Nejstahovanější


Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka kormidelník k vytištění pro děti

Omalovánka dostupná pod jménem kormidelník k vybarvování pro malé i větší děti. Omalovánka kormidelníka, který pevně drží kormidlo lodě. Omalovánka kormidelník je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kormidelník - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kormidelník - A5            Omalovánka - Kormidelník - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kormidelník patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: online, k tisku, obrázek, Lidé, zdarma, Kormidelník, ke stažení, k vytisknutí, k vytištění, k vybarvení, pro děti, obrázky

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Kormidelník k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s kormidelníkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k dispozici ke stažení v novém okně internetového browseru (Chrome, Internet explorer apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na pevnější papír. K vybarvení lze následně zvolit různé psací potřeby - pera, křídy, umělecké tužky, voskovky nebo také pastelky. Kreslících potřeb je dnes pro malé děti fakt mnoho Omalovánku kormidelník lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení na pevný disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s kormidelníkem má různé výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do papírnictví, šetří dětské oči, elektrickou energii a peněženku. Omalovánky nejsou pro malé děti jen bezduchou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (kupř. pera, křídy nebo též umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba pohádkové postavy, zvířátka, různá zvířata a pochopitelně i kormidelník :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají písmena, druhy jídel či hudební nástroje. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Křemílek a Vochomůrka, Včelka Mája, Pixel art, Myška Minie a Jak vycvičit draka. Je ale těžké a složité je dostupná bez placení sehnat, proto na našich stránkách nejsou k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro holku i kluka které zde máme k uložení jsou: princezna a princ, auto, traktor, sněhulák a raketa. Ať omalovánka kormidelník přinese radost vašim dětem.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů