Nejlepší


Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Omalovánka krocan k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytištění se jménem krocan k obarvování pro chlapce i dívky. Omalovánka krocan je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Krocan - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Krocan - A5            Omalovánka - Krocan - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Krocan patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: Ptáci, pro děti, obrázky, online, obrázek, k vybarvení, ke stažení, k vytisknutí, k tisku, k vytištění, zdarma, Krocan

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Krocan k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s krocanem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče webových stránek (Opera, Internet explorer apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silný a tvrdý papír. K omalování lze poté zvolit různé psací potřeby - pastelky, uhly, voskové tužky, pastelové tužky a fixky. Výtvarných potřeb je pro školáky k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku krocan lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení do paměti počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s krocanem má různé výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví, šetří oči dětí, peněženku anebo počítač. Omalovánky nejsou pro školáky jen zábavnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (kupř. pastelky, uhly a voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba sporty, písmenka, hudební nástroje a pochopitelně i krocan :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají dopravní prostředky, zaměstnání lidí nebo také jídla. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Plants vs. Zombies, Locika, Ninjago, Mimoni anebo Kung Fu Panda. Je však velmi těžké je zadarmo sehnat, proto na našich stránkách nejsou k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro děti které tu máme k uložení jsou: psi, piráti, vláček, lokomotiva a princezna. Ať omalovánka krocan přinese radost vašim dětem.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů