Top obrázky


Omalovánka s vánočním stromem

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka princezna zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytisknutí uložená pod názvem princezna k vybarvování pro nejmenší děcka. Naše princezna moc krásy nepobrala. Omalovánka princezna je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Princezna - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Princezna - A5            Omalovánka - Princezna - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Princezna patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: zdarma, k vytisknutí, k tisku, pro děti, Pohádky, k vytištění, obrázky, k vybarvení, Princezna, obrázek, ke stažení, online

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Princezna k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s princeznou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně browseru (Chrome, Mozilla apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na tvrdší papír. K obarvení lze následně zvolit různé psací potřeby - pastelové tužky, zvýrazňovače, olejové pastely, vodové barvy a tempery. Pomůcek na malování je pro malá děcka k dispozici dlouhá řada. Omalovánku princezna lze také vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stažení do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s princeznou má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu, šetří dětské oči, elektřinu nebo peněženku. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen bezduchou zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (třeba pastelové tužky, zvýrazňovače a nebo olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba různá zvířátka, rostliny, čísla a pochopitelně i princeznu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, pohádkové postavy anebo druhy jídel. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holku i kluka? Jsou to motivy Hledá se Nemo, Medvídek Pú, Popelka nebo Ledové království. Je ale velmi složité je zdarma sehnat, proto tady nejsou k dispozici. Nejvyhledávanější omalovánky pro děti které zde máme k uložení jsou: astronaut, auta, psi, kočka nebo též koně. Věříme, že se vám obrázek princezny bude líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů