Doporučujeme


Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka rozbalené dárky k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytisknutí pojmenovaná dárky k obarvování pro předškoláky. Vánoční dárky mají nejen děti velmi rády. Zkraťte jim čekání na Štědrý večer pomocí této omalovánky omalovánky. Omalovánka dárky je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Rozbalené dárky - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Rozbalené dárky - A5            Omalovánka - Rozbalené dárky - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Rozbalené dárky patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: Rozbalené dárky, Vánoce, online, k vytištění, k vytisknutí, pro děti, obrázek, ke stažení, k tisku, obrázky, k vybarvení, zdarma

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Rozbalené dárky k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka s ? je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude k dispozici k uložení v novém okně webového prohlížeče (Safari, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na silný a tvrdý papír. K vybarvování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - fixy, grafitové tužky, uhlíky, tempery a nebo olejové pastely. Dostupných kreslících potřeb je pro kluky k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku dárky lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení do počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s ? má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knihami, šetří peněženku, počítač či elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro kluky jen oddychovou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. fixy, grafitové tužky nebo uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba druhy sportů, písmena, zaměstnání a pochopitelně i ? :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy automobilů, různé kytky a kytky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro slečny? Jsou to motivy Ratatouille, Avengers, Bob a Bobek, Pošťák Pat či Mimoni. Ty tu však nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro ženy které tady máme ke stáhnutí jsou: vláček, sněhulák, dinosauři, plachetnice nebo též piráti. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou ?.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů