Nej obrázky


Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka vločka k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění uložená pod názvem vločka k obarvení pro učitelky. Omalovánka vločka je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Vločka - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Vločka - A5            Omalovánka - Vločka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Vločka patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: Vánoce, obrázek, pro děti, k vytisknutí, k tisku, online, zdarma, k vybarvení, Vločka, ke stáhnutí, ke stažení, obrázky, omalovánka, domalovánky

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Obrázek Vločka k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s vločkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude k dispozici k uložení v novém okně prohlížeče webových stránek (Opera, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na pevnější papír. K vybarvování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - pastelové tužky, olejové pastely, voskovky, tužky a uhly. Potřeb na malování je pro děti k dispozici vskutku hodně. Omalovánku vločka lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s vločkou má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do knihkupectví, šetří elektřinu, počítač a oči dětí. Omalovánky nejsou pro děti jen nudnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (např. pastelové tužky, olejové pastely či voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba druhy sportů, různé sporty, čísla a pochopitelně i vločku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají kytky, jídla případně hudební nástroje. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Rumcajs, U nás na farmě, Trollové, Ninjago a Littlest Pet Shop. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejpožadovanější omalovánky pro kluky které tady máme ke stažení jsou: princezna, auta, čert, plachetnice nebo též dinosauři. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s vločkou líbit.


Hledat slovo


Reklama


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů