Nej omalovánky


Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka krocan k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka uložená pod názvem krocan ke kreslení pro nejmenší děti. Omalovánka krocan je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Krocan - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Krocan - A5            Omalovánka - Krocan - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Krocan patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: k vytištění, zdarma, pro děti, online, ke stažení, Krocan, obrázek, k vytisknutí, k tisku, k vybarvení, obrázky, Ptáci

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Krocan k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s krocanem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena k uložení v novém oknu internetového prohlížeče (Safari, Firefox apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s větší tloušťkou. K obarvení potom může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako tempery, pastelové tužky, olejové pastely, voskovky či uhly. Možností je pro malé caparty k dispozici neuvěřitelné množství. Obrázek krocan lze také vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s krocanem má různé výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu, šetří zrak dětí, elektrickou energii a nebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen primitivní hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (kupř. tempery, pastelové tužky nebo také olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba hudební nástroje, zaměstnání, různé sporty a pochopitelně i krocan :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zaměstnání lidí, písmenka a čísla. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro holčičky i chlapečky? Jsou to motivy Locika, Anna a Elsa, Brawl stars, Tom a Jerry a nebo Plants vs. Zombies. Je však nákladné je dostupná bez placení sehnat, proto tady nejsou k dispozici. Nejvyhledávanější omalovánky pro školáky které tu máme ke stáhnutí jsou: auta, princezna a princ, auto, piráti anebo kočka. Užijte si omalovánku krocana, budeme rádi, pakliže se vám bude líbit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů