Nej omalovánky


Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka s nemocným pejskem

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka kašna k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytištění se jménem kašna k vybarvování pro holčičky i chlapečky. Omalovánka kašna je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Kašna - Budovy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kašna - A5            Omalovánka - Kašna - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kašna patří do kategorie Budovy

Klíčová slova: obrázek, pro děti, Kašna, ke stažení, Budovy, zdarma, k vybarvení, k tisku, k vytištění, k vytisknutí, online, obrázky

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Kašna k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s kašnou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude k uložení v novém oknu browseru (Chromium, Safari apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silnější papír s vyšší gramáží. Ke kreslení pak může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako vodové barvy, tempery, uhlíky, fixy případně uhly. Kreslících potřeb je dnes pro malé holčičky a chlapečky k dispozici široká škála. Omalovánku kašna lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s kašnou má nejrůznější výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří zrak dětí, peníze a počítač. Omalovánky nejsou pro malé holčičky a chlapečky jen nudnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (např. vodové barvy, tempery nebo též uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba písmena, postavy z pohádek, zvířátka a pochopitelně i kašnu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy sportů, druhy automobilů a druhy ptáků. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Křemílek a Vochomůrka, Hello Kitty, Zhu Zhu Pets, Astroboy a Equestria Girls. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro naše ratolesti které tady máme ke stažení jsou: houby, auto, astronaut, netopýr nebo Popeláři. Ať si vaše dítě užije obrázek kašny.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů