Nej pět


Obrázek raketoplánu

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Omalovánka pirát zdarma k vytištění

Omalovánka vhodná pro tisk se jménem pirát ke kreslení pro malá děcka. Ošklivý beznohý pirát. Piráti s pirátskou lodí patří mezi nejoblíbenější klučičí omalovánky. Omalovánka pirát je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Pirát - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Pirát - A5            Omalovánka - Pirát - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Pirát patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vytisknutí, Lidé, zdarma, pro děti, obrázek, obrázky, k vybarvení, online, k tisku, Pirát, ke stažení, k vytištění

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek k vybarvení Pirát k vytištění pro děti

Dětská omalovánka s pirátem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče webových stránek (Chrome, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na pevnější papír. K vybarvení následně může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako voskové tužky, akrylové barvy, temperové barvy, fixky a pera. Dostupných kreslících potřeb je pro nejmenší děti fakt mnoho Obrázek pirát lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s pirátem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit papírnictví, šetří oči dětí, peněženku nebo také elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen nudnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (třeba voskové tužky, akrylové barvy nebo též temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba květiny, zaměstnání lidí, různá zvířata a pochopitelně i pirát :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají pohádkové postavy, zaměstnání a různé kytky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro chlapce i dívky? Jsou to motivy Tarzan, Bořek stavitel, Červená Karkulka, Superčarodějnice nebo také Bob a Bobek. Kvůli právům je zde bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejstahovanější omalovánky pro holčičky i chlapečky které tu máme k uložení jsou: lokomotiva s vagónky, pes, miminko, drak a nebo princezna. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku pirát.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů