Doporučujeme


Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek s elfem k vytisknutí

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka betlémská hvězda zdarma k vytištění

Omalovánka dostupná pod názvem betlémská hvězda k omalování pro starší děti. Omalovánka betlémská hvězda je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Betlémská hvězda - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Betlémská hvězda - A5            Omalovánka - Betlémská hvězda - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Betlémská hvězda patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: k vytisknutí, obrázek, obrázky, ke stažení, zadarmo, pro děti, k tisku, vymalovánky, dětské obrázky, k vytištění, Vánoce, k vybarvení, omalovánky, elektronické omalovánky

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Betlémská hvězda k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s betlémskou hvězdou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude k uložení v novém oknu browseru (Firefox, Opera apod.). Doporučujeme vám tisknout na tlustčí papír. K vybarvení pak může dítě vybírat z různých typů psacích potřeb jako grafitové tužky, uhlíky, voskovky, křídy nebo také akrylové barvy. Potřeb na malování je pro malé caparty vskutku mnoho. Obrázek betlémská hvězda lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s betlémskou hvězdou má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do knihkupectví, šetří dětské oči, peněženku a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen zábavou a hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. grafitové tužky, uhlíky případně voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba čísla, jednotlivé druhy ptáků, sporty a pochopitelně i betlémskou hvězdu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zvířátka, různá zvířata či druhy ptáků. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro slečny? Jsou to motivy Roblox, Teletubbies, Elena z Avaloru, Pocahontas a Lví král. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro malé děti které tady máme ke stáhnutí jsou: auta, Popeláři, princezna a princ, astronaut a auta. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s betlémskou hvězdou.


Prohledat web


Inzerce


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů