Výběr omalovánek


Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka rozbalené dárky k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění dostupná pod názvem dárky k obarvování pro maminky. Vánoční dárky mají nejen děti velmi rády. Zkraťte jim čekání na Štědrý večer pomocí této omalovánky omalovánky. Omalovánka dárky je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Rozbalené dárky - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Rozbalené dárky - A5            Omalovánka - Rozbalené dárky - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Rozbalené dárky patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: elektronické omalovánky, zdarma, Rozbalené dárky, k vytištění, ke stáhnutí, k tisku, pro děti, k vytisknutí, dětské obrázky, vymalovánky, obrázky, online, Vánoce, ke stažení

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Rozbalené dárky k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s ? je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena k uložení v novém oknu internetového browseru (Safari, Internet explorer apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s větší gramáží. K vybarvení pak může dítě vybírat z řady různých typů psacích potřeb jako zvýrazňovače, propisovací tužky, tempery, voskové tužky nebo též tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro učitelky k dispozici celá škála. Obrázek dárky lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s ? má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří elektřinu, zrak dětí a peníze. Omalovánky nejsou pro učitelky jen oddychovou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například zvýrazňovače, propisovací tužky nebo tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba rostliny, lidské profese, různá zvířátka a pochopitelně i ? :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různá zvířata, sporty anebo jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro dospělé? Jsou to motivy Plamínek a čtyřkoláci, Alf, Krtek, Teletubbies a Astroboy. Je ale těžké a složité je zadarmo sehnat, proto zde nejsou k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro chlapce které tu máme ke stáhnutí jsou: auto, sněhulák, koně, loď a nebo houby. Ať omalovánka dárky přinese radost vašim dětem.


Vyhledávání


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů