Nejhledanější


Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Omalovánka Rakety určená k tisku

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka hrášek k vytisknutí

Omalovánka uložená pod názvem hrášek k omalování pro nejmenší děti. Omalovánka hrášek je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Hrášek - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Hrášek - A5            Omalovánka - Hrášek - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hrášek patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: Jídlo, omalovánky, zadarmo, zdarma, Hrášek, k vytisknutí, ke stažení, elektronické omalovánky, k vybarvení, vymalovánky, k tisku, domalovánky, dětské obrázky, obrázky

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek k vybarvení Hrášek k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk s hráškem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně browseru (Firefox, Chromium apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na tvrdší papír. K obarvování lze pak zvolit různé psací potřeby - pastelky, uhly, fixky, vodové barvy či uhlíky. Možností je dnes pro učitelky k dispozici ohromující množství. Omalovánku hrášek lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s hráškem má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví nebo papírnictví, šetří dětské oči, peněženku a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro učitelky jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (kupř. pastelky, uhly nebo fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba lidské profese, různá zvířátka, kytky a pochopitelně i hrášek :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají postavy z pohádek, písmena nebo též druhy automobilů. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro tatínky? Jsou to motivy Bořek stavitel, Život brouka, Zootropolis, Elena z Avaloru a Křemílek a Vochomůrka. Je ale velmi těžké je zadarmo sehnat, proto tu nejsou k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro dospělé které tady máme ke stažení jsou: slon, liška, auta, draci anebo kočka. Ať omalovánka hrášek přinese radost vašim dětem.


Hledat slovo


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů