Nej obrázky


Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Omalovánka s vánočním stromem

Omalovánka japonská rýže k vytištění pro děti

Dětská omalovánka nazvaná japonská rýže ke kreslení pro chlapce. Omalovánka japonská rýže je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Japonská rýže - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Japonská rýže - A5            Omalovánka - Japonská rýže - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Japonská rýže patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: dětské obrázky, obrázek, obrázky, Jídlo, pro děti, elektronické omalovánky, zadarmo, Japonská rýže, ke stažení, k tisku, zdarma, k vytisknutí, omalovánka, k vybarvení

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Japonská rýže k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s japonskou rýží je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně prohlížeče webových stránek (Safari, Opera apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na tlustčí papír. K obarvení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - pera, zvýrazňovače, uhly, pastelové tužky a nebo olejové pastely. Kreslících potřeb je dnes pro malá děcka k dispozici vskutku hodně. Omalovánku japonská rýže lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení na pevný disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s japonskou rýží má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do knihkupectví, šetří peníze, zrak dětí anebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (například pera, zvýrazňovače nebo též uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy ptáků, různé kytky, jednotlivá zvířata a pochopitelně i japonskou rýži :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různá zvířátka, kytky nebo také druhy jídel. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy U nás na farmě, Astroboy, Furby, Pošťák Pat anebo Popelka. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejvyhledávanější omalovánky pro starší děti které na našich stránkách máme k uložení jsou: astronaut, auto, pes, vláček a čert. Nechť vám omalovánka s japonskou rýží přinese mnoho hezkých chvil.


Hledat slovo


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů