Top obrázky


Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka kormidelník zdarma k vytištění

Omalovánka k vytisknutí pojmenovaná kormidelník ke kreslení pro starší děti. Omalovánka kormidelníka, který pevně drží kormidlo lodě. Omalovánka kormidelník je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kormidelník - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kormidelník - A5            Omalovánka - Kormidelník - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kormidelník patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: online, k vybarvení, elektronické omalovánky, vymalovánky, dětské obrázky, k vytisknutí, omalovánky, omalovánka, ke stáhnutí, Kormidelník, obrázek, zadarmo, k vytištění, domalovánky

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Kormidelník k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka s kormidelníkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena ke stáhnutí v novém oknu internetového prohlížeče (Opera, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší a silnější papír. K vybarvení následně může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších typů psacích potřeb jako voskové tužky, uhlíky, zvýrazňovače, tužky a nebo pastelové tužky. Možností je dnes pro chlapce k dispozici dlouhá řada. Obrázek kormidelník lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s kormidelníkem má různé výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knihami, šetří dětské oči, peníze nebo též peněženku. Omalovánky nejsou pro chlapce jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba voskové tužky, uhlíky nebo zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různé sporty, kytky, dopravní prostředky a pochopitelně i kormidelník :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají lidské profese, písmenka nebo také různé kytky. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Panenka Barbie, Medvídek Pú, Hannah Montana, Batman nebo též Želvy Ninja. Kvůli právům je zde bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejhledanější omalovánky pro malé caparty které tady máme k uložení jsou: Santa Klaus, čert, netopýr, liška případně hasiči. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku kormidelník.


Vyhledat slovo


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů