Nejvyhledávanější


Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Rakety určená k tisku

Omalovánka tenistky

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka pirát zdarma k vytištění

Omalovánka pro tisk uložená pod názvem pirát k obarvení pro nejmenší děcka. Ošklivý beznohý pirát. Piráti s pirátskou lodí patří mezi nejoblíbenější klučičí omalovánky. Omalovánka pirát je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Pirát - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Pirát - A5            Omalovánka - Pirát - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Pirát patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: online, vymalovánky, k vytištění, k vytisknutí, ke stažení, Pirát, dětské obrázky, Lidé, elektronické omalovánky, k tisku, ke stáhnutí, k vybarvení, obrázek, zadarmo

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Pirát k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku s pirátem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven ke stažení v novém oknu webového prohlížeče (Mozilla, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K vybarvení následně může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako akrylové barvy, umělecké tužky, voskovky, pastelky anebo grafitové tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro školáky k dispozici vskutku hodně. Obrázek pirát lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s pirátem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knížkami, šetří oči dětí, peněženku a nebo počítač. Omalovánky nejsou pro školáky jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (třeba akrylové barvy, umělecké tužky nebo voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba kytky, druhy jídel, druhy automobilů a pochopitelně i pirát :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají rostliny, jídla a písmena. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Hot Wheels, Pinocchio, Příšerky s.r.o., Ratatouille a nebo Power Strangers. Kvůli právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejstahovanější omalovánky pro větší děti které zde máme ke stáhnutí jsou: hasiči, princezna, miminko, lokomotiva nebo také piráti. Věříme, že se vám obrázek pirátu bude líbit.


Vyhledávání


Inzerce


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů