Top obrázky


Omalovánka králíka k vytisknutí

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek jukeboxu

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka hrášek k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí nazvaná hrášek k obarvení pro naše ratolesti. Omalovánka hrášek je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Hrášek - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Hrášek - A5            Omalovánka - Hrášek - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hrášek patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: Hrášek, k tisku, pro děti, online, obrázky, k vybarvení, k vytisknutí, Jídlo, zdarma, obrázek, ke stažení, k vytištění

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek k vybarvení Hrášek k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku s hráškem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stažení v novém oknu webového prohlížeče (Safari, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdý papír. K obarvování poté může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako pera, temperové barvy, akrylové barvy, voskové tužky a uhly. Potřeb na malování je pro malé ratolesti k dispozici dlouhá řada. Obrázek hrášek lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s hráškem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knížkami, šetří peníze, oči dětí nebo též počítač. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen zábavnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (např. pera, temperové barvy a nebo akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba druhy jídel, lidské profese, rostliny a pochopitelně i hrášek :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zvířátka, různé sporty a druhy ptáků. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky? Jsou to motivy Rumcajs, Pošťák Pat, Aladin, Hello Kitty nebo též IronMan. Kvůli právům je zde bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejvyhledávanější omalovánky pro malé caparty které tady máme ke stáhnutí jsou: koně, loď, Popeláři, čert a auta. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku hrášek.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů