Nejoblíbenější


Medúza - obrázek, omalovánka k tisku

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Domek - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka kormidelník k tisku, vytisknutí

Omalovánka k vytisknutí s názvem kormidelník k vybarvení pro ženy. Omalovánka kormidelníka, který pevně drží kormidlo lodě. Omalovánka kormidelník je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Kormidelník - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kormidelník - A5            Omalovánka - Kormidelník - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kormidelník patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: ke stáhnutí, k vytisknutí, Lidé, online, Kormidelník, zdarma, k vybarvení, zadarmo, dětské obrázky, omalovánky, obrázky, vymalovánky, ke stažení, k tisku

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Kormidelník k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s kormidelníkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena k uložení v novém okně internetového prohlížeče (Opera, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisknutí na silný a tvrdý papír. K obarvování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - temperové barvy, křídy, akrylové barvy, olejové pastely a pastelky. Kreslících Potřeb na malování je pro předškolní děti k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku kormidelník lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s kormidelníkem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit knihkupectví, šetří zrak dětí, peněženku a nebo počítač. Omalovánky nejsou pro předškolní děti jen zábavnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (například temperové barvy, křídy a akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba druhy sportů, dopravní prostředky, sporty a pochopitelně i kormidelník :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají květiny, jídla nebo též druhy jídel. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Anna a Elsa, Bugs Bunny, Želvy Ninja, Mimoni a nebo Křemílek a Vochomůrka. Ty tady však nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro dospělé které zde máme ke stažení jsou: auta, houby, lokomotiva, princezna nebo také psi. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou kormidelníku.


Najít na webu


Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů