Výběr obrázků


Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek psa k tisku

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Člověk - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka princezna zdarma k vytištění

Omalovánka dostupná pod jménem princezna k vybarvení pro větší děti. Naše princezna moc krásy nepobrala. Omalovánka princezna je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Princezna - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Princezna - A5            Omalovánka - Princezna - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Princezna patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: zadarmo, pro děti, omalovánky, obrázky, k vytištění, ke stažení, k vytisknutí, k tisku, ke stáhnutí, elektronické omalovánky, vymalovánky, Princezna, omalovánka, k vybarvení

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Princezna k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s princeznou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stáhnutí v novém oknu internetového browseru (Chrome, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší a silnější papír. Ke kreslení potom může dítě vybírat z různých typů psacích potřeb jako propisovací tužky, pastelové tužky, vodové barvy, pastelky a temperové barvy. Možností je pro starší děti k dispozici ohromující množství. Obrázek princezna lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s princeznou má různé výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví, šetří oči dětí, elektrickou energii nebo též dětské oči. Omalovánky nejsou pro starší děti jen zábavnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (kupř. propisovací tužky, pastelové tužky případně vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, lidské profese, druhy automobilů a pochopitelně i princeznu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jídla, sporty a nebo zaměstnání lidí. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší? Jsou to motivy Fifi z Květíkova, Star Wars, Bakugan, H2O: Stačí přidat vodu nebo též Princezna a žabák. Kvůli právům je zde bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejvyhledávanější omalovánky pro malé děti které tu máme ke stažení jsou: lokomotiva s vagónky, koně, kočka, astronaut a auta. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku princezna.


Najít slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů