Výběr omalovánek


Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Omalovánka s vánočním stromem

Omalovánka kašna k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytisknutí se jménem kašna k vybarvování pro menší i větší děti. Omalovánka kašna je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kašna - Budovy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Kašna - A5            Omalovánka - Kašna - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kašna patří do kategorie Budovy

Klíčová slova: Budovy, obrázek, pro děti, zdarma, k vybarvení, obrázky, k vytištění, ke stažení, k tisku, Kašna, online, k vytisknutí

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Kašna k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka s kašnou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven ke stažení v novém oknu internetového browseru (Chrome, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší tloušťkou. Ke kreslení pak může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako vodové barvy, temperové barvy, voskové tužky, tempery nebo voskovky. Možností je pro naše zlatíčka k dispozici ohromné množství. Obrázek kašna lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s kašnou má různé výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví, šetří elektřinu, dětské oči anebo čas. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen primitivní hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba vodové barvy, temperové barvy a voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, písmena, sporty a pochopitelně i kašnu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jídla, postavy z pohádek a nebo pohádkové postavy. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro kluky a holky? Jsou to motivy Shrek, Indiana Jones, Hello Kitty, Bob a Bobek anebo Červená Karkulka. Kvůli právům je tu bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děti které zde máme k uložení jsou: princezna, draci, lokomotiva s vagónky, piráti nebo též lokomotiva. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku kašna.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů