Výběr omalovánek


Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka kormidelník k vytištění pro děti

Dětská omalovánka nazvaná kormidelník k obarvení pro malá děcka. Omalovánka kormidelníka, který pevně drží kormidlo lodě. Omalovánka kormidelník je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kormidelník - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kormidelník - A5            Omalovánka - Kormidelník - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kormidelník patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: pro děti, online, k vytištění, zdarma, obrázek, k vytisknutí, k vybarvení, Lidé, obrázky, k tisku, ke stažení, Kormidelník

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Kormidelník k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s kormidelníkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude ke stažení v novém oknu prohlížeče (Internet explorer, Opera apod.). Nejlepší bude tisknout na tlustčí papír. Ke kreslení poté může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako zvýrazňovače, fixky, tužky, pastelové tužky a tempery. Dostupných kreslících potřeb je pro malé děti k dispozici neuvěřitelné množství. Obrázek kormidelník lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s kormidelníkem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektřinu, peníze nebo také elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro malé děti jen oddychovou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (kupř. zvýrazňovače, fixky a tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba zvířátka, jídla, jednotlivá zvířata a pochopitelně i kormidelník :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají písmenka, dopravní prostředky a jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro kluky a holky? Jsou to motivy Anna a Elsa, Kim Possible, Lion King, Stašpytlík nebo také Zootropolis. Je však velmi složité je dostupná bez placení získat a proto je zde nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro holku i kluka které na našich stránkách máme k uložení jsou: miminko, lokomotiva, drak, astronaut či dinosauři. Ať vám omalovánka kormidelník přinese mnoho radosti.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů