Výběr obrázků


Omalovánka s nemocným pejskem

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Obrázek jukeboxu

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Štír zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytištění pojmenovaná Štír k obarvení pro naše zlatíčka. Omalovánka Štír je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Štír - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Štír - A5            Omalovánka - Štír - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Štír patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: obrázek, k vytištění, vymalovánky, obrázky, k vytisknutí, dětské obrázky, online, omalovánky, elektronické omalovánky, domalovánky, omalovánka, pro děti, Štír, Zvířata

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.

Obrázek Štír k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka s Štírem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena ke stažení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Firefox, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vyšší gramáží. K omalování následně může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako pastelové tužky, voskovky, vodové barvy, tužky a zvýrazňovače. Kreslících Potřeb na malování je pro chlapečky k dispozici celá škála. Obrázek Štír lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s Štírem má různé výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví, šetří počítač, elektřinu či oči dětí. Omalovánky nejsou pro chlapečky jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (třeba pastelové tužky, voskovky a nebo vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba zaměstnání, různá zvířátka, kytky a pochopitelně i Štír :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají písmena, zaměstnání lidí anebo hudební nástroje. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro slečny? Jsou to motivy Červená Karkulka, Shrek, Budulínek, Fortnite či Máša a medvěd. Kvůli právům je zde bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší které tady máme ke stáhnutí jsou: netopýr, kočka, Popeláři, lokomotiva případně miminko. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s Štírem líbit.


Hledat slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů