Nejvyhledávanější


Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek s elfem k vytisknutí

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka krocan k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytisknutí dostupná pod jménem krocan k vybarvování pro malé ratolesti. Omalovánka krocan je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Krocan - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Krocan - A5            Omalovánka - Krocan - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Krocan patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: online, zdarma, k vytisknutí, obrázky, pro děti, Krocan, Ptáci, obrázek, k vytištění, k tisku, k vybarvení, ke stažení

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Krocan k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s krocanem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena ke stažení v novém oknu browseru (Chrome, Internet explorer apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na tvrdší papír. Ke kreslení následně může dítě vybírat z různých typů psacích potřeb jako propisovací tužky, voskové tužky, olejové pastely, křídy a voskovky. Možností je pro ženy opravdu mnoho. Obrázek krocan lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s krocanem má různé výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví, šetří počítač, čas anebo peněženku. Omalovánky nejsou pro ženy jen relaxační hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (např. propisovací tužky, voskové tužky nebo také olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba druhy ptáků, rostliny, kytky a pochopitelně i krocan :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají čísla, květiny a nebo druhy jídel. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro učitelky? Jsou to motivy Bob a Bobek, Gumídci, Pocahontas, Bakugan anebo Spiderman. Je však těžké je zdarma sehnat, proto tady nejsou k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro větší děti které tu máme ke stáhnutí jsou: auta, astronaut, piráti, Santa Klaus a koně. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s krocanem líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů