Nejlepší


Čičinka - obrázek, omalovánka k tisku

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Koník - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka hrášek k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka vhodná pro tisk dostupná pod názvem hrášek k vybarvení pro malé caparty. Omalovánka hrášek je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Hrášek - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Hrášek - A5            Omalovánka - Hrášek - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hrášek patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: obrázky, ke stáhnutí, k vytištění, k vybarvení, online, k tisku, dětské obrázky, zadarmo, pro děti, ke stažení, zdarma, k vytisknutí, domalovánky, elektronické omalovánky

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Hrášek k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s hráškem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stažení v novém oknu browseru (Firefox, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám tisknout na kvalitní papír. K obarvení pak může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako vodové barvy, umělecké tužky, uhlíky, tempery a propisovací tužky. Kreslících potřeb je dnes pro holčičky k dispozici celá škála. Obrázek hrášek lze též vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s hráškem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s dětskou literaturou, šetří peněženku, elektřinu nebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro holčičky jen zábavnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (například vodové barvy, umělecké tužky případně uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba druhy sportů, postavy z pohádek, písmenka a pochopitelně i hrášek :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy jídel, zvířátka a nebo druhy automobilů. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Bezzubka, Pinocchio, Boule a Bill, Among Us nebo Indiana Jones. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je zde bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro seniory které na našich stránkách máme k uložení jsou: Popeláři, pes, čert, draci anebo netopýr. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s hráškem.


Najít na webu


Reklama


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů