Nej obrázky


Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek s elfem k vytisknutí

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Marek 3 k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku označená Marek 3 k omalování pro malé děti. Omalovánka s náboženským motivem ze svaté knihy Bible, z Markovo evangelium 7:31-37. Obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění a vybarvení, určený pro nejmenší děti. Omalovánka Marek 3 je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Marek 3 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Marek 3 - A5            Omalovánka - Marek 3 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Marek 3 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: Marek 3, ke stáhnutí, obrázky, ke stažení, Bible a křesťanství, k vytisknutí, k tisku, k vybarvení, k vytištění, omalovánky, obrázek, vymalovánky, online, omalovánka

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Marek 3 k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s Marek 3 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena k uložení v novém oknu webového browseru (Internet explorer, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na tlustčí papír. K obarvení následně může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako voskové tužky, vodové barvy, propisovací tužky, tempery či zvýrazňovače. Potřeb na malování je pro slečny vskutku velmi mnoho. Obrázek Marek 3 lze také vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s Marek 3 má nejrůznější výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří dětské oči, oči dětí anebo čas. Omalovánky nejsou pro slečny jen nudnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba voskové tužky, vodové barvy nebo propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba různá zvířata, druhy ptáků, sporty a pochopitelně i Marek 3 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různá zvířátka, čísla a druhy jídel. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro učitelky? Jsou to motivy Šmoulové, Pejsek a kočička, Kocour Garfield, Medvídek Pú anebo Roblox. Kvůli právům je zde bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejpožadovanější omalovánky pro větší děti které na našich stránkách máme ke stažení jsou: miminko, princezna, mašinka, pes případně liška. Nechť vám omalovánka s Marek 3 přinese mnoho hezkých chvil.


Hledat slovo


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů