Nej pět


Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Omalovánka Marek 3 k vytisknutí

Omalovánka k tisku se jménem Marek 3 k vybarvení pro kluky a holky. Omalovánka s náboženským motivem ze svaté knihy Bible, z Markovo evangelium 7:31-37. Obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění a vybarvení, určený pro nejmenší děti. Omalovánka Marek 3 je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Marek 3 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Marek 3 - A5            Omalovánka - Marek 3 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Marek 3 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: obrázky, online, k vytisknutí, k vytištění, k tisku, Bible a křesťanství, ke stažení, obrázek, pro děti, k vybarvení, Marek 3, zdarma

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Marek 3 k vytištění pro děti

Dětská omalovánka s Marek 3 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude ke stažení v novém oknu webového browseru (Mozilla, Opera apod.). Doporučujeme tisk na silnější papír, např. čtvrtku. K vybarvování lze poté zvolit různé psací potřeby - voskové tužky, propisovací tužky, uhly, olejové pastely anebo fixy. Potřeb na malování je pro holky i kluky k dispozici pestrá škála. Omalovánku Marek 3 lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s Marek 3 má různé výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu s knížkami, šetří peníze, počítač nebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro holky i kluky jen zábavnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. voskové tužky, propisovací tužky a nebo uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba zaměstnání, druhy automobilů, zvířata a pochopitelně i Marek 3 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají rostliny, zaměstnání lidí či lidské profese. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro naše milé prcky? Jsou to motivy Scooby Doo, Astroboy, Červená Karkulka, Princezna a žabák nebo Pat a Mat. Z autorsko-právních důvodů je tady nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro holčičky i chlapečky které tu máme ke stáhnutí jsou: princezna a princ, draci, mašinka, auta případně auta. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s Marek 3 líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů