Doporučujeme


Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka budovy k vytisknutí

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Omalovánka princezna zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytištění se jménem princezna k obarvování pro malé děti. Naše princezna moc krásy nepobrala. Omalovánka princezna je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Princezna - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Princezna - A5            Omalovánka - Princezna - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Princezna patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: k vybarvení, Princezna, k vytištění, obrázky, Pohádky, ke stažení, k vytisknutí, pro děti, k tisku, online, zdarma, obrázek

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Princezna k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka s princeznou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude k uložení v novém oknu webového prohlížeče (Safari, Chrome apod.). Doporučujeme tisk na papír s větší tloušťkou. K vybarvení pak může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako umělecké tužky, voskové tužky, pastelové tužky, uhlíky anebo křídy. Potřeb na malování je pro naše milé prcky fakt mnoho Omalovánku princezna lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka vhodná pro tisk s princeznou má různé výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví, šetří dětské oči, peníze a počítač. Omalovánky nejsou pro naše milé prcky jen nudnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (například umělecké tužky, voskové tužky nebo také pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba dopravní prostředky, pohádkové postavy, rostliny a pochopitelně i princeznu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy ptáků, květiny či zvířátka. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro naše ratolesti? Jsou to motivy Šmoulové, Superman, Zootropolis, Shimmer a Shine a IronMan. Z autorsko-právních důvodů je na našich stránkách nemáme. Nejhledanější omalovánky pro malá děcka které tu máme ke stažení jsou: liška, slon, auta, vláček a raketa. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem princezna.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů