Výběr omalovánek


Obrázek skůtru k vytisknutí

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Omalovánka robot k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění nazvaná robot k obarvení pro naše zlatíčka. Omalovánka robota. Online Omalovánka s robotem. Obrázek robota k vytištění a vybarvení. Omalovánka robot je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Robot - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Robot - A5            Omalovánka - Robot - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Robot patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vytisknutí, online, zdarma, k vytištění, obrázek, k tisku, k vybarvení, Robot, pro děti, obrázky, Lidé, ke stažení

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek k vybarvení Robot k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí s robotem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude ke stažení v novém oknu prohlížeče (Mozilla, Internet explorer apod.). Nejlepší bude tisknout na tvrdší papír. K vybarvení lze potom zvolit různé psací potřeby - tempery, uhlíky, voskovky, akrylové barvy případně pera. Pomůcek na malování je pro malé i větší děti k dispozici pestrá škála. Omalovánku robot lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s robotem má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knihami, šetří oči dětí, čas nebo též elektřinu. Omalovánky nejsou pro malé i větší děti jen oddychovou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (třeba tempery, uhlíky či voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různá zvířata, druhy jídel, zaměstnání a pochopitelně i robota :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají kytky, pohádkové postavy a jídla. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Harry Potter, Angry birds, Fifi z Květíkova, U nás na farmě nebo též Alf. Je však těžké a složité je zdarma získat a proto je tu nemáme. Nejhledanější omalovánky pro chlapce i dívky které tady máme ke stáhnutí jsou: koně, auta, princezna, liška nebo dinosauři. Budeme rádi, jestli se vám omalovánka robota bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů