Top omalovánky


Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek raketoplánu

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka vločka k vytisknutí

Omalovánka k tisku pro děti označená vločka k obarvování pro chlapce. Omalovánka vločka je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Vločka - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Vločka - A5            Omalovánka - Vločka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Vločka patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: online, zadarmo, elektronické omalovánky, Vánoce, k vytisknutí, k vytištění, k tisku, ke stažení, pro děti, domalovánky, obrázky, vymalovánky, omalovánka, dětské obrázky

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Obrázek k vybarvení Vločka k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí s vločkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k dispozici ke stažení v novém okně internetového prohlížeče (Firefox, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír s vyšší gramáží. K obarvení lze poté zvolit různé psací potřeby - uhly, grafitové tužky, pastelové tužky, voskovky nebo fixky. Možností je pro chlapečky k dispozici ohromující množství. Omalovánku vločka lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stažení do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s vločkou má různé výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví nebo knihkupectví, šetří peníze, elektrickou energii případně peněženku. Omalovánky nejsou pro chlapečky jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (například uhly, grafitové tužky nebo také pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, květiny, čísla a pochopitelně i vločku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, kytky a zvířata. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Máša a medvěd, Lego friends, Zootropolis, Tarzan případně Mašinka Tomáš. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejpožadovanější omalovánky pro naše zlatíčka které tady máme k uložení jsou: čert, auto, loď, slon nebo též astronaut. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou vločka.


Prohledat web


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů