Nejvyhledávanější


Obrázek jukeboxu

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Štír k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka nazvaná Štír ke kreslení pro menší i větší děti. Omalovánka Štír je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Štír - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Štír - A5            Omalovánka - Štír - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Štír patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytisknutí, k tisku, zdarma, k vytištění, obrázky, obrázek, ke stažení, Štír, k vybarvení, pro děti, Zvířata, online

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.

Obrázek Štír k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s Štírem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven ke stažení v novém oknu browseru (Mozilla, Firefox apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s vyšší gramáží. K obarvování pak může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako propisovací tužky, umělecké tužky, temperové barvy, pera a olejové pastely. Kreslících potřeb je dnes pro kluky i holky k dispozici nepřeberné množství. Obrázek Štír lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s Štírem má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu s dětskou literaturou, šetří čas, zrak dětí anebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro kluky i holky jen primitivní hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (například propisovací tužky, umělecké tužky nebo též temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba různé sporty, jednotlivé druhy ptáků, kytky a pochopitelně i Štír :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají dopravní prostředky, čísla a nebo písmena. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Avengers, Kačer Donald, Lego příběh, Pixel art anebo Pinocchio. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro předškoláky které na našich stránkách máme k uložení jsou: slon, houby, čert, drak a koně. Ať si vaše dítě užije omalovánku Štíra.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů