Nej omalovánky


Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka robot k vytištění pro děti

Omalovánka uložená pod názvem robot ke kreslení pro malé caparty. Omalovánka robota. Online Omalovánka s robotem. Obrázek robota k vytištění a vybarvení. Omalovánka robot je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Robot - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Robot - A5            Omalovánka - Robot - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Robot patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: Robot, zdarma, pro děti, k tisku, ke stažení, Lidé, k vytištění, k vytisknutí, online, obrázek, obrázky, k vybarvení

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Robot k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka s robotem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude ke stáhnutí v novém oknu internetového prohlížeče (Chrome, Mozilla apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s větší tloušťkou. K vybarvení lze následně zvolit různé psací potřeby - křídy, propisovací tužky, uhly, olejové pastely a voskové tužky. Potřeb na malování je pro naše milé prcky k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku robot lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stáhnutí na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s robotem má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří elektrickou energii, zrak dětí nebo také čas. Omalovánky nejsou pro naše milé prcky jen oddychovou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. křídy, propisovací tužky a uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, druhy jídel, čísla a pochopitelně i robota :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy sportů, lidské profese či hudební nástroje. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé i větší děti? Jsou to motivy Blesk McQueen, Jak vycvičit draka, U nás na farmě, Ledové království nebo také Rumcajs. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je tu bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro menší i větší děti které zde máme k uložení jsou: Popeláři, pes, drak, netopýr nebo sněhulák. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s robotem líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů