Nejlepší


Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Pohádková kačenka - obrázek, omalovánka k tisku

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Omalovánka pirát k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka s názvem pirát k vybarvení pro větší děti. Ošklivý beznohý pirát. Piráti s pirátskou lodí patří mezi nejoblíbenější klučičí omalovánky. Omalovánka pirát je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Pirát - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Pirát - A5            Omalovánka - Pirát - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Pirát patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: online, omalovánka, zdarma, dětské obrázky, k vytisknutí, domalovánky, k vytištění, omalovánky, obrázek, ke stáhnutí, obrázky, Lidé, elektronické omalovánky, zadarmo

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Pirát k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s pirátem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude ke stažení v novém oknu internetového browseru (Opera, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisknutí na kvalitní papír. K omalování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - zvýrazňovače, uhlíky, olejové pastely, akrylové barvy případně propisovací tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro chlapce vskutku velmi mnoho. Omalovánku pirát lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s pirátem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří peněženku, elektrickou energii nebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro chlapce jen bezduchou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (kupř. zvýrazňovače, uhlíky anebo olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, zaměstnání, pohádkové postavy a pochopitelně i pirát :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různá zvířátka, druhy jídel a jídla. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Legenda o Mulan, Bezzubka, Spongebob, Malá mořská víla nebo Alf. Z autorsko-právních důvodů je na našich stránkách nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro malé ratolesti které zde máme k uložení jsou: princezna, auta, hasiči, lokomotiva a nebo sněhulák. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s pirátem líbit.


Prohledat web


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů