Doporučujeme


Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Triko - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka vločka zdarma k vytištění

Omalovánka pro tisk nazvaná vločka k vybarvení pro učitelky. Omalovánka vločka je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Vločka - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Vločka - A5            Omalovánka - Vločka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Vločka patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: dětské obrázky, k tisku, zdarma, elektronické omalovánky, k vytištění, ke stažení, omalovánka, omalovánky, k vytisknutí, online, pro děti, k vybarvení, Vločka, ke stáhnutí

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Obrázek Vločka k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s vločkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude ke stáhnutí v novém oknu internetového browseru (Safari, Firefox apod.). Doporučujeme vytištění na silný papír, třeba čtvrtku. K obarvení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - temperové barvy, fixy, zvýrazňovače, pera a tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro malé ratolesti k dispozici dlouhá řada. Omalovánku vločka lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s vločkou má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří elektrickou energii, počítač a elektřinu. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen primitivní hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (např. temperové barvy, fixy nebo též zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zaměstnání, zaměstnání lidí, druhy ptáků a pochopitelně i vločku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jídla, kytky a lidské profese. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro chlapečky? Jsou to motivy Letopisy Narnie, Zootropolis, Tlapková patrola, Kuře Calimero a Tučňáci z Madagaskaru. Z autorsko-právních důvodů je tady nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro nejmenší které tu máme k uložení jsou: auta, slon, netopýr, lokomotiva či Santa Klaus. Užijte si omalovánku vločky, budeme rádi, pokud se vám bude líbit.


Najít na webu


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů