Nejhledanější


Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka vločka k vytištění pro děti

Omalovánka dostupná pod jménem vločka k vybarvení pro malé děti. Omalovánka vločka je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Vločka - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Vločka - A5            Omalovánka - Vločka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Vločka patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: dětské obrázky, omalovánka, pro děti, obrázky, ke stáhnutí, k vybarvení, k vytisknutí, k vytištění, vymalovánky, obrázek, Vločka, Vánoce, online, domalovánky

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Obrázek Vločka k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s vločkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude ke stažení v novém oknu prohlížeče (Firefox, Chrome apod.). Doporučujeme vytištění na silnější papír. Ke kreslení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - zvýrazňovače, umělecké tužky, tempery, vodové barvy a voskovky. Malovacích potřeb je pro starší děti k dispozici vskutku hodně. Omalovánku vločka lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do paměti počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s vločkou má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu, šetří elektřinu, dětské oči a oči dětí. Omalovánky nejsou pro starší děti jen primitivní hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (třeba zvýrazňovače, umělecké tužky a nebo tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba postavy z pohádek, zvířata, květiny a pochopitelně i vločku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různé kytky, druhy automobilů nebo též zaměstnání. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Superman, Jak vycvičit draka, Kráska a zvíře, Dragon Ball Z a Kocour Garfield. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro předškolní děti které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: čert, kočka, hasiči, pes a lokomotiva. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem vločka.


Hledat slovo


Reklamy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů