Doporučené


Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Štír k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku uložená pod názvem Štír k obarvování pro větší děti. Omalovánka Štír je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Štír - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Štír - A5            Omalovánka - Štír - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Štír patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: ke stáhnutí, zdarma, ke stažení, pro děti, elektronické omalovánky, Štír, zadarmo, Zvířata, domalovánky, k vytisknutí, dětské obrázky, k tisku, k vybarvení, omalovánky

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.

Obrázek Štír k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s Štírem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven ke stáhnutí v novém oknu browseru (Safari, Firefox apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na tlustčí papír. K vybarvení potom může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako voskové tužky, fixy, umělecké tužky, křídy nebo též grafitové tužky. Pomůcek na malování je pro ženy k dispozici ohromující množství. Obrázek Štír lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s Štírem má různé výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví nebo knihkupectví, šetří čas, elektrickou energii anebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro ženy jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. voskové tužky, fixy nebo umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různé kytky, druhy jídel, druhy automobilů a pochopitelně i Štír :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají písmenka, druhy sportů nebo také čísla. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Červená Karkulka, Kuře Calimero, Scooby Doo, Gormiti anebo Rumcajs. Je ale velmi složité je zdarma sehnat, proto tady nejsou k dispozici. Nejvyhledávanější omalovánky pro chlapečky které na našich stránkách máme k uložení jsou: princezna, lokomotiva s vagónky, loď, mašinka případně pes. Ať omalovánka Štír přinese radost vašim dětem.


Hledat slovo


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů