Top pět


Omalovánka budovy k vytisknutí

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka tenistky

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka hrášek k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší uložená pod názvem hrášek ke kreslení pro děti. Omalovánka hrášek je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Hrášek - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Hrášek - A5            Omalovánka - Hrášek - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hrášek patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: Hrášek, ke stažení, k vytisknutí, k vybarvení, obrázky, k vytištění, k tisku, obrázek, Jídlo, pro děti, zdarma, online

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Hrášek k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s hráškem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven ke stáhnutí v novém okně prohlížeče (Safari, Chromium apod.). Doporučujeme vám tisknout na pevnější papír. K obarvení lze následně zvolit různé psací potřeby - voskové tužky, fixky, pera, propisovací tužky či tužky. Malovacích potřeb je pro předškolní děti k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku hrášek lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s hráškem má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví, šetří dětské oči, čas anebo peníze. Omalovánky nejsou pro předškolní děti jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba voskové tužky, fixky nebo též pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba druhy ptáků, různá zvířata, jednotlivá zvířata a pochopitelně i hrášek :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají lidské profese, písmena případně jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro maminky? Jsou to motivy Anna a Elsa, Rumcajs, Aladin, Chuggington anebo Myška Minie. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je zde bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro větší děti které tady máme k uložení jsou: mašinka, auta, Santa Klaus, auto nebo také dinosauři. Budeme rádi, jestli se vám omalovánka hrášku bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů