Výběr obrázků


Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Medúza - obrázek, omalovánka k tisku

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka betlémská hvězda zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění pojmenovaná betlémská hvězda ke kreslení pro malá děcka. Omalovánka betlémská hvězda je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Betlémská hvězda - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Betlémská hvězda - A5            Omalovánka - Betlémská hvězda - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Betlémská hvězda patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: zadarmo, omalovánka, online, zdarma, omalovánky, ke stáhnutí, ke stažení, Betlémská hvězda, domalovánky, vymalovánky, obrázek, k vytisknutí, dětské obrázky, k vytištění

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Betlémská hvězda k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku s betlémskou hvězdou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven ke stažení v novém oknu browseru (Firefox, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdý papír. K obarvení pak může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako temperové barvy, tužky, zvýrazňovače, uhlíky a fixy. Potřeb na malování je pro holky k dispozici pestrá škála. Obrázek betlémská hvězda lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka s betlémskou hvězdou má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit knihkupectví, šetří zrak dětí, peníze anebo počítač. Omalovánky nejsou pro holky jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (například temperové barvy, tužky a nebo zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba dopravní prostředky, písmenka, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i betlémskou hvězdu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zvířata, kytky či druhy ptáků. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro dospělé? Jsou to motivy Madagaskar, Letopisy Narnie, Littlest Pet Shop, Pinocchio anebo Máša a medvěd. Kvůli právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejvyhledávanější omalovánky pro chlapečky které tady máme ke stáhnutí jsou: kočka, astronaut, drak, miminko nebo též koně. Nechť omalovánka s betlémskou hvězdou přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Hledat slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů