Doporučené


Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka pirát k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytisknutí dostupná pod jménem pirát k omalování pro předškoláky. Ošklivý beznohý pirát. Piráti s pirátskou lodí patří mezi nejoblíbenější klučičí omalovánky. Omalovánka pirát je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Pirát - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Pirát - A5            Omalovánka - Pirát - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Pirát patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: vymalovánky, domalovánky, obrázky, ke stažení, obrázek, zdarma, ke stáhnutí, omalovánka, online, pro děti, Pirát, zadarmo, elektronické omalovánky, k vytisknutí

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Pirát k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s pirátem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena ke stažení v novém okně internetového prohlížeče (Safari, Opera apod.). Nejlepší bude tisknout na silnější papír s vyšší gramáží. K obarvení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - fixky, zvýrazňovače, olejové pastely, uhlíky a tempery. Možností je dnes pro nejmenší děcka k dispozici vskutku hodně. Omalovánku pirát lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka vhodná pro tisk s pirátem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu, šetří elektřinu, oči dětí či elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen bezduchou zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (kupř. fixky, zvýrazňovače a nebo olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různé sporty, jednotlivé druhy rostlin, zaměstnání lidí a pochopitelně i pirát :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají postavy z pohádek, jednotlivá zvířata a jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Pixel art, Madagaskar, Minecraft, Hledá se Dory či Angry birds. Je ale těžké je dostupná bez placení získat a proto je tu nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro chlapečky které zde máme k uložení jsou: psi, draci, auta, lokomotiva nebo též houby. Nechť vám omalovánka s pirátem přinese mnoho hezkých chvil.


Hledat slovo


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů