Top omalovánky


Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Marek 3 k vytisknutí

Omalovánka k tisku nazvaná Marek 3 k omalování pro školáky. Omalovánka s náboženským motivem ze svaté knihy Bible, z Markovo evangelium 7:31-37. Obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění a vybarvení, určený pro nejmenší děti. Omalovánka Marek 3 je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Marek 3 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Marek 3 - A5            Omalovánka - Marek 3 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Marek 3 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: Bible a křesťanství, k tisku, Marek 3, zdarma, obrázek, k vybarvení, k vytisknutí, ke stažení, k vytištění, pro děti, online, obrázky

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Marek 3 k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s Marek 3 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude ke stáhnutí v novém oknu browseru (Opera, Mozilla apod.). Nejlepší bude tisknout na silnější papír, např. čtvrtku. K vybarvování poté může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších typů psacích potřeb jako pera, uhly, pastelové tužky, fixy případně pastelky. Kreslících Potřeb na malování je pro malé caparty k dispozici dlouhá řada. Obrázek Marek 3 lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s Marek 3 má různé výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do papírnictví, šetří čas, dětské oči anebo peníze. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen bezduchou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (třeba pera, uhly a pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba zvířátka, čísla, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i Marek 3 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různé sporty, různá zvířata či různé kytky. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky? Jsou to motivy Lion King, Bořek stavitel, Červená Karkulka, Pinocchio anebo Avatar. Ty na našich stránkách ale nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro menší i větší děti které tady máme ke stažení jsou: pes, auta, čert, dinosauři nebo též princezna a princ. Nechť vám omalovánka s Marek 3 přinese mnoho hezkých chvil.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů