Nej omalovánky


Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Štír k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku pro děti uložená pod názvem Štír k obarvování pro naše zlatíčka. Omalovánka Štír je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Štír - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Štír - A5            Omalovánka - Štír - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Štír patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: Zvířata, obrázek, Štír, zdarma, online, obrázky, k vybarvení, k vytištění, k tisku, k vytisknutí, pro děti, ke stažení

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.

Obrázek k vybarvení Štír k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku s Štírem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude k dispozici ke stažení v novém okně webového browseru (Chrome, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K vybarvení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - grafitové tužky, voskové tužky, uhly, uhlíky nebo též propisovací tužky. Potřeb na malování je pro předškoláky k dispozici ohromující množství. Omalovánku Štír lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stáhnutí do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s Štírem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví, šetří dětské oči, peněženku nebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen relaxační hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (kupř. grafitové tužky, voskové tužky či uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba různá zvířátka, zvířata, různé kytky a pochopitelně i Štír :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají květiny, lidské profese nebo také druhy ptáků. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Kniha džunglí, Monster High, U nás na farmě, Hot Wheels nebo Avatar. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je na našich stránkách nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti které tu máme k uložení jsou: auto, čert, vláček, dinosauři a psi. Ať si vaše dítko užije malování Štíra.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů