Top obrázky


Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek jukeboxu

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka budovy k vytisknutí

Omalovánka Štír k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytisknutí dostupná pod názvem Štír k vybarvení pro předškoláky. Omalovánka Štír je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Štír - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Štír - A5            Omalovánka - Štír - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Štír patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: Štír, k vytištění, obrázky, pro děti, ke stažení, Zvířata, obrázek, zdarma, online, k vybarvení, k tisku, k vytisknutí

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.

Obrázek k vybarvení Štír k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí s Štírem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stažení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Opera, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší tloušťkou. Ke kreslení následně může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako fixy, křídy, akrylové barvy, propisovací tužky či voskovky. Možností je dnes pro školáky k dispozici ohromné množství. Obrázek Štír lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s Štírem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu s knihami, šetří elektrickou energii, zrak dětí a počítač. Omalovánky nejsou pro školáky jen primitivní hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (třeba fixy, křídy a akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba čísla, druhy sportů, písmenka a pochopitelně i Štír :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají dopravní prostředky, jednotlivá zvířata nebo též rostliny. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Princezna a žabák, Simpsonovi, Bugs Bunny, pes Pluto a Myška Minie. Kvůli právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti které tady máme k uložení jsou: koně, princezna, lokomotiva s vagónky, draci případně mašinka. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku Štír.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů