Top pět


Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek s elfem k vytisknutí

Obrázek slepice k vytisknutí

Obrázek raketoplánu

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka hrášek k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění dostupná pod jménem hrášek k vybarvování pro ratolesti. Omalovánka hrášek je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Hrášek - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Hrášek - A5            Omalovánka - Hrášek - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hrášek patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: zdarma, Hrášek, pro děti, obrázek, obrázky, k vytištění, k tisku, k vytisknutí, Jídlo, ke stažení, k vybarvení, online

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Hrášek k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s hráškem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena ke stáhnutí v novém okně internetového prohlížeče (Chromium, Opera apod.). Doporučujeme tisknutí na tvrdší papír. K vybarvení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - fixy, tempery, akrylové barvy, olejové pastely nebo také voskové tužky. Potřeb na malování je pro malé caparty k dispozici vskutku hodně. Omalovánku hrášek lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka vhodná pro tisk s hráškem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu, šetří elektrickou energii, zrak dětí nebo též peněženku. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (kupř. fixy, tempery nebo akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba dopravní prostředky, hudební nástroje, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i hrášek :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy ptáků, lidské profese a nebo jídla. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Equestria Girls, Tlapková patrola, Harley Quinn, Princezna a žabák nebo též pes Pluto. Kvůli licenčním podmínkám je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro naše milé prcky které tu máme ke stažení jsou: Popeláři, auta, drak, plachetnice případně dinosauři. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou hrášek.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů