Nejoblíbenější


Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek raketoplánu

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka děti k vytisknutí

Omalovánka pro nejmenší pojmenovaná děti k obarvování pro děti. Omalovánka děti je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Děti - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Děti - A5            Omalovánka - Děti - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Děti patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vytištění, k vybarvení, zdarma, pro děti, online, ke stažení, Děti, k tisku, k vytisknutí, obrázky, Lidé, obrázek

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Děti k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s dětmi je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude k uložení v novém oknu browseru (Chromium, Firefox apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silnější papír. K vybarvení poté může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako uhlíky, tempery, fixy, zvýrazňovače a akrylové barvy. Kreslících Potřeb na malování je pro dívky i chlapce k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku děti lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s dětmi má nejrůznější výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří zrak dětí, elektrickou energii případně dětské oči. Omalovánky nejsou pro dívky i chlapce jen zábavou a hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. uhlíky, tempery či fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba jídla, druhy jídel, sporty a pochopitelně i děti :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy sportů, pohádkové postavy nebo také jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro ratolesti? Jsou to motivy Lví král, Bezzubka, Bugs Bunny, U nás na farmě případně pes Pluto. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro děti které tady máme ke stažení jsou: sněhulák, dinosauři, princezna a princ, lokomotiva nebo též auto. Nechť vám omalovánka s dětmi přinese mnoho hezkých chvil.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů