Nejoblíbenější


Golfista - obrázek, omalovánka k tisku

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka budovy k vytisknutí

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka kašna k tisku, vytisknutí

Omalovánka k vytištění dostupná pod názvem kašna k vybarvování pro nejmenší děcka. Omalovánka kašna je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kašna - Budovy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kašna - A5            Omalovánka - Kašna - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kašna patří do kategorie Budovy

Klíčová slova: vymalovánky, dětské obrázky, k vybarvení, k vytištění, Kašna, online, omalovánka, pro děti, obrázek, omalovánky, zadarmo, k vytisknutí, obrázky, Budovy

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Kašna k vytištění a k vybarvení

Omalovánka s kašnou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena ke stažení v novém okně prohlížeče (Opera, Firefox apod.). Doporučujeme tisk na papír s vyšší gramáží. Ke kreslení lze pak zvolit různé psací potřeby - voskové tužky, zvýrazňovače, vodové barvy, pastelové tužky nebo též fixky. Pomůcek na malování je pro učitelky k dispozici celá škála. Omalovánku kašna lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s kašnou má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knihami, šetří oči dětí, počítač anebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro učitelky jen nudnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. voskové tužky, zvýrazňovače nebo vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba písmena, lidské profese, druhy sportů a pochopitelně i kašnu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají sporty, různé kytky či pohádkové postavy. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro prcky? Jsou to motivy Pan Včelka, Anna a Elsa, Rákosníček, Příšerky s.r.o. anebo Aladin. Kvůli licenčním podmínkám je tu bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro dospělé které zde máme ke stáhnutí jsou: dinosauři, lokomotiva s vagónky, princezna, auta a čert. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou kašna.


Najít na webu


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů