Nej omalovánky


Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka betlémská hvězda k vytisknutí

Omalovánka k tisku pro děti pojmenovaná betlémská hvězda k obarvování pro tatínky. Omalovánka betlémská hvězda je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Betlémská hvězda - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Betlémská hvězda - A5            Omalovánka - Betlémská hvězda - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Betlémská hvězda patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: obrázky, omalovánka, ke stáhnutí, online, k vytištění, k vybarvení, zadarmo, k vytisknutí, pro děti, ke stažení, k tisku, elektronické omalovánky, dětské obrázky, Vánoce

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Betlémská hvězda k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s betlémskou hvězdou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven ke stažení v novém okně internetového browseru (Chromium, Chrome apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silnější papír. K vybarvování lze potom zvolit různé psací potřeby - akrylové barvy, pera, grafitové tužky, olejové pastely nebo umělecké tužky. Možností je dnes pro dívky fakt mnoho Omalovánku betlémská hvězda lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s betlémskou hvězdou má různé výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu s knížkami, šetří čas, peníze a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro dívky jen bezduchou zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (kupř. akrylové barvy, pera nebo také grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba zvířátka, různá zvířátka, hudební nástroje a pochopitelně i betlémskou hvězdu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy automobilů, rostliny a nebo lidské profese. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro kluky? Jsou to motivy U nás na farmě, Krteček, Mario, Johnny Bravo a Sněhurka. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti které na našich stránkách máme k uložení jsou: sněhulák, princezna a princ, vláček, loď anebo miminko. Ať si vaše dítě užije omalovánku betlémské hvězdy.


Vyhledat slovo


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů