Nejhledanější


Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka děti k vytisknutí

Omalovánka k vytištění se jménem děti k vybarvování pro malé caparty. Omalovánka děti je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Děti - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Děti - A5            Omalovánka - Děti - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Děti patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vytisknutí, zdarma, obrázek, k tisku, obrázky, online, k vybarvení, pro děti, k vytištění, Děti, ke stažení, Lidé

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Děti k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s dětmi je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně prohlížeče (Firefox, Chromium apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s větší gramáží. Ke kreslení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - olejové pastely, grafitové tužky, vodové barvy, pastelové tužky a zvýrazňovače. Potřeb na malování je pro školáky k dispozici dlouhá řada. Omalovánku děti lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s dětmi má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s dětskou literaturou, šetří dětské oči, elektřinu a nebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro školáky jen nudnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba olejové pastely, grafitové tužky anebo vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba kytky, čísla, písmenka a pochopitelně i děti :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zvířátka, rostliny nebo též různá zvířátka. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro holčičky i chlapečky? Jsou to motivy Furby, Teletubbies, Šmoulové, Asterix a Obelix a nebo Kim Possible. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tady nemáme. Nejhledanější omalovánky pro předškoláky které tu máme k uložení jsou: piráti, netopýr, pes, auto nebo také mašinka. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s dětmi líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů