Nejhledanější


Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka pirát zdarma k vytištění

Dětská omalovánka s názvem pirát k obarvování pro naše milé prcky. Ošklivý beznohý pirát. Piráti s pirátskou lodí patří mezi nejoblíbenější klučičí omalovánky. Omalovánka pirát je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Pirát - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Pirát - A5            Omalovánka - Pirát - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Pirát patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: zdarma, Pirát, k tisku, ke stažení, k vytištění, k vybarvení, online, k vytisknutí, obrázky, obrázek, Lidé, pro děti

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Pirát k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s pirátem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně prohlížeče webových stránek (Mozilla, Chromium apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s vyšší gramáží. K omalování lze poté zvolit různé psací potřeby - pastelové tužky, zvýrazňovače, fixy, temperové barvy a voskové tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro malé holčičky a chlapečky vskutku mnoho. Omalovánku pirát lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s pirátem má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knihami, šetří elektrickou energii, počítač a peněženku. Omalovánky nejsou pro malé holčičky a chlapečky jen relaxační hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (například pastelové tužky, zvýrazňovače či fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba čísla, jednotlivá zvířata, druhy sportů a pochopitelně i pirát :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy ptáků, zvířátka případně kytky. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Bakugan, Adiboo, Na vlásku, Želvy Ninja a Stašpytlík. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro předškoláky které tady máme k uložení jsou: piráti, dinosauři, liška, slon nebo též mašinka. Nechť omalovánka s pirátem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů