Top obrázky


Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Chaloupka - obrázek, omalovánka k tisku

Lama alpaka - obrázek, omalovánka k tisku

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Omalovánka ufoni k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro tisk s názvem Ufoni k vybarvování pro ženy. Omalovánka Ufoni je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Ufoni - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Ufoni - A5            Omalovánka - Ufoni - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ufoni patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: Vesmír, Ufoni, omalovánka, pro děti, online, k vybarvení, ke stažení, k vytisknutí, k vytištění, vymalovánky, omalovánky, dětské obrázky, ke stáhnutí, obrázky

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Ufoni k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s Ufoni je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven k uložení v novém okně webového browseru (Chromium, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisk na silný papír, třeba čtvrtku. K obarvení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - uhlíky, křídy, temperové barvy, uhly případně propisovací tužky. Potřeb na malování je pro puberťáky vskutku velmi mnoho. Omalovánku Ufoni lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti s Ufoni má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu, šetří zrak dětí, počítač a nebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro puberťáky jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. uhlíky, křídy či temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba lidské profese, zvířata, květiny a pochopitelně i Ufoni :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají sporty, pohádkové postavy nebo zvířátka. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Bezzubka, Scooby Doo, Stašpytlík, Letopisy Narnie a nebo Mario. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro holčičky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: princezna, psi, auta, lokomotiva s vagónky nebo také traktor. Nechť omalovánka s Ufoni přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledávání


Reklama


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů