Výběr obrázků


Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek štěněte

Omalovánka Rakety určená k tisku

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka vločka k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytisknutí pojmenovaná vločka k omalování pro dívky i chlapce. Omalovánka vločka je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Vločka - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Vločka - A5            Omalovánka - Vločka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Vločka patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: obrázky, k vytisknutí, zdarma, Vločka, k vytištění, Vánoce, obrázek, k tisku, pro děti, online, ke stažení, k vybarvení

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Obrázek Vločka k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku s vločkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven ke stažení v novém oknu prohlížeče (Opera, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír s vyšší gramáží. Ke kreslení poté může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako akrylové barvy, vodové barvy, tempery, uhlíky nebo též pera. Malovacích potřeb je pro naše ratolesti vskutku velmi mnoho. Obrázek vločka lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka s vločkou má nejrůznější výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knížkami, šetří peněženku, oči dětí a nebo peníze. Omalovánky nejsou pro naše ratolesti jen bezduchou zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. akrylové barvy, vodové barvy a tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba různá zvířátka, květiny, písmena a pochopitelně i vločku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy sportů, rostliny anebo jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Myška Minie, Hledá se Nemo, Kocour Garfield, Duhová nevěsta a nebo Anna a Elsa. Kvůli právům je zde bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejoblíbenější omalovánky pro holčičky i chlapečky které na našich stránkách máme k uložení jsou: miminko, psi, Santa Klaus, pes nebo princezna. Užijte si omalovánku vločky, budeme rádi, pokud se vám bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů