Doporučujeme


Kokosová palma - obrázek, omalovánka k tisku

Čičinka - obrázek, omalovánka k tisku

Ledňák obrovský - obrázek, omalovánka k tisku

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Ragby - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka robot zdarma k vytištění

Omalovánka pro nejmenší dostupná pod názvem robot k obarvení pro starší děti. Omalovánka robota. Online Omalovánka s robotem. Obrázek robota k vytištění a vybarvení. Omalovánka robot je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Robot - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Robot - A5            Omalovánka - Robot - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Robot patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: ke stáhnutí, Lidé, k vytisknutí, omalovánky, k vytištění, obrázky, omalovánka, dětské obrázky, domalovánky, ke stažení, k tisku, vymalovánky, online, pro děti

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek k vybarvení Robot k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk s robotem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně browseru (Firefox, Mozilla apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na tvrdší papír. K vybarvování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - tužky, uhly, pastelové tužky, olejové pastely a nebo uhlíky. Výtvarných potřeb je pro tatínky k dispozici vskutku hodně. Omalovánku robot lze také vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení na pevný disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s robotem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knihami, šetří oči dětí, peněženku nebo též peníze. Omalovánky nejsou pro tatínky jen primitivní hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (například tužky, uhly anebo pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba druhy jídel, květiny, jednotlivá zvířata a pochopitelně i robota :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zaměstnání lidí, sporty a druhy sportů. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Lady a Tramp, Frozen, Rio, Flintstoneovi nebo též Kuře Calimero. Ty zde ale nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro malé caparty které tady máme ke stažení jsou: draci, hasiči, dinosauři, čert nebo také plachetnice. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou robota.


Prohledat web


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů