Nejvyhledávanější


Obrázek s elfem k vytisknutí

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

ISS - obrázek, omalovánka k tisku

Oslík - obrázek, omalovánka k tisku

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Marek 3 zdarma k vytištění

Omalovánka se jménem Marek 3 k obarvení pro školáky. Omalovánka s náboženským motivem ze svaté knihy Bible, z Markovo evangelium 7:31-37. Obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění a vybarvení, určený pro nejmenší děti. Omalovánka Marek 3 je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Marek 3 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Marek 3 - A5            Omalovánka - Marek 3 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Marek 3 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: obrázek, omalovánka, elektronické omalovánky, omalovánky, k tisku, pro děti, online, zdarma, k vytištění, k vybarvení, ke stáhnutí, Bible a křesťanství, zadarmo, k vytisknutí

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Marek 3 k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší s Marek 3 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude ke stáhnutí v novém oknu browseru (Chromium, Firefox apod.). Doporučujeme tisk na silnější papír, např. čtvrtku. K obarvování lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - umělecké tužky, uhly, zvýrazňovače, propisovací tužky nebo olejové pastely. Možností je dnes pro seniory k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku Marek 3 lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s Marek 3 má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit knihkupectví nebo papírnictví, šetří dětské oči, čas nebo též elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro seniory jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. umělecké tužky, uhly a nebo zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy sportů, zaměstnání lidí, druhy jídel a pochopitelně i Marek 3 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají sporty, zvířata a druhy automobilů. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro tatínky? Jsou to motivy King Kong, princezna Sofie, Tučňáci z Madagaskaru, Prasátko peppa nebo též Astroboy. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je na našich stránkách nemáme. Nejhledanější omalovánky pro chlapce které tu máme k uložení jsou: drak, netopýr, plachetnice, miminko či princezna a princ. Ať si vaše dítko užije malování Marek 3.


Vyhledat slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů