Výběr omalovánek


Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Omalovánka leprikón k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytištění dostupná pod názvem leprikón ke kreslení pro malé ratolesti. Omalovánka leprikón je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Leprikón - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Leprikón - A5            Omalovánka - Leprikón - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Leprikón patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: k vytištění, omalovánky, Leprikón, domalovánky, vymalovánky, online, k vybarvení, obrázek, obrázky, zdarma, elektronické omalovánky, omalovánka, pro děti, ke stáhnutí

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek k vybarvení Leprikón k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk s leprikónem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude ke stažení v novém oknu internetového browseru (Mozilla, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám tisknout na tvrdý papír. K obarvení pak může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako křídy, olejové pastely, temperové barvy, pastelky případně uhly. Kreslících potřeb je dnes pro malé děti k dispozici ohromující množství. Obrázek leprikón lze také vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s leprikónem má různé výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit knihkupectví nebo papírnictví, šetří čas, zrak dětí nebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro malé děti jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (kupř. křídy, olejové pastely a nebo temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba lidské profese, hudební nástroje, různé kytky a pochopitelně i leprikón :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají čísla, jednotlivé druhy ptáků nebo také druhy jídel. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Křemílek a Vochomůrka, Power Strangers, Kamarád Timmy, Želvy Ninja nebo Scooby Doo. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je tu bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děti které na našich stránkách máme k uložení jsou: astronaut, draci, auta, hasiči anebo princezna. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s leprikónem.


Vyhledat slovo


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů