Nejvyhledávanější


Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka tenistky

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Apoštol Pavel - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka děti zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění uložená pod názvem děti ke kreslení pro nejmenší děcka. Omalovánka děti je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Děti - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Děti - A5            Omalovánka - Děti - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Děti patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: pro děti, ke stažení, omalovánky, zdarma, ke stáhnutí, obrázek, elektronické omalovánky, vymalovánky, dětské obrázky, k vybarvení, Lidé, online, k tisku, k vytištění

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Děti k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku s dětmi je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k uložení v novém oknu browseru (Mozilla, Firefox apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s větší gramáží. K omalování lze následně zvolit různé psací potřeby - uhlíky, temperové barvy, pera, křídy nebo též vodové barvy. Malovacích potřeb je pro starší děti k dispozici ohromné množství. Omalovánku děti lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stáhnutí do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s dětmi má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knížkami, šetří elektrickou energii, dětské oči a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro starší děti jen zábavnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba uhlíky, temperové barvy případně pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy jídel, postavy z pohádek, různé kytky a pochopitelně i děti :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy sportů, zvířátka anebo druhy ptáků. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Doba ledová, Budulínek, Medvídek Pú, Angry birds a panenka Winx. Je však velmi těžké je zdarma sehnat, proto zde nejsou k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro učitelky které tady máme ke stáhnutí jsou: princezna, piráti, raketa, princezna a princ a nebo draci. Nechť vám omalovánka s dětmi přinese mnoho hezkých chvil.


Vyhledávání


Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů