Doporučené


Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Oslík - obrázek, omalovánka k tisku

Triko - obrázek, omalovánka k tisku

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka krocan k tisku, vytisknutí

Omalovánka k vytisknutí se jménem krocan k vybarvení pro prcky. Omalovánka krocan je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Krocan - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Krocan - A5            Omalovánka - Krocan - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Krocan patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: online, k vybarvení, Krocan, obrázky, ke stažení, ke stáhnutí, dětské obrázky, vymalovánky, omalovánka, k vytištění, omalovánky, Ptáci, zdarma, k tisku

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Krocan k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka s krocanem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče (Firefox, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na silný papír, třeba čtvrtku. K obarvení potom může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako křídy, tužky, grafitové tužky, fixky nebo také pastelky. Malovacích potřeb je pro malá děcka vskutku mnoho. Obrázek krocan lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s krocanem má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s dětskou literaturou, šetří dětské oči, elektrickou energii a peněženku. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen relaxační hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (například křídy, tužky a nebo grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba druhy ptáků, druhy jídel, postavy z pohádek a pochopitelně i krocan :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různé kytky, různé sporty a zaměstnání. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Grinch, Ice Age, Chuggington, Tučňáci z Madagaskaru a Doba ledová. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tady nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro holčičky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: princezna a princ, astronaut, loď, sněhulák anebo astronaut. Ať si vaše dítko užije malování krocana.


Najít slovo


Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů