Top obrázky


Obrázek s elfem k vytisknutí

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka kormidelník k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku uložená pod názvem kormidelník k vybarvení pro holčičky. Omalovánka kormidelníka, který pevně drží kormidlo lodě. Omalovánka kormidelník je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kormidelník - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kormidelník - A5            Omalovánka - Kormidelník - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kormidelník patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: zadarmo, zdarma, online, obrázek, omalovánka, ke stáhnutí, k vytisknutí, vymalovánky, domalovánky, k vybarvení, k vytištění, dětské obrázky, elektronické omalovánky, Lidé

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Kormidelník k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s kormidelníkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena ke stažení v novém okně internetového prohlížeče (Chrome, Opera apod.). Doporučujeme tisk na papír s vysokou gramáží. K obarvení lze pak zvolit různé psací potřeby - vodové barvy, olejové pastely, voskovky, zvýrazňovače nebo též akrylové barvy. Malovacích potřeb je pro holky vskutku velmi mnoho. Omalovánku kormidelník lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s kormidelníkem má různé výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří peníze, zrak dětí a nebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro holky jen primitivní hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (např. vodové barvy, olejové pastely nebo také voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba zvířata, dopravní prostředky, písmenka a pochopitelně i kormidelník :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zvířátka, hudební nástroje nebo zaměstnání. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Shrek, Scooby Doo, Alf, Fortnite a nebo Budulínek. Kvůli licenčním podmínkám je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malá děcka které tady máme ke stáhnutí jsou: psi, sněhulák, lokomotiva s vagónky, astronaut a raketa. Nechť omalovánka s kormidelníkem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledávání


Reklama


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů