Doporučené


Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka děti k vytisknutí

Omalovánka pro nejmenší uložená pod názvem děti k obarvení pro nejmenší děti. Omalovánka děti je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Děti - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Děti - A5            Omalovánka - Děti - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Děti patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: Lidé, online, ke stažení, obrázek, obrázky, zdarma, k vytisknutí, pro děti, k vytištění, k vybarvení, k tisku, Děti

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Děti k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s dětmi je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stáhnutí v novém okně prohlížeče webových stránek (Mozilla, Opera apod.). Doporučujeme tisk na silnější papír. K omalování pak může dítě vybírat z mnoha různých typů psacích potřeb jako fixky, fixy, propisovací tužky, vodové barvy a tempery. Možností je dnes pro malé caparty k dispozici dlouhá řada. Omalovánku děti lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka vhodná pro tisk s dětmi má různé výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří zrak dětí, oči dětí nebo také dětské oči. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen zábavou a hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (kupř. fixky, fixy anebo propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba druhy automobilů, zaměstnání lidí, různé kytky a pochopitelně i děti :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají sporty, různé sporty a nebo hudební nástroje. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Život brouka, Locika, Aladin, Rio nebo také Kung Fu Panda. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé děti které tu máme ke stažení jsou: auto, čert, auta, raketa případně kočka. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou děti.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů