Nejhledanější


Omalovánka Rakety určená k tisku

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka leprikón zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytisknutí se jménem leprikón k omalování pro chlapce i dívky. Omalovánka leprikón je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Leprikón - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Leprikón - A5            Omalovánka - Leprikón - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Leprikón patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: k vytisknutí, k vybarvení, pro děti, Pohádky, zdarma, obrázek, obrázky, k tisku, Leprikón, k vytištění, ke stažení, online

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek Leprikón k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s leprikónem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude k uložení v novém oknu prohlížeče (Firefox, Chromium apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na kvalitnější papír. K vybarvení lze potom zvolit různé psací potřeby - akrylové barvy, voskovky, tužky, pastelky nebo též tempery. Kreslících potřeb je dnes pro děti fakt mnoho Omalovánku leprikón lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení do paměti počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s leprikónem má různé výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří počítač, peníze a elektřinu. Omalovánky nejsou pro děti jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (např. akrylové barvy, voskovky případně tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, jídla, zaměstnání a pochopitelně i leprikón :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají hudební nástroje, postavy z pohádek nebo také zaměstnání lidí. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro holky i kluky? Jsou to motivy Křemílek a Vochomůrka, Stašpytlík, Červená Karkulka, Furby a Paw patrol. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tady nemáme. Nejhledanější omalovánky pro holku i kluka které tu máme ke stáhnutí jsou: raketa, loď, drak, lokomotiva s vagónky či princezna. Ať si vaše dítko užije malování leprikónu.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů