Nejoblíbenější


Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka japonská rýže k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění s názvem japonská rýže k vybarvení pro naše zlatíčka. Omalovánka japonská rýže je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Japonská rýže - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Japonská rýže - A5            Omalovánka - Japonská rýže - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Japonská rýže patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: ke stáhnutí, k tisku, zadarmo, k vybarvení, Japonská rýže, pro děti, online, k vytištění, Jídlo, obrázky, zdarma, omalovánka, omalovánky, dětské obrázky

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Japonská rýže k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s japonskou rýží je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stažení v novém okně browseru (Safari, Opera apod.). Doporučujeme tisknutí na pevnější papír. K obarvení následně může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších typů psacích potřeb jako zvýrazňovače, voskovky, pastelové tužky, umělecké tužky případně pera. Malovacích potřeb je pro malé děti k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku japonská rýže lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s japonskou rýží má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví, šetří elektrickou energii, peněženku nebo též zrak dětí. Omalovánky nejsou pro malé děti jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (např. zvýrazňovače, voskovky nebo také pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, druhy sportů, zvířátka a pochopitelně i japonskou rýži :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají pohádkové postavy, písmenka a jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro kluky? Jsou to motivy panenka Winx, Hot Wheels, Indiana Jones, Rio nebo též Kocour Garfield. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro holčičky které tu máme ke stáhnutí jsou: kočka, hasiči, vláček, lokomotiva s vagónky a nebo princezna a princ. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou japonská rýže.


Prohledat web


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů