Nejhledanější


Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Mojžíš s holí - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka s nemocným pejskem

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Mořská víla - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka robot k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší uložená pod názvem robot ke kreslení pro malé caparty. Omalovánka robota. Online Omalovánka s robotem. Obrázek robota k vytištění a vybarvení. Omalovánka robot je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Robot - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Robot - A5            Omalovánka - Robot - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Robot patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: Robot, k tisku, obrázek, ke stažení, k vytisknutí, k vybarvení, omalovánka, online, vymalovánky, domalovánky, Lidé, ke stáhnutí, zadarmo, omalovánky

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Robot k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s robotem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena k uložení v novém okně webového browseru (Mozilla, Safari apod.). Nejlepší bude tisknout na tvrdší a silnější papír. K obarvování poté může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako grafitové tužky, fixky, uhlíky, tempery a umělecké tužky. Možností je dnes pro malé děti fakt mnoho Omalovánku robot lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s robotem má různé výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu, šetří dětské oči, počítač a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro malé děti jen bezduchou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (například grafitové tužky, fixky nebo také uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba písmenka, kytky, druhy jídel a pochopitelně i robota :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají pohádkové postavy, druhy ptáků případně čísla. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro dívky? Jsou to motivy Pinocchio, Aladin, Jonas Brothers, Gormiti a Paw patrol. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je zde nemáme. Nejhledanější omalovánky pro dospělé které tady máme ke stažení jsou: princezna, sněhulák, draci, astronaut nebo slon. Ať si vaše dítko užije malování robota.


Najít slovo


Reklamy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů