Nejvyhledávanější


Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka králíka k vytisknutí

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Golfista - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka hrášek zdarma k vytištění

Omalovánka vhodná pro tisk označená hrášek k vybarvování pro holky. Omalovánka hrášek je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Hrášek - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Hrášek - A5            Omalovánka - Hrášek - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hrášek patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: vymalovánky, ke stažení, ke stáhnutí, Jídlo, dětské obrázky, zdarma, domalovánky, zadarmo, obrázek, k tisku, elektronické omalovánky, k vytištění, omalovánka, pro děti

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Hrášek k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka s hráškem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude ke stažení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Firefox, Opera apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na tvrdý papír. K omalování poté může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších typů psacích potřeb jako pera, propisovací tužky, tempery, křídy nebo také grafitové tužky. Možností je pro chlapečky k dispozici celá škála. Omalovánku hrášek lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku s hráškem má různé výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit papírnictví, šetří zrak dětí, peníze anebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro chlapečky jen bezduchou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (kupř. pera, propisovací tužky a tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba různá zvířátka, druhy sportů, postavy z pohádek a pochopitelně i hrášek :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zaměstnání lidí, různá zvířata a jídla. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro holčičky? Jsou to motivy Blesk McQueen, Angelína balerína, Hello Kitty, Alenka v říši divů anebo Pinocchio. Je však složité je dostupná bez placení sehnat, proto zde nejsou k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro prcky které tady máme k uložení jsou: mašinka, Santa Klaus, psi, koně a nebo auto. Ať omalovánka hrášek přinese radost vašim dětem.


Vyhledávání


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů