Doporučené


Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek s elfem k vytisknutí

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka princezna zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění s názvem princezna k vybarvování pro naše ratolesti. Naše princezna moc krásy nepobrala. Omalovánka princezna je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Princezna - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Princezna - A5            Omalovánka - Princezna - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Princezna patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: online, k vytisknutí, Princezna, k vybarvení, ke stažení, obrázky, k tisku, obrázek, k vytištění, pro děti, Pohádky, zdarma

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Princezna k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s princeznou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven k uložení v novém oknu internetového prohlížeče (Opera, Firefox apod.). Nejlepší bude tisknout na kvalitnější papír. K vybarvení následně může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako akrylové barvy, vodové barvy, pastelové tužky, umělecké tužky a propisovací tužky. Potřeb na malování je pro malé děti k dispozici ohromné množství. Obrázek princezna lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s princeznou má různé výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví, šetří čas, elektrickou energii anebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro malé děti jen oddychovou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (třeba akrylové barvy, vodové barvy nebo též pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba hudební nástroje, jídla, zvířátka a pochopitelně i princeznu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají kytky, druhy jídel a nebo různá zvířata. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro holku i kluka? Jsou to motivy Křemílek a Vochomůrka, Hot Wheels, Lion King, Brawl stars anebo Kniha džunglí. Je ale velmi náročné je dostupná bez placení získat a proto je zde nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti které na našich stránkách máme ke stažení jsou: plachetnice, raketa, miminko, princezna a princezna a princ. Ať vám omalovánka princezna přinese mnoho radosti.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů