Nej pět


Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Obrázek štěněte

Omalovánka velikonoce k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění nazvaná velikonoce k omalování pro předškolní děti. Omalovánka velikonoce je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Velikonoce - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Velikonoce - A5            Omalovánka - Velikonoce - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Velikonoce patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: ke stáhnutí, k vybarvení, omalovánka, zadarmo, dětské obrázky, obrázky, zdarma, ke stažení, Velikonoce, Ostatní, pro děti, domalovánky, k tisku, online

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Velikonoce k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s velikonocí je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena k uložení v novém okně browseru (Chrome, Internet explorer apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s vysokou gramáží. Ke kreslení následně může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako pastelky, olejové pastely, křídy, temperové barvy a pera. Kreslících potřeb je dnes pro nejmenší děcka vskutku velmi mnoho. Omalovánku velikonoce lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s velikonocí má různé výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří peněženku, elektrickou energii či oči dětí. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (třeba pastelky, olejové pastely nebo také křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba dopravní prostředky, zvířátka, různá zvířata a pochopitelně i velikonoci :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají pohádkové postavy, rostliny nebo též postavy z pohádek. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Tlapková patrola, Pan Včelka, Gumídci, Power Strangers či Panenka Barbie. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je na našich stránkách nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro seniory které zde máme ke stáhnutí jsou: plachetnice, princezna, piráti, hasiči nebo drak. Užijte si omalovánku velikonoce, budeme rádi, pokud se vám bude líbit.


Vyhledávání


Ads


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů