Nej obrázky


Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka tenistky

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka hrášek k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění dostupná pod jménem hrášek k obarvení pro malé děti. Omalovánka hrášek je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Hrášek - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Hrášek - A5            Omalovánka - Hrášek - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hrášek patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: ke stažení, Hrášek, k vybarvení, zdarma, obrázek, k vytisknutí, k tisku, pro děti, online, Jídlo, obrázky, k vytištění

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek k vybarvení Hrášek k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s hráškem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude ke stažení v novém oknu internetového browseru (Mozilla, Firefox apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s vyšší gramáží. K vybarvení lze pak zvolit různé psací potřeby - fixy, voskové tužky, fixky, grafitové tužky a vodové barvy. Kreslících potřeb je dnes pro dívky i chlapce k dispozici široká škála. Omalovánku hrášek lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s hráškem má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do papírnictví, šetří peníze, oči dětí a nebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro dívky i chlapce jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (kupř. fixy, voskové tužky nebo fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba různá zvířátka, dopravní prostředky, rostliny a pochopitelně i hrášek :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, čísla anebo zaměstnání. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malé i větší děti? Jsou to motivy Superčarodějnice, My little pony, Angelína balerína, Myška Minie a nebo U nás na farmě. Ty tady ale nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro malé ratolesti které tu máme k uložení jsou: liška, plachetnice, kočka, sněhulák nebo též netopýr. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou hrášku.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů