Nejvyhledávanější


Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Omalovánka pirát zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění pojmenovaná pirát ke kreslení pro chlapce. Ošklivý beznohý pirát. Piráti s pirátskou lodí patří mezi nejoblíbenější klučičí omalovánky. Omalovánka pirát je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Pirát - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Pirát - A5            Omalovánka - Pirát - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Pirát patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: pro děti, k vytisknutí, online, obrázky, k vybarvení, zdarma, obrázek, k tisku, Pirát, k vytištění, Lidé, ke stažení

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Pirát k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro tisk s pirátem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven k uložení v novém oknu webového prohlížeče (Chromium, Firefox apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s vyšší gramáží. K vybarvování pak může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako umělecké tužky, křídy, pastelové tužky, uhlíky anebo voskovky. Kreslících Potřeb na malování je pro naše zlatíčka k dispozici ohromné množství. Obrázek pirát lze také vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s pirátem má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s dětskou literaturou, šetří počítač, peněženku a nebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen relaxační hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. umělecké tužky, křídy a pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba druhy ptáků, zvířata, různá zvířata a pochopitelně i pirát :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají sporty, lidské profese nebo také dopravní prostředky. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro dospělé? Jsou to motivy Křemílek a Vochomůrka, Rio, Peter Pan, Kocour Garfield a nebo Hledá se Dory. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro dívky které zde máme ke stáhnutí jsou: astronaut, čert, vláček, auta a raketa. Ať si vaše dítě užije obrázek pirátu.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů