Výběr omalovánek


Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek štěněte

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek psa k tisku

Omalovánka rozbalené dárky k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku s názvem dárky k vybarvování pro malé i větší děti. Vánoční dárky mají nejen děti velmi rády. Zkraťte jim čekání na Štědrý večer pomocí této omalovánky omalovánky. Omalovánka dárky je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Rozbalené dárky - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Rozbalené dárky - A5            Omalovánka - Rozbalené dárky - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Rozbalené dárky patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: k vytisknutí, online, ke stažení, k vytištění, obrázky, Rozbalené dárky, k vybarvení, k tisku, pro děti, zdarma, obrázek, Vánoce

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Rozbalené dárky k vytištění pro děti

Omalovánka s ? je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče (Chrome, Mozilla apod.). Doporučujeme vytištění na silnější papír, např. čtvrtku. K omalování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - pastelky, olejové pastely, pastelové tužky, voskovky a zvýrazňovače. Možností je pro malé caparty k dispozici ohromné množství. Omalovánku dárky lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do paměti počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s ? má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu, šetří počítač, peněženku a oči dětí. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (například pastelky, olejové pastely či pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zvířata, zaměstnání lidí, lidské profese a pochopitelně i ? :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různá zvířata, druhy sportů anebo různé sporty. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Madagaskar, Toy Story, Lví král, Peter Pan a Spiderman. Z autorsko-právních důvodů je na našich stránkách nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro děti které tu máme ke stažení jsou: drak, mašinka, raketa, psi a nebo sněhulák. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem dárky.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů