Top obrázky


Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek štěněte

Omalovánka pirát zdarma k vytištění

Omalovánka pro nejmenší uložená pod názvem pirát k obarvení pro holčičky i chlapečky. Ošklivý beznohý pirát. Piráti s pirátskou lodí patří mezi nejoblíbenější klučičí omalovánky. Omalovánka pirát je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Pirát - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Pirát - A5            Omalovánka - Pirát - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Pirát patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: Pirát, k tisku, obrázky, online, Lidé, k vybarvení, zdarma, ke stažení, k vytištění, pro děti, k vytisknutí, obrázek

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Pirát k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s pirátem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude k dispozici k uložení v novém okně prohlížeče (Opera, Chrome apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s vysokou gramáží. K obarvování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - akrylové barvy, fixy, pera, tempery nebo také voskové tužky. Výtvarných potřeb je pro nejmenší děti k dispozici ohromné množství. Omalovánku pirát lze také vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stáhnutí na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s pirátem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knížkami, šetří počítač, čas nebo též zrak dětí. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen bezduchou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba akrylové barvy, fixy případně pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba druhy jídel, čísla, druhy ptáků a pochopitelně i pirát :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zaměstnání, postavy z pohádek a nebo druhy automobilů. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Shrek, Příběh hraček, Království lesních strážců, Hot Wheels nebo též Hledá se Nemo. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je tady bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé ratolesti které na našich stránkách máme ke stažení jsou: mašinka, kočka, astronaut, princezna a drak. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s pirátem.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů