Doporučené


Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Obrázek psa k tisku

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Omalovánka Štír k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytisknutí označená Štír k vybarvení pro nejmenší děcka. Omalovánka Štír je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Štír - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Štír - A5            Omalovánka - Štír - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Štír patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: pro děti, obrázky, k tisku, online, zdarma, Zvířata, k vytištění, Štír, k vybarvení, k vytisknutí, ke stažení, obrázek

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.

Obrázek Štír k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka s Štírem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude ke stáhnutí v novém oknu internetového prohlížeče (Firefox, Safari apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silný papír, třeba čtvrtku. K vybarvování pak může dítě vybírat z řady různých typů psacích potřeb jako pastelky, umělecké tužky, uhlíky, grafitové tužky a vodové barvy. Možností je pro naše zlatíčka vskutku velmi mnoho. Omalovánku Štír lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku s Štírem má různé výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří čas, oči dětí nebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen bezduchou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (například pastelky, umělecké tužky nebo též uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba zvířátka, jídla, dopravní prostředky a pochopitelně i Štír :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají rostliny, písmenka nebo také jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro holku i kluka? Jsou to motivy Paw patrol, Fortnite, Pinocchio, Hot Wheels nebo Lion King. Je ale hodně nákladné je zdarma sehnat, proto tu nejsou k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro chlapce i dívky které na našich stránkách máme k uložení jsou: miminko, princezna, Popeláři, dinosauři či kočka. Ať omalovánka Štír přinese radost vašim dětem.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů