Výběr omalovánek


Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Marek 3 k vytisknutí

Omalovánka pro nejmenší označená Marek 3 k obarvení pro malé děti. Omalovánka s náboženským motivem ze svaté knihy Bible, z Markovo evangelium 7:31-37. Obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění a vybarvení, určený pro nejmenší děti. Omalovánka Marek 3 je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Marek 3 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Marek 3 - A5            Omalovánka - Marek 3 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Marek 3 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: Bible a křesťanství, online, k vytištění, ke stažení, Marek 3, zdarma, k vybarvení, obrázek, k tisku, pro děti, obrázky, k vytisknutí

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Marek 3 k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka s Marek 3 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena ke stáhnutí v novém oknu internetového browseru (Chrome, Mozilla apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s vyšší gramáží. K omalování potom může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako temperové barvy, grafitové tužky, křídy, akrylové barvy nebo také tužky. Možností je pro děti k dispozici neuvěřitelné množství. Obrázek Marek 3 lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s Marek 3 má různé výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektrickou energii, počítač nebo též dětské oči. Omalovánky nejsou pro děti jen bezduchou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (například temperové barvy, grafitové tužky a křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, jednotlivé druhy rostlin, rostliny a pochopitelně i Marek 3 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jídla, zvířata a různé kytky. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro holku i kluka? Jsou to motivy Barbie, Ferda mravenec, panenka Winx, Kačer Donald nebo též Avengers. Je ale problematické je zadarmo získat a proto je tady nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro holčičky i chlapečky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: loď, netopýr, princezna, draci anebo piráti. Ať vám omalovánka Marek 3 přinese mnoho radosti.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů