Výběr obrázků


Ledňák obrovský - obrázek, omalovánka k tisku

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Apoštol Pavel - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek psa k tisku

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka betlémská hvězda zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytištění dostupná pod názvem betlémská hvězda ke kreslení pro tatínky. Omalovánka betlémská hvězda je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Betlémská hvězda - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Betlémská hvězda - A5            Omalovánka - Betlémská hvězda - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Betlémská hvězda patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: ke stažení, elektronické omalovánky, online, omalovánka, Vánoce, dětské obrázky, k tisku, pro děti, ke stáhnutí, k vybarvení, domalovánky, omalovánky, vymalovánky, obrázky

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek k vybarvení Betlémská hvězda k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku s betlémskou hvězdou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně prohlížeče webových stránek (Firefox, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír s vyšší gramáží. K obarvování lze následně zvolit různé psací potřeby - tempery, pastelky, akrylové barvy, pera a zvýrazňovače. Potřeb na malování je pro holčičky vskutku mnoho. Omalovánku betlémská hvězda lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s betlémskou hvězdou má různé výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu, šetří zrak dětí, počítač a čas. Omalovánky nejsou pro holčičky jen bezduchou zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (kupř. tempery, pastelky nebo také akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba písmena, postavy z pohádek, jednotlivá zvířata a pochopitelně i betlémskou hvězdu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají lidské profese, jednotlivé druhy ptáků a nebo různé kytky. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro ženy? Jsou to motivy Ice Age, pes Pluto, Avatar, Locika a Bratz panenky. Kvůli autorským právům je tady bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejoblíbenější omalovánky pro naše zlatíčka které tu máme k uložení jsou: drak, raketa, sněhulák, auto anebo lokomotiva s vagónky. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou betlémská hvězda.


Najít slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů