Nej pět


Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek jukeboxu

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka rozbalené dárky k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro tisk s názvem dárky k obarvení pro dívky i chlapce. Vánoční dárky mají nejen děti velmi rády. Zkraťte jim čekání na Štědrý večer pomocí této omalovánky omalovánky. Omalovánka dárky je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Rozbalené dárky - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Rozbalené dárky - A5            Omalovánka - Rozbalené dárky - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Rozbalené dárky patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: k vytisknutí, zdarma, ke stažení, k vytištění, obrázek, online, obrázky, Rozbalené dárky, k tisku, k vybarvení, pro děti, Vánoce

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Rozbalené dárky k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti s ? je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven k uložení v novém okně prohlížeče (Firefox, Chromium apod.). Doporučujeme tisk na silný papír, třeba čtvrtku. K vybarvení následně může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako pastelky, voskové tužky, akrylové barvy, uhlíky případně uhly. Pomůcek na malování je pro děti k dispozici široká škála. Omalovánku dárky lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s ? má různé výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví, šetří čas, peníze anebo peněženku. Omalovánky nejsou pro děti jen primitivní hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (třeba pastelky, voskové tužky nebo též akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba zvířata, druhy sportů, pohádkové postavy a pochopitelně i ? :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různá zvířátka, jídla a nebo kytky. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Peter Pan, Hledá se Nemo, Simpsonovi, Méďa Béďa anebo Shimmer a Shine. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tady nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro menší i větší děti které zde máme ke stažení jsou: drak, vláček, liška, netopýr nebo princezna. Ať si vaše dítko užije malování ?.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů