Doporučujeme


Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Omalovánka děti k vytisknutí

Omalovánka k vytištění uložená pod názvem děti k vybarvení pro malé caparty. Omalovánka děti je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Děti - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Děti - A5            Omalovánka - Děti - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Děti patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: online, obrázek, Lidé, pro děti, zdarma, obrázky, k vybarvení, ke stažení, Děti, k vytištění, k vytisknutí, k tisku

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Děti k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s dětmi je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k dispozici k uložení v novém okně webového prohlížeče (Mozilla, Opera apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K omalování lze poté zvolit různé psací potřeby - pera, uhlíky, křídy, tempery nebo též voskové tužky. Pomůcek na malování je pro kluky i holky k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku děti lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s dětmi má různé výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu s knihami, šetří zrak dětí, oči dětí či elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro kluky i holky jen relaxační hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (třeba pera, uhlíky anebo křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba čísla, různá zvířátka, kytky a pochopitelně i děti :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jednotlivá zvířata, dopravní prostředky a druhy automobilů. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Shrek, Ledové království, Hello Kitty, Roblox či Simpsonovi. Je však složité je dostupná bez placení získat a proto je tady nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: kočka, houby, hasiči, draci a Santa Klaus. Ať vám omalovánka děti přinese mnoho radosti.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů