Nej pět


Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Obrázek štěněte

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka rozbalené dárky k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka vhodná pro tisk pojmenovaná dárky k obarvování pro holky i kluky. Vánoční dárky mají nejen děti velmi rády. Zkraťte jim čekání na Štědrý večer pomocí této omalovánky omalovánky. Omalovánka dárky je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Rozbalené dárky - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Rozbalené dárky - A5            Omalovánka - Rozbalené dárky - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Rozbalené dárky patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: Vánoce, k vytisknutí, k tisku, Rozbalené dárky, zdarma, k vytištění, obrázky, ke stažení, k vybarvení, online, pro děti, obrázek

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Rozbalené dárky k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku s ? je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stažení v novém oknu browseru (Opera, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdý papír. Ke kreslení pak může dítě vybírat z různých typů psacích potřeb jako pastelové tužky, temperové barvy, akrylové barvy, vodové barvy nebo uhly. Kreslících Potřeb na malování je pro kluky i holky vskutku mnoho. Obrázek dárky lze také vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s ? má nejrůznější výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knihami, šetří oči dětí, peněženku anebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro kluky i holky jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. pastelové tužky, temperové barvy nebo též akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba pohádkové postavy, různé kytky, různé sporty a pochopitelně i ? :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, druhy automobilů nebo také dopravní prostředky. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro menší i větší děti? Jsou to motivy Tom a Jerry, Rumcajs, Včelka Mája anebo Mickey mouse. Kvůli právům je zde bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejvyhledávanější omalovánky pro holku i kluka které tu máme ke stáhnutí jsou: pes, Santa Klaus, traktor, lokomotiva a nebo raketa. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku dárky.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů