Nej omalovánky


Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka rozbalené dárky k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku dostupná pod jménem dárky k vybarvování pro dospělé. Vánoční dárky mají nejen děti velmi rády. Zkraťte jim čekání na Štědrý večer pomocí této omalovánky omalovánky. Omalovánka dárky je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Rozbalené dárky - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Rozbalené dárky - A5            Omalovánka - Rozbalené dárky - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Rozbalené dárky patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: Rozbalené dárky, obrázek, obrázky, k tisku, pro děti, k vybarvení, ke stažení, Vánoce, k vytisknutí, online, zdarma, k vytištění

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Rozbalené dárky k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s ? je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude ke stáhnutí v novém oknu internetového prohlížeče (Chromium, Firefox apod.). Doporučujeme vám tisknout na silný a tvrdý papír. K obarvení lze následně zvolit různé psací potřeby - voskové tužky, pastelové tužky, vodové barvy, propisovací tužky a nebo uhly. Možností je dnes pro ženy k dispozici celá škála. Omalovánku dárky lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do paměti počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s ? má různé výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knížkami, šetří peněženku, peníze případně dětské oči. Omalovánky nejsou pro ženy jen bezduchou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (třeba voskové tužky, pastelové tužky a vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba pohádkové postavy, druhy automobilů, jednotlivá zvířata a pochopitelně i ? :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají postavy z pohádek, lidské profese nebo též zvířátka. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší? Jsou to motivy Lion King, Kniha džunglí, Stašpytlík, Včelka Mája případně Pošťák Pat. Nejsou k dispozici dostupná bez placení a tak je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro tatínky které zde máme k uložení jsou: slon, princezna a princ, auto, Popeláři a traktor. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s ?.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů