Nejhledanější


Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Omalovánka budovy k vytisknutí

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka rozbalené dárky k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku pojmenovaná dárky k obarvování pro menší i větší děti. Vánoční dárky mají nejen děti velmi rády. Zkraťte jim čekání na Štědrý večer pomocí této omalovánky omalovánky. Omalovánka dárky je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Rozbalené dárky - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Rozbalené dárky - A5            Omalovánka - Rozbalené dárky - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Rozbalené dárky patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: k vytištění, k tisku, Rozbalené dárky, zdarma, obrázek, k vybarvení, obrázky, pro děti, ke stažení, Vánoce, k vytisknutí, online

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Rozbalené dárky k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s ? je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven ke stažení v novém okně internetového browseru (Chrome, Opera apod.). Doporučujeme tisk na tvrdý papír. Ke kreslení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - olejové pastely, voskovky, vodové barvy, křídy a umělecké tužky. Možností je pro naše ratolesti k dispozici pestrá škála. Omalovánku dárky lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti s ? má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knížkami, šetří elektřinu, čas nebo také oči dětí. Omalovánky nejsou pro naše ratolesti jen bezduchou zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (kupř. olejové pastely, voskovky a vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, zaměstnání, zaměstnání lidí a pochopitelně i ? :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, lidské profese nebo též druhy automobilů. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro naše milé prcky? Jsou to motivy Astroboy, Kocour Garfield, pes Pluto, Princezna a žabák nebo také Brawl stars. Kvůli licenčním podmínkám je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé i větší děti které tady máme k uložení jsou: psi, Santa Klaus, houby, dinosauři anebo kočka. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou dárky.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů