Výběr omalovánek


Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Omalovánka hrášek k vytištění pro děti

Omalovánka označená hrášek k omalování pro malé i větší děti. Omalovánka hrášek je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Hrášek - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Hrášek - A5            Omalovánka - Hrášek - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hrášek patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: online, ke stažení, obrázek, k tisku, obrázky, k vytištění, k vybarvení, Jídlo, pro děti, k vytisknutí, Hrášek, zdarma

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Hrášek k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s hráškem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně browseru (Safari, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší tloušťkou. K vybarvení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - akrylové barvy, tužky, pera, tempery a pastelky. Malovacích potřeb je pro malá děcka vskutku mnoho. Omalovánku hrášek lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení do paměti vašeho zařízení obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s hráškem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří elektřinu, zrak dětí či počítač. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen bezduchou zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (např. akrylové barvy, tužky nebo též pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba různé kytky, sporty, jednotlivá zvířata a pochopitelně i hrášek :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy sportů, jídla a nebo druhy jídel. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Furby, Pošťák Pat, Peter Pan, Sněhurka či Scooby Doo. Kvůli autorským právům je tu bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejvyhledávanější omalovánky pro kluky a holky které zde máme ke stažení jsou: piráti, sněhulák, čert, houby a princezna. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s hráškem líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů