Top obrázky


Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Omalovánka vločka k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku dostupná pod názvem vločka k vybarvování pro malé holčičky a chlapečky. Omalovánka vločka je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Vločka - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Vločka - A5            Omalovánka - Vločka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Vločka patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: k vybarvení, k vytisknutí, online, zdarma, obrázek, Vánoce, ke stažení, k vytištění, obrázky, k tisku, Vločka, pro děti

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Obrázek k vybarvení Vločka k vytištění pro děti

Dětská omalovánka s vločkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stažení v novém okně internetového browseru (Mozilla, Firefox apod.). Doporučujeme vytištění na silnější papír. K obarvování lze následně zvolit různé psací potřeby - fixky, zvýrazňovače, pera, temperové barvy a voskové tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro předškoláky opravdu mnoho. Omalovánku vločka lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s vločkou má různé výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do knihkupectví, šetří čas, elektrickou energii nebo také peněženku. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen relaxační hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. fixky, zvýrazňovače nebo pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různé sporty, jídla, kytky a pochopitelně i vločku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různá zvířata, písmenka nebo též jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro dívky i chlapce? Jsou to motivy Lego, Hledá se Nemo, Bořek stavitel, Ledové království nebo také Mašinka Tomáš. Kvůli licenčním podmínkám je tu bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro naše milé prcky které zde máme ke stáhnutí jsou: astronaut, drak, kočka, liška anebo lokomotiva. Budeme rádi, v případě že se vám omalovánka vločky bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů