije malování velikonoce.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů