Nejhledanější


Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek skůtru k vytisknutí

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka pirát zdarma k vytištění

Dětská omalovánka se jménem pirát k obarvování pro nejmenší děti. Ošklivý beznohý pirát. Piráti s pirátskou lodí patří mezi nejoblíbenější klučičí omalovánky. Omalovánka pirát je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Pirát - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Pirát - A5            Omalovánka - Pirát - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Pirát patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: zdarma, Lidé, Pirát, obrázky, ke stažení, online, obrázek, pro děti, k tisku, k vytisknutí, k vytištění, k vybarvení

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Pirát k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s pirátem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude k dispozici ke stažení v novém okně prohlížeče (Firefox, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na kvalitní papír. K vybarvování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - grafitové tužky, zvýrazňovače, pastelové tužky, vodové barvy nebo také uhlíky. Možností je dnes pro předškoláky k dispozici ohromující množství. Omalovánku pirát lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do paměti vašeho zařízení obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s pirátem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do papírnictví, šetří počítač, elektrickou energii a peněženku. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen bezduchou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba grafitové tužky, zvýrazňovače či pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba písmena, zvířátka, zvířata a pochopitelně i pirát :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají květiny, čísla anebo druhy sportů. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Anna a Elsa, Superčarodějnice, Pixel art, Popelka a Šmoulové. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejoblíbenější omalovánky pro menší i větší děti které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: hasiči, lokomotiva s vagónky, astronaut, pes nebo též psi. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou pirát.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů