Nejstahovanější


Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek psa k tisku

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Omalovánka rozbalené dárky zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění pojmenovaná dárky k obarvení pro nejmenší děcka. Vánoční dárky mají nejen děti velmi rády. Zkraťte jim čekání na Štědrý večer pomocí této omalovánky omalovánky. Omalovánka dárky je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Rozbalené dárky - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Rozbalené dárky - A5            Omalovánka - Rozbalené dárky - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Rozbalené dárky patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: omalovánky, k vytisknutí, zdarma, online, dětské obrázky, obrázek, elektronické omalovánky, pro děti, omalovánka, Vánoce, ke stáhnutí, vymalovánky, k vytištění, ke stažení

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Rozbalené dárky k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka s ? je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven ke stažení v novém oknu browseru (Chrome, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír. K omalování pak může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako grafitové tužky, fixky, tempery, tužky případně uhly. Kreslících potřeb je dnes pro malé caparty k dispozici dlouhá řada. Obrázek dárky lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s ? má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu, šetří oči dětí, dětské oči či peněženku. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen nudnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (např. grafitové tužky, fixky a tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba lidské profese, postavy z pohádek, pohádkové postavy a pochopitelně i ? :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají kytky, druhy sportů anebo dopravní prostředky. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Kocour Garfield, Plants vs. Zombies, Avatar, Princezna a žabák či Doba ledová. Kvůli právům je zde bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejoblíbenější omalovánky pro holčičky které tady máme ke stáhnutí jsou: traktor, dinosauři, lokomotiva s vagónky, plachetnice a nebo pes. Budeme rádi, jestliže se vám omalovánka ? bude líbit.


Prohledat web


Inzerce


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů