Výběr omalovánek


Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Marek 3 k vytisknutí

Omalovánka k vytištění se jménem Marek 3 k vybarvování pro malé caparty. Omalovánka s náboženským motivem ze svaté knihy Bible, z Markovo evangelium 7:31-37. Obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění a vybarvení, určený pro nejmenší děti. Omalovánka Marek 3 je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Marek 3 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Marek 3 - A5            Omalovánka - Marek 3 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Marek 3 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: obrázky, k vytištění, k tisku, obrázek, Marek 3, ke stažení, Bible a křesťanství, pro děti, zdarma, online, k vytisknutí, k vybarvení

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Marek 3 k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s Marek 3 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena k uložení v novém okně webového prohlížeče (Internet explorer, Opera apod.). Doporučujeme tisk na kvalitní papír. Ke kreslení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - akrylové barvy, fixy, umělecké tužky, tužky a grafitové tužky. Malovacích potřeb je pro děti k dispozici celá škála. Omalovánku Marek 3 lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s Marek 3 má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knihami, šetří dětské oči, elektrickou energii nebo též zrak dětí. Omalovánky nejsou pro děti jen relaxační hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba akrylové barvy, fixy případně umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různá zvířata, různé kytky, kytky a pochopitelně i Marek 3 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jednotlivá zvířata, zvířátka nebo také jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Bambi, Paw patrol, Madagaskar, Harley Quinn nebo též Plants vs. Zombies. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé ratolesti které tady máme ke stažení jsou: auto, vláček, hasiči, slon nebo dinosauři. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou Marek 3.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů