Nej obrázky


Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka ufoni k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku pro děti nazvaná Ufoni k vybarvení pro malé ratolesti. Omalovánka Ufoni je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Ufoni - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Ufoni - A5            Omalovánka - Ufoni - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ufoni patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: k vytištění, zdarma, online, pro děti, obrázek, k tisku, ke stáhnutí, k vybarvení, vymalovánky, omalovánka, elektronické omalovánky, obrázky, Ufoni, k vytisknutí

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Ufoni k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s Ufoni je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stažení v novém okně prohlížeče (Mozilla, Firefox apod.). Doporučujeme vytištění na silný a tvrdý papír. K omalování lze pak zvolit různé psací potřeby - akrylové barvy, propisovací tužky, voskové tužky, tempery či pastelky. Možností je dnes pro seniory k dispozici široká škála. Omalovánku Ufoni lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s Ufoni má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu s knihami, šetří čas, peněženku a počítač. Omalovánky nejsou pro seniory jen bezduchou zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (kupř. akrylové barvy, propisovací tužky a voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, písmena, druhy jídel a pochopitelně i Ufoni :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zaměstnání lidí, písmenka anebo pohádkové postavy. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holky? Jsou to motivy Příběh hraček, Hello Kitty, Mickey mouse, Zvonilka a princezna Sofie. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tu nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro starší děti které na našich stránkách máme k uložení jsou: auto, astronaut, dinosauři, čert a loď. Ať si vaše dítko užije malování Ufoni.


Hledat slovo


Reklama


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů