Nej pět


Omalovánka s nemocným pejskem

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Omalovánka Rakety určená k tisku

Omalovánka krocan k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění pojmenovaná krocan k obarvování pro naše zlatíčka. Omalovánka krocan je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Krocan - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Krocan - A5            Omalovánka - Krocan - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Krocan patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: pro děti, k tisku, obrázky, online, k vybarvení, k vytisknutí, zdarma, k vytištění, Ptáci, obrázek, Krocan, ke stažení

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Krocan k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s krocanem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena k uložení v novém oknu browseru (Safari, Opera apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na kvalitní papír. Ke kreslení následně může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako grafitové tužky, tempery, voskové tužky, uhlíky případně temperové barvy. Možností je pro dívky i chlapce k dispozici neuvěřitelné množství. Obrázek krocan lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s krocanem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit papírnictví, šetří počítač, elektřinu nebo čas. Omalovánky nejsou pro dívky i chlapce jen bezduchou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. grafitové tužky, tempery či voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba zvířata, zaměstnání, písmena a pochopitelně i krocan :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy ptáků, květiny a hudební nástroje. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro chlapce i dívky? Jsou to motivy Blesk McQueen, Medvídek Pú, Avatar, Avengers nebo Madagaskar. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejvyhledávanější omalovánky pro školáky které tu máme ke stažení jsou: pes, loď, astronaut, lokomotiva s vagónky anebo vláček. Nechť omalovánka s krocanem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů