Výběr omalovánek


Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka robot k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk dostupná pod názvem robot k vybarvení pro kluky a holky. Omalovánka robota. Online Omalovánka s robotem. Obrázek robota k vytištění a vybarvení. Omalovánka robot je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Robot - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Robot - A5            Omalovánka - Robot - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Robot patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vytištění, obrázek, zdarma, obrázky, online, k vybarvení, k tisku, pro děti, ke stažení, Lidé, k vytisknutí, Robot

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Robot k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s robotem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stažení v novém oknu internetového prohlížeče (Opera, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na pevnější papír. K vybarvování potom může dítě vybírat z řady různých typů psacích potřeb jako pastelové tužky, propisovací tužky, pera, akrylové barvy nebo též pastelky. Možností je pro malé caparty k dispozici pestrá škála. Obrázek robot lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s robotem má různé výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knihami, šetří zrak dětí, čas případně počítač. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen nudnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (třeba pastelové tužky, propisovací tužky anebo pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba písmena, různé sporty, zaměstnání lidí a pochopitelně i robota :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zvířata, písmenka a lidské profese. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Ratatouille, Avatar, Spongebob, Locika případně panenka Winx. Ty zde ale nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro děti které tu máme k uložení jsou: astronaut, vláček, raketa, Santa Klaus nebo také koně. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou robota.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů