Nejoblíbenější


Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka děti k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytištění pojmenovaná děti k vybarvování pro nejmenší děti. Omalovánka děti je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Děti - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Děti - A5            Omalovánka - Děti - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Děti patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: online, ke stažení, k vytištění, obrázek, obrázky, domalovánky, Lidé, zdarma, elektronické omalovánky, vymalovánky, pro děti, dětské obrázky, Děti, k vybarvení

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Děti k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk s dětmi je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena k uložení v novém oknu browseru (Internet explorer, Safari apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s větší gramáží. Ke kreslení poté může dítě vybírat z různých typů psacích potřeb jako pastelky, olejové pastely, grafitové tužky, voskové tužky nebo zvýrazňovače. Možností je dnes pro malé caparty k dispozici ohromné množství. Obrázek děti lze též vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s dětmi má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví, šetří elektrickou energii, dětské oči anebo čas. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba pastelky, olejové pastely či grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba různé kytky, druhy ptáků, pohádkové postavy a pochopitelně i děti :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zaměstnání, různá zvířátka nebo také jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro chlapce? Jsou to motivy Shrek, Avengers, Gumídci, Shimmer a Shine anebo Bořek stavitel. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro holky které zde máme ke stažení jsou: draci, psi, netopýr, auta případně plachetnice. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s dětmi líbit.


Prohledat web


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů