Výběr omalovánek


Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka tenistky

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka děti k vytisknutí

Dětská omalovánka nazvaná děti k obarvování pro předškoláky. Omalovánka děti je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Děti - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Děti - A5            Omalovánka - Děti - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Děti patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: obrázky, online, zdarma, obrázek, ke stažení, k tisku, k vytisknutí, Lidé, Děti, k vybarvení, pro děti, k vytištění

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Děti k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s dětmi je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven ke stažení v novém oknu internetového browseru (Mozilla, Chrome apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s vysokou gramáží. K obarvení následně může dítě vybírat z řady různých typů psacích potřeb jako akrylové barvy, grafitové tužky, propisovací tužky, vodové barvy a pastelky. Možností je dnes pro děti vskutku mnoho. Obrázek děti lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s dětmi má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří počítač, peněženku a čas. Omalovánky nejsou pro děti jen bezduchou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (třeba akrylové barvy, grafitové tužky nebo propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba písmena, různá zvířátka, sporty a pochopitelně i děti :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají lidské profese, jednotlivé druhy ptáků nebo též druhy automobilů. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro předškolní děti? Jsou to motivy Tarzan, Grinch, Budulínek, Pošťák Pat a Šmoulové. Je ale velmi těžké je zadarmo sehnat, proto na našich stránkách nejsou k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro prcky které zde máme k uložení jsou: sněhulák, auta, astronaut, lokomotiva s vagónky anebo traktor. Ať omalovánka děti přinese radost vašim dětem.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů