Výběr obrázků


Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Marek 3 zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku uložená pod názvem Marek 3 k obarvení pro maminky. Omalovánka s náboženským motivem ze svaté knihy Bible, z Markovo evangelium 7:31-37. Obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění a vybarvení, určený pro nejmenší děti. Omalovánka Marek 3 je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Marek 3 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Marek 3 - A5            Omalovánka - Marek 3 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Marek 3 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: Marek 3, pro děti, dětské obrázky, ke stáhnutí, k tisku, domalovánky, Bible a křesťanství, k vybarvení, online, obrázky, zdarma, zadarmo, ke stažení, k vytisknutí

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Marek 3 k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s Marek 3 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stáhnutí v novém okně prohlížeče webových stránek (Opera, Mozilla apod.). Doporučujeme vám tisknout na tvrdý papír. K vybarvení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - fixky, voskové tužky, grafitové tužky, uhlíky nebo také fixy. Dostupných kreslících potřeb je pro naše zlatíčka k dispozici široká škála. Omalovánku Marek 3 lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s Marek 3 má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví, šetří dětské oči, peníze nebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen zábavou a hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (například fixky, voskové tužky a grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba hudební nástroje, různá zvířátka, kytky a pochopitelně i Marek 3 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, různé kytky anebo rostliny. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Bezzubka, Kung Fu Panda, Indiana Jones, Duhová nevěsta nebo Scooby Doo. Nejsou k dispozici dostupná bez placení a tak je zde bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro holčičky které tady máme ke stažení jsou: hasiči, princezna, netopýr, mašinka nebo též auta. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s Marek 3.


Hledat slovo


Inzerce


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů