Nejlepší


Omalovánka s vánočním stromem

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Štír k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku pro děti nazvaná Štír k omalování pro učitelky. Omalovánka Štír je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Štír - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Štír - A5            Omalovánka - Štír - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Štír patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: pro děti, omalovánka, elektronické omalovánky, k vybarvení, obrázek, zadarmo, vymalovánky, k vytisknutí, Štír, dětské obrázky, k tisku, Zvířata, obrázky, ke stažení

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.

Obrázek Štír k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s Štírem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude k dispozici ke stažení v novém okně webového browseru (Firefox, Safari apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silnější papír s vyšší gramáží. K vybarvení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - voskové tužky, tužky, olejové pastely, pera případně pastelové tužky. Možností je dnes pro ženy fakt mnoho Omalovánku Štír lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s Štírem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu, šetří zrak dětí, počítač či elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro ženy jen nudnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (například voskové tužky, tužky a nebo olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba sporty, jednotlivé druhy ptáků, písmena a pochopitelně i Štír :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy jídel, kytky a hudební nástroje. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Littlest Pet Shop, Superman, Hledá se Dory, Aladin či pes Pluto. Je však velmi problematické je dostupná bez placení sehnat, proto na našich stránkách nejsou k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro slečny které zde máme ke stáhnutí jsou: hasiči, slon, draci, lokomotiva s vagónky anebo Popeláři. Ať omalovánka Štír přinese radost vašim dětem.


Prohledat web


Reklama


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů