Nej šest


Pohádková kačenka - obrázek, omalovánka k tisku

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka děti k vytištění pro děti

Dětská omalovánka nazvaná děti ke kreslení pro holky. Omalovánka děti je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Děti - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Děti - A5            Omalovánka - Děti - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Děti patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vybarvení, omalovánky, omalovánka, zadarmo, obrázky, Děti, k vytisknutí, domalovánky, zdarma, elektronické omalovánky, ke stažení, pro děti, Lidé, obrázek

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Děti k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s dětmi je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude k dispozici k uložení v novém okně prohlížeče webových stránek (Chromium, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na silný papír, třeba čtvrtku. K obarvování lze následně zvolit různé psací potřeby - akrylové barvy, křídy, pera, voskovky případně tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro děti fakt mnoho Omalovánku děti lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s dětmi má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s dětskou literaturou, šetří peníze, dětské oči a oči dětí. Omalovánky nejsou pro děti jen oddychovou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (např. akrylové barvy, křídy či pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba čísla, písmenka, zvířátka a pochopitelně i děti :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zaměstnání, druhy automobilů anebo jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro starší děti? Jsou to motivy Doba ledová, Tarzan, Jonas Brothers, Teletubbies a Pat a Mat. Kvůli autorským právům je tu bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děcka které zde máme ke stažení jsou: mašinka, draci, auto, princezna nebo též astronaut. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou děti.


Vyhledat slovo


Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů