Top pět


Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Omalovánka krocan k vytisknutí

Omalovánka k vytištění dostupná pod jménem krocan k vybarvování pro učitelky. Omalovánka krocan je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Krocan - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Krocan - A5            Omalovánka - Krocan - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Krocan patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: zdarma, vymalovánky, omalovánka, omalovánky, dětské obrázky, obrázky, Krocan, elektronické omalovánky, zadarmo, k tisku, online, ke stažení, k vybarvení, ke stáhnutí

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek k vybarvení Krocan k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s krocanem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude ke stáhnutí v novém oknu webového browseru (Opera, Mozilla apod.). Doporučujeme tisk na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). Ke kreslení poté může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako uhlíky, vodové barvy, akrylové barvy, tužky případně temperové barvy. Možností je pro tatínky k dispozici ohromné množství. Obrázek krocan lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s krocanem má různé výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří elektřinu, dětské oči nebo též peníze. Omalovánky nejsou pro tatínky jen bezduchou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (třeba uhlíky, vodové barvy nebo také akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba písmenka, písmena, postavy z pohádek a pochopitelně i krocan :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jídla, různá zvířátka a kytky. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Pat a Mat, Shrek, Furby, Zvonilka nebo též Angry birds. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je zde nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro maminky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: čert, auta, vláček, Santa Klaus a hasiči. Ať si vaše dítko užije malování krocana.


Najít slovo


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů