Nejstahovanější


Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka leprikón zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytisknutí dostupná pod názvem leprikón k vybarvování pro dívky i chlapce. Omalovánka leprikón je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Leprikón - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Leprikón - A5            Omalovánka - Leprikón - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Leprikón patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: obrázky, online, pro děti, obrázek, Leprikón, k vybarvení, Pohádky, k vytištění, zdarma, k tisku, k vytisknutí, ke stažení

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek Leprikón k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka s leprikónem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude k dispozici ke stažení v novém okně internetového browseru (Safari, Chromium apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na tlustčí papír. Ke kreslení lze poté zvolit různé psací potřeby - voskovky, uhlíky, tempery, voskové tužky anebo křídy. Výtvarných potřeb je pro holčičky i chlapečky k dispozici pestrá škála. Omalovánku leprikón lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s leprikónem má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu s knihami, šetří oči dětí, zrak dětí či peněženku. Omalovánky nejsou pro holčičky i chlapečky jen nudnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (kupř. voskovky, uhlíky a tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba kytky, jednotlivé druhy rostlin, čísla a pochopitelně i leprikón :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, jednotlivá zvířata a různá zvířata. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malé i větší děti? Jsou to motivy Jak vycvičit draka, Spiderman, Hello Kitty, Bratz panenky či Rio. Je však hodně nákladné je zdarma sehnat, proto na našich stránkách nejsou k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro malé caparty které zde máme k uložení jsou: miminko, čert, koně, psi nebo též princezna. Ať omalovánka leprikón přinese radost vašim dětem.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů