Top obrázky


Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka budovy k vytisknutí

Omalovánka leprikón zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytištění dostupná pod jménem leprikón k obarvování pro holku i kluka. Omalovánka leprikón je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Leprikón - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Leprikón - A5            Omalovánka - Leprikón - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Leprikón patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: Leprikón, k vytisknutí, Pohádky, online, ke stažení, obrázky, k vytištění, zdarma, pro děti, obrázek, k vybarvení, k tisku

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek Leprikón k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku s leprikónem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stažení v novém okně internetového browseru (Chrome, Mozilla apod.). Nejlepší bude tisknout na silnější papír s vyšší gramáží. Ke kreslení následně může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako fixy, akrylové barvy, voskovky, temperové barvy nebo také pera. Výtvarných potřeb je pro dívky i chlapce fakt mnoho Omalovánku leprikón lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s leprikónem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu s dětskou literaturou, šetří dětské oči, počítač a peněženku. Omalovánky nejsou pro dívky i chlapce jen zábavnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (kupř. fixy, akrylové barvy anebo voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba kytky, sporty, různá zvířátka a pochopitelně i leprikón :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jednotlivá zvířata, květiny případně druhy sportů. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holčičky i chlapečky? Jsou to motivy Sněhurka, Ferda mravenec, Mašinka Tomáš, Plants vs. Zombies a Avatar. Je však problematické je dostupná bez placení získat a proto je tady nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děti které tu máme k uložení jsou: auta, vláček, kočka, princezna či piráti. Nechť omalovánka s leprikónem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů