Doporučené


Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Oslík - obrázek, omalovánka k tisku

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Omalovánka leprikón k tisku, vytisknutí

Omalovánka k vytištění nazvaná leprikón k omalování pro malé caparty. Omalovánka leprikón je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Leprikón - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Leprikón - A5            Omalovánka - Leprikón - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Leprikón patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: ke stažení, vymalovánky, zadarmo, k tisku, k vytisknutí, dětské obrázky, omalovánka, k vytištění, ke stáhnutí, Pohádky, k vybarvení, pro děti, elektronické omalovánky, omalovánky

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek Leprikón k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s leprikónem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena k uložení v novém oknu webového prohlížeče (Internet explorer, Firefox apod.). Doporučujeme vám tisknout na silný a tvrdý papír. K obarvení potom může dítě vybírat z řady různých typů psacích potřeb jako propisovací tužky, fixy, tužky, tempery či fixky. Výtvarných potřeb je pro malá děcka k dispozici vskutku hodně. Obrázek leprikón lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s leprikónem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří dětské oči, oči dětí nebo počítač. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen oddychovou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (kupř. propisovací tužky, fixy nebo též tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba rostliny, různé sporty, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i leprikón :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají čísla, druhy automobilů anebo lidské profese. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro maminky? Jsou to motivy My little pony, Superčarodějnice, Fortnite, Hello Kitty nebo Život brouka. Nejsou k dispozici zdarma a tak je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro tatínky které tu máme ke stáhnutí jsou: psi, čert, Popeláři, mašinka případně sněhulák. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s leprikónem líbit.


Najít slovo


Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů