Doporučujeme


Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Triko - obrázek, omalovánka k tisku

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Veselý sněhulák - obrázek, omalovánka k tisku

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Omalovánka rozbalené dárky zdarma k vytištění

Dětská omalovánka dostupná pod jménem dárky k omalování pro kluky. Vánoční dárky mají nejen děti velmi rády. Zkraťte jim čekání na Štědrý večer pomocí této omalovánky omalovánky. Omalovánka dárky je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Rozbalené dárky - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Rozbalené dárky - A5            Omalovánka - Rozbalené dárky - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Rozbalené dárky patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: k vytisknutí, k vybarvení, vymalovánky, ke stáhnutí, omalovánka, Vánoce, zadarmo, elektronické omalovánky, obrázky, Rozbalené dárky, pro děti, ke stažení, k tisku, zdarma

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Rozbalené dárky k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s ? je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude ke stáhnutí v novém oknu webového browseru (Safari, Firefox apod.). Doporučujeme vám tisknout na kvalitní papír. K vybarvování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - křídy, vodové barvy, grafitové tužky, akrylové barvy anebo tužky. Kreslících potřeb je dnes pro učitelky k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku dárky lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stažení do počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s ? má nejrůznější výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří elektřinu, dětské oči případně čas. Omalovánky nejsou pro učitelky jen nudnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (např. křídy, vodové barvy nebo též grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba pohádkové postavy, jídla, jednotlivá zvířata a pochopitelně i ? :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají postavy z pohádek, druhy sportů a druhy ptáků. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Littlest Pet Shop, princezna Sofie, Ice Age, Bořek stavitel případně Fortnite. Nejsou k dispozici dostupná bez placení a tak je tu bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děcka které tady máme k uložení jsou: auta, princezna, auta, kočka a nebo astronaut. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s ?.


Najít na webu


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů