Top obrázky


Omalovánka tenistky

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka betlémská hvězda k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro tisk dostupná pod jménem betlémská hvězda k obarvení pro školáky. Omalovánka betlémská hvězda je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Betlémská hvězda - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Betlémská hvězda - A5            Omalovánka - Betlémská hvězda - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Betlémská hvězda patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: k vybarvení, obrázek, omalovánky, vymalovánky, k tisku, elektronické omalovánky, ke stažení, omalovánka, online, dětské obrázky, Betlémská hvězda, pro děti, obrázky, k vytištění

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Betlémská hvězda k vytištění a k vybarvení

Omalovánka s betlémskou hvězdou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude ke stáhnutí v novém oknu internetového browseru (Mozilla, Opera apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K omalování pak může dítě vybírat z řady nejrůzných typů psacích potřeb jako vodové barvy, uhly, voskové tužky, uhlíky nebo tempery. Možností je dnes pro seniory k dispozici široká škála. Omalovánku betlémská hvězda lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytištění s betlémskou hvězdou má nejrůznější výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knihami, šetří zrak dětí, počítač a nebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro seniory jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. vodové barvy, uhly a voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba druhy ptáků, zvířátka, rostliny a pochopitelně i betlémskou hvězdu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají pohádkové postavy, jednotlivá zvířata nebo také jídla. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro tatínky? Jsou to motivy Pinocchio, Bořek stavitel, Pocahontas, Elena z Avaloru a nebo Mimoni. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je tu bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro předškolní děti které na našich stránkách máme ke stažení jsou: hasiči, drak, mašinka, houby či Popeláři. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s betlémskou hvězdou.


Vyhledávání


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů