Nejhledanější


Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek s elfem k vytisknutí

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Marek 3 k vytisknutí

Dětská omalovánka dostupná pod názvem Marek 3 ke kreslení pro naše ratolesti. Omalovánka s náboženským motivem ze svaté knihy Bible, z Markovo evangelium 7:31-37. Obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění a vybarvení, určený pro nejmenší děti. Omalovánka Marek 3 je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Marek 3 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Marek 3 - A5            Omalovánka - Marek 3 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Marek 3 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k tisku, k vytisknutí, online, k vytištění, k vybarvení, zdarma, pro děti, Bible a křesťanství, Marek 3, obrázek, obrázky, ke stažení

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Marek 3 k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s Marek 3 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena ke stažení v novém okně internetového prohlížeče (Opera, Safari apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silný a tvrdý papír. K obarvení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - tempery, křídy, uhlíky, zvýrazňovače a tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro děti k dispozici ohromující množství. Omalovánku Marek 3 lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytištění s Marek 3 má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knihami, šetří elektrickou energii, zrak dětí nebo peněženku. Omalovánky nejsou pro děti jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (třeba tempery, křídy či uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různá zvířátka, postavy z pohádek, květiny a pochopitelně i Marek 3 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají hudební nástroje, zvířata a dopravní prostředky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Paw patrol, Pan Včelka, Požárník Sam, Kocour Garfield nebo Ninjago. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je zde nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro menší i větší děti které tady máme k uložení jsou: netopýr, koně, princezna, drak a raketa. Budeme rádi, pakliže se vám omalovánka Marek 3 bude líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů