Nejstahovanější


Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek skůtru k vytisknutí

Omalovánka hrášek k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění se jménem hrášek k vybarvování pro malé i větší děti. Omalovánka hrášek je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Hrášek - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Hrášek - A5            Omalovánka - Hrášek - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hrášek patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: Jídlo, k tisku, Hrášek, zdarma, k vytisknutí, obrázek, pro děti, online, ke stažení, obrázky, k vybarvení, k vytištění

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Hrášek k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s hráškem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně internetového browseru (Firefox, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). Ke kreslení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - uhlíky, propisovací tužky, tužky, pastelové tužky či zvýrazňovače. Kreslících potřeb je dnes pro školáky k dispozici pestrá škála. Omalovánku hrášek lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stažení do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s hráškem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří peníze, zrak dětí a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro školáky jen bezduchou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (například uhlíky, propisovací tužky nebo také tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba různé sporty, jednotlivé druhy ptáků, lidské profese a pochopitelně i hrášek :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají kytky, druhy automobilů a druhy sportů. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Bořek stavitel, Blesk McQueen, Hot Wheels, Ninjago a Příběh hraček. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty které tu máme k uložení jsou: houby, čert, astronaut, auta a princezna. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou hrášek.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů