Nejlepší


Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka krocan k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro nejmenší nazvaná krocan k obarvení pro školáky. Omalovánka krocan je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Krocan - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Krocan - A5            Omalovánka - Krocan - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Krocan patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: online, ke stažení, obrázek, obrázky, pro děti, k vytisknutí, k vybarvení, Ptáci, zdarma, k tisku, Krocan, k vytištění

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Krocan k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka s krocanem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude k uložení v novém oknu webového prohlížeče (Internet explorer, Firefox apod.). Nejlepší bude tisknout na silnější papír, např. čtvrtku. K vybarvování lze poté zvolit různé psací potřeby - grafitové tužky, voskové tužky, vodové barvy, propisovací tužky případně tempery. Pomůcek na malování je pro holky i kluky k dispozici ohromné množství. Omalovánku krocan lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stažení do paměti vašeho zařízení obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s krocanem má různé výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit papírnictví nebo knihkupectví, šetří oči dětí, peněženku anebo čas. Omalovánky nejsou pro holky i kluky jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (např. grafitové tužky, voskové tužky a vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba květiny, různé kytky, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i krocan :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jednotlivá zvířata, druhy ptáků a nebo postavy z pohádek. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holku i kluka? Jsou to motivy Požárník Sam, Gormiti, Hledá se Nemo, Krteček anebo Monster High. Je ale hodně nákladné je dostupná bez placení získat a proto je na našich stránkách nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro chlapce i dívky které zde máme ke stáhnutí jsou: lokomotiva s vagónky, draci, astronaut, dinosauři a loď. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s krocanem líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů