Výběr obrázků


Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Obrázek skůtru k vytisknutí

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Omalovánka krocan k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro nejmenší pojmenovaná krocan k obarvování pro malé caparty. Omalovánka krocan je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Krocan - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Krocan - A5            Omalovánka - Krocan - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Krocan patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: ke stažení, Ptáci, online, zdarma, obrázky, Krocan, obrázek, k vytištění, k tisku, k vybarvení, pro děti, k vytisknutí

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek k vybarvení Krocan k vytištění pro děti

Dětská omalovánka s krocanem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena k uložení v novém okně internetového prohlížeče (Chromium, Opera apod.). Doporučujeme vytištění na papír s větší gramáží. K obarvení poté může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako fixky, voskovky, pastelky, umělecké tužky nebo vodové barvy. Výtvarných potřeb je pro malé děti k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku krocan lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka vhodná pro tisk s krocanem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu, šetří elektrickou energii, zrak dětí a nebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro malé děti jen bezduchou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (třeba fixky, voskovky případně pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba dopravní prostředky, písmena, různá zvířata a pochopitelně i krocan :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy jídel, zvířata nebo také různé sporty. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro ratolesti? Jsou to motivy Zootropolis, Panenka Barbie, Littlest Pet Shop, Roblox a nebo Pošťák Pat. Kvůli licenčním podmínkám je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro kluky a holky které tady máme ke stažení jsou: lokomotiva, loď, miminko, plachetnice anebo auta. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou krocan.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů