Nejoblíbenější


Hafan - obrázek, omalovánka k tisku

Chlapeček - obrázek, omalovánka k tisku

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka vločka k tisku, vytisknutí

Omalovánka k tisku pro děti se jménem vločka k vybarvení pro malé caparty. Omalovánka vločka je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Vločka - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Vločka - A5            Omalovánka - Vločka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Vločka patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: zdarma, Vánoce, omalovánky, zadarmo, Vločka, obrázek, k vytištění, k vybarvení, dětské obrázky, online, obrázky, ke stáhnutí, k tisku, pro děti

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Obrázek k vybarvení Vločka k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku s vločkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven ke stažení v novém okně webového prohlížeče (Mozilla, Chromium apod.). Doporučujeme tisk na papír s větší gramáží. K obarvování poté může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako zvýrazňovače, pastelové tužky, pastelky, propisovací tužky nebo uhly. Možností je pro větší děti k dispozici vskutku hodně. Omalovánku vločka lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s vločkou má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu s knížkami, šetří peníze, oči dětí či elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro větší děti jen relaxační hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba zvýrazňovače, pastelové tužky anebo pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba různé kytky, druhy automobilů, zaměstnání a pochopitelně i vločku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají lidské profese, květiny nebo také jídla. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Malá mořská víla, Pošťák Pat, Elena z Avaloru, Lion King či Jonas Brothers. Kvůli licenčním podmínkám je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro prcky které tady máme k uložení jsou: plachetnice, piráti, dinosauři, auta nebo též loď. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou vločka.


Prohledat web


Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů