Výběr omalovánek


Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek štěněte

Omalovánka Štír k tisku, vytisknutí

Omalovánka označená Štír k obarvování pro malá děcka. Omalovánka Štír je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Štír - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Štír - A5            Omalovánka - Štír - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Štír patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytisknutí, omalovánka, k vybarvení, vymalovánky, obrázek, online, domalovánky, zdarma, zadarmo, Štír, k vytištění, pro děti, omalovánky, Zvířata

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.

Obrázek k vybarvení Štír k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku s Štírem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude k uložení v novém oknu webového browseru (Firefox, Mozilla apod.). Doporučujeme tisknutí na silnější papír s vyšší gramáží. K omalování lze pak zvolit různé psací potřeby - fixy, uhly, voskové tužky, tempery a akrylové barvy. Kreslících Potřeb na malování je pro seniory k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku Štír lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s Štírem má různé výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit knihkupectví, šetří elektrickou energii, počítač případně elektřinu. Omalovánky nejsou pro seniory jen zábavnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. fixy, uhly nebo voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, rostliny, čísla a pochopitelně i Štír :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají postavy z pohádek, lidské profese anebo zaměstnání lidí. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Požárník Sam, Trollové, Princezna a žabák, Myška Minie případně Superman. Z autorsko-právních důvodů je tu nemáme. Nejhledanější omalovánky pro chlapce které na našich stránkách máme ke stažení jsou: plachetnice, pes, kočka, princezna nebo také liška. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem Štír.


Vyhledat slovo


Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů