Doporučené


Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka betlémská hvězda k vytisknutí

Omalovánka k vytištění uložená pod názvem betlémská hvězda k obarvování pro nejmenší děcka. Omalovánka betlémská hvězda je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Betlémská hvězda - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Betlémská hvězda - A5            Omalovánka - Betlémská hvězda - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Betlémská hvězda patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: obrázky, k vybarvení, k vytištění, Vánoce, obrázek, Betlémská hvězda, online, pro děti, k tisku, k vytisknutí, zdarma, ke stažení

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Betlémská hvězda k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s betlémskou hvězdou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně browseru (Chromium, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na tlustčí papír. K vybarvování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - temperové barvy, umělecké tužky, fixky, uhlíky nebo též pera. Malovacích potřeb je pro seniory k dispozici ohromné množství. Omalovánku betlémská hvězda lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s betlémskou hvězdou má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knížkami, šetří čas, počítač a oči dětí. Omalovánky nejsou pro seniory jen bezduchou zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. temperové barvy, umělecké tužky nebo fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba různá zvířata, druhy sportů, sporty a pochopitelně i betlémskou hvězdu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají čísla, jídla či rostliny. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Adiboo, Jak vycvičit draka, Bob a Bobek, Stašpytlík a Fortnite. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je na našich stránkách nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro chlapečky které tady máme k uložení jsou: auta, princezna a princ, Santa Klaus, loď případně astronaut. Ať si vaše dítko užije malování betlémské hvězdy.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů