Doporučujeme


Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka pirát zdarma k vytištění

Omalovánka pojmenovaná pirát k obarvování pro maminky. Ošklivý beznohý pirát. Piráti s pirátskou lodí patří mezi nejoblíbenější klučičí omalovánky. Omalovánka pirát je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Pirát - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Pirát - A5            Omalovánka - Pirát - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Pirát patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: ke stažení, k tisku, k vytisknutí, zdarma, k vybarvení, zadarmo, elektronické omalovánky, omalovánka, ke stáhnutí, Lidé, omalovánky, vymalovánky, obrázek, k vytištění

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek k vybarvení Pirát k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti s pirátem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena k uložení v novém oknu webového browseru (Mozilla, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silný a tvrdý papír. K omalování pak může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako voskové tužky, akrylové barvy, tempery, voskovky nebo také uhly. Výtvarných potřeb je pro kluky k dispozici neuvěřitelné množství. Obrázek pirát lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s pirátem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří peněženku, počítač a elektřinu. Omalovánky nejsou pro kluky jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (kupř. voskové tužky, akrylové barvy či tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba čísla, pohádkové postavy, různé kytky a pochopitelně i pirát :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají květiny, dopravní prostředky nebo lidské profese. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro chlapečky? Jsou to motivy Bratz panenky, Spongebob, Doraemon, Ferda mravenec a Furby. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro školáky které tu máme ke stáhnutí jsou: miminko, princezna, loď, pes a nebo piráti. Ať si vaše dítě užije omalovánku pirátu.


Prohledat web


Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů