Nejoblíbenější


Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Čičinka - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek jukeboxu

Golfista - obrázek, omalovánka k tisku

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka japonská rýže k tisku, vytisknutí

Omalovánka pro tisk označená japonská rýže k vybarvení pro předškoláky. Omalovánka japonská rýže je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Japonská rýže - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Japonská rýže - A5            Omalovánka - Japonská rýže - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Japonská rýže patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: pro děti, zadarmo, k vytištění, omalovánka, ke stáhnutí, Japonská rýže, zdarma, elektronické omalovánky, dětské obrázky, obrázky, ke stažení, obrázek, Jídlo, domalovánky

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Japonská rýže k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s japonskou rýží je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude ke stažení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Firefox, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silnější papír s vyšší gramáží. K omalování potom může dítě vybírat z řady nejrůzných typů psacích potřeb jako propisovací tužky, uhlíky, pastelky, olejové pastely nebo též zvýrazňovače. Kreslících potřeb je dnes pro větší děti vskutku mnoho. Obrázek japonská rýže lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s japonskou rýží má různé výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví, šetří elektrickou energii, peníze nebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro větší děti jen nudnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (třeba propisovací tužky, uhlíky a pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba květiny, různá zvířata, čísla a pochopitelně i japonskou rýži :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají rostliny, písmena a pohádkové postavy. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Dumbo, Malá mořská víla, Flintstoneovi, Legenda o Mulan nebo pes Pluto. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je zde nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro holčičky které tu máme ke stáhnutí jsou: princezna, liška, Santa Klaus, pes nebo také slon. Nechť vám omalovánka s japonskou rýží přinese mnoho hezkých chvil.


Prohledat web


Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů