Top obrázky


Ragby - obrázek, omalovánka k tisku

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Apoštol Pavel - obrázek, omalovánka k tisku

Rusalka - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka rozbalené dárky k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění označená dárky k vybarvování pro dospělé. Vánoční dárky mají nejen děti velmi rády. Zkraťte jim čekání na Štědrý večer pomocí této omalovánky omalovánky. Omalovánka dárky je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Rozbalené dárky - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Rozbalené dárky - A5            Omalovánka - Rozbalené dárky - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Rozbalené dárky patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: vymalovánky, omalovánka, k vytištění, online, pro děti, dětské obrázky, k tisku, zadarmo, elektronické omalovánky, k vybarvení, k vytisknutí, ke stáhnutí, omalovánky, obrázek

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Rozbalené dárky k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro tisk s ? je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude ke stažení v novém oknu internetového prohlížeče (Chrome, Opera apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silný a tvrdý papír. Ke kreslení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - voskové tužky, zvýrazňovače, vodové barvy, umělecké tužky a uhly. Výtvarných potřeb je pro dívky k dispozici pestrá škála. Omalovánku dárky lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stažení na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s ? má nejrůznější výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu s knížkami, šetří elektrickou energii, dětské oči anebo čas. Omalovánky nejsou pro dívky jen bezduchou zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například voskové tužky, zvýrazňovače nebo také vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba různé sporty, druhy ptáků, kytky a pochopitelně i ? :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají sporty, druhy jídel a nebo rostliny. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro prcky? Jsou to motivy Atlantida: Tajemná říše, Dumbo, Aladin, Action man anebo Pan Včelka. Je však velmi náročné je dostupná bez placení sehnat, proto tu nejsou k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro kluky které tady máme k uložení jsou: princezna a princ, astronaut, draci, psi případně vláček. Ať omalovánka dárky přinese radost vašim dětem.


Vyhledávání


Reklama


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů