Doporučujeme


Kokosová palma - obrázek, omalovánka k tisku

Oslík - obrázek, omalovánka k tisku

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka králíka k vytisknutí

Omalovánka kormidelník zdarma k vytištění

Omalovánka k vytisknutí dostupná pod jménem kormidelník k obarvování pro puberťáky. Omalovánka kormidelníka, který pevně drží kormidlo lodě. Omalovánka kormidelník je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kormidelník - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kormidelník - A5            Omalovánka - Kormidelník - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kormidelník patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: zdarma, online, omalovánky, obrázky, pro děti, k vytisknutí, ke stáhnutí, k vybarvení, vymalovánky, dětské obrázky, Lidé, elektronické omalovánky, Kormidelník, zadarmo

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Kormidelník k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s kormidelníkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stažení v novém okně browseru (Mozilla, Chrome apod.). Doporučujeme tisk na silný papír, třeba čtvrtku. K obarvení potom může dítě vybírat z řady nejrůzných typů psacích potřeb jako pera, voskovky, grafitové tužky, vodové barvy anebo umělecké tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro holky k dispozici celá škála. Omalovánku kormidelník lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku s kormidelníkem má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří oči dětí, peníze či peněženku. Omalovánky nejsou pro holky jen zábavou a hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (např. pera, voskovky nebo grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba písmena, čísla, jídla a pochopitelně i kormidelník :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zaměstnání, postavy z pohádek nebo také jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Ben 10, Kamarád Timmy, Pan Včelka, Batman či Legenda o Mulan. Kvůli licenčním podmínkám je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro holčičky které tu máme ke stáhnutí jsou: princezna, liška, piráti, pes a sněhulák. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou kormidelník.


Prohledat web


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů