Nejoblíbenější


Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka princezna k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku se jménem princezna k obarvení pro chlapce. Naše princezna moc krásy nepobrala. Omalovánka princezna je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Princezna - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Princezna - A5            Omalovánka - Princezna - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Princezna patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: k tisku, k vytištění, vymalovánky, pro děti, zadarmo, omalovánka, Princezna, k vytisknutí, elektronické omalovánky, k vybarvení, Pohádky, ke stáhnutí, omalovánky, dětské obrázky

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Princezna k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s princeznou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude k uložení v novém oknu browseru (Internet explorer, Firefox apod.). Doporučujeme vytištění na kvalitní papír. Ke kreslení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - temperové barvy, tužky, pastelky, propisovací tužky nebo též voskové tužky. Malovacích potřeb je pro puberťáky fakt mnoho Omalovánku princezna lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stažení na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s princeznou má nejrůznější výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví, šetří elektřinu, elektrickou energii a počítač. Omalovánky nejsou pro puberťáky jen bezduchou zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (kupř. temperové barvy, tužky nebo pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba postavy z pohádek, dopravní prostředky, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i princeznu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jídla, hudební nástroje a kytky. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro holky? Jsou to motivy Hulk, Alf, Příběh hraček, Furby a Simpsonovi. Z autorsko-právních důvodů je na našich stránkách nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro tatínky které zde máme ke stažení jsou: hasiči, Santa Klaus, lokomotiva s vagónky, čert anebo miminko. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem princezna.


Najít na webu


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů