Výběr obrázků


Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka princezna zdarma k vytištění

Omalovánka pro tisk s názvem princezna ke kreslení pro menší i větší děti. Naše princezna moc krásy nepobrala. Omalovánka princezna je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Princezna - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Princezna - A5            Omalovánka - Princezna - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Princezna patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: zdarma, online, k tisku, k vytištění, obrázek, pro děti, obrázky, k vytisknutí, ke stažení, Princezna, Pohádky, k vybarvení

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek k vybarvení Princezna k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s princeznou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude k dispozici ke stažení v novém okně internetového browseru (Safari, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na silný papír, třeba čtvrtku. K obarvování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - grafitové tužky, pastelky, temperové barvy, tempery a pastelové tužky. Potřeb na malování je pro malé ratolesti k dispozici široká škála. Omalovánku princezna lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stažení na pevný disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s princeznou má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knihami, šetří peněženku, zrak dětí a nebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (třeba grafitové tužky, pastelky případně temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba zvířata, jednotlivé druhy rostlin, květiny a pochopitelně i princeznu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různá zvířata, hudební nástroje anebo zaměstnání lidí. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro kluky a holky? Jsou to motivy Aladin, Tlapková patrola, Peter Pan, Stašpytlík a nebo Anna a Elsa. Kvůli autorským právům je tu bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty které zde máme ke stáhnutí jsou: netopýr, princezna a princ, plachetnice, miminko nebo auto. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou princezna.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů