Top obrázky


Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka princezna zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění nazvaná princezna ke kreslení pro naše ratolesti. Naše princezna moc krásy nepobrala. Omalovánka princezna je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Princezna - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Princezna - A5            Omalovánka - Princezna - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Princezna patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: k tisku, pro děti, zdarma, Pohádky, online, obrázky, k vytištění, Princezna, obrázek, k vybarvení, k vytisknutí, ke stažení

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Princezna k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka s princeznou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče webových stránek (Chrome, Firefox apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na pevnější papír. K omalování potom může dítě vybírat z řady různých typů psacích potřeb jako voskovky, fixky, vodové barvy, propisovací tužky případně olejové pastely. Možností je pro děti k dispozici ohromující množství. Obrázek princezna lze také vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s princeznou má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s dětskou literaturou, šetří počítač, dětské oči a nebo čas. Omalovánky nejsou pro děti jen nudnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (třeba voskovky, fixky nebo též vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba pohádkové postavy, různá zvířátka, písmena a pochopitelně i princeznu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají písmenka, květiny a různé kytky. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro kluky a holky? Jsou to motivy Mickey mouse, Kocour Garfield, Peter Pan, Popelka a nebo Červená Karkulka. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je zde nemáme. Nejhledanější omalovánky pro malé caparty které tady máme k uložení jsou: liška, Santa Klaus, lokomotiva s vagónky, auto nebo drak. Nechť omalovánka s princeznou přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů