Výběr obrázků


Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Štír k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka dostupná pod jménem Štír k vybarvování pro nejmenší děti. Omalovánka Štír je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Štír - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Štír - A5            Omalovánka - Štír - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Štír patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: ke stažení, pro děti, k vytisknutí, Zvířata, obrázek, k vytištění, k tisku, zdarma, Štír, online, k vybarvení, obrázky

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.

Obrázek k vybarvení Štír k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s Štírem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven ke stáhnutí v novém okně prohlížeče webových stránek (Mozilla, Firefox apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s větší tloušťkou. K omalování lze potom zvolit různé psací potřeby - olejové pastely, fixy, tužky, voskové tužky případně fixky. Možností je pro nejmenší děti k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku Štír lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s Štírem má různé výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří oči dětí, dětské oči a nebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (kupř. olejové pastely, fixy a tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba květiny, zvířata, zvířátka a pochopitelně i Štír :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají postavy z pohádek, druhy automobilů a čísla. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Fifi z Květíkova, Shrek, Život brouka, Frozen a nebo Pošťák Pat. Je ale těžké je zdarma sehnat, proto zde nejsou k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro holku i kluka které na našich stránkách máme ke stažení jsou: koně, raketa, mašinka, draci anebo pes. Ať omalovánka Štír přinese radost vašim dětem.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů