Top obrázky


Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka hrášek k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytisknutí dostupná pod jménem hrášek ke kreslení pro předškolní děti. Omalovánka hrášek je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Hrášek - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Hrášek - A5            Omalovánka - Hrášek - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hrášek patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: Hrášek, k vytištění, dětské obrázky, omalovánky, vymalovánky, pro děti, Jídlo, obrázek, domalovánky, k vybarvení, ke stažení, zdarma, k vytisknutí, ke stáhnutí

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Hrášek k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s hráškem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude k dispozici ke stažení v novém okně internetového prohlížeče (Mozilla, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír, např. čtvrtku. K omalování lze pak zvolit různé psací potřeby - fixy, tužky, pera, uhly nebo umělecké tužky. Malovacích potřeb je pro děti k dispozici dlouhá řada. Omalovánku hrášek lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s hráškem má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektrickou energii, peněženku a elektřinu. Omalovánky nejsou pro děti jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (například fixy, tužky a pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba písmenka, různá zvířata, jídla a pochopitelně i hrášek :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají postavy z pohádek, různá zvířátka či květiny. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro kluky? Jsou to motivy Popelka, Paw patrol, Locika, Želvy Ninja a Avengers. Kvůli autorským právům je tady bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejoblíbenější omalovánky pro dívky které zde máme k uložení jsou: lokomotiva, mašinka, plachetnice, netopýr a koně. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou hrášek.


Vyhledávání


Reklama


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů