Top obrázky


Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka králíka k vytisknutí

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka děti k vytisknutí

Omalovánka k vytisknutí označená děti k vybarvování pro malé holčičky a chlapečky. Omalovánka děti je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Děti - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Děti - A5            Omalovánka - Děti - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Děti patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: zdarma, k vybarvení, pro děti, Děti, k tisku, obrázek, obrázky, k vytisknutí, k vytištění, ke stažení, Lidé, online

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Děti k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s dětmi je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude k dispozici ke stažení v novém okně webového browseru (Chrome, Internet explorer apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na tvrdší papír. K obarvování lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - fixy, tužky, tempery, pera či voskovky. Dostupných kreslících potřeb je pro kluky i holky k dispozici ohromující množství. Omalovánku děti lze též vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení na pevný disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s dětmi má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s dětskou literaturou, šetří zrak dětí, peníze nebo také čas. Omalovánky nejsou pro kluky i holky jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. fixy, tužky a nebo tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba různá zvířátka, písmenka, druhy ptáků a pochopitelně i děti :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají kytky, jídla nebo různá zvířata. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Plants vs. Zombies, IronMan, Asterix a Obelix, Ratatouille nebo také Zootropolis. Je ale hodně nákladné je zadarmo sehnat, proto na našich stránkách nejsou k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro dívky i chlapce které tady máme k uložení jsou: čert, astronaut, draci, vláček a pes. Nechť vám omalovánka s dětmi přinese mnoho hezkých chvil.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů