Top pět


Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek jukeboxu

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Štír k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku pro děti pojmenovaná Štír ke kreslení pro nejmenší děti. Omalovánka Štír je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Štír - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Štír - A5            Omalovánka - Štír - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Štír patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: zdarma, k vytisknutí, k vybarvení, obrázky, pro děti, Štír, obrázek, k vytištění, Zvířata, ke stažení, k tisku, online

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.

Obrázek Štír k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s Štírem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven ke stažení v novém oknu webového prohlížeče (Safari, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír. K vybarvení následně může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako voskové tužky, vodové barvy, tempery, voskovky anebo fixy. Malovacích potřeb je pro malá děcka k dispozici vskutku hodně. Obrázek Štír lze taky vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s Štírem má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do knihkupectví, šetří počítač, dětské oči a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen relaxační hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například voskové tužky, vodové barvy a tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba druhy sportů, různé sporty, rostliny a pochopitelně i Štír :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různé kytky, druhy jídel případně písmena. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Angry birds, Hannah Montana, Shimmer a Shine, Bugs Bunny a Astroboy. Kvůli právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejoblíbenější omalovánky pro malé i větší děti které tady máme ke stáhnutí jsou: čert, raketa, lokomotiva s vagónky, astronaut nebo také princezna. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku Štír.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů