Doporučené


Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Omalovánka budovy k vytisknutí

Omalovánka velikonoce zdarma k vytištění

Omalovánka pro nejmenší dostupná pod názvem velikonoce k vybarvení pro malé caparty. Omalovánka velikonoce je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Velikonoce - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Velikonoce - A5            Omalovánka - Velikonoce - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Velikonoce patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: k vybarvení, Ostatní, Velikonoce, online, k vytisknutí, pro děti, zdarma, ke stažení, k vytištění, k tisku, obrázky, obrázek

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Velikonoce k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s velikonocí je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena k uložení v novém oknu browseru (Safari, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K obarvení poté může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako uhly, akrylové barvy, pastelky, tužky a vodové barvy. Možností je dnes pro malé caparty k dispozici vskutku hodně. Obrázek velikonoce lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s velikonocí má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do papírnictví, šetří počítač, zrak dětí anebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen zábavnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (třeba uhly, akrylové barvy nebo také pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba čísla, zaměstnání, zvířátka a pochopitelně i velikonoci :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy sportů, písmenka nebo též různá zvířata. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky? Jsou to motivy Hello Kitty, Včelka Mája, Barbie anebo Shrek. Kvůli právům je zde bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejstahovanější omalovánky pro ratolesti které na našich stránkách máme ke stažení jsou: plachetnice, kočka, čert, pes případně koně. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku velikonoce.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů