Nejlepší


Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka tenistky

Omalovánka japonská rýže k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro nejmenší uložená pod názvem japonská rýže k obarvování pro malé i větší děti. Omalovánka japonská rýže je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Japonská rýže - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Japonská rýže - A5            Omalovánka - Japonská rýže - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Japonská rýže patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: k vytisknutí, k vytištění, Jídlo, k tisku, online, obrázky, pro děti, k vybarvení, Japonská rýže, ke stažení, obrázek, zdarma

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Japonská rýže k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s japonskou rýží je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude ke stažení v novém oknu webového prohlížeče (Safari, Firefox apod.). Doporučujeme tisk na papír s vysokou gramáží. K obarvení lze následně zvolit různé psací potřeby - tužky, uhlíky, vodové barvy, křídy a akrylové barvy. Výtvarných potřeb je pro malé ratolesti vskutku mnoho. Omalovánku japonská rýže lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení do paměti vašeho zařízení obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s japonskou rýží má různé výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu s dětskou literaturou, šetří peníze, oči dětí nebo též elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen primitivní hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (například tužky, uhlíky a vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba lidské profese, květiny, sporty a pochopitelně i japonskou rýži :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různá zvířata, postavy z pohádek a různá zvířátka. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy pes Pluto, Brawl stars, Zhu Zhu Pets, Furby nebo též Bob a Bobek. Z autorsko-právních důvodů je na našich stránkách nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro malé děti které tu máme k uložení jsou: koně, raketa, vláček, kočka či psi. Věříme, že se vám obrázek japonské rýže bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů