Nejlepší


Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek skůtru k vytisknutí

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Omalovánka Marek 3 k vytisknutí

Omalovánka pro nejmenší se jménem Marek 3 k obarvování pro děti. Omalovánka s náboženským motivem ze svaté knihy Bible, z Markovo evangelium 7:31-37. Obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění a vybarvení, určený pro nejmenší děti. Omalovánka Marek 3 je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Marek 3 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Marek 3 - A5            Omalovánka - Marek 3 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Marek 3 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vytisknutí, k vytištění, obrázek, online, zdarma, ke stažení, k vybarvení, pro děti, Bible a křesťanství, Marek 3, k tisku, obrázky

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Marek 3 k vytištění pro děti

Dětská omalovánka s Marek 3 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena ke stáhnutí v novém okně webového browseru (Chrome, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisk na silnější papír. K omalování potom může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako tužky, zvýrazňovače, uhlíky, propisovací tužky či pastelové tužky. Malovacích potřeb je pro chlapečky vskutku mnoho. Omalovánku Marek 3 lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti s Marek 3 má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu, šetří peněženku, peníze a nebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro chlapečky jen primitivní hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (například tužky, zvýrazňovače nebo též uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba zaměstnání, zvířata, rostliny a pochopitelně i Marek 3 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různé sporty, druhy ptáků anebo různá zvířátka. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro holky? Jsou to motivy Zhu Zhu Pets, Princezna Leonora, Aladin, Zvonilka a nebo Pan Včelka. Kvůli licenčním podmínkám je tu bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro ženy které tady máme ke stažení jsou: vláček, plachetnice, auto, dinosauři nebo liška. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou Marek 3.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů