Nej omalovánky


Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka kormidelník k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti nazvaná kormidelník ke kreslení pro menší i větší děti. Omalovánka kormidelníka, který pevně drží kormidlo lodě. Omalovánka kormidelník je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kormidelník - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kormidelník - A5            Omalovánka - Kormidelník - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kormidelník patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: pro děti, k vybarvení, zdarma, k tisku, k vytištění, Kormidelník, obrázky, ke stažení, k vytisknutí, online, obrázek, Lidé

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Kormidelník k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku s kormidelníkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven ke stáhnutí v novém okně browseru (Chrome, Firefox apod.). Doporučujeme vám tisknout na silnější papír, např. čtvrtku. K omalování lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - grafitové tužky, tempery, vodové barvy, propisovací tužky a nebo pastelky. Možností je dnes pro kluky a holky k dispozici pestrá škála. Omalovánku kormidelník lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytištění s kormidelníkem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví, šetří elektrickou energii, počítač případně zrak dětí. Omalovánky nejsou pro kluky a holky jen primitivní hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. grafitové tužky, tempery či vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, zvířátka, druhy ptáků a pochopitelně i kormidelník :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají lidské profese, jednotlivé druhy rostlin anebo písmena. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Astroboy, Šmoulové, Princezna Leonora, Mašinka Tomáš případně Budulínek. Nejsou k dispozici zdarma a tak je zde bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro holku i kluka které tu máme k uložení jsou: draci, slon, plachetnice, astronaut nebo také mašinka. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s kormidelníkem.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů