Nejstahovanější


Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Štír k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění s názvem Štír k vybarvení pro chlapce. Omalovánka Štír je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Štír - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Štír - A5            Omalovánka - Štír - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Štír patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: online, zdarma, k tisku, k vytisknutí, k vybarvení, k vytištění, ke stažení, pro děti, obrázek, Zvířata, Štír, obrázky

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.

Obrázek Štír k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku s Štírem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude ke stažení v novém oknu browseru (Opera, Safari apod.). Doporučujeme vám tisknout na silný a tvrdý papír. K omalování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - pastelové tužky, propisovací tužky, fixy, pera a nebo vodové barvy. Potřeb na malování je pro seniory k dispozici ohromující množství. Omalovánku Štír lze také vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení do paměti vašeho zařízení obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s Štírem má nejrůznější výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knížkami, šetří zrak dětí, dětské oči případně čas. Omalovánky nejsou pro seniory jen primitivní hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (například pastelové tužky, propisovací tužky a fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba různá zvířata, jednotlivé druhy ptáků, zvířata a pochopitelně i Štír :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zaměstnání lidí, jednotlivá zvířata nebo také čísla. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro dospělé? Jsou to motivy Fortnite, Shimmer a Shine, Roblox, Medvídek Pú případně Rumcajs. Nejsou k dispozici dostupná bez placení a tak je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro kluky které zde máme ke stáhnutí jsou: astronaut, princezna, draci, psi nebo auto. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s Štírem.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů