Nej obrázky


Omalovánka s vánočním stromem

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka vločka k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka vhodná pro tisk nazvaná vločka k obarvování pro holky i kluky. Omalovánka vločka je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Vločka - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Vločka - A5            Omalovánka - Vločka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Vločka patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: obrázek, ke stažení, zdarma, Vánoce, obrázky, k vytištění, k vybarvení, pro děti, Vločka, online, k tisku, k vytisknutí

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Obrázek Vločka k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s vločkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně browseru (Opera, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na tlustčí papír. K vybarvení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - tužky, olejové pastely, uhly, vodové barvy a nebo temperové barvy. Dostupných kreslících potřeb je pro předškoláky k dispozici pestrá škála. Omalovánku vločka lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stáhnutí do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s vločkou má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektrickou energii, peněženku či oči dětí. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen nudnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (třeba tužky, olejové pastely případně uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba kytky, zvířátka, jednotlivá zvířata a pochopitelně i vločku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají písmenka, různá zvířata a druhy sportů. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Včelka Mája, Gormiti, Angry birds, Bugs Bunny či pes Pluto. Ty tady však nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro holčičky i chlapečky které na našich stránkách máme k uložení jsou: sněhulák, auta, loď, draci anebo princezna. Věříme, že se vám obrázek vločky bude líbit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů