Nejlepší


Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka kormidelník k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku se jménem kormidelník ke kreslení pro malé ratolesti. Omalovánka kormidelníka, který pevně drží kormidlo lodě. Omalovánka kormidelník je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Kormidelník - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kormidelník - A5            Omalovánka - Kormidelník - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kormidelník patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: online, Kormidelník, k vytisknutí, k vytištění, Lidé, pro děti, k tisku, k vybarvení, obrázek, obrázky, ke stažení, zdarma

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Kormidelník k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka s kormidelníkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven k uložení v novém oknu internetového prohlížeče (Internet explorer, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na pevnější papír. K vybarvování potom může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako pastelky, olejové pastely, propisovací tužky, temperové barvy a nebo uhly. Malovacích potřeb je pro školáky k dispozici ohromující množství. Obrázek kormidelník lze taky vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s kormidelníkem má různé výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu s knihami, šetří peníze, elektřinu a čas. Omalovánky nejsou pro školáky jen nudnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (třeba pastelky, olejové pastely či propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba sporty, zvířátka, písmena a pochopitelně i kormidelník :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy ptáků, rostliny nebo hudební nástroje. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro větší děti? Jsou to motivy Plamínek a čtyřkoláci, Batman, Plants vs. Zombies, Lví hlídka a Among Us. Kvůli právům je tady bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejstahovanější omalovánky pro holčičky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: slon, psi, princezna, mašinka anebo draci. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku kormidelník.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů