Nejlepší


Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka vločka k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro nejmenší označená vločka k obarvování pro malé ratolesti. Omalovánka vločka je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Vločka - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Vločka - A5            Omalovánka - Vločka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Vločka patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: k vytisknutí, Vločka, obrázky, online, obrázek, Vánoce, k vybarvení, k tisku, zdarma, k vytištění, ke stažení, pro děti

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Obrázek k vybarvení Vločka k vytištění pro děti

Omalovánka s vločkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude k dispozici k uložení v novém okně internetového prohlížeče (Safari, Internet explorer apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silnější papír. K vybarvení lze potom zvolit různé psací potřeby - voskové tužky, tempery, fixy, fixky a uhlíky. Kreslících Potřeb na malování je pro předškoláky fakt mnoho Omalovánku vločka lze taky vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stažení na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s vločkou má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu, šetří počítač, oči dětí a čas. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen bezduchou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (např. voskové tužky, tempery a nebo fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba různé kytky, různá zvířátka, sporty a pochopitelně i vločku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají postavy z pohádek, hudební nástroje anebo jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Tlapková patrola, Bořek stavitel, Fortnite, Pixel art a Angelína balerína. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je na našich stránkách nemáme. Nejhledanější omalovánky pro nejmenší děcka které zde máme ke stáhnutí jsou: drak, lokomotiva, auto, piráti a princezna. Nechť vám omalovánka s vločkou přinese mnoho hezkých chvil.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů