Nejstahovanější


Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek skůtru k vytisknutí

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka princezna zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytištění pojmenovaná princezna k vybarvení pro starší děti. Naše princezna moc krásy nepobrala. Omalovánka princezna je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Princezna - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Princezna - A5            Omalovánka - Princezna - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Princezna patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: k tisku, Princezna, online, k vybarvení, pro děti, obrázek, ke stažení, obrázky, Pohádky, k vytištění, k vytisknutí, zdarma

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Princezna k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s princeznou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně prohlížeče (Mozilla, Opera apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silný a tvrdý papír. K obarvení lze potom zvolit různé psací potřeby - akrylové barvy, vodové barvy, tužky, propisovací tužky a nebo fixky. Výtvarných potřeb je pro chlapce k dispozici pestrá škála. Omalovánku princezna lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení do paměti počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s princeznou má různé výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektrickou energii, dětské oči a peníze. Omalovánky nejsou pro chlapce jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. akrylové barvy, vodové barvy nebo také tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různá zvířátka, druhy ptáků, různé kytky a pochopitelně i princeznu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají postavy z pohádek, jednotlivé druhy ptáků nebo též druhy jídel. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro chlapečky? Jsou to motivy Popelka, Peter Pan, Ledové království, Ninjago a Duhová nevěsta. Je však těžké a složité je dostupná bez placení sehnat, proto tady nejsou k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro dívky které na našich stránkách máme k uložení jsou: princezna, astronaut, piráti, astronaut případně auta. Ať omalovánka princezna přinese radost vašim dětem.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů