Doporučujeme


Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka robot k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění nazvaná robot k obarvení pro malé děti. Omalovánka robota. Online Omalovánka s robotem. Obrázek robota k vytištění a vybarvení. Omalovánka robot je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Robot - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Robot - A5            Omalovánka - Robot - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Robot patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: ke stažení, pro děti, online, Lidé, obrázky, k vybarvení, zdarma, k vytisknutí, dětské obrázky, elektronické omalovánky, omalovánka, k tisku, domalovánky, k vytištění

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Robot k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s robotem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude k uložení v novém oknu internetového browseru (Mozilla, Opera apod.). Doporučujeme tisknutí na silnější papír. K vybarvení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - voskové tužky, umělecké tužky, tužky, vodové barvy nebo též fixky. Kreslících potřeb je dnes pro předškolní děti k dispozici ohromné množství. Omalovánku robot lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s robotem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří dětské oči, peníze případně peněženku. Omalovánky nejsou pro předškolní děti jen nudnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (kupř. voskové tužky, umělecké tužky nebo také tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba pohádkové postavy, druhy jídel, druhy ptáků a pochopitelně i robota :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají květiny, postavy z pohádek nebo různé kytky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro starší děti? Jsou to motivy panenka Winx, U nás na farmě, Lví král, Bambi případně Teletubbies. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro seniory které tady máme ke stažení jsou: astronaut, hasiči, miminko, pes či netopýr. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s robotem líbit.


Najít na webu


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů