Výběr obrázků


Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek s elfem k vytisknutí

Omalovánka vločka k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka nazvaná vločka k vybarvování pro učitelky. Omalovánka vločka je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Vločka - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Vločka - A5            Omalovánka - Vločka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Vločka patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: k vytisknutí, k vybarvení, zdarma, Vánoce, Vločka, obrázek, pro děti, k vytištění, obrázky, k tisku, online, ke stažení

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Obrázek Vločka k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku s vločkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stáhnutí v novém oknu webového prohlížeče (Internet explorer, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vysokou gramáží. K vybarvení následně může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších typů psacích potřeb jako akrylové barvy, voskové tužky, zvýrazňovače, uhlíky a pastelové tužky. Možností je dnes pro chlapečky k dispozici ohromující množství. Obrázek vločka lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s vločkou má nejrůznější výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví, šetří peníze, počítač a peněženku. Omalovánky nejsou pro chlapečky jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (např. akrylové barvy, voskové tužky nebo zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba druhy sportů, rostliny, postavy z pohádek a pochopitelně i vločku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zaměstnání lidí, jednotlivé druhy ptáků a nebo lidské profese. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro chlapce? Jsou to motivy Lví hlídka, Harley Quinn, Hledá se Nemo, Superman a Na vlásku. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je na našich stránkách nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro větší děti které tu máme k uložení jsou: Popeláři, hasiči, Santa Klaus, princezna a psi. Ať si vaše dítko užije malování vločky.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů