Nejstahovanější


Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka s vánočním stromem

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek s elfem k vytisknutí

Omalovánka Rakety určená k tisku

Omalovánka Marek 3 k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytištění nazvaná Marek 3 k vybarvování pro naše zlatíčka. Omalovánka s náboženským motivem ze svaté knihy Bible, z Markovo evangelium 7:31-37. Obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění a vybarvení, určený pro nejmenší děti. Omalovánka Marek 3 je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Marek 3 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Marek 3 - A5            Omalovánka - Marek 3 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Marek 3 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vytištění, ke stažení, k vytisknutí, online, k tisku, obrázek, zdarma, k vybarvení, obrázky, pro děti, Marek 3, Bible a křesťanství

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Marek 3 k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s Marek 3 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude ke stažení v novém oknu internetového browseru (Safari, Firefox apod.). Doporučujeme vytištění na tlustčí papír. K vybarvení pak může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších typů psacích potřeb jako umělecké tužky, tempery, pastelové tužky, zvýrazňovače a nebo grafitové tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro ratolesti k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku Marek 3 lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku s Marek 3 má nejrůznější výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu s dětskou literaturou, šetří elektrickou energii, peníze případně zrak dětí. Omalovánky nejsou pro ratolesti jen primitivní hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (kupř. umělecké tužky, tempery anebo pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba jídla, různá zvířátka, zaměstnání lidí a pochopitelně i Marek 3 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zvířátka, sporty a různé kytky. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Panenka Barbie, Krteček, Shimmer a Shine, IronMan případně My little pony. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tu nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro děti které zde máme ke stáhnutí jsou: kočka, slon, drak, astronaut nebo princezna a princ. Nechť vám omalovánka s Marek 3 přinese mnoho hezkých chvil.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů