Top obrázky


Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek skůtru k vytisknutí

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Štír k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění se jménem Štír k obarvování pro nejmenší děcka. Omalovánka Štír je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Štír - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Štír - A5            Omalovánka - Štír - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Štír patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: Zvířata, k vybarvení, online, obrázky, obrázek, zdarma, Štír, ke stažení, k tisku, k vytištění, pro děti, k vytisknutí

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.

Obrázek k vybarvení Štír k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí s Štírem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena k uložení v novém oknu browseru (Firefox, Mozilla apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na tvrdý papír. K vybarvování poté může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako olejové pastely, pastelové tužky, tempery, pera a uhlíky. Možností je pro naše ratolesti k dispozici dlouhá řada. Obrázek Štír lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s Štírem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří peníze, elektřinu nebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro naše ratolesti jen oddychovou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (například olejové pastely, pastelové tužky nebo též tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba druhy ptáků, rostliny, zvířátka a pochopitelně i Štír :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají lidské profese, jednotlivé druhy ptáků či jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro chlapce i dívky? Jsou to motivy Tom a Jerry, Harley Quinn, Požárník Sam, Příběh hraček nebo Bambi. Je ale náročné je zadarmo sehnat, proto na našich stránkách nejsou k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro naše zlatíčka které tady máme ke stáhnutí jsou: astronaut, sněhulák, hasiči, auto a auta. Ať omalovánka Štír přinese radost vašim dětem.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů