Výběr omalovánek


Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka kormidelník k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti dostupná pod jménem kormidelník k obarvování pro malé caparty. Omalovánka kormidelníka, který pevně drží kormidlo lodě. Omalovánka kormidelník je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Kormidelník - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kormidelník - A5            Omalovánka - Kormidelník - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kormidelník patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vybarvení, online, pro děti, Lidé, obrázky, k tisku, zdarma, ke stažení, k vytisknutí, Kormidelník, k vytištění, obrázek

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Kormidelník k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku s kormidelníkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude k dispozici k uložení v novém okně webového browseru (Firefox, Safari apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na tvrdý papír. K obarvení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - zvýrazňovače, tužky, fixy, voskové tužky nebo akrylové barvy. Kreslících potřeb je dnes pro malé holčičky a chlapečky k dispozici široká škála. Omalovánku kormidelník lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do paměti vašeho zařízení obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s kormidelníkem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu s dětskou literaturou, šetří elektřinu, peněženku či oči dětí. Omalovánky nejsou pro malé holčičky a chlapečky jen zábavnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. zvýrazňovače, tužky anebo fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba hudební nástroje, květiny, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i kormidelník :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají pohádkové postavy, zvířátka a sporty. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro chlapce i dívky? Jsou to motivy Budulínek, Princezna a žabák, Ferda mravenec, Ninjago či Brawl stars. Je ale složité je dostupná bez placení sehnat, proto tu nejsou k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro naše zlatíčka které tady máme ke stáhnutí jsou: lokomotiva, princezna, loď, auto nebo také drak. Ať omalovánka kormidelník přinese radost vašim dětem.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů