Nejlepší


Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Kosmická raketa - obrázek, omalovánka k tisku

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Lama alpaka - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka krocan k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka s názvem krocan k obarvování pro ženy. Omalovánka krocan je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Krocan - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Krocan - A5            Omalovánka - Krocan - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Krocan patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: elektronické omalovánky, dětské obrázky, ke stáhnutí, obrázek, obrázky, pro děti, Ptáci, k vybarvení, domalovánky, online, Krocan, omalovánky, k vytištění, omalovánka

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek k vybarvení Krocan k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk s krocanem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude k uložení v novém oknu prohlížeče (Opera, Firefox apod.). Doporučujeme vám tisknout na tvrdší papír. K vybarvování poté může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako temperové barvy, fixy, pera, akrylové barvy anebo olejové pastely. Možností je dnes pro malé děti k dispozici ohromné množství. Omalovánku krocan lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s krocanem má různé výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knížkami, šetří oči dětí, počítač či elektřinu. Omalovánky nejsou pro malé děti jen primitivní hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (kupř. temperové barvy, fixy a nebo pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba lidské profese, zaměstnání, zaměstnání lidí a pochopitelně i krocan :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, jednotlivá zvířata a různá zvířátka. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro seniory? Jsou to motivy Elena z Avaloru, Bořek stavitel, Dragon Ball Z, Angelína balerína či Batman. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tu nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro chlapce které na našich stránkách máme ke stažení jsou: netopýr, dinosauři, plachetnice, vláček a sněhulák. Ať si vaše dítko užije malování krocana.


Prohledat web


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů