Doporučujeme


Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka kašna k vytisknutí

Omalovánka vhodná pro tisk pojmenovaná kašna ke kreslení pro předškoláky. Omalovánka kašna je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kašna - Budovy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kašna - A5            Omalovánka - Kašna - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kašna patří do kategorie Budovy

Klíčová slova: obrázek, vymalovánky, k vybarvení, dětské obrázky, online, k tisku, pro děti, Kašna, zadarmo, k vytisknutí, ke stažení, elektronické omalovánky, k vytištění, omalovánka

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek k vybarvení Kašna k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s kašnou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude ke stažení v novém oknu internetového prohlížeče (Firefox, Chromium apod.). Nejlepší bude tisknout na tlustčí papír. K omalování lze poté zvolit různé psací potřeby - olejové pastely, umělecké tužky, křídy, pera a nebo akrylové barvy. Kreslících Potřeb na malování je pro malé ratolesti k dispozici široká škála. Omalovánku kašna lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s kašnou má různé výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do knihkupectví, šetří elektřinu, peněženku nebo též dětské oči. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen oddychovou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (například olejové pastely, umělecké tužky nebo také křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba písmenka, lidské profese, různá zvířátka a pochopitelně i kašnu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají hudební nástroje, písmena a kytky. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro větší děti? Jsou to motivy Ferda mravenec, Kniha džunglí, Avatar, Kačer Donald nebo též Duhová nevěsta. Je však problematické je zdarma získat a proto je tu nemáme. Nejhledanější omalovánky pro děti které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: drak, lokomotiva s vagónky, psi, netopýr a princezna. Ať vám omalovánka kašna přinese mnoho radosti.


Prohledat web


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů