Výběr obrázků


Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka budovy k vytisknutí

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka robot k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku dostupná pod jménem robot k vybarvování pro malé caparty. Omalovánka robota. Online Omalovánka s robotem. Obrázek robota k vytištění a vybarvení. Omalovánka robot je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Robot - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Robot - A5            Omalovánka - Robot - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Robot patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: Robot, online, Lidé, k vytisknutí, obrázky, obrázek, pro děti, ke stažení, k vybarvení, k tisku, zdarma, k vytištění

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek k vybarvení Robot k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk s robotem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude ke stáhnutí v novém oknu webového browseru (Mozilla, Chrome apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s větší tloušťkou. K vybarvení potom může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako voskovky, vodové barvy, akrylové barvy, zvýrazňovače a voskové tužky. Možností je dnes pro naše ratolesti k dispozici ohromné množství. Omalovánku robot lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s robotem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví nebo knihkupectví, šetří oči dětí, elektrickou energii či zrak dětí. Omalovánky nejsou pro naše ratolesti jen zábavou a hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (např. voskovky, vodové barvy a akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba postavy z pohádek, pohádkové postavy, jednotlivá zvířata a pochopitelně i robota :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají hudební nástroje, druhy jídel nebo též druhy sportů. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Blesk McQueen, Pan Včelka, Power Strangers, Rumcajs či Monster high. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro malé caparty které zde máme k uložení jsou: pes, lokomotiva s vagónky, loď, raketa a drak. Nechť vám omalovánka s robotem přinese mnoho hezkých chvil.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů