Doporučujeme


Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Omalovánka kormidelník k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění s názvem kormidelník k vybarvování pro malé ratolesti. Omalovánka kormidelníka, který pevně drží kormidlo lodě. Omalovánka kormidelník je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Kormidelník - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kormidelník - A5            Omalovánka - Kormidelník - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kormidelník patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: Kormidelník, online, k tisku, zdarma, obrázek, obrázky, k vybarvení, Lidé, pro děti, k vytištění, ke stažení, k vytisknutí

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek k vybarvení Kormidelník k vytištění pro děti

Dětská omalovánka s kormidelníkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven k uložení v novém oknu webového prohlížeče (Firefox, Safari apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s větší gramáží. K vybarvení pak může dítě vybírat z různých typů psacích potřeb jako křídy, voskové tužky, uhly, fixy a nebo pera. Kreslících potřeb je dnes pro nejmenší děcka k dispozici celá škála. Obrázek kormidelník lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s kormidelníkem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví, šetří oči dětí, peněženku nebo počítač. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen relaxační hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (třeba křídy, voskové tužky a uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba lidské profese, postavy z pohádek, různá zvířata a pochopitelně i kormidelník :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají písmena, zaměstnání a kytky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky? Jsou to motivy Doba ledová, Shrek, Budulínek, Spongebob nebo Zootropolis. Je ale náročné je zadarmo sehnat, proto zde nejsou k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro nejmenší děti které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: miminko, traktor, sněhulák, liška a drak. Ať omalovánka kormidelník přinese radost vašim dětem.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů