Nej omalovánky


Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek skůtru k vytisknutí

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka robot k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk s názvem robot k vybarvení pro holky. Omalovánka robota. Online Omalovánka s robotem. Obrázek robota k vytištění a vybarvení. Omalovánka robot je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Robot - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Robot - A5            Omalovánka - Robot - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Robot patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: obrázek, k vytisknutí, k vybarvení, Lidé, k vytištění, pro děti, k tisku, online, Robot, zdarma, obrázky, ke stažení

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Robot k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s robotem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude k uložení v novém oknu webového browseru (Internet explorer, Firefox apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K omalování lze poté zvolit různé psací potřeby - grafitové tužky, zvýrazňovače, olejové pastely, voskovky případně voskové tužky. Kreslících potřeb je dnes pro učitelky k dispozici celá škála. Omalovánku robot lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s robotem má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví nebo knihkupectví, šetří peníze, oči dětí anebo peněženku. Omalovánky nejsou pro učitelky jen zábavou a hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (třeba grafitové tužky, zvýrazňovače a olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jídla, zvířata, jednotlivá zvířata a pochopitelně i robota :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různá zvířátka, hudební nástroje a druhy jídel. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro chlapce? Jsou to motivy IronMan, Kuře Calimero, Superčarodějnice, Pošťák Pat anebo Blesk McQueen. Je ale velmi těžké je zadarmo sehnat, proto tu nejsou k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro školáky které zde máme ke stažení jsou: Santa Klaus, princezna a princ, sněhulák, houby a auto. Ať omalovánka robot přinese radost vašim dětem.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů