Nejlepší


Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka budovy k vytisknutí

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka děti k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka dostupná pod názvem děti k obarvení pro malé děti. Omalovánka děti je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Děti - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Děti - A5            Omalovánka - Děti - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Děti patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: pro děti, domalovánky, omalovánky, omalovánka, obrázky, dětské obrázky, zadarmo, ke stažení, online, Děti, k vytištění, vymalovánky, ke stáhnutí, k vytisknutí

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Děti k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s dětmi je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně webového prohlížeče (Chrome, Opera apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K vybarvování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - voskové tužky, tužky, voskovky, uhly či temperové barvy. Výtvarných potřeb je pro malé caparty k dispozici vskutku hodně. Omalovánku děti lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s dětmi má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s dětskou literaturou, šetří oči dětí, peněženku případně elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen nudnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (třeba voskové tužky, tužky nebo voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, zvířátka, různá zvířátka a pochopitelně i děti :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zaměstnání, pohádkové postavy nebo také sporty. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro prcky? Jsou to motivy Kung Fu Panda, Pat a Mat, pes Pluto, Grinch případně panenka Winx. Nejsou k dispozici dostupná bez placení a tak je tady bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro malá děcka které zde máme k uložení jsou: lokomotiva s vagónky, piráti, princezna a princ, auta anebo slon. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s dětmi.


Prohledat web


Reklama


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů