Top pět


Obrázek štěněte

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka děti k vytisknutí

Omalovánka k vytištění dostupná pod názvem děti k obarvování pro holky i kluky. Omalovánka děti je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Děti - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Děti - A5            Omalovánka - Děti - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Děti patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: Děti, ke stažení, obrázek, zdarma, k tisku, k vytisknutí, Lidé, k vytištění, obrázky, online, pro děti, k vybarvení

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Děti k vytištění a k vybarvení

Omalovánka s dětmi je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude ke stáhnutí v novém oknu webového browseru (Internet explorer, Chromium apod.). Doporučujeme tisk na kvalitnější papír. K obarvení lze potom zvolit různé psací potřeby - tužky, propisovací tužky, křídy, fixy anebo vodové barvy. Kreslících Potřeb na malování je pro holčičky i chlapečky k dispozici vskutku hodně. Omalovánku děti lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku s dětmi má různé výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu s dětskou literaturou, šetří dětské oči, zrak dětí případně čas. Omalovánky nejsou pro holčičky i chlapečky jen primitivní hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (třeba tužky, propisovací tužky a křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba pohádkové postavy, zvířata, různá zvířátka a pochopitelně i děti :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají dopravní prostředky, druhy jídel nebo též sporty. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Toy Story, Bořek stavitel, Batman, Teletubbies případně Křemílek a Vochomůrka. Ty tu však nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky které zde máme k uložení jsou: draci, drak, hasiči, dinosauři a vláček. Užijte si omalovánku dětí, budeme rádi, jestli se vám bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů